Підгаєцька районна державна адміністрація
48000, м.Підгайці, вул.Шевченка, 39
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну

Новини

Роздрукувати 12.01.18 | 12:42

Обговорено основні напрямки діяльності та перспективи розвитку галузі культури і туризму на 2018 рік

В голови районної державної адміністрації відбулася нарада з питання планування роботи відділу культури та туризму райдержадміністрації на 2018 рік, основні напрямки діяльності та перспективи розвитку галузі культури і туризму.

Нарада відбулася за участі першого заступника голови районної державної адміністрації, начальника відділу культури і туризму районної державної адміністрації, начальника фінансового управління районної державної адміністрації.

Начальник відділу культури і туризму Олександра Гайва доповіла, що відділом на 2018 рік заплановано проведення ряду заходів та фестивалів, зокрема:

- регіональний фестиваль духовної пісні «Один Бог, один народ, одна Україна»

- фестивалю національного колориту «Туристична ярмарка»

- фестиваль традицій різдвяної кухні «Чим хата багата…».

Особливу увагу слід звернути на те, що у червні 2018 року заплановано творчий звіт аматорських колективів Підгаєцького району з нагоди Дня Конституції України. 

З метою зміцнення матеріально-технічної бази закладів культури у 2018 році заплановано проведення поточних ремонтів приміщень закладів. Оскільки творчий звіт аматорських колективів проходитиме у приміщенні Підгаєцького районного будинку культури особливу увагу слід звернути на впорядкування території навколо РБК та проведення ремонту приміщення та сходової клітки.

На постійному контролі начальника відділу культури і туризму районної державної адміністрації знаходиться питання забезпечення умов пожежної безпеки у закладах культури. Так у 2017 році направлено листи головам сільських рад та придбано вогнегасники на сільські заклади культури сіл Поплави, Степове, Затурин, Середнє. Робота щодо забезпечення клубних закладів нормативною кількістю вогнегасників продовжуватиметься і у 2018 році.

Відповідно до спільного наказу архівного відділу Тернопільської області та управління культури обласної державної адміністрації від 12 грудня 2017 року №55/153-од «Про створення організаційного комітету з проведення огляду на краще забезпечення збереженості документів Національного архівного фонду та стану діловодства в установах і закладах культури Тернопільської області» у 2018 році заклади культури Підгаєцького району братимуть участь в огляді на краще забезпечення збереженості документів Національного архівного фонду та стану діловодства в установах і закладах культури Тернопільської області.

Відповідно до окремих розпорядчих документів у закладах культури Підгаєцького району проводитимуться заходи з відзначення пам’ятних дат, історичних подій, ярмарки, фестивалі, дні села.

Анонси подій

Інформаційні послуги

 
 

 

Актуальна тема

Проект програми соціально-економічного та культурного розвитку Підгаєцького району  на 2019 рік

Напрямки державної підтримки аграрного сектору у 2018 році (матеріали Інформаційного вісника Уряду від 07.02.2018 р.)

Інформаційні матеріали  Кабінету Міністрів України про медреформу

Інформаційні матеріали Кабінету Міністрів України про субсидії та актуальних питань соціально-економічного життя країни, ключових реформ, що впроваджуються.

Інформація для громадян, які приїхали з Автономної Республіки Крим, міста Севастополь, Донецької та Луганської області

Пам’ятка щодо посилення пильності громадян до фактів що можуть свідчити про підготовку до диверсій та терористичних акцій

Витяг з Рекомендацій населенню щодоправил поведінки під час проведення масових заходів і дій при загрозі вчинення терористичного акту

Грантові проекти

Магістратури вищих навчальних закладів –важлива складова системи підготовки державних службовців

Про наслідки захоплення адміністративних будівель, приміщень органів влади та наслідки створення перешкод в режимі роботи органів влади для населення та адміністративно-територіальних одиниць в цілому