Шумська районна державна адміністрація
47100, м.Шумськ, вул.Українська, 59
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/prezident.gif 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/uk.gif

На головну

До відома розпорядників та одержувачів бюджетних коштів.


Управління Державної казначейської служби України у Шумському районі Тернопільської області повідомляє, що Верховною Радою України прийнято 13 квітня 2017 року за №2019-VIII Закон України “Про ринок електричної енергії”. В зв'язку з актуальністю даного питання та з метою уникнення проблем при казначейському обслуговуванні рекомендуємо розпорядникам та одержувачам бюджетних коштів обговорити з енергопостачальними організаціями процес укладення договорів на постачання електроенергії з 01.12.2018 року.

Також доводимо до Вашого відома, що з 19 липня 2017 року набрав чинності Закон України від 23.03.2017 р. №1982 “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо використання печаток юридичними та фізичними особами — підприємцями”.

Одним із важливих питань є подання клієнтами Казначейства підтвердних документів, виставлених надавачами послуг в електронному вигляді, (це зокрема, Укртелеком, Обленерго, районні електричні мережі та інші).

Згідно зі статтею 7 Закону України “Про електронні документи та електронний документообіг” оригіналом електронного документа вважається електронний примірник документа з обов'язковими реквізитами, у тому числі з електронним підписом автора, або підписом, прирівняним до власноручного підпису відповідно до Закону України “Про електронний цифровий підпис”.

?

?
Інформаційні послуги

 

 

  

Актуальна тема

Дорожня карта щодо надання щомісячної адресної допомоги переселенцям для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг