Підгаєцька районна державна адміністрація
48000, м.Підгайці, вул.Шевченка, 39
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.

Підгаєцький районний військовий комісаріат запрошує на військову службу за контрактом у Збройні Сили України

15.08.2017 | 11:31

Нова професія, нова спеціальність, справжня чоловіча робота, гідне грошове забезпечення , обирай стабільне майбутнє – військова служба за контрактом.

 

       

more...

Архів гарячих новин

  

Прес-служба повідомляє

В райдержадміністрації відбулася нарада для відповідальних осіб за організацію роботи з питань запобігання та протидії корупції та осіб, відповідальних за організацію кадрової роботи

16.01.2018 | 12:15

В приміщені Підгаєцької районної державної адміністрації за участі керівника апарату райдержадміністрації Ковбасник О.І.  проведено нараду для  осіб відповідальних за організацію роботи з питань запобігання та протидії корупції та осіб, відповідальних за організацію кадрової роботи в структурних підрозділах Підгаєцької райдержадміністрації.

more...

У районному центрі надання адміністративних послуг можна одержати 120 послуг

16.01.2018 | 11:30

Проблемні питання, які виникають в процесі функціонування та діяльності районного центру надання адміністративних послуг розглянуто на нараді в голови районної державної адміністрації Алли Колодницької з першим заступником голови райдержадміністрації Іваном Керницьким та керівником центру надання адміністративних послуг Вірою Заставецькою.

        
more...

На нараді йлося про роздільне збирання твердих побутових відходів у районі

16.01.2018 | 10:21

Питання запровадження роздільного збирання твердих побутових відходів в голови районної державної адміністрації Алли Колодницької  районі розглянуто на нараді з першим заступником голови районної державної адміністрації Іваном Керницьким та начальником відділу  містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та цивільного захисту райдержадміністрації Сергієм Мельниченком.

      

more...

Заслухано питання щодо залучення громадян на військову службу за контрактом у Збройні сили України

16.01.2018 | 09:15

Питання щодо залучення громадян на військову службу за контрактом у Збройні сили України заслухано під час робочої зустрічі голови районної державної адміністрації Алли Колодницької з районним військовим комісаром Сергієм Дзюмою.

       

more...

22 січня у районі відзначатимуть День соборності України та вшановуватимуть Героїв битви під Крутами - істориичними подіями, повязаними із Українською революцією 1917-1921 років

15.01.2018 | 12:47

Оргкомітет визначив, що  22 січня 2018 року о 15.00 год.  у м.Підгайці відбудеться урочисте зібрання громадськості та  культурно-мистецький захід до Дня  Соборності України та вшанування Героїв Крут за участю представників органів місцевої виконавчої влади, органів місцевого самоврядування та об’єднань громадян.      

          

more...

Оргкомітет обговорив хід проведення заходів з відзначення в районі 80-річчя від дня народження В’ячеслава Чорновола

15.01.2018 | 12:38

На засіданні організаційного комітету з підготовки та проведення заходів з відзначення в районі  80-річчя від дня народження В’ячеслава  Чорновола - борця за незалежність України, одного із лідерів правозахисного руху, визначного політичного і державного діяча, Героя України, що відбулося  за участі голови районної державної адміністрації Алли Колодницької заслухано інформації виконавців щодо проведенні у грудні 2017 року та  заплановані заходи на січень-березень 2018 року.

           

more...

Алла Колодницька провела щотижневу апаратну нараду

15.01.2018 | 11:30

В районній державній адміністрації під керівництвом голови райдержадміністрації Алли Колодницької відбулася щотижнева апаратна нарада з першим заступником голови райдержадміністрації, керівником апарату районної державної адміністрації, керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації та її апарату, керівниками окремих установ і організацій району. У нараді взяв участь заступник голови районної ради Петро Калиняк.

     

more...

Алла Колодницька взяла участь в обласній відеонараді

15.01.2018 | 10:40

Голова районної   державної адміністрації Алла Колодницька взяла участь в обласній відеонараді, що проходила під керівництвом голови обласної державної адміністрації Степана Барни.

        В ході наради слухалися питання про надання пільг, які фінансуються з місцевих бюджетів; про нові моделі відносин мешканців багатоквартирних будинків з надавачами житлово-комунальних послуг та облік цих послуг; про інвестиційну діяльність у сфері туризму в області. У «різному» заслуховувалося питання   щодо відзначення в області Дня Соборності України.       

        

more...

Цьогоріч центральні заходи з нагоди Дня соборності відбудуться в Гусятині

15.01.2018 | 09:10

Традиційно 22 січня Тернопільщина відзначатиме День соборності України. Та якщо раніше акція єднання та громадської злагоди відбувалася на межі Тернопільської та Хмельницької областей зі сторони смт. Підволочиськ, цьогоріч місце проведення заходу змінилося.

Відтак, обласні урочистості з нагоди 99-річниці Дня соборності України відбудуться в Гусятині. Таке рішення прийняли під час засідання організаційного комітету, яке відбулося під головуванням заступника голови Тернопільської облдержадміністрації Юрія Юрика.

more...

Йордан на Тернопільщині традиційно відзначать міжконфесійним водосвяттям

15.01.2018 | 08:57

Проведення свята Хрещення Господнього обговорили на засіданні організаційного комітету, яке провів заступник голови Тернопільської обласної державної адміністрації Юрій Юрик. Урочистості традиційно відбудуться на Набережній Тернопільського ставу 19 січня.

more...

Архів новин

  

Інформаційні послуги

 
 

 

Актуальна тема

Інформаційні матеріали  Кабінету Міністрів України про медреформу

Інформаційні матеріали Кабінету Міністрів України про субсидії та актуальних питань соціально-економічного життя країни, ключових реформ, що впроваджуються.

Інформація для громадян, які приїхали з Автономної Республіки Крим, міста Севастополь, Донецької та Луганської області

Пам’ятка щодо посилення пильності громадян до фактів що можуть свідчити про підготовку до диверсій та терористичних акцій

Витяг з Рекомендацій населенню щодо правил поведінки під час проведення масових заходів і дій при загрозі вчинення терористичного акту

Грантові проекти

Євроінтеграція

Магістратури вищих навчальних закладів –важлива складова системи підготовки державних службовців

Про наслідки захоплення адміністративних будівель, приміщень органів влади та наслідки створення перешкод в режимі роботи органів влади для населення та адміністративно-територіальних одиниць в цілому