Підволочиська районна державна адміністрація
47800, смт.Підволочиськ, вул.Д.Галицького, 80
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

До відома

 

    

В відділі економічного розвитку райдержадміністрації відкрито «гарячу» телефонну лінію з питань підтримки та розвитку підприємництва. Зауваження, пропозиції щодо діяльності адміністративних структур, що регламентують інвестиційну та підприємницьку діяльність в частині надання адміністративних послуг, роботи центрів з надання адміністративних послуг, консультування з питань захисту прав споживачів -  телефонуйте на номер «гарячої лінії»  2-24-92 , у понеділок – четвер з 8.00 до 17.15, у п’ятницю з 8.00 до 16.00, або надсилайте інформацію на електронну адресу: ekon_pidv@ukr.net.

 

************************

Районним координаційним центром підтримки сімей, що прибувають у Підволочиський район  з території Автономної Республіки Крим та м. Севастополь відкрито цілодобову «гарячу» телефонну лінію для координації роботи щодо розселення сімей, які виїжджають з території Автономної Республіки Крим та м. Севастополь 2-12-78 (приймальня голови Підволочиської райдержадміністрації)

    Для надання роз'яснень стосовно можливості отримання соціальної підтримки за місцем тимчасового перебування звертайтеся:

2-35-22 – управління праці та соціального захисту населення (9.00-17.00)

2-26-43 – управління Пенсійного фонду (9.00-17.00)

2-26-95, 2-22-85 – районний центр зайнятості (9.00-17.00)

   

    *********************

    При службі з гуманітарних питань райдержадміністрації діє "гаряча" телефонна лінія. З питань оздоровлення та відпочинку дітей, видачі посвідчень та надання пільг багатодітним сім’ям, жорстокого поводження з дітьми, насильства в сім’ї та інших звертатися за телефоном 2-23-87 щовівторка з 9 до 13 години.

На головну / Підволочиське відділення Кременецькї ОДПІ

Новини

Збруч – ріка єднання

22.01.2019 | 14:55

 У Підволочиську, з нагоди Дня Соборності  України та 100-річчя проголошення Акта злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки, відбувся захід «Збруч – ріка єднання». Захід відбувся на березі річки Збруч на межі двох областей – Тернопільської та Хмельницької. Зі сторони Тернопільщини люди несли жовтий стяг, а з Хмельниччини – синій. Символічно на мості два регіони з’єднали їх в український прапор,  делегації двох областей - представники громади, духовенства та влади,  обмінялися привітаннями та короваями. Священики відслужили молебень за мир і спокій в Україні. Присутні хвилиною мовчання вшанували пам`ять тих, хто поліг у боротьбі за територіальну цілісність і незалежність України.

more...

Привітання голови райдержадміністрації з нагоди відзначення Дня Соборності України та 100-річчя проголошення Акта злуки УНР та ЗУНР

22.01.2019 | 08:57

 Шановні краяни! Щиро вітаю вас з Днем Соборності України та 100-річчям проголошення Акта злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки! Акт Злуки УНР і ЗУНР та прийняття IV Універсалу Центральної Ради, яким проголошено незалежність Української Народної Республіки, є історичними подіями, що стали фундаментом для побудови нашої сучасної держави. Ці події символізують єднання українського народу на своїй землі. У складні історичні часи наші предки заявили на весь світ, що Україна – неподільна, а її народ – непохитний у намірі жити в межах однієї держави. Разом з тим, возз’єднання розірваних на шматки частин українських земель тоді є особливо символічним для сьогодення. Нині наші військові вкотре захищають державні кордони від зовнішнього агресора, протистоять ворогові та відстоюють соборність і самостійність України. Тож цінуймо нашу незалежність заради майбутніх поколінь та пам’ятаймо про полеглих Героїв, які віддали своє життя за Батьківщину! Бажаю всім міцного здоров’я, щастя, миру і взаєморозуміння!

more...

ДОРОГІ КРАЯНИ! Запрошуємо разом відзначити 100-річчя Дня Соборності України!

21.01.2019 | 09:02

 22 січня 2019 року на межі Тернопільської та Хмельницької областей (міст через річку Збруч) відбудеться святкування з нагоди Дня Соборності України та 100-річчя проголошення Акта злуки УНР і ЗУНР. У програмі: Святковий концерт; Театралізоване військово-історичне дійство бій  підрозділів війська УНР проти збройних відділів більшовицької Московії. Бій відтворить - Товариство пошуку жертв війни «Пам'ять» м.Львів; Частування.  Збір колони о 11.30 год.  Початок дійства о 12.00 год. Оргкомітет

more...

Відбулась щотижнева нарада з керівниками районів у режимі відеонаради

21.01.2019 | 08:58

 Відбулась щотижнева нарада з керівниками районів, яку провів у режимі он-лайн голова обласної державної адміністрації С.Барна. Впродовж наради було обговорено питання виконання завдання з відбору на військову службу за контрактом та програми підтримки військових комісаріатів в області; стану зимового експлуатаційного утримання автомобільних доріг загального користування державного та місцевого значення; впорядкування об'єктів поводження з твердими побутовими відходами; використання у 2018 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам для розвитку сімейних форм виховання та забезпечення житлом дітей-сиріт, а також перспективи використання у 2019 році.

more...

Ще будучи студенткою зрозуміла, що нам потрібна єдина держава, єдина Україна, – директор Спеціалізованої мистецької школи ім. Ігоря Герети Марія Гудима (відео)

18.01.2019 | 08:55

  Соборна Україна, яка вона? Що таке соборність і як ми її розуміємо? Що означає бути українцем та жити в соборній державі? Напередодні 100-річчя Соборності України відповіді на ці запитання ми спробували отримати від відомих тернополян, людей, які щодня докладають зусиль для того, щоб Україна була й Україна розвивалася. Митці, бійці, волонтери, активісти, вчителі та духовні наставники. Їм слово.

more...

Відбулося засідання оргкомітету до Дня Соборності України

17.01.2019 | 16:49

 Під керівництвом заступника голови райдержадміністрації Назарія Білика за участі представників Волочиського району, з метою належної підготовки  та відзначення в районі Дня Соборності України, відбулося засідання організаційного комітету. Учасники засідання організаційного комітету детально обговорили План заходів щодо відзначення на Дня Соборності України.

more...

Понад 2 млн 700 тис. застрахованих осіб отримали допомоги і страхові виплати від Фонду у 2018 році

17.01.2019 | 15:06

 Упродовж 2018 року за оперативними даними Фонд соціального страхування України профінансував здійснення виплат матеріального забезпечення, враховуючи допомогу по тимчасовій втраті працездатності і по вагітності та пологах, для більш ніж 2,5 млн застрахованих осіб на суму біля 12 млрд грн. Страхові виплати щомісяця фінансувались для понад 208 тис. потерпілих на виробництві та членів їх сімей, загальні видатки склали близько 7,8 млрд грн. Нагадаємо, підставою для нарахування Фондом матеріального забезпечення є подана роботодавцем заява-розрахунок. З 01.10.2018 страхувальникам надано можливість надсилати заяви-розрахунки в електронному вигляді із застосуванням електронного цифрового підпису з метою оптимізації та пришвидшення фінансування.

more...

Заступник голови райдержадміністрації Назарій Білик прийняв участь у засіданні круглого столу

17.01.2019 | 14:26

  У рамках виконання проекту "Модернізація системи соціальної підтримки населення України" та з метою обговорення питань щодо реалізації у Тернопільській області Національної стратегії реформування системи інституційного догляду та виховання дітей на 2017-2026 роки, 17 січня 2019 року відбулося засідання круглого столу на тему: „Особливості реалізації проекту „Розробка та впровадження регіонального плану стосовно збільшення обсягів надання послуг з догляду на сімейній основі (реформування інтернатних закладів у Тернопільській області)" за участю керівництва обласної державної адміністрації та керівників і ключових експертів проекту.

more...

Як проводиться реєстрація/перереєстрація РРО?

17.01.2019 | 10:11

 Головне управління ДФС у Тернопільській області повідомляє, що для реєстрації/перереєстрації реєстратора розрахункових операцій (далі – РРО), крім заяви (Форма №1-РРО), суб’єкт господарювання повинен подати ще 4 документи: копію документа, що підтверджує факт купівлі або безоплатного отримання РРО у власність, іншого документа, що підтверджує право власності або користування РРО; копію документа на право власності або іншого документа, що дає право на розміщення господарської одиниці, де буде використовуватися РРО; копію паспорта (формуляра) РРО та копію паспорта модема (при застосуванні зовнішнього модема);  копію договору суб'єкта господарювання з Центром сервісного обслуговування про технічне обслуговування та ремонт РРО.

more...
Усього: 8474
Сторінка:  1  |  2  |  3  |  4  |  5  |  6  |  7  |  8  |  9  |  10  |  11  >>

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Анонси подій

Інформаційні послуги