Монастириська районна державна адміністрація
48300, м.Монастириська, вул.Шевченка, 19
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну

Новини

Роздрукувати 05.12.19 | 12:51

Пiдготовка до можливого вивiльнення працiвникiв

 Сьогодні  з ініціативи Монастириської  районної філії Тернопільського обласного центру зайнятості  проведено «круглий стіл» з питань пом’якшення наслідків можливого вивільнення  працівників за участю представників районної адміністрації, кадрових служб підприємств,. Розпочавши захід, директор філії Надія Андрусів , ознайомила  учасників з спільним Планом  дій, щодо налагодження співпраці з РДА для сприяння зайнятості працівникам, які підлягають вивільненню, та станом ринку праці району.

   Служба зайнятості забезпечить проведення профілювання осіб, які підлягають вивільненню, кар’єрний супровід кожному працівнику та визначить комплекс заходів, спрямований на пришвидшене працевлаштування . 

Запрошені працедавці розповіли про наявні  вакансії в їх структурах,  у тому числі, про проходження служби в Національній поліції та у Збройних Силах України.

Учасники “круглого” столу в ході дискусії  висловлювали різні думки та шляхи виходу з проблемних ситуацій.

УВАГА! З метою поширення позитивного досвіду щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець» створено веб-сайт «Спільнота кращих державних службовців» - www.kds.org.ua, який є корпоративною соціальною мережею учасників, організаторів та партнерів Конкурсу. Сайт дозволяє спілкуватися групі професійних користувачів, об’єднаних спільними інтересами

Актуальна тема