Підволочиська районна державна адміністрація
47800, смт.Підволочиськ, вул.Д.Галицького, 80
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

До відома

 

    

В відділі економічного розвитку райдержадміністрації відкрито «гарячу» телефонну лінію з питань підтримки та розвитку підприємництва. Зауваження, пропозиції щодо діяльності адміністративних структур, що регламентують інвестиційну та підприємницьку діяльність в частині надання адміністративних послуг, роботи центрів з надання адміністративних послуг, телефонуйте на номер «гарячої лінії»  2-24-92 , у понеділок – четвер з 8.00 до 17.15, у п’ятницю з 8.00 до 16.00, або надсилайте інформацію на електронну адресу: ekon_pidv@ukr.net.

 

************************

Районним координаційним центром підтримки сімей, що прибувають у Підволочиський район  з території Автономної Республіки Крим та м. Севастополь відкрито цілодобову «гарячу» телефонну лінію для координації роботи щодо розселення сімей, які виїжджають з території Автономної Республіки Крим та м. Севастополь 2-12-78 (приймальня голови Підволочиської райдержадміністрації)

    Для надання роз'яснень стосовно можливості отримання соціальної підтримки за місцем тимчасового перебування звертайтеся:

2-35-22 – управління праці та соціального захисту населення (9.00-17.00)

2-26-43 – управління Пенсійного фонду (9.00-17.00)

2-26-95, 2-22-85 – районний центр зайнятості (9.00-17.00)

   

    *********************

    При службі з гуманітарних питань райдержадміністрації діє "гаряча" телефонна лінія. З питань оздоровлення та відпочинку дітей, видачі посвідчень та надання пільг багатодітним сім’ям, жорстокого поводження з дітьми, насильства в сім’ї та інших звертатися за телефоном 2-23-87 щовівторка з 9 до 13 години.

        

10.05.2012 | 10:35
  more...

Архів гарячих новин

  

Прес-служба повідомляє

Наслідки фактичної перевірки

30.05.2017 | 14:15

 Результати перевірок (крім камеральних та електронних перевірок) оформлюють у формі акта або довідки, які підписують посадові особи контролюючого органу та платники податків або їх законними представниками (у разі наявності). При  встановленні під час перевірки порушень складається акт. Якщо такі порушення відсутні, складається довідка.  Акт (довідку) про результати фактичних перевірок складають у двох примірниках, підписують посадові особи контролюючих органів, які проводили перевірку, реєструють не пізніше наступного робочого дня після закінчення перевірки. Акт (довідку) про результати зазначених перевірок підписує особа, яка здійснювала розрахункові операції, платник податків та його законні представники (у разі наявності).

more...

Обговорено питання роботи комунальних служб району

30.05.2017 | 12:15

 На засіданні колегії обговорено питання роботи комунальних служб району. По даному питанню доповів начальник відділу з питань цивільного захисту, житлово-комунального господарства та інфраструктури райдержадміністрації В.Стойловський.

more...

Заслухано питання про організацію оздоровлення та відпочинку дітей в літній період 2017 року

30.05.2017 | 11:50

 На засіданні колегії райдержадміністрації заслухано питання про організацію оздоровлення та відпочинку дітей в літній період 2017 року. По даному питанню на засіданні колегії доповів начальник служби з гуманітарних питань райдержадміністрації Б.Кирик.

more...

Відбулося засідання колегії районної державної адміністрації

30.05.2017 | 11:30

 Під головуванням голови районної державної адміністрації Б.Онищука відбулось засідання колегії райдержадміністрації. Участь у колегії прийняли -  члени колегії райдержадміністрації; відповідальні за вирішення питань, що розглядаються; начальники управлінь та відділів райдержадміністрації; представники правоохоронних органів району; представники засобів масової  інформації.  На порядку денному засідання колегії було обговорено питання організації оздоровлення та відпочинку дітей в літній період 2017 року  та роботи комунальних служб району.

more...

Провели не зазначену у видах діяльності операцію – попрощайтесь зі «спрощенкою»

30.05.2017 | 11:25

 Згідно з ст. 9 Закону України від 15 травня 2003 року №755-IV «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань» (далі – Закон №755) в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань (далі – ЄДР) містяться дані, зокрема й про види діяльності фізичних осіб – підприємців

more...

Степан Барна: Сільським школам – новітні технології (фото, відео)

30.05.2017 | 11:11

 У тому, що одним із наочних прикладів успішної реалізації реформ на Тернопільщині можна назвати Новосільську ОТГ, переконався голова Тернопільської ОДА Степан Барна під час робочої поїздки до Підволочиського району. Зокрема, у рамках реформи децентралізації у Новосільській об’єднаній територіальній громаді вдалося зробити чимало. Багато зроблено й у Новосільській ЗОШ І-ІІІ ст. ім. М. Зарицького, якій у 2016 році надали статус опорної школи. Власне, завдяки цьому й завдяки коштам виділеним на опорну школу, там вдалося обладнати кабінети фізики, хімії та біології, впроваджувати енергоефективні заходи, провести капітальний ремонт спортзалу.

more...

Заступник голови районної державної адміністрації Н.Білик прийняв участь у відео-нараді

30.05.2017 | 09:25

 Під керівництвом заступника голови обласної державної адміністрації Ю.Юрика відбулась відео-нарада з питань виконання поточних завдань гуманітарної галузі. Участь у нараді  взяли заступник голови районної державної адміністрації Н.Білик, керівники структурних підрозділів гуманітарної галузі районної державної адміністрації та відповідальні особи за  гуманітарну галузь в об’єднаних територіальних громадах району.

more...

Степан Барна: Бесіди із головами РДА – це своєрідний іспит для них (інтерв`ю)

29.05.2017 | 15:39

 Нещодавно голова Тернопільської ОДА Степан Барна разом із своїми заступниками провів індивідуальні бесіди з головами районних державних адміністрацій. Основне про що говорили – це теперішній стан та перспективи соціально-економічного розвитку кожного району зокрема, а також окремих територій. Детальніше про це та інше говоримо із очільником області.

more...

Пенсійне забезпечення учасників антитерористичної операції

29.05.2017 | 14:37

 Учасниками бойових дій є військовослужбовці (резервісти, військовозобов’язані) та працівники Збройних Сил України, Національної гвардії України, Служби безпеки України, Служби зовнішньої розвідки України, Державної прикордонної служби України, особи рядового, начальницького складу, військовослужбовці, працівники Міністерства внутрішніх справ України, Управління державної охорони України, Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України, інших утворених відповідно до законів України військових формувань, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України і брали безпосередню участь в антитерористичній операції, забезпеченні її проведення, перебуваючи безпосередньо в районах антитерористичної операції, а також працівники підприємств, установ, організацій, які залучалися та брали безпосередню участь в антитерористичній операції в районах її проведення у порядку, встановленому законодавством (ст.6 Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту»).

more...

Під головуванням голови районної державної адміністрації Б.Онищука відбулася щотижнева апаратна нарада

29.05.2017 | 11:35

 Під головуванням голови районної державної адміністрації Б.Онищука відбулася щотижнева апаратна нарада за участю керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, керівників районних управлінь та організацій.

more...

Архів новин

  

06.02.2017 | 10:30

more...

Архів привітань

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Анонси подій

Інформаційні послуги