Підгаєцька районна державна адміністрація
48000, м.Підгайці, вул.Шевченка, 39
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.

 

 

"Не спалюй гроші - бережи енергію" (відеоролик)

02.12.2016 | 15:09

«Не спалюй гроші - бережи енергію» (відеоролик):

http://saee.gov.ua/uploads/Save_energy._Do_not_smoke_or_money_for_nothing.mp4

more...

Призначення субсидій: міфи та спростування

11.11.2016 | 15:35
Питання житлово-комунальних субсидій на сьогоднішній день  продовжує залишатися одним із найактуальніших. Нерідко серед людей шириться чимало домислів щодо особливостей її призначення. Для прикладу, чи отримає родина субсидію, якщо хтось із членів сім’ї має у банку депозит, автомобіль чи земельний пай. Або ж чи можуть її призначити безробітним? Багато жителів області вже оформили житлові субсидії, проте дехто, не володіючи достовірною інформацією, все ж ігнорує таку можливість. more...

Підгаєцький районний військовий комісаріат запрошує на військову службу за контрактом у Збройні Сили України

03.03.2016 | 11:31

Нова професія, нова спеціальність, справжня чоловіча робота, гідне грошове забезпечення , обирай стабільне майбутнє – військова служба за контрактом.

 

       

more...

Архів гарячих новин

  

Прес-служба повідомляє

Питання забезпечення бюджетних установ галузі освіти і охорони здоров’я енергоресурсами на контролі в голови райдержаждміністрації

16.01.2017 | 10:48

13 січня голова районної державної адміністрації Алла Колодницька провела нараду з питань забезпечення бюджетних установ галузі освіти і охорони здоров’я енергоресурсами у 2017 році.

        

more...

Київська національна капела бандуристів ім. Г. Майбороди виступила з «Різдвяним концертом» у Підгайцях

16.01.2017 | 09:07

15 січня в приміщенні Підгаєцького районного будинку культури відбулась концертна програма Київської національної капели бандуристів ім. Георгія Майбороди «Різдвяний концерт».  Переповнений зал зустрічав гостей оплесками. До уваги шанувальників колективу звучали колядки та щедрівки, віншування та засівання.

more...

Громади Тернопілля реалізували більше 200 проектів за кошти з державної субвенції

16.01.2017 | 08:15
228 проектів розвитку інфраструктури громад, переважна частина яких стосується ремонту доріг, шкіл, медичних та навчальних закладів, будинків культури, а також об'єктів житлово-комунальної інфраструктури,  реалізовано у 2016 році у області. За інформацією державного казначейства із передбачених 141,55 млн гривень субвенції об'єднаними територіальними громадами освоєно 133,35 млн гривень. Це складає 94,2 відсотки.  Про це повідомили в управлінні містобудування та архітектури облдержадміністрації. more...

Дитячий колектив Підгаєцького ЦДТЮТ завітав до голови райдержадміністрації з щедрівками і колядою

13.01.2017 | 15:15

З дзвінкою колядою та новорічними віншуваннями напередодні Старого Нового року завітав до голови районної державної  адміністрації Алли Колодницької  дитячий фольклорний колектив районного центру дитячої та юнацької творчості (директор Олеся Нікітюк, художній керівник Оксана  Олесневич, музичний керівник Володимир Рейда).

 

more...

Відбувся щорічний районний конкурс «Різдвяні дзвони -2017» та фестиваль різдвяної кухні «Чим хата багата…».

13.01.2017 | 11:57

12 січня в приміщенні Підгаєцького районного будинку культури відбувся щорічний районний конкурс «Різдвяні дзвони -2017». Цьогоріч цей конкурс провели паралельно з фестивалем  різдвяної кухні «Чим хата багата…».

Мета конкурсу - відродження, збереження, розвиток, популяризація традицій і обрядів зимового календарного циклу, ознайомлення із фольклорно-етнографічними колективами району, з їх творчим досягненням, сприяння їх виконавської майстерності.

more...

Алла Колодницька провела нараду з питань уточнення показників програми соціально-економічного та культурного розвитку району на 2017 рік.

13.01.2017 | 11:51

12 січня голова районної державної адміністрації Алла Колодницька провела нараду з питань щодо уточнення показників програми соціально-економічного та культурного розвитку Підгаєцького району на 2017 рік.

         

more...

На контролі в райдержадміністрації питання забезпечення контролю за виконанням договірних зобов’язань орендарями землі

13.01.2017 | 11:46

12 січня  питання про забезпечення виконання договірних умов орендарями земельних ділянок було предметом обговорення на нараді в першого заступника голови районної державної адміністрації Івана Керницького.

         

more...

Роз’яснення порядку звернення громадян відповідно до вимог законів України «Про звернення громадян» та «Про доступ до публічної інформації».

13.01.2017 | 11:34

Закон України «Про звернення громадян» розширив шляхи надходження звернень до відповідних органів, уповноважених їх розглядати, за допомогою засобів телефонного та електронного зв’язку.

Усне звернення може викладатися громадянином не лише на особистому прийомі, але й за допомогою засобів телефонного зв’язку. Телефон «гарячої лінії», по якому в Підгаєцькому відділі Теребовлянської місцевої прокуратури буде здійснюватися прийом звернень 2-14-43, у Теребовлянській місцевій прокуратурі -  2-13-43.

more...

Не будьмо байдужими!

12.01.2017 | 10:35

У найближчі дні за прогнозами синоптиків утримуватиметься морозяна погода. Отож, звертаємось до всіх громадян дослуховуватись до прогнозів синоптиків, допомагати одиноким перестарілим, немічним, соціально неблагополучним громадянам, не  зловживати алкоголем, безпечно поводитися на водоймах та з опалювальними приладами, на транспорті. При виникненні ситуацій повідомляти у відповідні служби задля попередження нещасних  випадків: органи місцевого самоврядування, Підгаєцький РС УДСНС (2-23-92, або 101), екстрену медичну допомогу (103), поліцію (2-12­45, або 102).

           Нагадуємо, що при Підгаєцькій центральній районній лікарні, всіх фельдшерсько-акушерських пунктах  та  сільських амбулаторіях діють пункти обігріву.

           Не будьмо байдужими!

more...

Мешканців області закликають обережно поводиться із побутовим газом та пічним опаленням

12.01.2017 | 10:07

У зв’язку із перепадами атмосферного тиску під час різкого зниження температури порушується тяга в димових і вентиляційних каналах, що негативно впливає на роботу газового і пічного обладнання. Управління цивільного захисту Тернопільської облдержадміністрації закликає мешканців області неухильно дотримуватися правил безпеки.


 

more...

Архів новин

  

 

 

 

 

 

Анонси подій

Інформаційні послуги

 
 

 

Актуальна тема

Запрошуємо долучитись до розробки Проекту програми соціально-економічного та культурного розвитку району на 2017 рік.

Інформація для громадян, які приїхали з Автономної Республіки Крим, міста Севастополь, Донецької та Луганської області

Пам’ятка щодо посилення пильності громадян до фактів що можуть свідчити про підготовку до диверсій та терористичних акцій

Витяг з Рекомендацій населенню щодо правил поведінки під час проведення масових заходів і дій при загрозі вчинення терористичного акту

Грантові проекти

Євроінтеграція

Магістратури вищих навчальних закладів –важлива складова системи підготовки державних службовців

На шляху нормативного забезпечення впровадження Закону України «Про державну службу» (нова редакція)

Кваліфікований підбір кадрів як важливий елемент модернізації державної служби

Управління державної служби Головного Управління державної служби України в Тернопільській області інформує

Про наслідки захоплення адміністративних будівель, приміщень органів влади та наслідки створення перешкод в режимі роботи органів влади для населення та адміністративно-територіальних одиниць в цілому