Тернопільська обласна державна адміністрація
46021, м.Тернопіль, вул.М.Грушевського, 8
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/prezident.gif

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/uk.gif

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/vu1.jpg

 

Опитування

 
На головну

Новини

У Державному архіві Тернопільської області відкрили виставку «Листопадовий зрив» (фото)

01.11.2018 | 16:44

Виставку, присвячену сторіччю проголошення Західноукраїнської Народної Республіки, урочисто відкрили сьогодні, 1 листопада у Державному архіві Тернопільської області.
 «Події Української Революції 1917-1921 років вкрай важливі не лише для вивчення істориками, а й, насамперед, для обізнаності громадян. За цей невеликий період Україна не змогла відстояти свою державність, адже на це впливали багато чинників. Історія має властивість повторюватися. В умовах російської агресії для українського суспільства існує багато загроз.

more...

Українська нація збудувала сильну армію, що крокує геть від Москви, — Президент привітав українців зі століттям утворення Західноукраїнської Республіки

01.11.2018 | 15:38

Президент привітав українців зі століттям утворення Західноукраїнської Республіки і закликав згадати суворі уроки минулого.
Коли через внутрішній розбрат різних політичних сил, нездатних  об’єднатися навіть на тлі російської агресії, на початку двадцятого століття країна втратила омріяну державність, як наслідок — пережила Голодомор, Великий терор, депортації, русифікацію, нищення української мови. Президент України Петро Порошенко заявив: українська влада більше ніколи такого не допустить.

more...

Молодь Тернопільщини - про програму стажування в ТОДА (відео)

01.11.2018 | 14:39

Молодь Тернопільщини ділиться своїми враженнями з приводу програми "Стажування в ОДА". Наскільки це потрібно й важливо? Чи можуть молоді люди реалізувати себе в органах державної влади? Ким себе бачать? Наскільки корисною є програма? Які ідеї та проекти хочуть втілювати? В яких управліннях хоче працювати молодь?
Відповіді шукайте у нашому відео. Тут ми зібрали коментарі лише маленької частинки від усіх учасників, які виявили бажання стажуватися в обласній державній адміністрації. Утім, вони дуже важливі та цікаві. А що думаєте ви про програми стажування в органах державної влади?

more...

Кіномарафон нескорених націй: Для молоді Тернопільщини продемонстрували фільм «Легіон»

01.11.2018 | 14:30

Напередодні дня утворення Західноураїнської Народної Республіки, яка була проглошена 1 листопада 1918 року, у Палаці кіно в Тернополі відбувся показ документально-ігрового фільму про події того часу. Стрічка українського режисера Тараса Химича «Легіон. Хроніка Української Галицької Армії 1918—1919» зібрала в кінозалі близько 200 глядачів, серед яких в основному учні шкіл та студенти.

За словами начальника управління сім’ї та молоді облдержадміністрації Ігоря Чорного, показ фільму відбувається в рамках акції «Кіномарафон нескорених націй».

more...

Запрошуємо до співпраці: Степан Барна підписав розпорядження про стажування молоді в ТОДА (відео)

01.11.2018 | 13:47

Чи є потреба в молодих людях у владі? Беззаперечно є! Чи країна потребує оновлення? Без сумнівів: так! Саме тому Тернопільська обласна державна адміністрація за ініціативи голови ОДА Степана Барни спільно із Солідарною молоддю Тернопілля розробили проект «Стажування в ОДА». Завдяки цьому молодь віком від 19 до 25 років зможе побачити роботу органів державної влади з середини, а також долучитися до роботи команди й реалізації спільних ідей, проектів та ініціатив.

more...

Не лише бізнес має відчувати переваги Угоди про асоціацію з ЄС – Президент закликав піднімати зарплати найманим працівникам

01.11.2018 | 11:35

Президент Петро Порошенко під час зустрічі з представниками вітчизняного та іноземного бізнесу констатував, що Україні вдалося вивести економіку з кризового стану й досягти стійкого відновлення економічного зростання.

«Ми вийшли, зараз поки стриманий оптимізм, майже на чотири відсотки. Проте суспільству потрібні не цифри, а якісні зрушення у рівні життя людей», - наголосив Глава держави. За його словами, такі зрушення нерозривно пов’язані з якісними змінами бізнес-середовища, які є передумовою для створення нових робочих місць, зростання доходів працюючих, модернізації секторів вітчизняної економіки, збалансованості бюджету, валютної та цінової стабільності.

more...

Незабаром лікарі-ФОП зможуть виписувати рецепти за програмою “Доступні ліки

01.11.2018 | 10:34

Незабаром лікарі-ФОП зможуть виписувати рецепти за програмою “Доступні ліки”. Відповідні зміни Кабінет Міністрів України ухвалив на засіданні 31 жовтня 2018 року.

Найближчим часом лікарі-ФОП (фізична особа-підприємець), які одержали ліцензію на право провадження господарської діяльності з медичної практики, матимуть право виписувати рецепти на лікарські засоби, вартість яких підлягає відшкодуванню в рамках програми “Доступні ліки”. Міністерство охорони здоров’я України ініціювало зміни до постанови КМУ №152 “Про забезпечення доступності лікарських засобів” від 17 березня 2017 року, які ухвалив Кабінет Міністрів України.

more...

Відзначили кращих працівників соціальної сфери Тернопільщини (фото)

31.10.2018 | 17:04

Завдяки реалізації державних ініціатив надання соціальних послуг в області стало ще доступнішим та комфортнішим. Про це сказав голова Тернопільської обласної державної адміністрації Степан Барна з нагоди Дня працівника соціальної сфери України та вручив відзнаки Міністерства соціальної політики, а також грамоти Тернопільської обласної державної адміністрації з нагоди їх професійного свята.

more...

Степан Барна підписав розпорядження про утворення 49-ої Бережанської громади (фото, відео)

31.10.2018 | 14:47

У нас продовжується формат демократії місцевого самоврядування і децентралізації. Адже минулого тижня я підписав розпорядження про утворення Тернопільської міської об’єднаної територіальної громади, а тепер – про об’єднання села Посухів із містом обласного значення Бережани. Про це зазначив голова облдержадміністрації Степан Барна під час зустрічі з мером Бережан та головою сільської ради Посухова.

«Сьогодні ми започатковуємо процес створення 49-ої об’єднаної територіальної громади в області.

more...

Степан Барна під час відкриття 37-ої пожежної станції в області: Формування мережі центрів безпеки – невід’ємна складова формування об’єднаних громад (фото)

31.10.2018 | 14:38

37-му місцеву пожежну частину відкрили у Тернопільській області. Сталося це у селі Загір’я Зборівського району. Пожежна команда обслуговуватиме села Загір’я, Панасівка, Чорний Ліс та хутір Ліщина.

Для забезпечення роботи місцевих вогнеборців з сільського бюджету виділили 58 тис. 500 грн. Тож, тепер спокій жителів навколишніх сіл – під надійним захистом. 

more...
Усього: 17666
Сторінка:  1  |  2  |  3  |  4  |  5  |  6  |  7  |  8  |  9  |  10  |  11  >>

Анонси подій

Інформаційні послуги

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/peresel.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/subs.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/dpoato_2.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/dopomog.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/dv-001_1.png

 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/invest1.gif

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/dfrr.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/ofis_reform.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/ratings_rajony-misto-3.png

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/igo.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/pidrbizn052015.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/17082016.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/zenergo.jpg

 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/linija5.gif

 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/kupuy_ternopilske.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/knyg.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/la_strada_d.jpg

Актуальна тема

Детінізація економіки

Присвоєння почесного звання України "Мати- героїня"