Шумська районна державна адміністрація
47100, м.Шумськ, вул.Українська, 59
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/prezident.gif 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/uk.gif

На головну

Анонси

Про фіналістів акції «7 чудес України: замки, фортеці, палаци»
2011-12-01 15:30:00

Про фіналістів акції

«7 чудес України: замки, фортеці, палаци»

 

Всеукраїнська акція «7 чудес України: замки, фортеці, палаци», організатором якої є Фонд Миколи Томенка, підійшла до свого найцікавішого етапу – визначення переможців. За результатами регіональних презентацій та опитування 100 експертів у галузі туризму, архітектури, історії і культури  визначено двадцять одного фіналіста акції. До їх числа увійшло 7 кращих замків, 7 фортець і 7 палаців. До категорії найкращих замків увійшов Збаразький замок.

За правилами конкурсу, остаточно переможців буде визначено шляхом експертного та інтернет-голосування (50:50). Віддати свій голос за обраний замок, фортецю чи палац можна, зареєструвавшись на сайті www.7chudes.in.ua. Голосування триватиме до 1 грудня 2011 року.

Просимо усіх бажаючих взяти активну участь у голосуванні, тим самим проявляючи  небайдужість до популяризації туристичного потенціалу області.

 


Інформаційні послуги

 

 

  

Актуальна тема

Дорожня карта щодо надання щомісячної адресної допомоги переселенцям для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг