Підволочиська районна державна адміністрація
47800, смт.Підволочиськ, вул.Д.Галицького, 80
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

До відома

 

    

В відділі економічного розвитку райдержадміністрації відкрито «гарячу» телефонну лінію з питань підтримки та розвитку підприємництва. Зауваження, пропозиції щодо діяльності адміністративних структур, що регламентують інвестиційну та підприємницьку діяльність в частині надання адміністративних послуг, роботи центрів з надання адміністративних послуг, консультування з питань захисту прав споживачів -  телефонуйте на номер «гарячої лінії»  2-24-92 , у понеділок – четвер з 8.00 до 17.15, у п’ятницю з 8.00 до 16.00, або надсилайте інформацію на електронну адресу: ekon_pidv@ukr.net.

 

************************

Районним координаційним центром підтримки сімей, що прибувають у Підволочиський район  з території Автономної Республіки Крим та м. Севастополь відкрито цілодобову «гарячу» телефонну лінію для координації роботи щодо розселення сімей, які виїжджають з території Автономної Республіки Крим та м. Севастополь 2-12-78 (приймальня голови Підволочиської райдержадміністрації)

    Для надання роз'яснень стосовно можливості отримання соціальної підтримки за місцем тимчасового перебування звертайтеся:

2-35-22 – управління праці та соціального захисту населення (9.00-17.00)

2-26-43 – управління Пенсійного фонду (9.00-17.00)

2-26-95, 2-22-85 – районний центр зайнятості (9.00-17.00)

   

    *********************

    При службі з гуманітарних питань райдержадміністрації діє "гаряча" телефонна лінія. З питань оздоровлення та відпочинку дітей, видачі посвідчень та надання пільг багатодітним сім’ям, жорстокого поводження з дітьми, насильства в сім’ї та інших звертатися за телефоном 2-23-87 щовівторка з 9 до 13 години.

 

 

     

10.05.2012 | 10:35
  more...

Архів гарячих новин

  

Прес-служба повідомляє

У разі виборчих порушень – дзвоніть на гарячу лінію або пишіть на сайт Офісу Омбудсмана України.

26.03.2019 | 15:16

 У разі виборчих порушень – дзвоніть на гарячу лінію або пишіть на сайт Офісу Омбудсмана України.

more...

БЕЗПЕЧНО ПРОВЕСТИ ВЕСНЯНО-ПОЛЬОВІ РОБОТИ!

26.03.2019 | 14:11

  Успішно провести комплекс весняно-польових робіт – завжди важливий екзамен як для керівників селянських підприємств, так і всіх трудівників села. Адже ці роботи, крім належного організаційного рівня, повинні виконуватись достатньо безпечно, без ризику для життя і здоров’я працюючих. Враховуючи те, що сільськогосподарське виробництво  залишається однією із найбільш травмонебезпечних галузей виробництва, питання охорони праці, техніки безпеки повинні бути під особливим контролем всіх відповідальних за безпечне проведення сільськогосподарських робіт, і  в першу чергу перших осіб. Що ж треба зробити, щоб застерегти виробничий травматизм на посівній?

more...

Голова райдержадміністрації Б.Онищук приймає участь у засіданні колегії облдержадміністрації

26.03.2019 | 10:54

 Голова районної державної адміністрації Б.Онищук приймає участь у засіданні колегії обласної державної адміністрації. На порядку денному розглядаються питання розвитку фізичної культури та спорту в області, реформи сімейної медицини в області.

more...

Відбувся заключний фінальний етап патріотично - мистецького фестивалю «Вставай Сонце»

26.03.2019 | 10:29

 25 березня  у  ТРЦ  «Подоляни»  відбувся  заключний  фінальний  етап патріотично - мистецького  фестивалю «Вставай Сонце», участь у якому взяли  художні колективи та окремі виконавці нашого району, а саме: дует у складі   Сокіл  Ілони,  Крих  Ярини  та  вокальний  ансамбль  “Краплинка” (Новосільська ОТГ), дует   у складі  Ілони Мельничук і Божени Шевчук,  Іван Гук (Скориківська ОТГ), Маліцький Любомир, Федунів Марта, Тетяна Голояд  (Скалатська ОТГ), Настя Пограбська, Христина Колосівська  та вокальний   ансамбль «Надзбручанські голосочки» (Підволочиська ОТГ).        

more...

Петро Порошенко у Тернополі завітав на фестиваль "Вставай Сонце"

26.03.2019 | 08:22

 Президент України Петро Порошенко привітав учасників мистецько-патріотичного фестивалю "Вставай Сонце". Сьогодні, 25 березня, перебуваючи на Тернопільщині у робочій поїздці, він завітав на гала-концерт фестивалю, де вручив нагороди переможцям.

more...

Що вважається кримінальним порушенням на виборах

25.03.2019 | 15:20

 Що вважається кримінальним порушенням на виборах, та як проголосувати так, аби не заплатити штраф та не сісти у в'язницю розповідає змінальній групі телеканалу TV-4 фахівець Тернопільського місцевого центру з надання БВПД Оксана Тимчишин.

more...

Степан Барна: Майже 1 мільярд гривень цьогоріч спрямуємо на реалізацію стратегії регіонального розвитку

25.03.2019 | 10:51

 Завдяки співпраці та об’єднанні зусиль влади, бізнесу та громади можна забезпечити регіональний розвиток та якісні зміни у суспільстві. На цьому наголосив голова Тернопільської обласної державної адміністрації Степан Барна під час круглого столу щодо становлення та функціонування Агенцій регіонального розвитку, як дієвого інструменту розвитку краю. «Стратегія розвитку краю передбачає залучення Агенції регіонального розвитку до підготовки якісних проектів. У даному напрямку вже маємо позитивний досвід на прикладі співпраці облдержадміністрації, Агенції, а також Великогаївської ОТГ, у рамках якої був створений проект будівництва мультифункціонального центру активних видів спорту, на який вдалося залучити 15 млн. грн.», — повідомив Степан Барна.

more...

Відбулась щотижнева нарада з керівниками районів у режимі відеонаради

25.03.2019 | 09:40

 Відбулась щотижнева нарада з керівниками районів, яку провів у режимі он-лайн голова обласної державної адміністрації С.Барна. Впродовж наради було обговорено питання організації весняного призову на строкову військову службу; підготовки Міжнародного інвестиційного форуму Тернопільщини; стану ліквідації аварійної ямковості на автомобільних дорогах загального користування; виконання розпорядження голови облдержадміністрації від 7 березня 2019 року № 110-од «Про організацію та проведення в області у 2019 році щорічної всеукраїнської акції «За чисте довкілля».

more...

В рамках проведення щорічної всеукраїнської акції «За чисте довкілля»

22.03.2019 | 14:54

 В рамках проведення щорічної всеукраїнської акції «За чисте довкілля», яка традиційно проводиться впродовж березня – квітня, працівники облдержадміністрації та райдержадміністрації прибирали прилеглу до адмінбудівлі територію, а також територію меморіалу Героям Небесної сотні та воїнам, які загинули під час проведення антитерористичної операції. Проведення таких акцій не лише формує відповідальне ставлення громадян до довкілля, а й підтримує належний санітарний стан навколишнього середовища в межах краю й держави в цілому. 

more...

У рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту Мін’юсту «Я МАЮ ПРАВО!» та інформаційної кампанії «Я маю #право голосу»

21.03.2019 | 15:07

 21 березня 2019 року з метою підвищення правової обізнаності мешканців Підволочиського району та у рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту Мін’юсту «Я МАЮ ПРАВО!» та інформаційної кампанії «Я маю #право голосу» фахівці «Підволочиського бюро правової допомоги» Тернопільського місцевого центру з надання БВПД, а також відділу державної виконавчої служби та відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції області провели інформування громадян щодо реалізації виборчого права.

more...

Архів новин

  

06.02.2017 | 10:30

more...

Архів привітань

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Анонси подій

Інформаційні послуги