Підгаєцька районна державна адміністрація
48000, м.Підгайці, вул.Шевченка, 39
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.

 

 

 

 

Семінар для роботодавців

27.03.2017 | 17:05

З метою здійснення контролю за додержанням суб’єктами господарської діяльності законодавства про працю та оплату праці 28 березня 2017 року  о 10.00 год.  в приміщенні  Підгаєцького районного будинку культури відбудеться семінар щодо роз’яснення питання про внесення змін до законодавства про працю.

      

more...

31 березня 2017 року голова Підгаєцької районної державної адміністрації Алла Колодницька публічно звітуватиме про роботу у 2016 році

24.03.2017 | 11:50

 31 березня 2017 року о 11.00 у актовому залі Підгаєцької центральної районної комунальної лікарні (вул. Шевченка, 19 м. Підгайці, Тернопільська область), відбудеться публічний звіт голови районної державної адміністрації КОЛОДНИЦЬКОЇ Алли Іванівни.

more...

Підгаєцький районний військовий комісаріат запрошує на військову службу за контрактом у Збройні Сили України

03.03.2016 | 11:31

Нова професія, нова спеціальність, справжня чоловіча робота, гідне грошове забезпечення , обирай стабільне майбутнє – військова служба за контрактом.

 

       

more...

Архів гарячих новин

  

Прес-служба повідомляє

У районі відбувалися заходи щорічної всеукраїнської акції «За чисте довкілля»

29.03.2017 | 10:46

28 березня у районі відбувалися заходи щорічної всеукраїнської акції «За чисте довкілля». Проводилися роботи з благоустрою та утримання територій установ, організацій району, благоустрою придорожніх смуг, ямковий ремонт дорожнього покриття.

          У прибиранні придорожніх смуг на напрямку Підгайці-Тернопіль взяли участь голова районної державної адміністрації Алла Колодницька та начальник управління капітального будівництва обласної державної адміністрації, куратор Підгаєцького району, Віктор Кузяк. До проведення заходів активно долучилися працівники апарату районної державної адміністрації, управління Пенсійного фонду, центру зайнятості, управління агропромислового розвитку райдержадміністрації. Від побутового сміття очистили придорожні смуги, місця загального користування.

      

more...

Обговорили організаційні заходи проведення спільної молитви за перемогу над агресором і встановлення справедливого миру

29.03.2017 | 10:38

28 березня заступник голови районної державної адміністрації Юрій Колодницький провів нараду щодо організаційних заходів  з проведення спільної молитви за перемогу над агресором і встановлення справедливого миру відповідно до Звернення членів Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій та протокольного доручення голови облдержадміністрації Степана Барни з цього питання.  

          

more...

Відбувся семінар щодо роз’яснення деяких питань оплати праці для роботодавців

29.03.2017 | 10:31

28 березня в Підгаєцькому районному Будинку культури під головуванням першого заступника голови районної державної адміністрації І.П.Керницького відбувся семінар  щодо роз’яснення деяких питань оплати праці по виконанню Закону України від 06.12.2016 № 1774-VIII „Про внесення змін до деяких законодавчих актів України”.

           

more...

Відбулося засідання Координаційної ради з питань стабілізації міжконфесійних відносин та релігійної обстановки.

29.03.2017 | 10:28

28 березня     під головуванням заступника голови районної державної адміністрації Юрія Колодницького відбулося засідання Координаційної ради з питань стабілізації міжконфесійних  відносин та релігійної обстановки.

         

more...

Степан Барна допоміг басейну у смт. Козова перемогти тридцятирічне забуття

29.03.2017 | 08:35

З’явився привід  дещо перефразувати відомий жартівливий вислів. Наприклад, так –«Обіцяного тридцять років чекають…» Зрештою, жарти – жартами, але зовсім не весело було юним мешканцям Козівського району, які всі ці тридцять років чекали, обіцяного дорослими, плавального басейну. Обіцяв завершити довгобуд і Степан Барна, коли всупав на посаду голови Тернопільської облдержадміністрації. Відверто кажучи, були сумніви, що презентаційна  обіцянка справдиться. Але тридцятирічна будівельна епопея все-таки завершилась успішно.

more...

Степан Барна: Кожен, хто буде зловживати своїм службовим становищем – відповідатиме перед законом (відео)

28.03.2017 | 08:17
Жодна посада, ранг, політична приналежність тощо не врятують посадовця у Тернопільській області, якщо він – корупціонер. І дуже добре, що Служба безпеки України та правоохоронні органи активно працюють у напрямку виявлення порушників.  На цьому наголосив голова Тернопільської ОДА під час теле-ефіру на каналі ТТБ. more...

Семінар для роботодавців

27.03.2017 | 17:09

З метою здійснення контролю за додержанням суб’єктами господарської діяльності законодавства про працю та оплату праці 28 березня 2017 року  о 10.00 год.  в приміщенні  Підгаєцького районного будинку культури відбудеться семінар щодо роз’яснення питання про внесення змін до законодавства про працю.

        

more...

Степан Барна: Підгаєччина показує приклад, як наповнити місцевий бюджет - через аукціон на оренду землі залучено майже 3 млн. грн.

27.03.2017 | 15:42

Сьогодні об’єднанні територіальні громади та органи місцевого самоврядування вмотивовані на те, щоб здійснювати управління землею, адже 100% від оренди землі залишаються в місцевих бюджетах. На це звернув увагу голова Тернопільської ОДА у програмі «Акценти тижня зі Степаном Барною».

more...

У районі триває благодійна акція «Серце до серця»

27.03.2017 | 15:29

27 березня  хід проведення у районі благодійної акції «Серце до серця» обговорено на нараді в голови районної державної адміністрації Алли Колодницької.

more...

На щотижневій нараді розглянули ряд питань

27.03.2017 | 15:22

27 березня голова районної державної адміністрації Алла Колодницька провела щотижневу апаратну нараду з заступниками голови,  керівниками окремих структурних підрозділів апарату районної державної адміністрації, керівникам установ та організацій району.

      

more...

Архів новин

  

 

 

 

 

 

 

Анонси подій

Інформаційні послуги

 
 

 

Актуальна тема

Запрошуємо долучитись до розробки Проекту програми соціально-економічного та культурного розвитку району на 2017 рік.

Інформація для громадян, які приїхали з Автономної Республіки Крим, міста Севастополь, Донецької та Луганської області

Пам’ятка щодо посилення пильності громадян до фактів що можуть свідчити про підготовку до диверсій та терористичних акцій

Витяг з Рекомендацій населенню щодо правил поведінки під час проведення масових заходів і дій при загрозі вчинення терористичного акту

Грантові проекти

Євроінтеграція

Магістратури вищих навчальних закладів –важлива складова системи підготовки державних службовців

Про наслідки захоплення адміністративних будівель, приміщень органів влади та наслідки створення перешкод в режимі роботи органів влади для населення та адміністративно-територіальних одиниць в цілому