Монастириська районна державна адміністрація
48300, м.Монастириська, вул.Шевченка, 19
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну

Новини

Роздрукувати 21.03.18 | 10:09

Профорієнтаційний урок для учнівської молоді

       20 березня 2018 року в опорному навчальному закладі  Монастириській ЗОШ I-III ст. провідний фахівець з профорієнтації Уляна Головко провела профорієнтаційний урок для учнівської молоді.      

       Працівник центру зайнятості розповіла учнямпро ринок праці, попит та пропозицію професій, основні вимоги сучасних роботодавців до працівників, детально зупинились на тому, як обрати фах за оптимальною формулою «хочу-можу-треба», наголосили на помилках, які часто допускають випускники під час професійного визначення.

       Загалом, 22  учнів  мали можливість пройти тестування за допомогою диференційно-діагностичного опитувальника, визначившись у найприйнятніших типах професій.  

УВАГА! З метою поширення позитивного досвіду щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець» створено веб-сайт «Спільнота кращих державних службовців» - www.kds.org.ua, який є корпоративною соціальною мережею учасників, організаторів та партнерів Конкурсу. Сайт дозволяє спілкуватися групі професійних користувачів, об’єднаних спільними інтересами

Інформаційні послуги

 

 

Актуальна тема