Підволочиська районна державна адміністрація
47800, смт.Підволочиськ, вул.Д.Галицького, 80
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

До відома

 

    

В відділі економічного розвитку райдержадміністрації відкрито «гарячу» телефонну лінію з питань підтримки та розвитку підприємництва. Зауваження, пропозиції щодо діяльності адміністративних структур, що регламентують інвестиційну та підприємницьку діяльність в частині надання адміністративних послуг, роботи центрів з надання адміністративних послуг, телефонуйте на номер «гарячої лінії»  2-24-92 , у понеділок – четвер з 8.00 до 17.15, у п’ятницю з 8.00 до 16.00, або надсилайте інформацію на електронну адресу: ekon_pidv@ukr.net.

 

************************

Районним координаційним центром підтримки сімей, що прибувають у Підволочиський район  з території Автономної Республіки Крим та м. Севастополь відкрито цілодобову «гарячу» телефонну лінію для координації роботи щодо розселення сімей, які виїжджають з території Автономної Республіки Крим та м. Севастополь 2-12-78 (приймальня голови Підволочиської райдержадміністрації)

    Для надання роз'яснень стосовно можливості отримання соціальної підтримки за місцем тимчасового перебування звертайтеся:

2-35-22 – управління праці та соціального захисту населення (9.00-17.00)

2-26-43 – управління Пенсійного фонду (9.00-17.00)

2-26-95, 2-22-85 – районний центр зайнятості (9.00-17.00)

   

    *********************

    При службі з гуманітарних питань райдержадміністрації діє "гаряча" телефонна лінія. З питань оздоровлення та відпочинку дітей, видачі посвідчень та надання пільг багатодітним сім’ям, жорстокого поводження з дітьми, насильства в сім’ї та інших звертатися за телефоном 2-23-87 щовівторка з 9 до 13 години.

 

         

10.05.2012 | 10:35
  more...

Архів гарячих новин

  

Прес-служба повідомляє

Правозахисник, який надає безоплатну правову допомогу, захистив право пенсіонерки на більший розмір пенсії за віком

22.02.2017 | 15:51

 До Тернопільського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги звернулася жителька міста Тернополя – гр. Я. та повідомила, що в жовтні 2016 року Тернопільське об'єднане управління Пенсійного фонду України Тернопільської області відмовило їй у перерахунку пенсії. Управління ПФ пояснило відмову тим, що загальний страховий стаж особи є недостатнім для виплати пенсії за віком у розмірі прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність (відповідно до ч. 1 ст. 28 Закону України «Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування»). І, саме тому, зі слів Я., орган ПФ нараховує їй пенсію у меншому розмірі, аніж вона на це заслуговує згідно із законом.

more...

Степан Барна: Досягнення кожної громади формує успішний розвиток всього Тернопілля

22.02.2017 | 11:12

Плани розвитку Підволочиської громади визначив голова Тернопільської  ОДА Степан Барна разом із районним керівництвом та місцевими жителями.
У рамках робочого візиту очільник області, зокрема, провів особистий прийом громадян, перевірив хід ремонтних робіт у приміщенні, в якому невдовзі функціонуватиме ЦНАП, а також ознайомився з роботою Підволочиської дитячо-юнацької спортивної школи.
ДЮСШ є методичним центром усієї спортивно-масової роботи школярів громади та району. За останніх шість років у школі навчається від 190 до 360 учнів щорічно за напрямками: легка атлетика, аеробіка, футбол, гандбол, вільна боротьба, настільний теніс. В 2016 році відділом освіти Підволочиської селищної ради на проведення поточного ремонту було виділено 199 тис. грн. спортивного залу.

more...

Степан Барна провів виїзний прийом громадян у Підволочиську

22.02.2017 | 09:36

21  лютого голова Тернопільської обласної державної адміністрації Степан Барна провів виїзний прийом громадян у Підволочиську. Впродовж дня до нього звернулися 9 жителів району. На кожне звернення була заведена контрольна картка особистого прийому, в необхідних випадках заявникам були надані роз’яснення щодо порядку вирішення порушених питань. Степан Барна дав доручення голові райдержадміністрації та  керівникам структурних підрозділів облдержадміністрації посприяти у вирішенні проблем, із якими до нього звернулися мешканці району. Також, голова облдержадміністрації зауважив, що кожне звернення перебуватиме на його особистому контролі до остаточного вирішення.  Всі питання будуть розглянуті згідно норм чинного законодавства із залученням відповідних фахівців. У рамках робочої поїздки  голова облдержадміністрації Степан Барна відвідав оновлений спортивний зал  Підволочиської дитячо-юнацької спортивної школи та приміщення майбутнього центру надання адміністративних послуг Підволочиської громади, в якому зараз проходять ремонтні роботи.

 

more...

Підволочиське відділення Кременецької ОДПІ інформує

21.02.2017 | 14:37

Об’єкт іпотеки відчужено. Що з податковою знижкою; Операції з купівлі-продажу іноземної валюти – через РРО;  Частина чистого прибутку: відрахування у розмірі 30 відсотків;Через пошту - реєстрація чи відмова від «спрощенки».

more...

У діях осіб, які облили фарбою Візовий центр, помітним є слід російських спецслужб та прихильників «русского міра» - Степан Барна

21.02.2017 | 12:15

Голова Тернопільської ОДА Степан Барна різко засуджує вчинок осіб, які облили фарбою Візовий центр країн Австрії, Литви та Польщі у м.Тернопіль.При цьому він підкреслив, що напис «Наш Степан Бандера» швидше можна вважати проявом політичної провокації, аніж істинною патріотичною позицією. Голова ОДА звернуся до правоохоронних органів, Служби безпеки України та ГУ Національної поліції з проханням оперативно розслідувати інцидент, і притягти до відповідальності винуватців.«Подібні наруги над дипломатичними установами в нашій області – неприпустимі! Ми намагаємося докладати максимум зусиль, щоб розвивати дипломатичні відносини та укріплювати міжнародні зв’язки Тернопільщини з іншими країнами. Для нас добросусідство із країнами Європи – є одним із пріоритетів. Тому дії осіб, які дозволяють собі подібні акти вандалізму, дискредитують Тернопільщину, а отже вони мають бути притягнуті до відповідальності», - зазначив Степан Барна.

more...

Вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні

20.02.2017 | 11:56

Щороку 20 лютого в Україні відзначається День Героїв Небесної Сотні. Про це йдеться у підписаному Президентом України Указі "Про вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам'яті Героїв Небесної Сотні". "Документом встановлено щорічне відзначення 20 лютого Дня Героїв Небесної Сотні - на знак вшанування відваги, сили духу і стійкості громадян, які віддали своє життя під час Революції гідності (листопад 2013 року - лютий 2014 року), захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини, європейське майбутнє України", - йдеться в документі.

more...

Під керівництвом голови Тернопільської облдержадміністрації С.Барни відбулась щотижнева нарада з керівниками районів у режимі скайп – конференції

20.02.2017 | 11:50

Щотижневу відео-нараду з керівниками районів провів голова Тернопільської облдержадміністрації С.Барна 20 лютого 2017 року. Впродовж наради було обговорено ряд питань:про стан виконання планового завдання по відбору на військову службу за контрактом в області; про взаємодію екологічної інспекції з органами місцевого самоврядування щодо вирішення проблемних питань; про стан виконавської дисципліни в райдержадміністраціях з реалізації завдань, визначених розпорядчими документами голови облдержадміністрації та протокольними дорученнями.

more...

Звіт голови Підволочиської районної державної адміністрації Бориса Онищука про результати діяльності райдержадміністрації за 2016 рік

17.02.2017 | 11:56

 Звіт голови Підволочиської районної державної адміністрації про результати діяльності райдержадміністрації за 2016 рік

more...

Підволочиське відділення Кременецької ОДПІ інформує

17.02.2017 | 11:45

Як отримати витяг з реєстру платників єдиного податку; Будинок від брата – оподаткуй своєчасно; Акцизні зміни від ДФС; Податкова знижка: готуємо підтверджуючі документи для її отримання; Неповний робочий день надасть податкову пільгу; Сільгосппідприємствам – про зміни в оподаткуванні.

 

more...

До уваги, громадськості району!

17.02.2017 | 11:19

У Підволочиську в понеділок 20 лютого 2017 року о 11.00 годині біля пам’ятника Ангела-Хоронителя відбудеться мітинг-реквієм з нагоди вшанування Дня Героїв Небесної Сотні.

more...

Архів новин

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Анонси подій

Інформаційні послуги