Шумська районна державна адміністрація
47100, м.Шумськ, вул.Українська, 59
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/prezident.gif 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/uk.gif

На головну

Новини

Глава Уряду про роботу антикорупційної інфраструктури: Показуха підриває довіру до всієї системи боротьби з корупцією

19.11.2018 | 08:27

Вибіркове правосуддя і показуха в системі боротьби з корупцією підриває не тільки ідеологію цією боротьби, а й довіру до антикорупційної інфраструктури загалом. Про це сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман в ефірі телеканалу «ВІТА».

more...

За тобою «золоте» майбутнє українського спорту, – Степан Барна привітав Настю Бачинську з бронзою на юнацьких Олімпійських іграх

16.11.2018 | 12:36

Неодноразова учасниця всесвітніх олімпійських змагань, призерка та переможниця різних конкурсів, дворазова бронзова призерка ІІІ юнацьких Олімпійських ігор – цей перелік ще можна продовжувати, адже 15-річна тернополянка Анастасія Бачинська має дуже великі успіхи та перспективи у її рідному виді спорту – гімнастиці. Саме завдяки своїй впертості та наполегливості їй вдалося досягти таких чудових результатів і здобути дві бронзи у змаганнях із вільних вправ та багатоборства на Олімпійських іграх в аргентинському Буенос-Айресі, які відбулися в жовтні цього року.

more...

Проект Держбюджету повністю відповідає програмі співпраці з МВФ, – Володимир Гройсман в інтерв’ю Reuters

16.11.2018 | 09:26

Підготовлений Урядом України до другого читання у Верховній Раді проект Державного бюджету на 2019 рік є бюджетом економічної стабільності і відповідає програмі співпраці з Міжнародним валютним фондом – одним з основних фінансових партнерів держави. Про це сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман в інтерв’ю агентству Reuters.

more...

Президент України отримав особисте послання від Прем’єр-міністра Японії

16.11.2018 | 08:20

Президент України Петро Порошенко отримав особисте послання від Прем’єр-міністра Японії Сіндзо Абе, в якому високо оцінено зусилля України у боротьбі із внутрішніми та зовнішніми викликами і загрозами.

more...

Президент доручив регіональній владі підготувати плани перспективного розвитку територій на 2019-2021 роки

15.11.2018 | 10:09

Президент Петро Порошенко під час Ради регіонального розвитку доручив представникам  регіональної влади розробити плани перспективного розвитку територій на 2019-2021 роки.

more...

15 листопада 2018 року здійснено черговий рейд на території населених пунктів Матвіївці, Великі Дедеркали, Вовківці.

15.11.2018 | 10:03

«Про органи і служби у справах дітей та спеціальні установи для дітей», наказу служби у справах дітей РДА від 01 жовтня 2018 року № 61-од «Про проведення рейдів у жовтні – листопаді 2018 року», в рамках проведення Місячника правових знань та з метою соціально-правового захисту дітей, мобільною групою в складі інспектора ювенальної превенції Шумського ВП ГУНП в Тернопільській області Сафанюк М.Р., головного спеціаліста служби у справах дітей райдержадміністрації Ковальчук І.І., завідувача сектором Шумської філії ОЦЗ Король Л.В. 15 листопада 2018 року здійснено черговий рейд на території населених пунктів Матвіївці, Великі Дедеркали, Вовківці.

more...

Підсумки Ради регіонального розвитку в Києві: Консолідація заради розвитку

15.11.2018 | 08:52

Взяти відповідальністьна себе і працювати так, щоби українці бачили результати роботи - Президент зібрав регіони на масштабну Раду регіонального розвитку в столиці аби підсумувати результати за рік і знайти ідеї для планів на майбутнє.

more...

Негайно дати людям газ і тепло - Президент особисто втрутився у ситуацію на Черкащині (відео)

15.11.2018 | 08:17

Там місцева влада зірвала опалювальний сезон, і вже кілька діб люди мерзнуть при нульовій температурі на вулиці. Петро Порошенко наказав захистити людей, дати їм тепло під свою відповідальність і пригрозив місцевим чиновникам реакцією силовиків та втратою посад.

more...

14 листопада 2018 року здійснено черговий рейд на території населених пунктів Великі Загайці та Темногайці.

14.11.2018 | 16:23

Відповідно до ст.4 Закону України «Про органи і служби у справах дітей та спеціальні установи для дітей», наказу служби у справах дітей РДА від 01 жовтня 2018 року № 61-од «Про проведення рейдів у жовтні – листопаді 2018 року», в рамках проведення Місячника правових знань та з метою соціально-правового захисту дітей, мобільною групою в складі начальника служби у справах дітей райдержадміністрації Верещнського В.М., головних спеціалістів служби у справах дітей райдержадміністрації Мамчура Ю.В., Ковальчук І.І., начальника Шумського бюро правової допомоги Липки В.І., завідувача сектором Шумської філії ОЦЗ Король Л.В.

more...

14 листопада відбулося засідання Шумської районної ради Ліги старшокласників, у якому взяли участь лідери закладів загальної середньої освіти району .

14.11.2018 | 15:34

Учасників засідання привітав начальник відділу освіти, молоді та спорту Іван Панчук .?В ході засідання кожен лідер поділився досвідом і результатами роботи учнівського самоврядування в школі. Старшокласники зазначили , що шкільні активи, органи учнівського самоврядування ініціюють, організовують та беруть участь у різноманітних доброчинних заходах патріотичного спрямування.?

more...
Усього: 2677
Сторінка:  1  |  2  |  3  |  4  |  5  |  6  |  7  |  8  |  9  |  10  |  11  >>

Анонси подій

Інформаційні послуги

Актуальна тема

Дорожня карта щодо надання щомісячної адресної допомоги переселенцям для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг