Підгаєцька районна державна адміністрація
48000, м.Підгайці, вул.Шевченка, 39
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну

Новини

20.03.2018 завершується конкурс грантів для громадських організацій Тернопільської області «Підтримка регіонального діалогу в пенсійній реформі»

16.03.2018 | 12:40

20.03.2018 завершується конкурс грантів для громадських організацій Тернопільської області «Підтримка регіонального діалогу в пенсійній реформі» (https://goo.gl/WsdWy9), який проводить Інститут економічних досліджень та політичних консультацій (ier.com.ua ) у співпраці з «Європейською правдою», в рамках проекту «Просування реформ в регіони»  (http://www.ier.com.ua/ua/regions_for_reforms ), який фінансується Європейським Союзом та Міжнародним фондом «Відродження».

 

more...

Перші виплати підвищення пенсій військовослужбовцям почнуться вже наприкіці березня

16.03.2018 | 08:20

Уряд розпочне підвищення пенсій в межах чинного законодавства ще до ухвалення відповідного закону.

З другої половини березня Пенсійний фонд розпочне виплати перерахованих пенсій військовослужбовцям. Основі виплати розпочнуться з 1 квітня. Пенсії будуть перераховані з 1 січня 2018 року. Тобто, в квітні військові пенсіонери отримають перераховану пенсію за січень-квітень. Пенсії будуть перераховані за довідками уповноважених структур, в яких особи проходили службу (Міноборони, МВС, та інші) - пенсіонерам не потрібно окремо звертатися до Пенсійного фонду. Для перерахунку пенсій військовослужбовцям (окрім осіб начальницького і рядового складу органів внутрішніх справ) будуть враховані: оклад за посадою, оклад за спеціальним званням, процентна надбавка за вислугу років. При перерахунку пенсій особам начальницького і рядового складу органів внутрішніх справ враховуватимуться: оклад за посадою, оклад за спеціальним званням, процентна надбавка за вислугу років, щомісячні додаткові види грошового забезпечення, премія за січень 2016 року.

more...

Уряд виділив 400 мільйонів гривень українцям на енергоефективність

16.03.2018 | 08:15

Кабінет Міністрів України спрямував 400 мільйонів гривень на урядову програму з енергоефективності, яку в народі називають «теплі кредити». Втричі, у порівнянні з минулим роком,  збільшено фінансову підтримку для ОСББ/ЖБК.

Вже через тиждень-півтора програма запрацює в державних банках – Ощадбанку, Укргазбанку, Приватбанку та Укрексімбанку. Українці зможуть отримати безповоротну допомогу від Уряду на проведення енергоефективних заходів у своїх домівках – утеплити будинок, замінити старий газовий котел на ефективніший негазовий, встановити лічильник на воду чи опалення за кошти держави.

more...

В райдержадміністрації відбувалися наради з керівниками сільськогосподарських підприємств та сільськими головами

15.03.2018 | 15:23

При  голові районної державної адміністрації Аллі Колодницькій відбувалися наради з керівниками сільськогосподарських підприємств  та сільськими головами Староміської, Мужилівської, Мирненської, Гологочанської сільських рад району по підсумках роботи за 2017 рік та питаннях допомоги  в соціально-економічному розвитку громадам району  в 2018 році.

          

more...

Форум Європа-Україна: Тернопільщина отримала одну із найвищих оцінок (фото)

15.03.2018 | 14:52

У польському місті Жешув 13-14 березня тривав XI Форум Європа – Україна. Тернопільщина на форумі, крім участі у дискусійних панелях, представляла туристичний потенціал, а також продукцію виробників області. За результатами презентації, Тернопільська область посіла 3-тє місце.

more...

Обговорили питання діяльності ЦНАП

15.03.2018 | 13:22

Голова районної державної адміністрації Алла Колодницька  заслухала інформацію начальника Підгаєцького центру надання адміністративних послуг Віри Заставецької щодо діяльності центру у січні-лютому 2018 року та надходження коштів до бюджету від надання адміністративних послуг, що надаються через ЦНАП.

more...

На користь дітей Тернопілля за півтора місяця стягнуто аліментів на майже 2.5 мільйони гривень

15.03.2018 | 12:51

Мобільні групи державної виконавчої служби  управління юстиції  в області спільно з колегами з Мін’юсту  працюють над  ліквідацією заборгованості по аліментах. Уже впродовж кількох днів державні виконавці працюють в обласному центрі, Тернопільському, Бучацькому та Монастириському   районах.

 

more...

Уряд підтримав план реалізації проекту Мін'юсту «Я МАЮ ПРАВО!» на 2018 рік

15.03.2018 | 12:36

У ході чергового засідання члени Кабінету Міністрів підтримали Розпорядження Міністерства юстиції «Про затвердження Плану заходів на 2018 рік з реалізації правопросвітницького проекту Мін’юсту  «Я МАЮ ПРАВО!».
«Минулого року ми вперше в історії держави дали старт проекту, який має підвищити рівень правової свідомості українців та навчити громадян користуватися їхніми законними правами в будь-яких життєвих ситуаціях. Цей рік Президентом визначено як рік реалізації проекту «Я МАЮ ПРАВО!». Це означає, що він визнаний пріоритетним для держави», - наголосив Міністр юстиції.

more...

Для підприємців Тернопільщини провели тематичний тренінг (фото)

15.03.2018 | 12:31

Учасники Тернопільського регіонального Бізнес-інкубатора, суб’єкти господарювання та працівники мережі Центрів підтримки підприємництва області взяли участь у тематичному тренінгу, під час якого обговорили особливості та переваги лізингу. Відбувся захід в облдержадміністрації.

more...

Стан підготовки інвестиційних проектів будівництва об’єктів сільської медицини - тема відеонаради

14.03.2018 | 17:20

Голова районної державної адміністрації Алла Колодницька взяла участь в обласній відеонараді. Йшлося про стан підготовки інвестиційних проектів будівництва об’єктів сільської медицини за рахунок субвенції з державного бюджету; про порядок оформлення документації на відведення земельних ділянок під будівництво об’єктів сільської медицини; різне.

more...
Усього: 8375
Сторінка:  1  |  2  |  3  |  4  |  5  |  6  |  7  |  8  |  9  |  10  |  11  >>

Інформаційні послуги

 
 

 

Актуальна тема

Перші виплати підвищених пенсій військовослужбовцям почнуться вже наприкінці березня (матеріали інформаційного вісника Уряду  від 12.03.2018)

Пенсія військовим з 1 січня зросте на 1,5 тис (матеріали Інформаційного вісника Уряду від 21.02.2018 р.)

Уряд підвищує увагу до підготовки спеціалістів робітничих професій (матеріали Інформаційного вісника Уряду від 21.02.2018 р.)

Всі школярі вчитимуться в інтерактивних класах (матеріали Інформаційного вісника Уряду від 21.02.2018 р.)

Напрямки державної підтримки аграрного сектору у 2018 році (матеріали Інформаційного вісника Уряду від 07.02.2018 р.)

Інформаційні матеріали  Кабінету Міністрів України про медреформу

Інформаційні матеріали Кабінету Міністрів України про субсидії та актуальних питань соціально-економічного життя країни, ключових реформ, що впроваджуються.

Інформація для громадян, які приїхали з Автономної Республіки Крим, міста Севастополь, Донецької та Луганської області

Пам’ятка щодо посилення пильності громадян до фактів що можуть свідчити про підготовку до диверсій та терористичних акцій

Витяг з Рекомендацій населенню щодоправил поведінки під час проведення масових заходів і дій при загрозі вчинення терористичного акту

Грантові проекти

Магістратури вищих навчальних закладів –важлива складова системи підготовки державних службовців

Про наслідки захоплення адміністративних будівель, приміщень органів влади та наслідки створення перешкод в режимі роботи органів влади для населення та адміністративно-територіальних одиниць в цілому