Монастириська районна державна адміністрація
48300, м.Монастириська, вул.Шевченка, 19
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну

Новини

Роздрукувати 11.11.19 | 12:14

Онлайн- нарада

 11 листопада перший заступник голови районної державної адміністрації Дмитро Левковичвзяв  участь у відео-нараді при голові  обласної державної адміністрації. Під час наради обговорено питання про стан призову громадян на строкову військову службу в області, про стан реалізації проєктів за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку, про стан будівництва амбулаторій загальної практики сімейної медицини, про стан реалізації проєктів за рахунок коштів субвенції на розвиток інфраструктури об’єднаних територіальних громад, про стан призначення пільг і житлових субсидій у готівковій формі, про стан використання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, та забезпечення житлом дітей-сиріт, осіб з їх числа.

Після  закінчення відеонаради перший заступник голови районної державної адміністрації Дмитро Левкович провів нараду із заступником голови, керівником апарату, керівниками  управлінь, відділів, структурних підрозділів райдержадміністрації. За результатами наради дано ряд доручень керівникам.

УВАГА! З метою поширення позитивного досвіду щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець» створено веб-сайт «Спільнота кращих державних службовців» - www.kds.org.ua, який є корпоративною соціальною мережею учасників, організаторів та партнерів Конкурсу. Сайт дозволяє спілкуватися групі професійних користувачів, об’єднаних спільними інтересами

Актуальна тема