Підгаєцька районна державна адміністрація
48000, м.Підгайці, вул.Шевченка, 39
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.

 

 

 

Підгаєцький районний військовий комісаріат запрошує на військову службу за контрактом у Збройні Сили України

03.03.2016 | 11:31

Нова професія, нова спеціальність, справжня чоловіча робота, гідне грошове забезпечення , обирай стабільне майбутнє – військова служба за контрактом.

 

       

more...

Архів гарячих новин

  

Прес-служба повідомляє

Мешканці Тернопільщини можуть перерахувати кошти мешканцям Авдіївки (реквізити)

22.02.2017 | 16:21
Мешканці Тернопільщини можуть перерахувати кошти для забезпечення заходів, пов’язаних з ліквідацією надзвичайної ситуації, що сталася у м. Авдіївка, та надання необхідної матеріальної допомоги постраждалим мешканцям міста. more...

Районні змагання серед учнівської молоді з шахів «Біла тура»

22.02.2017 | 16:06

21 лютого 2017 року у приміщенні Підгаєцької ЗОШ І-ІІІ ступенів  відбулися районні змагання з шахів «Біла тура» серед учнівської молоді.

more...

Зустріч на тему “Школа майбутнього пенсіонера”

22.02.2017 | 15:58

22 лютого 2017 року в Підгаєцькому відділі обслуговування громадян   Бережанського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Тернопільської області, відбулась чергова зустріч з людьми передпенсійного віку у рамках проекту "Школа майбутнього пенсіонера".

                                             

 

     

more...

Тернопільщина долучається до проекту «Гендерне бюджетування в Україні»

22.02.2017 | 10:20
Голова обласної державної адміністрації Степан Барна 21 лютого зустрівся з представниками проекту «Гендерне бюджетування в Україні».
Як повідомила національний експерт проекту Марина Шаповал, гендерно-орієнтоване бюджетування – визнаний у всьому світі ефективний інструмент досягнення ґендерної рівності, який сприяє підвищенню ефективності використання бюджетних коштів. more...

Щодо проведення навчання для суб’єктів господарювання

22.02.2017 | 10:15

Програма Агентсва США з міжнародного розвитку «Лідерство в економічному врядуванні» запроваджує навчання для представників малого та середнього підприємництва «Комплексний підхід до експорту як запорука міжнародного успіху компанії» з метою отримання практичних навичок для організації експортної діяльності та вміння формувати успішні стратегії доступу на нові ринки, розвитку міжнародних контактів.

more...

Відбулися робочі зустрічі голови районної державної Алли Колодницької з посадовцями сільських рад району

22.02.2017 | 09:48

21 лютого відповідно до затвердженого графіку відбулися робочі зустрічі голови районної державної адміністрації Алли Колодницької, заступника голови районної ради Петра Калиняка, першого заступника голови райдержадміністрації Івана Керницького, начальників та  відповідальних працівників структурних підрозділів райдержадміністрації і районних виконавчих структур, орендарів земельних часток (паїв) з сільськими головами і посадовими особами сільських рад.

          

more...

Сергій Савчук: Український ринок «зелених» проектів може бути цікавий для інвесторів Казахстану

22.02.2017 | 09:31

21 лютого Голова Держенергоефективності Сергій Савчук, очолюючи українську делегацію, прибув до м. Астана (Казахстан) і провів зустріч з представниками Національного агентства з питань експорту та інвестицій «KAZNEX INVEST», з якими обговорив інвестиційний потенціал відновлюваної енергетики в Україні та ефективні шляхи залучення інвестицій у цю сферу.

 

more...

Сергій Савчук: Енергоефективні заходи обійдуться у рази дешевше завдяки Урядовій та місцевим програмам здешевлення «теплих» кредитів

22.02.2017 | 09:12

Урядова програма «теплих» кредитів зруйновує міф про те, що енергоефективність – це дороге задоволення, на окупність якого треба чекати роками.  Механізм співфінансування енергоефективних заходів - з державного, обласного чи місцевого бюджетів - дає змогу населенню швидко провести енергомодернізацію житла з мінімальними власними капіталовкладеннями й на виході отримати зменшені комунальні рахунки.

more...

Зміни щодо пенсійного забезпечення окремих категорій осіб із числа учасників антитерористичної операції

22.02.2017 | 09:06

06.02.2017 набрав чинності Закон України «Про внесення змін до деяких законів України щодо пенсійного забезпечення окремих категорій осіб із числа учасників антитерористичної операції» від 18.10.2016 № 1683-УІІІ (далі — Закон 1683).

more...

«Власна марка» від Укрпошти – крок до успіху вашої компанії

21.02.2017 | 10:51

Проект «Власна марка» вже давно є цікавою візитівкою поштових послуг, адже лише Укрпошта як національний оператор поштового зв’язку пропонує своїм клієнтам замовити особисту марку, яка є повноцінною поштовою маркою для пересилання листів.

more...

Архів новин

  

 

 

 

 

 

Анонси подій

Інформаційні послуги

 
 

 

Актуальна тема

Запрошуємо долучитись до розробки Проекту програми соціально-економічного та культурного розвитку району на 2017 рік.

Інформація для громадян, які приїхали з Автономної Республіки Крим, міста Севастополь, Донецької та Луганської області

Пам’ятка щодо посилення пильності громадян до фактів що можуть свідчити про підготовку до диверсій та терористичних акцій

Витяг з Рекомендацій населенню щодо правил поведінки під час проведення масових заходів і дій при загрозі вчинення терористичного акту

Грантові проекти

Євроінтеграція

Магістратури вищих навчальних закладів –важлива складова системи підготовки державних службовців

На шляху нормативного забезпечення впровадження Закону України «Про державну службу» (нова редакція)

Кваліфікований підбір кадрів як важливий елемент модернізації державної служби

Управління державної служби Головного Управління державної служби України в Тернопільській області інформує

Про наслідки захоплення адміністративних будівель, приміщень органів влади та наслідки створення перешкод в режимі роботи органів влади для населення та адміністративно-територіальних одиниць в цілому