Шумська районна державна адміністрація
47100, м.Шумськ, вул.Українська, 59
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/prezident.gif 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/uk.gif

На головну / Регуляторна політика / Обговорення регуляторних актів

Розпорядження "Про затвердження нової редакції Положення та Регламенту Центру надання адміністративних послуг Шумської районної державної адміністрації"


УКРАЇНА

 

ШУМСЬКА  РАЙОННА  ДЕРЖАВНА  АДМІНІСТРАЦІЯ

 

ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

 

ГОЛОВИ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

 

 

від  «___» _______  2015 року                   м. Шумськ                         № ___

 

Про затвердження нової редакції Положення та Регламенту Центру надання адміністративних послуг Шумської районної державної адміністрації

 

Відповідно до  ст.ст. 6, 39, 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», ст.. 12 Закону України “Про адміністративні послуги», Закону України «Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності»,  з метою упорядкування діяльності Центру надання адміністративних послуг Шумської райдержадміністрації з питань реалізації державної політики у сфері надання адміністративних послуг, беручи до уваги розпорядження голови районної державної адміністрації від 12.04.2013 №121 «Про внесення змін до розпорядження голови районної державної адміністрації від 25 грудня 2012 року №615-од»,  керуючись постановами Кабінету Міністрів України: від 20.02.2013 року  №118 «Про затвердження Примірного положення про центр надання адміністративних послуг»; від 01.08.2013 року №588 « Про затвердження Примірного регламенту центру надання адміністративних послуг»:   

1. Затвердити:

1)  нову редакцію Положення про Центр надання адміністративних послуг Шумської районної державної адміністрації (далі Положення), що додається;

 

2) нову редакцію Регламенту  Центру надання адміністративних послуг Шумської районної державної адміністрації, що додається.

 

2. Розпорядження набирає чинності з моменту його державної реєстрації, але не раніше офіційного опублікування в засобах масової інформації.

 

3. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого  заступника голови районної державної адміністрації ШТУРМУ В.П.

 

Голова районної

державної адміністрації                                                                Ю.М. ГОЛОВАТЮК
Інформаційні послуги

 

 

  

Актуальна тема

Дорожня карта щодо надання щомісячної адресної допомоги переселенцям для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг