Шумська районна державна адміністрація
47100, м.Шумськ, вул.Українська, 59
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/prezident.gif 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/uk.gif

На головну

Новини

Роздрукувати 29.07.16 | 12:38

Щодо конкурсу мікропроектів “Сильна Громада”

З метою підтримки ініціатив у сфері розвитку та самоорганізації громад у творенні якісних змін у містах та селах Галичини, Українська Галицька Асамблея (далі – Асамблея) у рамках Програми “Сильна Громада” (далі – Програма) проводить Конкурс мікропроектів (далі – Конкурс) для громадських і благодійних організацій, органів самоорганізації населення та їх коаліцій, мереж, неформальних об’єднань та ініціативних груп мешканців Львівщини, Тернопільщини та Івано-Франківщини.

Асамблеєю надається фінансування на підтримку суспільно значущих ініціатив, які стосуються низки питань місцевого розвитку (перелік додається).

Гранти надаються на суму до 15 тис. гривень на проект, а термін реалізації проекту не повинен перевищувати 3 місяці. Власний внесок громади у матеріальному або нематеріальному вимірі має становити не менше 20% від загального бюджету проекту.

Для участі у Конкурсі необхідно до 15 вересня 2016 року надіслати заповнену заявку (форма додається) на e-mail: Uhalviv@gmail.com.

Детальнішу інформацію щодо даного Конкурсу можна отримати у додатку, на веб-сайті Асамблеї та за e-mail: Uhalviv@gmail.com.

Умови участі

Проектна заявка

Інформаційні послуги

 

 

  

Актуальна тема

Дорожня карта щодо надання щомісячної адресної допомоги переселенцям для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг