Монастириська районна державна адміністрація
48300, м.Монастириська, вул.Шевченка, 19
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну

Новини

Роздрукувати 30.12.17 | 15:59

Вітання

 

                                    Шановні краяни!

Щиро вітаємо вас і ваші родини із світлим зимовим святом - Новим 2018 роком !

Відходить в історію 2017 рік, який приніс непогані результати  у виконані планів соціально-економічного розвитку територій та покращенні інфраструктури населених пунктів.

Хай рік, в який ступаємо, підходить до нас під знаком миру, добра та поваги до ближнього! Хай буде роком багатим на чисті помисли,  нові здобутки і приємні події.

Нехай це традиційно щире свято Ваші сім’ї зустрінуть у теплій атмосфері, а Ваші серця будуть сповнені благодаттю і любов’ю.

Від усієї душі зичимо Вам мирного неба над головою, міцного здоров’я, добра й радості, вірних друзів та близьких людей поруч, достатку і добробуту вашим сім’ям.

Нехай щастить Вам в усіх починаннях, Благословенною хай буде Ваша життєва дорога, прихильною доля, твердою надія й незламною воля на добрі справи.

                          З Новим Роком, дорогі краяни!

 

Голова районної державної                                 Голова районної ради

  адміністрації         

                  С.БОЙКО                                                В.Данилюк          

УВАГА! З метою поширення позитивного досвіду щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець» створено веб-сайт «Спільнота кращих державних службовців» - www.kds.org.ua, який є корпоративною соціальною мережею учасників, організаторів та партнерів Конкурсу. Сайт дозволяє спілкуватися групі професійних користувачів, об’єднаних спільними інтересами

Інформаційні послуги

 

 

Актуальна тема