Шумська районна державна адміністрація
47100, м.Шумськ, вул.Українська, 59
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/prezident.gif 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/uk.gif

На головну

Четвертий грантовий конкурс "Україна - житниця майбутнього"


У рамках Програми соціальних інвестицій “Україна – житниця майбутнього” компанія “Монсанто Україна” оголошує четвертий грантовий конкурс проектних пропозицій від громадських об’єднань та благодійних організацій з підтримки ініціатив сільських громад, спрямованих на поліпшення життя людей у сільській місцевості шляхом згуртування громад, підвищення громадської свідомості та соціальної активності для вирішення місцевих проблем.

Грантове фінансування надається для реалізації проектів за напрямками:

а) освітні програми для сільської місцевості (підтримка шкіл, бібліотек, наукових центрів, навчальних програм для фермерів);

б) програми зі сталого розвитку середовища громад (підтримка програм з покращення енергоефективності та доступу до чистої води, підтримка центрів для людей з особливими потребами, забезпечення інших місцевих потреб).

Проектні пропозиції не повинні мати жодного зв’язку з комерційною діяльністю компанії “Монсанто”. Прогнозована тривалість проектів має становити до 6 місяців. Розмір гранту – від 50 тис. до 200 тис. гривень.

Відбір проектних пропозицій здійснюватиметься у два етапи:

1 етап – учасник надсилає заповнену Аплікаційну анкету №1 (форма додається) з короткою інформацією про проект українською мовою на адресу charity.ukraine@monsanto.com до 18 грудня 2016 року. Результати відбору першого етапу будуть оголошені до 10 січня 2017 року. У разі позитивного рішення, учасник отримає запрошення для участі у другому етапі відбору.

2 етап – учасник-переможець першого етапу надсилає заповнену Аплікаційну анкету №2 (отриману електронною поштою від організатора) з більш детальною інформацією про проект українською та англійською мовами на адресу charity.ukraine@monsanto.com до 29 січня 2017 року. Остаточне рішення про отримувачів грантів буде оголошено навесні 2017 року.

З детальною інформацією щодо участі у даному грантовому конкурсі можна ознайомитися на веб-сайті компанії “Монсанто Україна”.

Просимо розглянути вищенаведену інформацію на засіданнях Груп управління проектами, довести її до відома місцевих громадських об’єднань та благодійних організацій, а також розмістити на офіційних веб-сайтах районних державних адміністрацій, Бережанської, Кременецької, Тернопільської і Чортківської міських рад. Крім того, забезпечити всебічну підтримку та сприяння зацікавленим учасникам у підготовці та поданні на участь у даному грантовому конкурсі відповідних аплікаційних заявок.

                                  

Програма соціальних інвестицій
Україна – житниця майбутнього 2017

Аплікаційна анкета № 1

Ця стандартна анкета подається заявником для участі в першому турі програми. Будь ласка, не перевищуйте зазначений обсяг слів при заповненні цієї заявки. Анкету слід надіслати на адресу charity.ukraine@monsanto.com до 18 грудня 2016 року.

1.     Назва проекту

 

2.      Населені пункти реалізації проекту (вкажіть також район, область)

 

3.      Короткий опис проекту
(не більше 100 слів)

 

4.      Планована кількість бенефіціарів*

 

5.      Бюджет проекту (загальна сума, грн.):

 

?        Запитувана сума гранту (грн.)

 

?        Додаткові джерела фінансування(якщо є)

 

6.      Контактна інформація організації:

 

?        Адреса

?        Телефон

 

?        Сайт/сторінка у facebook (якщо є)

 

?        Адреса  ел. пошти координатора проекту

 

Юридична назва організації:

 

ПІБ координатора проекту

 

ПІБ керівника організації

 

Дата  заснування організації

 

Проекти які були реалізовані впродовж останніх 3 років (не більше 100 слів)

 

Донори та організації, з якими наразі співпрацює організація

 


Я, (
вставте ПІБ координатора проекту), підтверджую достовірність інформації, викладеної у аплікаційній анкеті № 1 та гарантую заповнення аплікаційної анкети № 2 англійською мовою у випадку відбору до другого етапу.

* Бенефіціари — люди які отримують користь від реалізації проекту.
Інформаційні послуги

 

 

  

Актуальна тема

Дорожня карта щодо надання щомісячної адресної допомоги переселенцям для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг