Шумська районна державна адміністрація
47100, м.Шумськ, вул.Українська, 59
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/prezident.gif 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/uk.gif

-

У Шумській районній філії кар’єрні радники допомагають особам з інвалідністю знайти роботу

26.11.2019 | 07:21

З метою привернення уваги до проблем зайнятості людей з інвалідністю, забезпечення інклюзії та рівності у суспільстві Шумською районною філією систематично проводяться міні-ярмарки вакансій, інформаційно-консультаційні заходи, семінари із соціальними партнерами, зустрічі з роботодавцями. Під час проведення заходів привертається увага роботодавців до проблемних питань у сфері зайнятості осіб з інвалідністю, які потребують спільного вирішення. Зокрема щодо створення робочих місць для осіб з інвалідністю, гідних умов та оплати праці, подолання упередженого ставлення роботодавців до використання праці цієї категорії громадян, необхідність розвитку системи надомної праці для людей, які мають інвалідність. 

more...

30.10.2019 | 11:03
  more...

Архів гарячих новин

  

Прес-служба повідомляє

На Тернопільщині працюють «Школи майбутнього пенсіонера»

09.12.2019 | 09:23

Для надання консультативної допомоги щодо пенсійного забезпечення особам передпенсійного віку спеціалісти Головного управління Пенсійного фонду України в Тернопільській області провели заняття у  «Школі майбутнього пенсіонера». Чергові «уроки» відбулися у Заліщицькому, Борщівському і Шумському сервісних центрах обслуговування громадян.

more...

Від початку року в пологових області вручили 4334 свідоцтва про народження дітей

09.12.2019 | 09:21

Від початку року в пологових області вручили 4334 свідоцтва про народження дітей
На Тернопільщині цьогоріч понад 89 % свідоцтв про народження дітей молодим батькам вручили безпосередньо у пологових. Загалом, від початку 2019-го в закладах охорони здоров’я області свій перший документ отримали 4334 малюки.

Нагадаємо, послуга Міністерства юстиції, завдяки якій батьки можуть отримати свідоцтво про народження своєї дитини у пологовому будинку, в нашій області почала діяти у кінці 2015-го при Тернопільській комунальній міській лікарні №2. Зараз же фронт-офіси Мін’юсту діють у закладах охорони здоров’я в кожному районі Тернопільщини. 
Головне територіальне управління юстиції у Тернопільській області

more...

В районній державній адміністраціі 03 грудня 2019 року відбулося засідання комісіі для визначення працівників апарату та структурних підрозділів Шумськоі районноі державноі адміністраціі, які мають переважне право на залишення на роботі при вивільненні.

03.12.2019 | 09:26
 В районній державній адміністраціі 03 грудня 2019 року відбулося засідання комісіі для визначення працівників апарату та структурних підрозділів Шумськоі районноі державноі адміністраціі, які мають переважне право на залишення на роботі при вивільненні. more...

До уваги фізичних осіб-підприємців

08.11.2019 | 09:20

Право на призначення пенсії за віком після досягнення 60-тирічного віку, з 1 січня 2019 року по 31 грудня 2019 року, мають особи за наявності страхового стажу не менше 26 років. Кожного року кількість років, необхідних для призначення пенсії за віком у 60 років, буде збільшуватися на один рік та з 1 січня 2028 року становитиме не менше 35 років.

more...

Як захиститися від рейдерства

08.11.2019 | 09:16

Проблему краще попередити, ніж згодом долати її наслідки. Отож, пропонуємо кілька порад, які допоможуть захиститися від рейдерства як громадянам, так і бізнесу:

more...

Засідання постійно діючої комісії з питань розгляду звернень громадян

31.10.2019 | 09:03
31 жовтня 2019 року в районній державній адміністрації відбулося засідання постійно діючої комісії з питань розгляду звернень громадян, які надійшли до районної державної адміністрації протягом жовтня поточного  року.
Як зауважила тимчасово виконувач обов’язків голови районної державної адміністрації Тетяна Побережна – розгляду звернень громадян приділяється особлива увага. Поряд з цим у роботі із зверненнями громадян необхідно вжити заходів щодо усунення  причин, що породжують скарги, а також звернення до вищестоящих органів виконавчої влади. more...

Нарада з питань стану соціально-економічного розвитку району з 9 місяців 2019 року

30.10.2019 | 11:35
30 жовтня 2019 року виконувач обов’язків голови районної державної адміністрації Тетяна Побережна провела нараду з питань стану соціально-економічного розвитку району з 9 місяців поточного року. more...

Освітян Тернопільщини запрошують зняти серіал про свою школу

30.10.2019 | 10:05

 Освітян Тернопільщини запрошують зняти серіал про свою школу

Всеукраїнський освітній серіал“Шкільне reality 2”починає зйомки другого сезону. Авторами та акторами серіалу виступають учні та вчителі українських шкіл. В кожному епізоді вони висвітлюють погляди шкільних команд на різноманітні питання починаючи з розвитку учня як особистості, закінчуючи найважливішими аспектами розвитку країни. Всього до участі в другому етапі зйомок буде відібрано до 50 команд. Запрошуємо тернопільських школярів та вчителів долучитися до процесу зйомок.

more...

Хто такі громадські радники

28.10.2019 | 10:01

 Попри те, що в обласних центрах та великий містах України рівень доступу до професійних юристів доволі високий, чимало мешканців віддалених сіл, маленьких населених пунктів, вразливі та закриті спільноти, малозабезпечені громадяни не мають можливості в будь-який момент потрапити до таких спеціалістів. Це змушує шукати інші шляхи отримання правової допомоги. 

more...

У районній державній адміністрації відбулося засідання комісії

24.10.2019 | 09:52
22 жовтня 2019 року в приміщенні малого залу засідань Шумської районної державної адміністрації відбулося засідання комісії по визначенню суб’єкта оціночної діяльності у сфері оцінки земель для проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки площею 0,5000 га для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості за межами населеного пункту на території Рохманівської сільської ради Шумського району.  more...

Архів новин

  

Дорогі земляки!

16.08.2019 | 11:26

 У ці серпневі дні минає 28 років, як Україна виборола право бути вільною та незалежною державою.

more...

Шановна Шумська громадо!

09.07.2019 | 08:53

Прийміть найщиріші вітання з нагоди святкування
Дня громади та 870-річчя міста Шумськ!

more...

Шановні поліцейські та працівники Національної поліції!

02.07.2019 | 15:34

Ви пов’язали своє життя з надзвичайно відповідальною, ризикованою, важкою та важливою справою – служити суспільству шляхом забезпечення охорони прав і свобод людини, протидії злочинності, підтримання публічної безпеки і порядку, а також надання допомоги тому, хто її потребує.

more...

Шановні представники молодого покоління Шумщини!

26.06.2019 | 14:29

Молодість – найкраща пора в житті кожної людини, спогади про яку кожен з трепетом зберігає у своєму серці. Це – час випробувань, творчого натхнення, становлення, професійного вибору, час, що безперечно вирізняється оптимізмом, енергією, завзяттям, новим баченням і неординарними рішеннями.

more...

Дорогі краяни!

26.06.2019 | 10:27

Щиро вітаємо Вас з національним святом – Днем Конституції!

Наш Основний закон – це втілення ідеалів свободи і справедливості, головний оберіг державності та демократії, гарант незалежності та соборності України.

more...

Архів привітань

  

Інформаційні послуги

Актуальна тема

Дорожня карта щодо надання щомісячної адресної допомоги переселенцям для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг