Підгаєцька районна державна адміністрація
48000, м.Підгайці, вул.Шевченка, 39
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.

Підгаєцький районний військовий комісаріат запрошує на військову службу за контрактом у Збройні Сили України

15.08.2017 | 11:31

Нова професія, нова спеціальність, справжня чоловіча робота, гідне грошове забезпечення , обирай стабільне майбутнє – військова служба за контрактом.

 

       

more...

Архів гарячих новин

  

Прес-служба повідомляє

В Підгайцях відбулася туристична ярмарка і фестиваль народного колориту «Підгаєччина туристична»

23.09.2017 | 19:46

Туристична ярмарка та фестиваль національного колориту «Підгаєччина туристична» в Підгацях розпочалася  з урочистої хода з майдану Незалежності до міського стадіону «Нива» у супроводі  колективу духових інструментів ДНЗ «Підгаєцький професійний аграрний ліцей.

       

more...

В Підгайцях відбулася наукова конференція з нагоди 350-річчя битви гетьмана Петра Дорошенка з військом Яна Собєського під Підгайцями (фото)

23.09.2017 | 19:08

В Підгайцях відбулася наукова конференція з нагоди 350-річчя битви  гетьмана Петра Дорошенка з військом Яна Собєського під Підгайцями за участю істориків Тернопільського національного педагогічного університету ім. В. Гнатюка, краєзнавців, керівників району, вчителів-істориків, громадських діячів.

      Урочисто відкрила  і привітала учасників конференції голова Підгаєцької районної державної адміністрації Колодницька Алла Іванівна, голова районної ради Ірина Баран, Дорошенко Олексій Олександрович, директор благодійного гетьманського фонду імені Петра Дорошенка, Колодницький Степан Гілярович, краєзнавець. Привітав учасників конференції начальник управління капітального будівництва обласної державної адміністрації, куратор району Віктор Кузяк

      

more...

Меморіальну таблицю «Підгаєцькі угоди» відкрили і освятили в м. Підгайці на костелі Пресвятої Трійці

23.09.2017 | 18:35

З нагоди 350-річчя битви козацького війська гетьмана Петра Дорошенка з польським військом Яна Собєського під Підгайцями та підписання  за її наслідками угод відомих в історії під назвою «Підгаєцькі угоди» на костелі Пресвятої Трійці  відкрили і освятили меморіальну дошку.

       

more...

На Підгаєччині в с.Старе Місто освятили відновлену могилу козаків –дорошенківців

23.09.2017 | 18:09

Урамках заходів з відзначення 350-річчя битви гетьмана Петра Дорошенка з військом Яна Собєського під Підгайцями  с. Старе Місто На Підгаєччині в с.Старе Місто, що на підгаєччині освятили відновлену могилу козаків, які під керівництвом Петра Дорошенка 350 років тому зійшлися у битві за державність України з польським військом Яна Собєського.

    

more...

Безпечні умови праці - це життя та здоров’я працівників

22.09.2017 | 12:27

«Сьогодні державна політика в галузі охорони праці базується на принципах пріоритету життя і здоров'я працівників, повної відповідальності роботодавця за створення належних, безпечних і здорових умов праці.

Питання створення безпечних умов праці, профілактики виробничого травматизму та профзахворювань на виробництві були, є і повинні залишатися одними з найважливіших та актуальних на будь-якому підприємстві, незалежно від форми власності, його розмірів та кількості працівників.

     

more...

Відбулася презентація книги

22.09.2017 | 12:04

21 вересня 2017 р. в Підгаєцькій районній бібліотеці для дорослих відбулася  презентація книги нашого краєзнавця, історика, публіциста Степана Колодницького: «Битва гетьмана Петра Дорошенка під Підгайцями 1667 року: передумови, хід та наслідки».

Автор цього науково-краєзнавчого видання прагне якнайширше відтворити дух і суть цієї вікопомної битви, яка єднає мале, але історичне місто Підгайці з історією всієї України.

more...

Підгаєцьким відділом Теребовлянської місцевої прокуратури вжито заходів щодо забезпечення повного фактичного виконання рішення суду, постановленого за позовом прокурора

22.09.2017 | 10:54

Підгаєцьким відділом Теребовлянської місцевої прокуратури вживаються заходи щодо забезпечення повного фактичного виконання рішень судів, постановлених за позовами прокурора.

Так, прокуратурою забезпечено своєчасне фактичне виконання рішення Підгаєцького районного суду від 02.08.2017 за позовом першого заступника керівника Теребовлянської місцевої прокуратури про передачу безхазяйної нерухомої речі у комунальну власність Носівської сільської ради Підгаєцького району вартістю 32400 гривень.

more...

«Теплі кредити», ЕСКО, енергоменеджмент, проекти із заміщення газу – все це не лише дієві інструменти підготовки громад до опалювального сезону, але і розвиток економіки місцевих громад!

22.09.2017 | 10:43

У День енергоефективності, що відбувся 20 вересня у рамках ХІІІ Українського муніципального форуму в Одесі, Голова Держенергоефективності Сергій Савчук закликав міських, селищних та сільських голів використовувати комплексний підхід до підготовки до опалювального сезону. Мова йде і про «теплі кредити», і ЕСКО, і енергоменеджмент, і проекти із встановлення твердопаливних котелень тощо.

 

more...

Юрій Юрик: Понад 114 тисячам домогосподарств області монетизують субсидії

22.09.2017 | 10:35
1 вересня в області завершився прийом заяв щодо виплати невикористаної частини субсидій домогосподарствами. Відповідно до цього понад 114 тисячам сімей, а це 84% від загальної кількості тих, хто отримує допомогу, мають монетизувати субсидії на суму майже 75 мільйонів гривень. Про це зазначив заступник голови Тернопільської ОДА Юрій Юрик під час брифінгу на тему «Розтлумачення змін у програмі житлових субсидій». more...

Підгаєцька гімназія ім. Маркіяна Паславського відзначила своє 20-річчя (фото)

22.09.2017 | 09:54

21 вересня відзначила своє 20-річчя Підгаєцька гімназія ім. Маркіяна Паславського.  Привітати дирекцію школи, педагогічний та учнівський колективи на урочистостях, що відбулися у районному будинку культури, прийшли заступник голови районної державної адміністрації Іван Керницький, заступник голови районної ради Петро Калиняк, заступник міського голови Василь Пеляк, представники обласного комунального інституту післядипломної педагогічної освіти, колеги директори гімназій Бережанського і Козівського районів, керівники шкіл міста.

       

more...

Архів новин

  

Анонси подій

Інформаційні послуги