Шумська районна державна адміністрація
47100, м.Шумськ, вул.Українська, 59
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/prezident.gif 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/uk.gif

На головну / Районний ресурсний центр громад / Місцевий розвиток, орієнтований на громаду

Спільний проект ЄС/ПРООН "Місцевий розвиток, орієнтований на громаду"


 

Громада і влада – крокуємо разом!

Спільний проект Європейського союзу та Програми розвитку ООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду», який розпочав свою дію на території району у серпні 2011 року, продовжує набирати обертів щодо  реалізації громадських ініціатив. З цією метою за участю районної влади та органів місцевого самоврядування відбуваються засідання, збори, співбесіди тощо.

На даний час функціонує Форум місцевого розвитку Шумського району. Його метою є  сприяння реалізації проекту ПРООН «Місцевий розвиток орієнтований на громаду", інших подібних проектів, створенню умов для реалізації принципів сталого розвитку в районі та більш активному залученню усіх верств населення, представників установ, організацій та бізнес структур до діалогу з органами місцевої влади, виробленню прозорих та ефективних механізмів планування на місцевому рівні та залучення громадян до управління. Функції секретаріату Форуму місцевого розвитку Шумського району виконує ресурсний центр, утворений на базі управління економіки та підприємництва райдержадміністрації, на чолі із Г.Федоруком.

Відбір на участь у Проекті «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» пройшли чотири сільських ради району: Цеценівська, Людвищенська, Іловицька та Боложівська.

З метою створення сприятливого середовища для сталого соціально-економічного розвитку на місцевому рівні шляхом самоорганізації та соціальної активізації громад, розроблення та впровадження невеликих за обсягом громадських ініціатив на території району, 5 березня голова районної державної адміністрації Віктор Садовський та голова районної ради Віталій Грушко підписали із представництвом ПРООН в Україні угоду про партнерство щодо відтворення досвіду методології, що впроваджується спільним проектом ЄС та ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду». В рамках реалізації даного проекту громади сіл Велика Іловиця, Людвище та Цеценівка проведуть заміну існуючих вікон та дверей на енергозберігаючі в навчально-виховних комплексах, а громадська організація села Боложівка, крім енергозберігаючих заходів, – ще здійснить заміну паливного котла в приміщенні ФАПу. Вищезгадана угода дасть можливість додатково реалізувати ще 2 проекти на території нашого району.

В Україні упродовж останніх років відбувається інтенсивне формування справжнього громадянського суспільства, в якому ініціатива громади знаходиться на одному рівні з провладними ідеями. А участь чотирьох сільських рад у Проекті «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» і є яскравим прикладом громадської активності в нашому районі.

 

Про Проект                Офіційні документи              Новини Проекту                   Зареєстровані громади та конкретні проекти               

Фотогалерея
Інформаційні послуги

 

 

  

Актуальна тема

Дорожня карта щодо надання щомісячної адресної допомоги переселенцям для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг