Шумська районна державна адміністрація
47100, м.Шумськ, вул.Українська, 59
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/prezident.gif 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/uk.gif

 

j 

Прес-служба повідомляє

Пiдприємцiв Тернопiльщини запрошують на семiнар з технологiї вирощування органiчних ягiд

16.01.2018 | 14:16

 Кременецький районний центр підтримки підприємництва запрошує представників бізнесу та усіх зацікавлених осіб на семінар «Технологія вирощування органічної ягоди» (малини, полуниці, вишні, червоної порічки, аґрусу, ревеню) за участю спеціалістів від компанії «Polko Grоup» -одного із основних експортерів ягідної продукції в Україні.

more...

Змінився розмір соціальної допомоги дітям з інвалідністю та особам з інвалідністю з дитинства

16.01.2018 | 13:07

 Законом України «Про державну соціальну допомогу інвалідам з дитинства та дітям-інвалідам» визначено право на матеріальне забезпечення та соціальний захист осіб з інвалідністю з дитинства та дітей з інвалідністю шляхом встановлення державної соціальної допомоги у відсотках від прожиткового мінімуму за рахунок коштів Державного бюджету України. Розмір державної соціальної допомоги у 2018 році буде розраховуватися з урахуванням норм вищезазначеного Закону та статтею 7 Закону України «Про Державний бюджет на 2018 рік» з урахуванням норм постанови Кабінету Міністрів України від 26.03.2008 №265 «Деякі питання пенсійного забезпечення громадян» (зі змінами):

more...

Лілія Гриневич: Уже цього місяця вчителі отримають більшу на 25% зарплату

15.01.2018 | 09:02

 За попередніми підрахунками Міністерства освіти і науки України очікувана середня зарплата шкільного вчителя у січні 2018 року має скласти 7 тис 600 гривень. Про це зазначила Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич під час урочистого відкриття новозбудованої Йорданештської ЗОШ І-ІІІ ступенів у Глибоцькому районі в межах робочої поїздки до Чернівецької області.

more...

Йордан на Тернопільщині традиційно відзначать міжконфесійним водосвяттям

15.01.2018 | 08:53

 Проведення свята Хрещення Господнього обговорили на засіданні організаційного комітету, яке провів заступник голови Тернопільської обласної державної адміністрації Юрій Юрик. Урочистості традиційно відбудуться на Набережній Тернопільського ставу 19 січня.

Як стало відомо під час засідання оргкомітету, після служби Божої в Архикатедральному Соборі Непорочного Зачаття Пресвятої Богородиці, віряни та духовенство вирушать до хреста, встановленого на честь Хрещення України у парку Шевченка. Рух процесії розпочнеться орієнтовно об 11.40 год. Урочисте освячення води відбудеться о 12.00 год.

more...

Цьогоріч центральні заходи з нагоди Дня соборності відбудуться в Гусятині

15.01.2018 | 08:47

 

Традиційно 22 січня Тернопільщина відзначатиме День соборності України. Та якщо раніше акція єднання та громадської злагоди відбувалася на межі Тернопільської та Хмельницької областей зі сторони смт. Підволочиськ, цьогоріч місце проведення заходу змінилося.

more...

Учні недільної школи вітають із Різдвом

12.01.2018 | 14:41

 Учні недільної школи церкви Преображення Господнього УПЦ КП завітали із вертепом у районну державну адміністрацію.

more...

ЗАХИСНИЙ ПРИПИС ЯК СПЕЦІАЛЬНИЙ ЗАХІД З ПОПЕРЕДЖЕННЯ НАСИЛЬСТВА У СІМ’Ї

12.01.2018 | 09:22

 Законом України «Про попередження насильства в сім'ї» визначено правові і організаційні основи попередження насильства в сім'ї, а також органи та установи, на які покладається здійснення заходів з попередження насильства в сім'ї.

more...

Зустріч із обдарованими дітьми

12.01.2018 | 09:07

 Обдаровані діти загальноосвітніх навчальних закладів району, переможці олімпіад з навчальних дисциплін та конкурсів, зустрілися за «круглим столом» з районною владою. У невимушеній атмосфері дружнього спілкування, пригощаючись солодощами та фруктами, учні розповідали про свої захоплення, мрії, плани, ставили запитання керівникам. Світла різдвяна коляда додала святкового настрою.

more...

В Україні розпочинає роботу новий Верховний суд

12.01.2018 | 08:44

 Новий Верховний суд України розпочав свою роботу. Сьогодні в Україні – це найвища судова інстанція.

Верховний суд складається з Великої палати та чотирьох касаційних судів – Кримінального, Цивільного, Адміністративного та Господарського. Усі справи з Вищих спеціалізованих судів та Верховного суду України передаються до нового Верховного суду України, який розпочинає їх розглядати з нового 2018 року.

more...

Оголошення

11.01.2018 | 15:09

 Шановні краяни!

Запрошуємо Вас долучитися до урочистих заходів «Одна-єдина Україна», що відбудуться 22 січня 2018 року на межі Шумського та Білогірського районів.

Початок о 11.00

Оргкомітет

more...

Архів новин

  

Інформаційні послуги

Актуальна тема

Дорожня карта щодо надання щомісячної адресної допомоги переселенцям для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг

План лісогосподарських заходів по ДП "Кременецький лісгосп" на 2017 рік