Шумська районна державна адміністрація
47100, м.Шумськ, вул.Українська, 59
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/prezident.gif 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/uk.gif

На головну

Новини

Роздрукувати 27.07.16 | 15:59

Щодо конкурсу “Кращі практики місцевого самоврядування” 2016

З метою поширення кращих практик і корисних ініціатив органів місцевого самоврядування з питань соціально-економічного розвитку територій у червні 2016 року в Україні стартував Конкурс “Кращі практики місцевого самоврядування” (далі – Конкурс), який проводиться Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України спільно з Радою Європи у рамках Програми “Децентралізація і територіальна консолідація в Україні”.

До участі у даному Конкурсі запрошуються органи місцевого самоврядуванняусіх рівнів: обласні, районні, міські, селищні та сільські ради.

У 2016 році відбір кращих практик та ініціатив проводитиметься за такими напрямками:

1) Стимулювання економічної активності, створення робочих місць;

2) Об’єднання територіальних громад;

3) Центри надання адміністративних послуг.

Для участі у даному Конкурсі необхідно заповнити конкурсну заявку (форма додається) і надіслати її разом зі скан-копією супровідного листа до 30 вересня 2016 року на e-mail: Best.Practice.Ukraine@coe.int.

З детальнішою інформацієющодо даного Конкурсу можна ознайомитися на веб-сайті Мінрегіону або дізнатися за тел.: (044) 303-99-16 і (044) 590-47-76.

 

Заявка

Буклет

Інформаційні послуги

 

 

  

Актуальна тема

Дорожня карта щодо надання щомісячної адресної допомоги переселенцям для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг