Підгаєцька районна державна адміністрація
48000, м.Підгайці, вул.Шевченка, 39
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.

 

 

 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/pidhaetska/ua/topimg/med_3.jpg

До уваги громадських організацій!

11.06.2018 | 11:12

Ініціативна група з підготовки установчих зборів для формування Громадської ради при Підгаєцькій районній державній адміністрації повідомляє, що установчі збори Громадської ради при районній державній адміністрації відбудуться  18 червня 2018 року о 11.00 год. в приміщенні Підгаєцької районної державної адміністрації, м.Підгайці, вул. Шевченка 39,  каб. № 2.

        

more...

Підгаєцький районний військовий комісаріат запрошує на військову службу за контрактом у Збройні Сили України

15.08.2017 | 11:31

Нова професія, нова спеціальність, справжня чоловіча робота, гідне грошове забезпечення , обирай стабільне майбутнє – військова служба за контрактом.

 

       

more...

Архів гарячих новин

  

Прес-служба повідомляє

Алла Колодницька провела нараду з керівниками профільних напрямків гуманітарної галузі району

18.06.2018 | 16:11
Голова районної державної адміністрації Алла Колодницька провела нараду з  заступником голови районної державної адміністрації, керівником апарату районної державної адміністрації та керівниками профільних напрямків гуманітарної галузі Підгаєцького району. more...

Відбулися установчі збори для обрання громадської ради при Підгаєцькій районній державні адміністрації

18.06.2018 | 15:18
Відбулися установчі збори для обрання громадської ради при Підгаєцькій районній державні адміністрації. more...

Новий Закон про національну безпеку буде планом нашої співпраці з країнами НАТО – Президент

18.06.2018 | 14:39

Президент Петро Порошенко не виключає, що наступного тижня у Верховній Раді буде проголосований не лише Закон про започаткування антикорупційного суду, але й Закон про національну безпеку. Про це Глава держави сказав в інтерв’ю українським телеканалам.

«І Законом про національну безпеку ми продовжимо реформування сектору оборони і безпеки. В якій частині? Ми зробимо його більш прозорим, починаючи від фінансування і закінчуючи громадським контролем. Там буде низка дуже важливих вимог»,  - підкреслив Глава держави.

more...

Тернопільщина відзначила 99-річчя подій Чортківської офензиви (фото)

18.06.2018 | 14:32
Цими вихідними жителів Тернопільської, Івано-Франківської та Львівської областей об’єднало відзначення 99-річчя подій Чортківської офензиви. Триденні заходи та урочистості відбувалися на кількох локаціях у Чорткові. На цей період місто повністю занурилося у події того часу та перейнялося духом героїзму воїнів УГА, які під час битви змусили відступати багаточисельне польське військо. На відзначення цієї історичної перемоги для нашої Тернопільської, а також Івано-Франківської та Львівської областей приїхало керівництво цих трьох регіонів та народні депутати України. more...

Алла Колодницька взяла участь у щотижневій обласній відеонараді з керівниками районів у режимі он-лайн

18.06.2018 | 14:29

Голова районної державної адміністрації Алла Колодницька взяла участь у щотижневій обласній відеонараді з керівниками районів у режимі он-лайн, яку провів голова обласної державної адміністрації Степан Барна.

       

more...

Степан Барна: Наша стратегія – мотивувати підприємців створювати нові робочі місця та залучати інвестиції

18.06.2018 | 08:09
Завдяки активній роботі у напрямку залучення інвестицій, покращення інфраструктури, збільшення нових робочих місць, агропромислового розвитку, будівництва, поточного і середнього ремонту доріг державного значення Тернопільщина впевнено рухається вперед. Позитивні зміни у розвитку регіону відзначив і Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман під час візиту на Тернопільщину. Про це розповів голова Тернопільської обласної державної адміністрації Степан Барна. more...

Вітання голови районної державної адміністрації Алли Колодницької з Днем медичного працівника

17.06.2018 | 08:00

Щановні працівники і ветерани медичної галузі!

        Щиро й сердечно вітаю вас із професійним святом – Днем медичного працівника!
       Споконвіку більше за скарби та всілякі надбання цінувалося здоров’я людини, тому  дуже  важливою є ваша щоденна праця. Професія лікаря, середнього медичного працівника завжди була, є і буде однією з найнеобхідніших і найшановніших.

        

more...

Підведено підсумки поточного та заплановано роботу на наступний тиждень

15.06.2018 | 14:09

Голова районної державної адміністрації Алла Колодницька провела   нараду з керівником апарату районної державної адміністрації Оксаною Ковбасник та заступником голови районної державної адміністрації Назарієм Жидовським.

          

more...

Керівники району і міста привітали медичних працівників з професійним святом

15.06.2018 | 12:00

З нагоди Дня медичного працівника України, який відзначається щороку у третю неділю червня, голова районної державної адміністрації Алла Колодницька, голова районної ради Ірина Баран, міський голова м.Підгайці Тетяна Левкович  привітали  медиків району з  професійним святом.

         

more...

Глава Уряду про перевірку АМКУ: Аудит має бути прозорим і жорстким

15.06.2018 | 11:56
Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман наполягає на проведенні масштабної і прозорої перевірки діяльності Антимонопольного комітету, особливо випадків перешкоджання та блокування державних закупівель за рішеннями АМКУ. Про це Глава Уряду сказав під час зустрічі з ГоловоюДержавної аудиторської служби України Лідією Гавриловою. more...

Архів новин

  

Анонси подій

Інформаційні послуги

 
 

 

Актуальна тема

Перші виплати підвищених пенсій військовослужбовцям почнуться вже наприкінці березня (матеріали інформаційного вісника Уряду  від 12.03.2018)

Пенсія військовим з 1 січня зросте на 1,5 тис (матеріали Інформаційного вісника Уряду від 21.02.2018 р.)

Уряд підвищує увагу до підготовки спеціалістів робітничих професій (матеріали Інформаційного вісника Уряду від 21.02.2018 р.)

Всі школярі вчитимуться в інтерактивних класах (матеріали Інформаційного вісника Уряду від 21.02.2018 р.)

Напрямки державної підтримки аграрного сектору у 2018 році (матеріали Інформаційного вісника Уряду від 07.02.2018 р.)

Інформаційні матеріали  Кабінету Міністрів України про медреформу

Інформаційні матеріали Кабінету Міністрів України про субсидії та актуальних питань соціально-економічного життя країни, ключових реформ, що впроваджуються.

Інформація для громадян, які приїхали з Автономної Республіки Крим, міста Севастополь, Донецької та Луганської області

Пам’ятка щодо посилення пильності громадян до фактів що можуть свідчити про підготовку до диверсій та терористичних акцій

Витяг з Рекомендацій населенню щодоправил поведінки під час проведення масових заходів і дій при загрозі вчинення терористичного акту

Грантові проекти

Магістратури вищих навчальних закладів –важлива складова системи підготовки державних службовців

Про наслідки захоплення адміністративних будівель, приміщень органів влади та наслідки створення перешкод в режимі роботи органів влади для населення та адміністративно-територіальних одиниць в цілому