Шумська районна державна адміністрація
47100, м.Шумськ, вул.Українська, 59
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/prezident.gif 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/uk.gif

На головну / Відділ з організації діяльності Центру надання адміністративних послуг / Інформаційні картки

Головне територіальне управління юстиції у Тернопільській області


1. Інформаційна картка адміністративної послуги з державної реєстрації створення юридичної особи (крім громадського формування).

2.  Інформаційна картка адміністративної послуги з державної реєстрації включення відомостей про юридичну особу, зареєстровану до 01 липня 2004 року, відомості про яку не містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань (крім громадського формування).

3. Інформаційна картка адміністративної послуги з державної реєстрації змін до відомостей про юридичну особу, що містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань, у тому числі змін до установчих документів юридичної особи (крім громадського формування).

4. Інформаційна картка адміністративної послуги з державної реєстрації переходу ридичної особи з модельного статуту на діяльність на підставі власного установчого документа (крім громадського формування).

5. Інформаційна картка адміністративної послуги з державної реєстрації переходу юридичної особи на діяльність на підставі модельного статуту (крім громадського формування).

6. Інформаційна картка адміністративної послуги з державної реєстрації рішення про виділ юридичної особи (крім громадського формування).

7. Інформаційна картка адміністративної послуги з державної реєстрації рішення про припинення юридичної особи (крім громадського формування).

8. . Інформаційна картка адміністративної послуги з державної реєстрації рішення про відміну рішення про припинення юридичної особи (крім громадського формування).

9. Інформаційна картка адміністративної послуги з державної реєстрації зміни складу комісії з припинення (комісії з реорганізації, ліквідаційної комісії) юридичної особи (крім громадського формування).

10. Інформаційна картка адміністративної послуги з державної реєстрації припинення юридичної особи в результаті її ліквідації (крім громадського формування).

11. . Інформаційна картка адміністративної послуги з державної реєстрації припинення юридичної особи в результаті її реорганізації (крім громадського формування).

12. Інформаційна картка адміністративної послуги з державної реєстрації створення відокремленого підрозділу юридичної особи (крім громадського формування).

13. Інформаційна картка адміністративної послуги з державної реєстрації внесення змін до відомостей про відокремлений підрозділ юридичної особи (крім громадського формування).

14. Інформаційна картка адміністративної послуги з державної реєстрації припинення відокремленого підрозділу юридичної особи (крім громадського формування).

15. Інформаційна картка адміністративної послуги з державної реєстрації фізичної особи підприємцем.

16. Інформаційна картка адміністративної послуги з державної реєстрації включення відомостей про фізичну особу-підприємця, зареєстровану до 01 липня 2004 року, відомості про яку не містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань.

17. Інформаційна картка адміністративної послуги з державної реєстрації змін до відомостей про фізичну особу-підприємця, що містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань.

18. Інформаційна картка адміністративної послуги з державної реєстрації припинення підприємницької дільності фізичної особи-підприємця за її рішенням.

19. Інформаційна картка адміністративної послуги з видачі витягу з Єдиного державного реєстру юридичних осіб-підприємців та громадських формувань.

20. Інформаційна картка адміністративної послуги з видачі документів, що містяться в реєстраційній справі відповідної юридичної особи, громадського формування, що не має статусу юридичної особи, фізичної особи-підприємця.

21.Інформаційна картка адміністративної послуги з державної реєстрації народження
Інформаційні послуги

 

 

  

Актуальна тема

Дорожня карта щодо надання щомісячної адресної допомоги переселенцям для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг