Шумська районна державна адміністрація
47100, м.Шумськ, вул.Українська, 59
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/prezident.gif 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/uk.gif

На головну

Новини

Нова школа: Що потрібно знати батькам першокласників

21.05.2018 | 12:04

 Уряд змінює систему початкової освіти і вже з 1 вересня першачки підуть в якісно нову школу. Зарахування до перших класів відбуватиметься за територіальним принципом, який застосовують в більшості країни Європи, що гарантує кожній дитині навчання в школі біля дому.

more...

У Шумську вшанували пам'ять жертв політичних репресій

21.05.2018 | 09:56

20 травня в Шумську вшанували пам'ять жертв політичних репресій. Цього року виповнюються 80-ті роковини від початку Великого терору, під час якого на території УРСР, згідно з оцінками істориків, було засуджено 198 тис. 918 осіб, з яких близько двох третин – до розстрілів. 
День пам’яті жертв політичних репресій було започатковано Указом Президента України у 2004 році з метою належного вшанування пам’яті жертв політичних репресій, що відбулися, перш за все, у радянський період історії України. За ці роки мільйони українців постраждали від насильницького впровадження комуністичної ідеології, всебічної боротьби з проявами національної культури, ідеології, духовності, світогляду.

more...

Звернення голови райдержадміністрації стосовно 80-их роковин від початку Великого терору - масових політичних репресій 1937-1938 років

20.05.2018 | 08:00

    Шановні краяни! Цього року виповнюється 80 років від початку трагічних подій "Великого Терору" - масових політичних репресій 1937 - 1938 років. Серед людей ці події називають просто - "Тридцять сьомий рік" , і старше покоління розуміє, про що йдеться.
     Адже це гігантський масштаб сталінських репресій, що охопили всі регіони й усі без винятку верстви суспільства, від вищого керівництва до далеких від політики представників творчої еліти, селян і робітників. Скорботні жнива тих років - це більше одного мільйона семисот тисяч осіб арештованих і вивезених до таборів, це 681 тисяча 692 особи, розстріляних без суду і слідства. Український народ пережив не одну хвилю репресій: "червоного терору" 1918 - 1921 років, придушення селянських повстань та насильницької колективізації 20-х, знищення українського села Голодомором 1933 року. Та у 1937-у році сталінський режим намагався остаточно позбавити Україну національної еліти, технічної та художньої інтелігенції, будь-кого спроможного на інакомислення та опір. Лише за п’ять днів в урочищі Сандармох на півдні Карелії енкаведистами було розстріляно більш ніж тисячу в’язнів так званого "Соловецького етапу", серед яких було чимало "українських буржуазних націоналістів": творець театру "Березіль" Лесь Курбас, поет, професор Микола Зеров, драматург Микола Куліш.

more...

Вітання голови райдержадміністрації з нагоди Дня Європи в Україні

19.05.2018 | 08:00

 Шановні краяни! Щорічно у третю суботу травня відзначаємо День Європи - свято, що є яскравим прикладом того, як успішна співпраця між державами може ґрунтуватися на принципах миру, єдності, сповідування спільних цінностей та інтересів, важливий крок у зміцненні самоідентифікації України як європейської держави, причетної до традицій і цінностей Європи.  І нам є що святкувати, адже ще з античних часів Україна є повноправною та невід’ємною частиною європейської спільноти – великої родини, об’єднаної прогресивними демократичними поглядами. Цей день – чудовий привід вкотре засвідчити прагнення України жити в мирі та злагоді, будувати своє майбутнє в колі країн об’єднаної Європи.

more...

Центри зайнятості в Україні мають стати центрами боротьби з міграцією, – Прем’єр-міністр

18.05.2018 | 15:11

Існуюча в Україні мережа центрів зайнятості має переорієнтувати акценти своєї роботи в бік формування гідної пропозиції кадрів на ринку праці та боротьби з міграцією. Про це сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман під час «Години запитань до Уряду» у Верховній Раді.

more...

Звернення голови Тернопільської облдержадміністрації стосовно 74-тої річниці геноциду кримськотатарського народу

18.05.2018 | 13:14

Сьогодні, 18 травня, весь світ вшановує пам’ять жертв геноциду кримськотатарського народу. Ми, українці, розділяємо біль пережитої трагедії кримських татар й ніколи не забудемо того цинічного злочину, вчиненого керівниками тодішнього тоталітарного режиму.
Минули  десятки років після масштабної депортації і тепер, під час окупації  півострова, кримськотатарський народ знову постав перед загрозою дискримінації. Крим — це Україна і я переконаний, що теперішні окупанти рано чи пізно понесуть покарання за скоєний злочин, а корінний народ півострову по праву відчуватиме себе господарем на рідній землі. 

З повагою, голова Тернопільської обласної державної адміністрації Степан Барна

more...

Наша вишиванка – об’єднує країну – Президент під час флешмобу до Дня вишиванки

18.05.2018 | 10:49

Президент Петро Порошенко взяв участь у флешмобі «Взори вільних», присвяченому Всесвітньому дню вишиванки, який відбувся на площі між будівлями Дніпропетровської обласної державної адміністрації та Дніпропетровської обласної ради. Разом з учасниками заходу Глава держави взяв участь у створенні фінальної композиції «Україна» - карта України в орнаменті.

more...

Степан Барна: Завдяки нашим науковцям маємо можливість примножувати та розвивати економічний потенціал області (фото, відео)

17.05.2018 | 15:38

Тернопільська область має потужний науковий потенціал, відомих науковців та професорів. Сьогодні маємо можливість говорити про  312 докторів наук, професорів та 1 777 кандидатів наук, доцентів, 471 аспіранта і 39 докторантів. Тому, перш за все, нам важлива практична складова, котра дозволить реалізуватися нашим людям та розвивати економіку краю. На цьому наголосив голова Тернопільської ОДА Степан Барна під час відзначення кращих науковців області спільними грамотами Тернопільської обласної державної адміністрації та обласної ради з нагоди Дня науки. Спільно з очільником краю привітав науковців й заступник голови облради Любомир Крупа.

more...

Працівники Кременецького об’єднаного управління Пенсійного фонду України Тернопільської області провели зустріч з учнівською молоддю ДНЗ «Шумське професійно-технічне училище»

17.05.2018 | 15:23

Сьогодні спеціалісти Кременецького об’єднаного управління Пенсійного фонду України Тернопільської області провели зустріч з учнівською молоддю ДНЗ «Шумське професійно-технічне училище» з метою формування та вдосконалення обізнаності з основами пенсійного законодавства та утвердження у суспільстві позитивного іміджу органів Пенсійного фонду.

more...

Економічні реформи дають можливість акумулювати ресурс зростання, а не запозичень, – Володимир Гройсман

17.05.2018 | 15:19

Економічні та соціальні реформи, які наразі проводить Уряд, дозволяють акумулювати ресурс економічного зростання, можливостей економіки, а не ресурс запозичень, які формують боргове навантаження на бюджет. Про це сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман під час виїзного засідання колегії Міністерства соціальної політики України, яке сьогодні проходить у Харкові за участі представників регіональних органів Мінсоцполітики, обласних та районних адміністрацій об’єднаних громад.

more...
Усього: 2266
Сторінка:  1  |  2  |  3  |  4  |  5  |  6  |  7  |  8  |  9  |  10  |  11  >>

Інформаційні послуги

Актуальна тема

Дорожня карта щодо надання щомісячної адресної допомоги переселенцям для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг