Підгаєцька районна державна адміністрація
48000, м.Підгайці, вул.Шевченка, 39
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну

Новини

Роздрукувати 12.01.18 | 12:42

Обговорено основні напрямки діяльності та перспективи розвитку галузі культури і туризму на 2018 рік

В голови районної державної адміністрації відбулася нарада з питання планування роботи відділу культури та туризму райдержадміністрації на 2018 рік, основні напрямки діяльності та перспективи розвитку галузі культури і туризму.

Нарада відбулася за участі першого заступника голови районної державної адміністрації, начальника відділу культури і туризму районної державної адміністрації, начальника фінансового управління районної державної адміністрації.

Начальник відділу культури і туризму Олександра Гайва доповіла, що відділом на 2018 рік заплановано проведення ряду заходів та фестивалів, зокрема:

- регіональний фестиваль духовної пісні «Один Бог, один народ, одна Україна»

- фестивалю національного колориту «Туристична ярмарка»

- фестиваль традицій різдвяної кухні «Чим хата багата…».

Особливу увагу слід звернути на те, що у червні 2018 року заплановано творчий звіт аматорських колективів Підгаєцького району з нагоди Дня Конституції України. 

З метою зміцнення матеріально-технічної бази закладів культури у 2018 році заплановано проведення поточних ремонтів приміщень закладів. Оскільки творчий звіт аматорських колективів проходитиме у приміщенні Підгаєцького районного будинку культури особливу увагу слід звернути на впорядкування території навколо РБК та проведення ремонту приміщення та сходової клітки.

На постійному контролі начальника відділу культури і туризму районної державної адміністрації знаходиться питання забезпечення умов пожежної безпеки у закладах культури. Так у 2017 році направлено листи головам сільських рад та придбано вогнегасники на сільські заклади культури сіл Поплави, Степове, Затурин, Середнє. Робота щодо забезпечення клубних закладів нормативною кількістю вогнегасників продовжуватиметься і у 2018 році.

Відповідно до спільного наказу архівного відділу Тернопільської області та управління культури обласної державної адміністрації від 12 грудня 2017 року №55/153-од «Про створення організаційного комітету з проведення огляду на краще забезпечення збереженості документів Національного архівного фонду та стану діловодства в установах і закладах культури Тернопільської області» у 2018 році заклади культури Підгаєцького району братимуть участь в огляді на краще забезпечення збереженості документів Національного архівного фонду та стану діловодства в установах і закладах культури Тернопільської області.

Відповідно до окремих розпорядчих документів у закладах культури Підгаєцького району проводитимуться заходи з відзначення пам’ятних дат, історичних подій, ярмарки, фестивалі, дні села.

Анонси подій

Інформаційні послуги

 
 

 

Актуальна тема

Перші виплати підвищених пенсій військовослужбовцям почнуться вже наприкінці березня (матеріали інформаційного вісника Уряду  від 12.03.2018)

Пенсія військовим з 1 січня зросте на 1,5 тис (матеріали Інформаційного вісника Уряду від 21.02.2018 р.)

Уряд підвищує увагу до підготовки спеціалістів робітничих професій (матеріали Інформаційного вісника Уряду від 21.02.2018 р.)

Всі школярі вчитимуться в інтерактивних класах (матеріали Інформаційного вісника Уряду від 21.02.2018 р.)

Напрямки державної підтримки аграрного сектору у 2018 році (матеріали Інформаційного вісника Уряду від 07.02.2018 р.)

Інформаційні матеріали  Кабінету Міністрів України про медреформу

Інформаційні матеріали Кабінету Міністрів України про субсидії та актуальних питань соціально-економічного життя країни, ключових реформ, що впроваджуються.

Інформація для громадян, які приїхали з Автономної Республіки Крим, міста Севастополь, Донецької та Луганської області

Пам’ятка щодо посилення пильності громадян до фактів що можуть свідчити про підготовку до диверсій та терористичних акцій

Витяг з Рекомендацій населенню щодоправил поведінки під час проведення масових заходів і дій при загрозі вчинення терористичного акту

Грантові проекти

Магістратури вищих навчальних закладів –важлива складова системи підготовки державних службовців

Про наслідки захоплення адміністративних будівель, приміщень органів влади та наслідки створення перешкод в режимі роботи органів влади для населення та адміністративно-територіальних одиниць в цілому