Підгаєцька районна державна адміністрація
48000, м.Підгайці, вул.Шевченка, 39
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.

 

 

 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/pidhaetska/ua/topimg/med_3.jpg

 

Увага! Розшук!

19.07.2018 | 12:55
Тернопільським ВП ГУ Національної поліції в Тернопільські області розшукується громадянин Феськів Михайло Петрович, 14.05.1977 р.н., житель м. Тернопіль, вул. Л есі Українки, 11/64, за скоєння злочину передбаченого п. 12 ч. 2 ст. 115 КК України (вбивство). Запобіжний захід – тримання під вартою. more...

Підгаєцький районний військовий комісаріат запрошує на військову службу за контрактом у Збройні Сили України

15.08.2017 | 11:31

Нова професія, нова спеціальність, справжня чоловіча робота, гідне грошове забезпечення , обирай стабільне майбутнє – військова служба за контрактом.

 

       

more...

Архів гарячих новин

  

Прес-служба повідомляє

Обговорювали стан справ в громадській районній організації

17.08.2018 | 14:31

Голова районної державної адміністрації Алла  Колодницька за участю керівника апарату райдержадміністрації Оксани Ковбасник зустрілися з керівником Підгаєцької районної організації Товариства Червоного Хреста Ольгою Борсук.

     

more...

Зсідала районна комісія з питань захисту прав дитини

17.08.2018 | 14:23

Заступник голови районної державної адміністрації, заступник голови комісії Назарій Жидовський провів засідання комісії з питань захисту прав дитини    при районній державній адміністрації.

 

more...

Найближчим часом буде прийнято Нацплан управління відходами до 2030 року, - Геннадій Зубко

17.08.2018 | 09:21

В Україні має бути створена ефективна система управління відходами за європейськими стандартами, орієнтована на економіку замкненого циклу. Мова йде саме про управління, а не поводження. Це ціль Національної стратегії управління відходами в Україні до 2030 року, яка була розроблена у співпраці з міжнародними партнерами і затвержена Урядом. Це вимога часу, а також зобов’язання України в рамках Угоди про асоціацію з ЄС та імплементації Директив ЄС. Про це сьогодні на першому засіданні Координаційної ради з реалізації Стратегії управління відходами в Україні до 2030 року зазначив Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ Геннадій Зубко.

more...

Довідки з Пенсійного фонду — за допомогою онлайн-сервісу (відео)

17.08.2018 | 08:32

Пенсійний фонд України запроваджує нові онлайн-сервіси. Ви досі самостійно йдете до пенсійного фонду за довідками про розмір пенсії, сплачених внесків чи витягом із реєстру застрахованих осіб? Їх можна отримати за допомогою веб-порталу електронних послуг, не звертаючись безпосередньо до відділення Пенсійного фонду. Крім цього, завдяки сервісу «смс-інформування» Пенсійний фонд сповіщатиме пенсіонерам інформацію про призначення та перерахунок пенсії.  


 

more...

Жителі Тернопільщини можуть скористатися веб-порталом електронних послуг Пенсійного фонду (відео)

17.08.2018 | 08:27

До отримання пенсії потрібен достатній страховий стаж.  Для цього слід працювати офіційно й перевіряти, чи сплачуються за вас регулярні страхові внески. Це легко зробити онлайн за допомогою веб-порталу Пенсійного фонду України.


 

more...

«Пакунок малюка»: що безкоштовно отримають батьки новонароджених малюків від держави

16.08.2018 | 16:36

З 1 вересня 2018 року батьки новонароджених отримають додаткову допомогу від держави – «пакунок малюка». Кожна мама отримає в пологовому будинку для своєї дитини пакунок з найнеобхіднішими для малюка речами, а також інформаційні матеріали, що допоможуть батькам у питаннях найкращого догляду за дитиною.  Український Уряд переконаний, що дитина з перших днів життя має отримати усе необхідне, не зважаючи на рівень матеріального забезпечення батьків.

more...

Сприяння у виготовленні паспорта громадянина України для підоблікового неповнолітнього

16.08.2018 | 15:15

7 серпня 2018 року персоналом Підгаєцького районного сектору філії Державної установи “Центр пробації” в Тернопільській області організовано та проведено за участю працівників Підгаєцького районного центру соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді, а також завідувача Підгаєцького районного сектору Управління Державної міграційної служби України в Тернопільській області зустріч із сім`єю К. та її неповнолітнім сином Д., який засуджений до альтернативного виду покарання, не пов’язаного з позбавлення волі, та перебуває на обліку в Підгаєцькому районному секторі з питань пробації. Члени сім’я К. є внутрішньо переміщеними особами. 

      

more...

Відбулася нарада з питань роботи центру надання адміністративних послуг

16.08.2018 | 15:09

Про роботу центру надання адміністративних послуг райдержадміністрації  йшлося на нараді при голові райдержадміністрації А.Колодницької за участю керівника апарату райдержадміністрації Ковбасник О.І.  та працівниками  центру надання адміністративних послуг.

more...

Триває підготовка до святкування 27-ї річниці незалежності України

16.08.2018 | 14:55

Заступник голови районної державної адміністрації Назарій Жидовський  провів засідання оргкомітету з підготовки та відзначення 27-ї річниці  незалежності України. Урочисті та культурно-мистецькі заходи розпочнуться у Підгайцях  на стадіоні «Нива»24 серпня о 16.00 год..

          

more...

Олег Валов: Рішення ЦВК — це спроба зірвати процес децентралізації в Україні

16.08.2018 | 09:17

Процес розгляду питання стосовно проведення перших виборів до об'єднаних територіальних громад, фактично, призупинено прийнятим 9 серпня Центральною виборчою комісією рішенням №122. Так прокоментував дане рішення ЦВК заступник голови Тернопільської обласної державної адміністрації Олег Валов.

more...

Архів новин

  

Анонси подій

Інформаційні послуги

 
 

 

Актуальна тема

Перші виплати підвищених пенсій військовослужбовцям почнуться вже наприкінці березня (матеріали інформаційного вісника Уряду  від 12.03.2018)

Пенсія військовим з 1 січня зросте на 1,5 тис (матеріали Інформаційного вісника Уряду від 21.02.2018 р.)

Уряд підвищує увагу до підготовки спеціалістів робітничих професій (матеріали Інформаційного вісника Уряду від 21.02.2018 р.)

Всі школярі вчитимуться в інтерактивних класах (матеріали Інформаційного вісника Уряду від 21.02.2018 р.)

Напрямки державної підтримки аграрного сектору у 2018 році (матеріали Інформаційного вісника Уряду від 07.02.2018 р.)

Інформаційні матеріали  Кабінету Міністрів України про медреформу

Інформаційні матеріали Кабінету Міністрів України про субсидії та актуальних питань соціально-економічного життя країни, ключових реформ, що впроваджуються.

Інформація для громадян, які приїхали з Автономної Республіки Крим, міста Севастополь, Донецької та Луганської області

Пам’ятка щодо посилення пильності громадян до фактів що можуть свідчити про підготовку до диверсій та терористичних акцій

Витяг з Рекомендацій населенню щодоправил поведінки під час проведення масових заходів і дій при загрозі вчинення терористичного акту

Грантові проекти

Магістратури вищих навчальних закладів –важлива складова системи підготовки державних службовців

Про наслідки захоплення адміністративних будівель, приміщень органів влади та наслідки створення перешкод в режимі роботи органів влади для населення та адміністративно-територіальних одиниць в цілому