Підгаєцька районна державна адміністрація
48000, м.Підгайці, вул.Шевченка, 39
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.

 

 

 

 

До уваги виборців

21.01.2019 | 10:52
31 грудня 2018 року розпочався виборчий процес чергових виборів Президента України, які відбудуться 31 березня 2019 року. more...

Підгаєцький районний військовий комісаріат запрошує на військову службу за контрактом у Збройні Сили України

15.08.2017 | 11:31

Нова професія, нова спеціальність, справжня чоловіча робота, гідне грошове забезпечення , обирай стабільне майбутнє – військова служба за контрактом.

 

       

more...

Архів гарячих новин

  

Прес-служба повідомляє

Відбулось засідання місцевої комісії з питань ТЕБ та НС при райдержадміністрації

26.03.2019 | 16:07

 26 березня перший заступник голови райдержадміністрації Іван Керницький  провів засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій при районній державній адміністрації. На засіданні комісії заслухано інформації начальника Підгаєцького РС Управління ДСНС України у Тернопільській області Василя Кулявого щодо протипожежного водопостачання Підгаєцького району та про затвердження  Комплексного міжвідомчого плану проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи серед населення Підгаєцького району з питань попередження травмування і загибелі людей у надзвичайних ситуаціях (подіях) у 2019 році; про заходи з протидії пожежам у лісових масивах, сільгоспугіддях, інших земельних ділянках у весняно-літній період 2019 року; про виділення паливно-мастильних матеріалів районному сектору ДСНС України в області.

more...

Доступна медицина поруч: Сімейні лікарі Тернопільщини отримали службові автомобілі

26.03.2019 | 14:57

 29 амбулаторій загальної практики сімейної медицини області отримали новенькі автівки марки «Renault Duster». Вони придбані за кошти Державного бюджету, вартість одної –  437 тисяч гривень.

Ключі від машин вручав голова облдержадміністрації Степан Барна у вівторок, 26 березня.

more...

Робочий візит Президента Петра Порошенка на Тернопільщину

25.03.2019 | 15:28

5 березня Президент України Петро Порошенко відвідав із робочим візитом Тернопільську область. Це вже шоста робоча поїздка Президента до нашої області. І по суті є рекордом серед президентів України щодо уваги до Тернопілля. Петро Порошенко взяв участь у двох заходах: відвідав фестиваль «Вставай Сонце» та передав комплекс келій монастиря отців-домініканців, який свого часу націоналізувала комуністична влада.

 

more...

Голова РДА Алла Колодницька взяла участь у відеонараді

25.03.2019 | 14:46

25 березня голова райдержадміністрації Алла Колодницька взяла участь у вiдеонарадi  під керівництвом голови облдержадміністрації.

Для участі у нараді запрошувались заступники голови районних державних адміністрацій, голови районних рад, військових комісарів районних (міських) військових комісаріатів, керівники райавтодорів області.

more...

Голова райдержадміністрації провела нараду з питань щодо участі у фестивалі "Вставай сонце"

22.03.2019 | 14:50

22 березня голова райдержадміністрації Алла Колодницька провела нараду зі заступниками голови районної державної адміністрації Іваном Керницьким, Назарієм Жидовським та начальником відділу культури і туризму райдержадміністрації Олександрою Гайвою з питань щодо організації та участі у завершальному етапі обласного фестивалю «Вставай сонце».

more...

Податкова знижка на навчання 2019

22.03.2019 | 14:40

Якщо одним із пунктів Ваших видатків є витрати на навчання, то згідно статті 166 Податкового кодексу України, Ви можете повернути собі частину грошей у вигляді податкової знижки.

Держава зобов’язується відшкодувати витрачені кошти на оплату навчання в дошкільних, позашкільних закладах,  закладах загальної середньої освіти,  професійної (професійно-технічної) та вищої освіти.

more...

Пошук волонтерів пробації

22.03.2019 | 14:35

Упродовж лютого та березня 2019 року персоналом Підгаєцького районного сектору філії  Державної установи “Центр пробації” в Тернопільській області активно проводилась роз’яснювальна та просвітницька робота щодо виявлення бажаючих стати волонтером пробації.

more...

Голова райдержадміністрації Алла Колодницька взяла участь у сесії районної ради

21.03.2019 | 14:22

21 березня голова райдержадміністрації Алла Колодницька  взяла участь у двадцять четвертій сесії  Підгаєцької районної ради сьомого скликання, на якій розглянуто  питання.

more...

Голова райдержадміністрації взяла участь у відеонараді

21.03.2019 | 14:08

21 березня голова райдержадміністрації Алла Колодницька, заступник голови районної державної адміністрації Назарій Жидовський та начальник відділу культури і туризму райдержадміністрації Олександра Гайва взяли участь у відеонараді під керівництвом заступника голови адміністрації Світлани Беспоповцевої з питань підготовки та проведення фестивалю «Вставай сонце».

more...

Відбулося засідання районної комісії з питань захисту прав дитини

20.03.2019 | 14:02

20 березня заступник голови райдержадміністрації Назарій Жидовський провів районну комісію з питань захисту прав дитини.

more...

Архів новин

  

Анонси подій

Інформаційні послуги

 
 

 

Актуальна тема

Проект програми соціально-економічного та культурного розвитку Підгаєцького району  на 2019 рік

Напрямки державної підтримки аграрного сектору у 2018 році (матеріали Інформаційного вісника Уряду від 07.02.2018 р.)

Інформаційні матеріали  Кабінету Міністрів України про медреформу

Інформаційні матеріали Кабінету Міністрів України про субсидії та актуальних питань соціально-економічного життя країни, ключових реформ, що впроваджуються.

Інформація для громадян, які приїхали з Автономної Республіки Крим, міста Севастополь, Донецької та Луганської області

Пам’ятка щодо посилення пильності громадян до фактів що можуть свідчити про підготовку до диверсій та терористичних акцій

Витяг з Рекомендацій населенню щодоправил поведінки під час проведення масових заходів і дій при загрозі вчинення терористичного акту

Грантові проекти

Магістратури вищих навчальних закладів –важлива складова системи підготовки державних службовців

Про наслідки захоплення адміністративних будівель, приміщень органів влади та наслідки створення перешкод в режимі роботи органів влади для населення та адміністративно-територіальних одиниць в цілому