Шумська районна державна адміністрація
47100, м.Шумськ, вул.Українська, 59
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/prezident.gif 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/uk.gif

На головну / Інвестиційні пропозиції  / Інвестиційні проекти

Земельні ділянки які пропонуються для реалізації інвестиційних проектів на території Шумського району


Земельні ділянки які пропонуються для реалізації інвестиційних проектів на території Шумського району

№ п/п

Адреса земельної ділянки

Площа земельної ділянки, га

Цільове використання

Характеристика земельної ділянки (географічне розміщення, наявна інфраструктура, орієнтовна вартість, форма землекористування, інше)

1

2

3

4

5

1

Іловицька сільська рада

2,0

рекреаційного

Земельна ділянка розташована на землях, що перебувають у віданні Шумської райдержадміністрації, в південно-західній частині сільської ради, в зоні Волинського лісництва. Інженерна інфраструктура відсутня. Орієнтовна вартість земельної ділянки - 120000,00 грн. Форма землекористування - державна.

2

Іловицька сільська рада

2,0

рекреаційного

Земельна ділянка розташована на землях, що перебувають у віданні Іловицької сільської радиї, біля центральної частини с. Велика Іловиця. Інженерна інфраструктура: наявне електропостачання, водопостачання. Орієнтовна вартість земельної ділянки - 120000,00 грн. Форма землекористування - комунальна.

3

Літовищенська сільська рада

3,0

рекреаційного

Земельна ділянка розташована на землях, що перебувають у віданні Шумської райдержадміністрації, в північно-східній частині сільської ради. Інженерна інфраструктура відсутня. Орієнтовна вартість земельної ділянки - 180000,00 грн. Форма землекористування - державна.

4

Андрушівська сільська рада

4,9

рекреаційного

Земельна ділянка розташована на землях, що перебувають у віданні Шумської райдержадміністрації, в південній частині сільської ради, біля с. Кутянка. Інженерна інфраструктура: наявне електропостачання, водопостачання, вулична мережа - тверде покриття. Орієнтовна вартість земельної ділянки - 290000,00 грн. Форма землекористування - державна.

5

Онишковецька сільська рада

0,2

рекреаційного

Земельна ділянка розташована на землях, що перебувають у віданні Шумської райдержадміністрації, в південно-західній частині сільської ради. Інженерна інфраструктура: наявне електропостачання. Орієнтовна вартість земельної ділянки - 30000,00 грн. Форма землекористування - державна.

6

Биковецька сільська рада

10,5

підприємств іншої промисловості

Земельна ділянка розташована на землях, що перебувають у віданні Шумської райдержадміністрації, в західній частині сільської ради. Інженерна інфраструктура:наявне електропостачання, водопостачання, газопостачання, вулична мережа - тверде покриття. Орієнтовна вартість земельної ділянки - 600000,00 грн. Форма землекористування - державна.

7

Шумська міська рада

0,0033

комерційного використання

Земельна ділянка розташована в межах населеного пункту на землях, що перебувають у віданні Шумської міської ради, в центральній зоні міста. Інженерна інфраструктура: наявне електропостачання, водопостачання, газопостачання, вулична мережа - тверде покриття. Орієнтовна вартість земельної ділянки - 6045,93 грн. Форма землекористування - комунальна.

8

Шумська міська рада

0,2

комерційного використання

Земельна ділянка розташована в межах населеного пункту на землях, що перебувають у віданні Шумської міської ради. Інженерна інфраструктура: наявне електропостачання, водопостачання, газопостачання, вулична мережа - тверде покриття. Орієнтовна вартість земельної ділянки - 366420 грн. Форма землекористування - комунальна.

9

Шумська міська рада

0,5642

житлової та громадської забудови

Земельна ділянка розташована в межах населеного пункту на землях, що перебувають у віданні Шумської міської ради. Інженерна інфраструктура: наявне електропостачання, водопостачання, газопостачання, вулична мережа - тверде покриття. Орієнтовна вартість земельної ділянки - 119350 грн. Форма землекористування - комунальна.

10

Великодедеркальська сільська рада

13,1

підприємств іншої промисловості

Земельна ділянка розташована на землях, що перебувають у віданні Шумської райдержадміністрації, в північно-західній частині сільської ради. Інженерна інфраструктура:наявне електропостачання, водопостачання, газопостачання, вулична мережа - тверде покриття. Орієнтовна вартість земельної ділянки - 780000,00 грн. Форма землекористування - державна.

Контактна особа:

Відділ Держземагентства у Шумському районі, тел. 2 17 76
Інформаційні послуги

 

 

  

Актуальна тема

Дорожня карта щодо надання щомісячної адресної допомоги переселенцям для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг