Шумська районна державна адміністрація
47100, м.Шумськ, вул.Українська, 59
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/prezident.gif 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/uk.gif

 

 

 

 

 

j 

Прес-служба повідомляє

Вселенський Патріархат розпочинає процедури, необхідні для надання автокефалії Українській Православній Церкві

23.04.2018 | 15:38

Святий і Священний Синод Вселенського Патріархату прийняв до розгляду Звернення від Президента України до Вселенського Патріарха Варфоломія про надання Томосу про автокефалію Православній Церкві в Україні, Постанову ВР на його (Звернення) підтримку, а також відповідні звернення ієрархів українських православних церков. Також Синодом Вселенського Патріархату прийнято рішення про початок процедур, необхідних для надання автокефалії Православній Церкві в Україні. Зокрема, буде відповідно проінформовано інші помісні православні церкви.

more...

ХІІІ благодійна акція «Серце до серця»

23.04.2018 | 15:07

Всеукраїнський благодійний фонд «Серце до серця» з 2-22 квітня вже 13-й рік поспіль проводить благодійні акції, метою яких є збір коштів для хворих дітей. Цьогоріч акція проходить під гаслом «Почуй світ!».

more...

На Шумщині відбудуться заходи із вшанування 32-их роковин Чорнобильської катастрофи

23.04.2018 | 14:45

Страшна трагедія, яка сталася 26 квітня 1986 року, покалічила багато людських доль, а ціле місто на півночі України зробила надовго зоною відчуження. Чорнобиль – став «чорною сторінкою» та глибоким болем в українській історії. Саме тому, теперішні й майбутні покоління повинні пам’ятати подвиг, який здійснили всі учасники ліквідації аварії. Шумщина також приєднується до вшанування 32-их роковин і в населених пунктах району відбудеться низка заходів.

more...

60-річчя пожежної частини у Шумську

23.04.2018 | 08:33

 З нагоди професійного свята, яке рятувальники відзначають 17 квітня, та сьогоднішньої урочистої дати 60-річчя утворення пожежної частини у Шумську до особового складу із вітальним словом звернулися голова районної державної адміністрації Юрій Головатюк, голова районної ради Тарас Корець, заступник начальника управління ДСНС України в Тенопільській області Олександр Гавура, міський голова Володимир Плетюк.

more...

Рейд на території Людвищенської сільської ради

20.04.2018 | 08:59

 Служба у справах дітей районної державної адміністрації інформує, що в рамках обласної державно-громадської операції «Діти Тернопільщини проти насильства, за духовність та сімейну злагоду» та з метою соціально-правового захисту дітей групою в складі начальника служби у справах дітей районної державної адміністрації Верещинського В.М., завідувача сектору опіки та піклування, розвитку сімейних форм виховання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування служби у справах дітей районної державної адміністрації Гаврилюк В.Г., головного спеціаліста служби у справах дітей районної державної адміністрації Ковальчук І.І., 19 квітня 2018 року здійснено черговий рейд на території Людвищенської сільської ради.

more...

На Театральному майдані Тернополя відбудеться Молитва за Україну

19.04.2018 | 16:39

 Цієї неділі, 22 квітня, на Театральному майдані Тернополя відбудеться Молитва за Україну. Молитимуться за єдність церкви в Україні та утворення єдиної помісної Церкви. Розпочнеться молебень о 13.00 год.

more...

31 сесія VІІ скликання районної ради

19.04.2018 | 16:15

 Відбулася 31 сесія VІІ скликання районної ради. До порядку денного увійшло 12 питань, що стосувалися різних сфер життєдіяльності району.

more...

Володимир Гройсман: Ніхто не має нехтувати правилами безпеки для людей!

19.04.2018 | 15:27

Майже півтори тисячі перевірок громадських об’єктів на предмет дотримання правил безпеки, передусім пожежної, ініційовано Прем’єр-міністром України Володимиром Гройсманом. Завдяки їм працівники ДСНС України виявили близько 15 тисяч порушень. Про це заявив Глава Уряду під час зустрічі з регіональними ЗМІ.

more...

Глава держави: У гібридній війні Кремль розглядає РПЦ як один із ключових інструментів впливу на Україну

19.04.2018 | 15:22

Президент Петро Порошенко наголошує, що питання автокефалії Української православної церкви є питанням національної безпеки нашої держави. «Це – питання національної безпеки і нашої оборони у гібридній війні, бо Кремль розглядає РПЦ як один із ключових інструментів впливу на Україну», - підкреслив Петро Порошенко під час виступу у Верховній Раді.

more...

#правовийдиктант #els

19.04.2018 | 15:17

25-26 квітня 2018 року Експертна юридична служба за підтримки Міністерсва юстиції України запрошує прийняти участь у соціальному проекті «Всеукраїнський правовий диктант».

Участь у проекті безкоштовна!

Реєстрація учасників: www.vpd.in.ua

more...

Архів новин

  

Звернення голови районної державної адміністрації Юрія Головатюка та голови районної ради Тараса Корця до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав

15.02.2018 | 09:21

 Шановні учасники бойових дій на території інших держав! Історичні катаклізми ХХ століття, пов’язані з військовими конфліктами, не обминули Україну. Війни, що точилися далеко за її межами, забрали тисячі життів синів і дочок, долею одягнених у солдатські шинелі.Зі всіх збройних конфліктів, де українські офіцери і солдати виконували миротворчу місію, афганська війна була  найкривавішою, а її тінь торкнулась майже кожної української родини. Вона стала важким випробуванням і трагедією для сотень тисяч людей - тих, хто воював, і тих, хто безмежно довгими й тривожними днями і ночами чекав на їх повернення.

more...

Архів привітань

  

Інформаційні послуги

Актуальна тема

Дорожня карта щодо надання щомісячної адресної допомоги переселенцям для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг