Шумська районна державна адміністрація
47100, м.Шумськ, вул.Українська, 59
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/prezident.gif 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/uk.gif

На головну

Щодо грантів по збереженню культурної спадщини (AFCP)


Посольство США в Україні оголошує конкурс на отримання гранту від Посольського фонду США збереження культурної спадщини (AFCP).

До участі у конкурсі запрошуються зареєстровані відповідальні неурядові організації, музеї, керівні заклади культури та інші інституції, які мають відповідний досвід і можуть керувати проектами зі збереження культурної спадщини.

AFCP надаватиме фінансування проектам відповідно до категорій (детальний перелік додається):

- пам’ятки культури;

- експонат чи колекція;

- форма виразу традиційної культури.

Орієнтовний розмір грантів становить 10–200 тис. дол. США

Для участі у даному конкурсі необхідно до 10 грудня 2016 року надіслати аплікаційну заявку і кошторис (форми додаються) з додатками на адресу: KyivAFCP@state.gov. У темах двох листів вказати, відповідно: “AFCP-2017 Small Grant” UKR, {область України}, {назва проекту}” і “AFCP-2017 Small Grant” ENG, {область України}, {назва проекту}”.

Детальнішу інформацію щодо даного конкурсу можна отримати у додатках, на веб-сайті Посольства США в Україні (https://ukrainian.ukraine.usembassy.gov/uk/ ambassadors-fund.html), а також за тел.: +38 (044) 521-57-88.
Інформаційні послуги

 

 

  

Актуальна тема

Дорожня карта щодо надання щомісячної адресної допомоги переселенцям для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг