Монастириська районна державна адміністрація
48300, м.Монастириська, вул.Шевченка, 19
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну

Новини

Роздрукувати 04.01.18 | 14:11

На різдвяні свята на Тернопільщину прибувають близько 200 дітей зі східних областей

 На різдвяні свята на Тернопільщину прибувають близько 200 дітей зі східних областей

Близько 200 дітей зі східних областей України, а саме з міст Рубіжне та Сєвєродонецьк Луганської області та з кількох районів Донецької області, проведуть різдвяні свята на Тернопільщині. Відбудеться це в рамках культурної акції «Схід та Захід разом».

Перша черга дітей прибула у вівторок, 2 січня. За словами начальника управління освіти й науки Тернопільської облдержадміністрації Ольги Хоми, 20 дітей з міста Рубіжне прийняла Монастириська районна державна адміністрація. На Монастирищині діти перебуватимуть з 2 до 7 січня. Їх дозвілля організовують монастириські навчальні заклади.

5 січня до Тернополя, як зазначила Ольга Хома, прибувають 24 дитини з Сєвєродонецька. Їх приймає Заліщицька районна державна адміністрація та
навчальні заклади району і місто Чортків.

8 січня перед від’їздом додому діти будуть гостювати в Тернополі, де для них також передбачений відпочинок.

4 січня Тернопільщина прийматиме дітей з кількох районів Донецької області. Загалом до нас приїдуть 100 діток. 50 з них прийматиме Бучацький район, і по 25 дітей будуть у Чортківському та Підволочиському районах. Перебуватимуть вони в області до 10 січня.

УВАГА! З метою поширення позитивного досвіду щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець» створено веб-сайт «Спільнота кращих державних службовців» - www.kds.org.ua, який є корпоративною соціальною мережею учасників, організаторів та партнерів Конкурсу. Сайт дозволяє спілкуватися групі професійних користувачів, об’єднаних спільними інтересами

Інформаційні послуги

 

 

Актуальна тема