Підволочиська районна державна адміністрація
47800, смт.Підволочиськ, вул.Д.Галицького, 80
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

До відома

 

    

В відділі економічного розвитку райдержадміністрації відкрито «гарячу» телефонну лінію з питань підтримки та розвитку підприємництва. Зауваження, пропозиції щодо діяльності адміністративних структур, що регламентують інвестиційну та підприємницьку діяльність в частині надання адміністративних послуг, роботи центрів з надання адміністративних послуг, консультування з питань захисту прав споживачів -  телефонуйте на номер «гарячої лінії»  2-24-92 , у понеділок – четвер з 8.00 до 17.15, у п’ятницю з 8.00 до 16.00, або надсилайте інформацію на електронну адресу: ekon_pidv@ukr.net.

 

************************

Районним координаційним центром підтримки сімей, що прибувають у Підволочиський район  з території Автономної Республіки Крим та м. Севастополь відкрито цілодобову «гарячу» телефонну лінію для координації роботи щодо розселення сімей, які виїжджають з території Автономної Республіки Крим та м. Севастополь 2-12-78 (приймальня голови Підволочиської райдержадміністрації)

    Для надання роз'яснень стосовно можливості отримання соціальної підтримки за місцем тимчасового перебування звертайтеся:

2-35-22 – управління праці та соціального захисту населення (9.00-17.00)

2-26-43 – управління Пенсійного фонду (9.00-17.00)

2-26-95, 2-22-85 – районний центр зайнятості (9.00-17.00)

   

    *********************

    При службі з гуманітарних питань райдержадміністрації діє "гаряча" телефонна лінія. З питань оздоровлення та відпочинку дітей, видачі посвідчень та надання пільг багатодітним сім’ям, жорстокого поводження з дітьми, насильства в сім’ї та інших звертатися за телефоном 2-23-87 щовівторка з 9 до 13 години.

 

 

     

10.05.2012 | 10:35
  more...

Архів гарячих новин

  

Прес-служба повідомляє

До уваги! Підволочиська ДПІ Теребовлянського управління ГУ ДФС інформує:

17.04.2019 | 09:36
 Підволочиська ДПІ Теребовлянського управління ГУ ДФС інформує more...

Підволочиський районний центр зайнятості інформує:

15.04.2019 | 14:58

За сприяння державної служби зайнятості у січні-березні 2019 року: Отримали роботу  - 269 осіб, з них 104 зареєстрованих безробітних; Проходили професійне навчання – 71 безробітна особа; Брали участь у громадських роботах - 4 безробітних особи; Брали участь у інших роботах тимчасового характеру – 76 осіб; Для укомплектування подано – 458 вакансій.  Станом на 01 квітня 2019 року кількість зареєстрованих безробітних становила 588 осіб, з них отримували допомогу по безробіттю – 499 осіб,  проходили професійне навчання – 53 безробітних, були актуальними для працевлаштування 170 вакансій. Серед зареєстрованих безробітних: жінки – 233 особи (39,6%); молодь – 147 осіб (25,0%); особи, що проживають у сільській місцевості – 442 осіб (75,2%); особи, які мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню –  237 осіб (40,3%).    

more...

Під головуванням голови районної державної адміністрації Б.Онищука відбулася щотижнева апаратна нарада

15.04.2019 | 11:47

 Під головуванням голови районної державної адміністрації Б.Онищука відбулася щотижнева апаратна нарада за участю керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, керівників районних управлінь та організацій. На нараді заслухали питання виконання доручень даних головою районної державної адміністрації на нараді від 08.04.2019 року; виконання завдань органами ведення Державного реєстру виборців щодо підготовки повторного голосування з чергових виборів Президента України;  щодо проведення весняно-польових робіт в Підволочиському районі.

more...

Зробити правильний вибір – означає обрати таку професію, яка потрібна суспільству, тобто затребувана на ринку праці

15.04.2019 | 10:13

 «Зробити правильний вибір – означає обрати таку професію, яка потрібна суспільству, тобто затребувана на ринку праці. Крім того, вона повинна бути доступною для Вас, відповідати Вашим природним здібностям, знанням і вмінням. І найголовніше – обрана професія має приносити радість, достаток і задоволення». Саме так розпочалися  профоорієнтаціїні уроки проведені 10 квітня 2019 року завідувачем сектору активної підтримки Підволочиської районної філії Тернопільського обласного центру зайнятості Наталією Походило для учнів Підволочиської гімназії імені Івана Франка та Підволочиської загальноосвітньої школи № 1 І-III ступенів.

more...

Відбулась щотижнева нарада з керівниками районів у режимі відеонаради

15.04.2019 | 09:31

 Відбулась щотижнева нарада з керівниками районів, яку провів у режимі он-лайн голова обласної державної адміністрації С.Барна. Впродовж наради було обговорено питання забезпечення співфінансування перехідних інвестиційних проектів, які реалізовуватимуться за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку у 2019 році та розміщення на об’єктах інформаційних табличок з логотипом ДФРР; ліквідації аварійної ямковості на автомобільних дорогах загального користування;виконання завдань органами ведення Державного реєстру виборців щодо підготовки повторного голосування з чергових виборів Президента України.

more...

Предстоятель Православної Церкви України Блаженнійший Митрополит Епіфаній відвідав Тернопільщину

15.04.2019 | 08:11

 Предстоятель Православної Церкви України Блаженнійший Митрополит Епіфаній, перебуваючи на Тернопільщині з перший архіпастирський візитом, розпочав візит з Підволочиського району.  На межі Тернопільської області митрополита зустріли духовенство, голова обласної ради Віктор Овчарук та голова районної державної адміністрації Борис Онищук.

more...

В рамках акції «За чисте довкілля» проведено благоустрій прибережної зони річки Збруч

12.04.2019 | 14:39

 В районі триває щорічна Всеукраїнська акція “За чисте довкілля”з озеленення, прибирання та благоустрою. В цей період особливу увагу приділяють упорядкуванню територій населених пунктів, створенню нових лісових насаджень, очищення водних джерел, збереження природно-заповідних об’єктів, упорядкуванню сміттєзвалищ, поліпшення естетичного та санітарного стану прибудинкових територій та об’єктів масового перебування та відпочинку населення. Сьогодні, працівники Підволочиської районної державної адміністрації провели благоустрій прибережної зони річки Збруч та узбіччя в’їзду у Тернопільську область з сторони Хмельницької області. 

more...

До уваги! Підволочиська ДПІ Теребовлянського управління ГУ ДФС інформує:

10.04.2019 | 16:37
 Підволочиська ДПІ Теребовлянського управління ГУ ДФС інформує more...

Відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини Підволочиської районної державної адміністрації

09.04.2019 | 12:42

 Голова районної державної адміністрації Б.Онищук провів засідання комісії з питань захисту прав дитини Підволочиської райдержадміністрації. На комісії розглянули питання: надання згоди органу опіки, піклування на виїзд дитини, позбавленої батьківського піклування вихованця Тернопільського обласного комунального дитячого будинку для дітей шкільного віку  закордон з метою оздоровлення та відпочинку; надання висновку органу опіки, піклування щодо доцільності позбавлення батьківських прав відносно неповнолітніх дітей  та відповідність його інтересам дітей; надання дозволу органу опіки, піклування на дарування житлового будинку з надвірними будівлями, за умови реєстрації малолітніх  дітей;  надання дозволу органу опіки, піклування на продаж  транспортного засобу марки RENAULT та загальний напівпричепу марки KOGEL, які належать неповнолітньому; надання дозволу органу опіки, піклування на вчинення одноразової нотаріальної дії  - виготовлення права власності на земельну ділянку для ведення особистого селянського господарства, від імені  малолітнього; затвердження персонального складу міждисциплінарних команд на дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

more...

Голова райдержадміністрації Б.Онищук провів об’їзд автомобільних доріг району

08.04.2019 | 16:11

 Голова райдержадміністрації Б.Онищук спільно з заступником голови райдержадміністрації Н.Біликом та  начальником відділу з питань цивільного захисту, житлово – комунального господарства та інфраструктури райдержадміністрації В.Стойловським провів об’їзд автомобільних доріг району та ознайомився з ходом ямкового ремонту обласної дороги місцевого значення Підволочиськ – Скалат гарячим асфальтом, який проводять працівники компанії ТОВ «Глобал Білд Інжинірінг» та намітили подальший обсяг робіт.

more...

Архів новин

  

06.02.2017 | 10:30

more...

Архів привітань

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Анонси подій

Інформаційні послуги