Підгаєцька районна державна адміністрація
48000, м.Підгайці, вул.Шевченка, 39
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.

 

 

 

Підгаєцький районний військовий комісаріат запрошує на військову службу за контрактом у Збройні Сили України

15.08.2017 | 11:31

Нова професія, нова спеціальність, справжня чоловіча робота, гідне грошове забезпечення , обирай стабільне майбутнє – військова служба за контрактом.

 

       

more...

Архів гарячих новин

  

Прес-служба повідомляє

Мінсоцполітики оголосило про набір регіональних координаторів

21.03.2018 | 09:03

Мінсоцполітики в рамках Угоди про позику №8404-UA між Україною та МБРР від 9 липня 2014 року здійснює модернізацію системи соціальної підтримки населення України.

Угодою, серед інших заходів, передбачено протягом березня – липня 2018 року здійснення перевірки 80% особових справ осіб, які отримують допомогу згідно Закону України ,,Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям”.

more...

Аграрії можуть скористатися державними програмами підтримки (вiдео)

21.03.2018 | 08:55

Мінагрополітики продовжує серію анімаційних відеороликів, які інформують аграріїв про державні програми підтримки та запрошують ними скористатися.

Дотація буде надаватися фізичним особам, які утримують ідентифікований та зареєстрований молодняк великої рогатої худоби, що народився в господарствах фізичних осіб у поточному році.  Зокрема, програмою держпідтримки передбачено компенсацію у 2500 грн громадянам за утримання молодняку ВРХ до 13 місяців.

more...

Цьогорічне святкування Дня першої пластової присяги відбудеться у Підгайцях 14 квітня

20.03.2018 | 16:39

Цьогорічне святкування Дня першої пластової присяги відбудеться у Підгайцях  14 квітня. Про це йшлося на нараді, що відбулася сьогодні за участі  голови районної державної адміністрації Алли Колодницької і голови районної ради Ірини Баран з керівниками окремих виконавчих структур району та представниками Пласту Тернопільщини і Підгаєччини.

      

more...

Проаналізовано хід виконання місцевих бюджетів з початку року

20.03.2018 | 15:30

В голови районної державної адміністрації Алли Колодницької відбулася нарада з начальником фінансового управління районної державної адміністрації. Аналізувалися тенденції та хід виконання місцевих бюджетів з початку року.

        

more...

В районі відбуваються заходи щодо профілактики поширення захворювання на туберкульоз серед сімей з дітьми та учнівської молоді

20.03.2018 | 11:23

В березні світова спільнота відзначає Всесвітній день боротьби з туберкульозом.

           Підгаєцьким районним центром соціальних служб для сім‘ї, дітей та молоді розроблений план заходів щодо профілактики поширення даного захворювання серед сімей з дітьми та учнівської молоді.

more...

Алла Колодницька: створення сільськогосподарського обслуговуючого кооперативу для учасників АТО сприятиме зайнятості, дасть можливість заробляти та зіграє значну роль у їхній соціальній реабілітації

20.03.2018 | 10:35

19 березня в голови районної державної адміністрації Алли Колодницької відбулася зустріч з представником громадської організації «Спілка учасників АТО та волонтерів Підгаєччини «ТУР», волонтером Юрієм Пухайлом і начальником відділу кадрової, юридичної та мобілізаційної роботи апарату районної державної адміністрації Назарієм Жидовським.

Питанням уваги було створення обслуговуючого сільськогосподарського кооперативу, до складу якого могли би входити учасники АТО, члени їх сімей з метою реалізації сільськогосподарської продукції вирощеної на власних присадибних ділянках, обробітку землі.

       

more...

В райдержадміністрації відбулася щотижнева оперативна нарада

20.03.2018 | 10:23

19 березня голова районної державної адміністрації Алла Колодницька провела   оперативну нараду з  начальниками структурних підрозділів райдержадміністрації  та її апарату, керівниками районних установ і організацій.

           

more...

Алла Колодницька взяла участь в обласній відеонараді

20.03.2018 | 09:25

19 березня в приміщенні районної державної адміністрації відбулася відеонарада під керівництвом голови облдержадміністрації. Участь  у відеонараді взяла голова районної державної адміністрації Алла Колодницька, заступник голови районної ради Петро Калиняк, керівник апарату райдержадміністрації ,головні лікарі центральної районної лікарні та центру первинної медико-санітарної допомоги, керівників районних підрозділів ДСНС, керівник місцевого  райавтодору, в.о.начальника відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації, директора РЦСССДМ, начальник Підгаєцького РС УДНС

       

more...

На Тернопільщині стартував флешмоб #Крим_це_Україна! (фото)

19.03.2018 | 14:09

У березні 2014 року російський ворог вторгся на нашу землю. Тоді ж він окупував Крим, який споконвіку був українською територією. Утім, ми з цим не змирилися, й ніколи не дозволимо, щоб ворог впевнено почувався на території нашої держави! Не змирилися з цим і українці, які досі живуть на території Криму і на своєму рівні сьогодні намагаються протистояти ворогові.

 

more...

Андрій Павелко: Тернопільщина стає прогресивним регіоном, який за останні три роки стрімко розвивається та у багатьох рейтингах займає лідируючі позиції

19.03.2018 | 09:11

На один день, 16 березня, Тернопільська область стала майданчиком для активного обговорення важливих для життєдіяльності краю питань, а також для конструктивного діалогу та напрацювання спільного бачення підвищення фінансового забезпечення розвитку регіону. Адже вперше на Тернопільщині відбувається виїзне засідання Комітету ВРУ з питань бюджету за участі народних депутатів України, в тому числі й від нашої області. 

Як поінформував на початку засідання комітету його голова Андрій Павелко, за період каденції бюджетний комітет здійснив 25 виїзних засідань в регіони України, що дозволяє краще знайомитися з проблематикою регіонів, а відтак, ефективніше її вирішувати.

more...

Архів новин

  

Інформаційні послуги

 
 

 

Актуальна тема

Перші виплати підвищених пенсій військовослужбовцям почнуться вже наприкінці березня (матеріали інформаційного вісника Уряду  від 12.03.2018)

Пенсія військовим з 1 січня зросте на 1,5 тис (матеріали Інформаційного вісника Уряду від 21.02.2018 р.)

Уряд підвищує увагу до підготовки спеціалістів робітничих професій (матеріали Інформаційного вісника Уряду від 21.02.2018 р.)

Всі школярі вчитимуться в інтерактивних класах (матеріали Інформаційного вісника Уряду від 21.02.2018 р.)

Напрямки державної підтримки аграрного сектору у 2018 році (матеріали Інформаційного вісника Уряду від 07.02.2018 р.)

Інформаційні матеріали  Кабінету Міністрів України про медреформу

Інформаційні матеріали Кабінету Міністрів України про субсидії та актуальних питань соціально-економічного життя країни, ключових реформ, що впроваджуються.

Інформація для громадян, які приїхали з Автономної Республіки Крим, міста Севастополь, Донецької та Луганської області

Пам’ятка щодо посилення пильності громадян до фактів що можуть свідчити про підготовку до диверсій та терористичних акцій

Витяг з Рекомендацій населенню щодоправил поведінки під час проведення масових заходів і дій при загрозі вчинення терористичного акту

Грантові проекти

Магістратури вищих навчальних закладів –важлива складова системи підготовки державних службовців

Про наслідки захоплення адміністративних будівель, приміщень органів влади та наслідки створення перешкод в режимі роботи органів влади для населення та адміністративно-територіальних одиниць в цілому