Шумська районна державна адміністрація
47100, м.Шумськ, вул.Українська, 59
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/prezident.gif 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/uk.gif

  Шановні працівники культури та майстри народного мистецтва!

Щиро вітаємо Вас із професійним святом!

Споконвіку пісня і танець, музика і слово, витвори майстрів народної творчості були виразниками національної ідеї, оберегами історичної пам’яті. Вони підживлюють і зміцнюють надію народу на краще майбутнє.

Багата талантамиУкраїнська земля. Наші земляки володіють вагомим творчим потенціалом, який втілюють у життя працівники культури та майстри народного мистецтва.

Ваша самовіддана творча праця вражає своєю неповторністю, яскравим колоритом, різносторонністю репертуару, невичерпною енергією.

Своєю плідноюпрацею та силою духу ви звеличуєте рідну Україну, примножуєте її успіхи і досягнення.

Тож відусієї душі вдячні Вам за сумлінне служіння благородній справі. Здоров’я, добра, благополуччя Вам і Вашим сім’ям! Нехай здійсняться всі Ваші життєві плани, надії і мрії, а кожен день вашого життя буде світлим і сонячним, дарує радість творчого натхнення і життєвих перемог.

 

Тимчасово виконувач обов’язків голови Шумської районної  державної адміністрації

Тетяна ПОБЕРЕЖНА

 

Голова Шумської районної ради

Тарас КОРЕЦЬ

30.10.2019 | 11:03
  more...

Архів гарячих новин

  

Прес-служба повідомляє

До уваги фізичних осіб-підприємців

08.11.2019 | 09:20

Право на призначення пенсії за віком після досягнення 60-тирічного віку, з 1 січня 2019 року по 31 грудня 2019 року, мають особи за наявності страхового стажу не менше 26 років. Кожного року кількість років, необхідних для призначення пенсії за віком у 60 років, буде збільшуватися на один рік та з 1 січня 2028 року становитиме не менше 35 років.

more...

Як захиститися від рейдерства

08.11.2019 | 09:16

Проблему краще попередити, ніж згодом долати її наслідки. Отож, пропонуємо кілька порад, які допоможуть захиститися від рейдерства як громадянам, так і бізнесу:

more...

Засідання постійно діючої комісії з питань розгляду звернень громадян

31.10.2019 | 09:03
31 жовтня 2019 року в районній державній адміністрації відбулося засідання постійно діючої комісії з питань розгляду звернень громадян, які надійшли до районної державної адміністрації протягом жовтня поточного  року.
Як зауважила тимчасово виконувач обов’язків голови районної державної адміністрації Тетяна Побережна – розгляду звернень громадян приділяється особлива увага. Поряд з цим у роботі із зверненнями громадян необхідно вжити заходів щодо усунення  причин, що породжують скарги, а також звернення до вищестоящих органів виконавчої влади. more...

Нарада з питань стану соціально-економічного розвитку району з 9 місяців 2019 року

30.10.2019 | 11:35
30 жовтня 2019 року виконувач обов’язків голови районної державної адміністрації Тетяна Побережна провела нараду з питань стану соціально-економічного розвитку району з 9 місяців поточного року. more...

Освітян Тернопільщини запрошують зняти серіал про свою школу

30.10.2019 | 10:05

 Освітян Тернопільщини запрошують зняти серіал про свою школу

Всеукраїнський освітній серіал“Шкільне reality 2”починає зйомки другого сезону. Авторами та акторами серіалу виступають учні та вчителі українських шкіл. В кожному епізоді вони висвітлюють погляди шкільних команд на різноманітні питання починаючи з розвитку учня як особистості, закінчуючи найважливішими аспектами розвитку країни. Всього до участі в другому етапі зйомок буде відібрано до 50 команд. Запрошуємо тернопільських школярів та вчителів долучитися до процесу зйомок.

more...

Хто такі громадські радники

28.10.2019 | 10:01

 Попри те, що в обласних центрах та великий містах України рівень доступу до професійних юристів доволі високий, чимало мешканців віддалених сіл, маленьких населених пунктів, вразливі та закриті спільноти, малозабезпечені громадяни не мають можливості в будь-який момент потрапити до таких спеціалістів. Це змушує шукати інші шляхи отримання правової допомоги. 

more...

У районній державній адміністрації відбулося засідання комісії

24.10.2019 | 09:52
22 жовтня 2019 року в приміщенні малого залу засідань Шумської районної державної адміністрації відбулося засідання комісії по визначенню суб’єкта оціночної діяльності у сфері оцінки земель для проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки площею 0,5000 га для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості за межами населеного пункту на території Рохманівської сільської ради Шумського району.  more...

#ПраваЗахисників: безоплатне медичне забезпечення

22.10.2019 | 10:56
 Учасники бойових дій мають право на безоплатне медичне забезпечення. Туди входить безкоштовне одержання ліків за рецептом лікаря, першочергове зубопротезування, допомога у військових госпіталях та інших лікувально-профілактичних закладах (якщо військовослужбовець у ЗСУ – понад 20 років, право на лікування у військових госпіталях мають також члени його сім’ї), обстеження та лікування у військово-медичних закладах для себе та членів сім’ї (для військовослужбовців, звільнених з військової служби внаслідок захворювання, пов’язаного з виконанням обов’язків). more...

Ірина Дубиківська провела тренінг для фахівців відділів ДРАЦС Тернопільщини та Івано-Франківщини

22.10.2019 | 10:16

Змінюємося та стаємо кращими разом!

Фахівців відділів державної реєстрації актів цивільного стану Тернопільської та Івано-Франківської областей об’єднав мотиваційний тренінг, який відбувся 21 жовтня у м. Тернопіль. Провела навчання начальник Управління державної реєстрації актів цивільного стану Департаменту державної реєстрації та нотаріату Міністерства юстиції України Ірина Дубиківська.

more...

Архів новин

  

Дорогі земляки!

16.08.2019 | 11:26

 У ці серпневі дні минає 28 років, як Україна виборола право бути вільною та незалежною державою.

more...

Шановна Шумська громадо!

09.07.2019 | 08:53

Прийміть найщиріші вітання з нагоди святкування
Дня громади та 870-річчя міста Шумськ!

more...

Шановні поліцейські та працівники Національної поліції!

02.07.2019 | 15:34

Ви пов’язали своє життя з надзвичайно відповідальною, ризикованою, важкою та важливою справою – служити суспільству шляхом забезпечення охорони прав і свобод людини, протидії злочинності, підтримання публічної безпеки і порядку, а також надання допомоги тому, хто її потребує.

more...

Шановні представники молодого покоління Шумщини!

26.06.2019 | 14:29

Молодість – найкраща пора в житті кожної людини, спогади про яку кожен з трепетом зберігає у своєму серці. Це – час випробувань, творчого натхнення, становлення, професійного вибору, час, що безперечно вирізняється оптимізмом, енергією, завзяттям, новим баченням і неординарними рішеннями.

more...

Дорогі краяни!

26.06.2019 | 10:27

Щиро вітаємо Вас з національним святом – Днем Конституції!

Наш Основний закон – це втілення ідеалів свободи і справедливості, головний оберіг державності та демократії, гарант незалежності та соборності України.

more...

Архів привітань

  

Інформаційні послуги

Актуальна тема

Дорожня карта щодо надання щомісячної адресної допомоги переселенцям для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг