Шумська районна державна адміністрація
47100, м.Шумськ, вул.Українська, 59
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/prezident.gif 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/uk.gif

На головну

Щодо розміщення тимчасово вільних коштів


Управління Державної казначейської служби України у Шумському районі Тернопільської області повідомляє, що відповідно до частини 8 статті 16 Бюджетного кодексу України керівник місцевого фінансового органу має право за рішенням відповідної місцевої ради здійснювати придбання державних цінних паперів.

З метою реалізації зазначених вище норм Бюджетного кодексу України Кабінетом Міністрів України прийнято постанову від 23.05.2018 року № 544, якою затверджено Порядок розміщення тимчасово вільних коштів місцевих бюджетів шляхом придбання державних цінних паперів. Кабінет Міністрів України має намір розширити можливості місцевих бюджетів при управлінні накопиченими доходами, дозволивши вкладати тимчасово вільні кошти в облігації внутрішньої державної позики (ОВДП).

Зауважимо, що облігації є без ризиковим інструментом, прибутковість якого перевищує ставки за банківськими депозитами. Для прикладу, станом на 21.05.2018 року дохідність ОВДП з терміном обігу до одного року становить 17-17.4% річних, тоді як прибутковість банківських депозитів місцевих бюджетів з терміном розміщення до одного року в середньому становить 10-11% річних.
Інформаційні послуги

 

 

  

Актуальна тема

Дорожня карта щодо надання щомісячної адресної допомоги переселенцям для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг