Шумська районна державна адміністрація
47100, м.Шумськ, вул.Українська, 59
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/prezident.gif 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/uk.gif

На головну

Розвиток волонтерського руху на парафіях


Щодо Конкурсу Розвиток

волонтерського руху на парафіях

 

З метою підтримки активної молоді у реалізації проектів в освітній сфері, організації дозвілля і соціального супроводу дітей-сиріт, напівсиріт, дітей з кризових сімей та “дітей вулиці”, Львівська освітня фундація оголошує конкурс “Розвиток волонтерського руху на парафіях” (далі – Конкурс).

Основні напрямки реалізації проектів:

- організація дозвілля та освіти дітей цільової групи на парафії (навчання, майстер-класи, заходи недільної школи, організація денного табору при парафії для дітей цільової групи);

- візити у сиротинці та установи інтернатного типу із навчально-виховними заходами (зустрічі, катехизація, арт-напрям тощо).

Перевага надається проектам, витрати по яких зосереджені на закупівлі освітніх матеріалів, спортивних товарів, канцтоварів, книг тощо. Розмір гранту становить 10-12 тис. гривень.

Для участі у даному Конкурсі необхідно до 26 лютого 2016 року надіслати запит про отримання аплікаційної форму і, відтак, заповнену заявку на електронну адресу: parishproject2016@gmail.com.

З детальною інформацією щодо участі у даному грантовому конкурсі можна ознайомитися на веб-сайті Львівської освітньої фундації: http://lef.org.ua/event/2047, а також у координатора конкурсу Мар’яни (тел.: 068 706-17-09).
Інформаційні послуги

 

 

  

Актуальна тема

Дорожня карта щодо надання щомісячної адресної допомоги переселенцям для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг