Підгаєцька районна державна адміністрація
48000, м.Підгайці, вул.Шевченка, 39
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну

Новини

Роздрукувати 11.01.18 | 15:54

Відбувся районний конкурс зимового календарно-обрядового фольклору «Різдвяні дзвони - 2018»

Сьогодні у Підгаєцькому районному будинку культури відбувся районний конкурс зимового календарно-обрядового фольклору   «Різдвяні дзвони - 2018».

 Конкурс проводиться щорічно з метою популяризації українських традицій та звичаїв святкування циклу новорічно-різдвяних свят. Участь у ньому взяли 19 колективів сільських клубних закладів культури. Серед них - вертепні колективи, групи колядників. Конкурсанти представили на розгляд журі старовинні коляди, притаманні західній Україні та новітні колядки на сучасний мотив.

Вперше у 2018 році районний конкурс-огляд «Різдвяні дзвони» доповнено виставкою калачів та дідухів, привезеними із кожного населеного пункту району. Символіка Різдва - народні віншування, дзвінка українська коляда, костюми біблійних героїв та героїв вертепу  об’єднала учасників та глядачів у дусі українських традицій та звичаїв.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Анонси подій

Інформаційні послуги

 
 

 

Актуальна тема

Перші виплати підвищених пенсій військовослужбовцям почнуться вже наприкінці березня (матеріали інформаційного вісника Уряду  від 12.03.2018)

Пенсія військовим з 1 січня зросте на 1,5 тис (матеріали Інформаційного вісника Уряду від 21.02.2018 р.)

Уряд підвищує увагу до підготовки спеціалістів робітничих професій (матеріали Інформаційного вісника Уряду від 21.02.2018 р.)

Всі школярі вчитимуться в інтерактивних класах (матеріали Інформаційного вісника Уряду від 21.02.2018 р.)

Напрямки державної підтримки аграрного сектору у 2018 році (матеріали Інформаційного вісника Уряду від 07.02.2018 р.)

Інформаційні матеріали  Кабінету Міністрів України про медреформу

Інформаційні матеріали Кабінету Міністрів України про субсидії та актуальних питань соціально-економічного життя країни, ключових реформ, що впроваджуються.

Інформація для громадян, які приїхали з Автономної Республіки Крим, міста Севастополь, Донецької та Луганської області

Пам’ятка щодо посилення пильності громадян до фактів що можуть свідчити про підготовку до диверсій та терористичних акцій

Витяг з Рекомендацій населенню щодоправил поведінки під час проведення масових заходів і дій при загрозі вчинення терористичного акту

Грантові проекти

Магістратури вищих навчальних закладів –важлива складова системи підготовки державних службовців

Про наслідки захоплення адміністративних будівель, приміщень органів влади та наслідки створення перешкод в режимі роботи органів влади для населення та адміністративно-територіальних одиниць в цілому