Тернопільська обласна державна адміністрація
46021, м.Тернопіль, вул.М.Грушевського, 8
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/prezident.gif

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/uk.gif

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/vu1.jpg

 

Опитування

 
На головну

Новини

Патріотичний фестиваль «Дзвони Лисоні» відбувся на Тернопільщині (фото)

04.09.2018 | 10:46

Цьогоріч виповнюється 102 роки з часу одного з найзапекліших та героїчних боїв українських січових стрільців на горі Лисоня, що у Бережанському районі. Саме тому, у неділю, 2 вересня, тут вже увосьме відбувся регіональний фестиваль стрілецької, повстанської та військово-патріотичної пісні «Дзвони Лисоні». Привітав учасників заходу й голова Тернопільської ОДА Степан Барна.

Він наголосив, що гора Лисоня – це визначне місце, де можна відчути весь героїзм та силу національного духу. Адже саме тут у 1916 році загинули кількасот українських січовиків, які захищали свою землю від російської армії.

more...

На Тернопільщині створюють інклюзивно-ресурсні центри: один із таких уже відкрили в Гусятині (фото)

03.09.2018 | 19:38

Інклюзивна освіта – це забезпечення кращого доступу до освіти дітям з особливими потребами та можливість інтегрувати їх у загальноосвітній простір. На цьому наголосив голова облдержадміністрації Степан Барна під час відкриття інклюзивно-ресурсного центру у Гусятинському районі.

Центр знаходиться в смт Гусятин. Він охопить навчанням 45 діток з особливими освітніми потребами. Створюють такі центри на заміну психолого-медико-педагогічним консультаціям.

more...

Кроки, які робимо сьогодні говорять: ми можемо і здатні змінити країну, – Степан Барна про реалізацію проекту «Нова українська школа» (фото, відео)

03.09.2018 | 19:37

Нова українська школа – це школа, до якої приємно ходити учням. Тут прислухаються до їхньої думки, вчать критично мислити, не боятись висловлювати власну думку та бути відповідальними громадянами. Тут створені всі умови для того, щоб дитина почувалася комфортно та могла навчатися у дружній та невимушеній атмосфері. Саме з таким підходом постаралися підійти до облаштування першого класу у звичайній сільській школі у селі Яблунів Гусятинського району. Цього року школа ще й отримала статус опорної.

more...

Запрошують до участі у Конгресі Ініціатив Східної Європи

03.09.2018 | 15:06

Конгрес Ініціатив Східної Європи, який впродовж декількох років є місцем зустрічі тисяч спеціалістів-практиків у сфері транскордонної співпраці, платформою діалогу для представників культури, освіти, мистецтва, органів державної влади та місцевого самоврядування, а також неурядових організацій Центрально-Східної Європи, відбудеться 24-25 вересня 2018 року у місті Люблін (Польща).

more...

Запрацювала електронна адмінпослуга для початку приватного будівництва

03.09.2018 | 14:49

В Україні запрацювала перша автоматизована електронна адміністративна послуга – реєстрація повідомлення про початок будівельних робіт на підставі будівельного паспорта. Зокрема, це стосується будівництва приватних, садових та дачних будинків заввишки не більше двох поверхів та площею до 300 м?, а також господарських будівель та споруд, гаражів.

Новий сервіс дозволяє українцям, не виходячи з дому, за декілька хвилин оформити право на власне будівництво.

more...

Степан Барна привітав з початком навчального року майбутніх аграріїв Тернопільщини

03.09.2018 | 12:49

З початком навчального року студентів і викладачів Бережанського агротехнічного коледжу і ВП НУБіП України «Бережанський агротехнічний інститут» привітав голова Тернопільської обласної державної адміністрації Степан Барна.
«Шановні друзі, дорогі першокурсники! Для мене особливо приємно згадувати роки мого студентства, коли я був першокурсником спочатку Тернопільського державного педагогічного університету, а потім Тернопільського національного економічного університету, — звернуся до всіх присутніх очільник області.

more...

19 першачків Яблунівської ЗОШ уже оцінили позитивні зміни від впровадження "Нової української школи" (фото)

03.09.2018 | 12:09

Такою сьогодні, 3 вересня, побачили свою школу першачки Яблунівської опорної ЗОШ І-ІІІ ст. Гусятинського району. За новою програмою "Нової української школи" навчатимуться 19 першокласників. Спеціально для того, щоб їх навчання було комфортним, цікавим та пізнавальним облаштували клас, придбали дидактичні матеріали.

Емоції діток від того, якою привітною тепер стала школа, видно на цих яскравих фото. Бо основна мета "Нової української школи" - це максимальна увага до дітей та їхнього розвитку й самореалізації.

more...

Інклюзивно-ресурсний центр відкрили в Гусятинському районі (фото)

03.09.2018 | 11:30

Забезпечення рівного доступу до навчання та соціалізація діток з обмеженими фізичними можливостями - саме таке завдання інклюзивної освіти, яка впроваджується в усій Україні. Долучилася до проекту й Тернопільська область.

Власне, перший інклюзивно-ресурсний центр відкрили в смт Гусятин. На його оснащення з освітньої субвенції виділили майже 161 тис. грн.

more...

Урочиста посвята у студенти: на перший курс тернопільського педуніверситету вступили понад дві тисячі абітурієнтів (фото)

03.09.2018 | 11:12

Голова Тернопільської ОДА Степан Барна привітав із початком студентського життя та зі стартом навчального року у стінах вишу студентів-першокурсників Тернопільського національного педагогічного університету ім. В. Гнатюка. Цього року на першому курсі педуніверситету навчатимуть 2018 майбутніх педагогів.

«Наша держава потребує висококваліфікованих вчителів та викладачів. Особливо тепер в контексті Нової української школи та коли впроваджується реформа освіти. Тому ми покладаємо великі надії на молодих та активних, готових до роботи та до навчання дітей»

more...

У ТНЕУ відбулася урочиста посвята першокурсників у студенти (фото)

01.09.2018 | 18:40

Голова Тернопільської обласної державної адміністрації Степан Барна сьогодні, 1 вересня взяв участь в урочистій церемонії посвяти першокурсників у студенти Тернопільського національного економічного університету.
«Студентство — це неповторна пора у житті кожного із нас. Нехай усі роки вашого навчання будуть сповнені новими пошуками та звершеннями заради освоєння корисних навиків майбутнього фахівця, духовно збагаченого й патріотично вихованого громадянина своєї держави, гідного представника молодої української інтелігенції. Щиро зичу натхнення, не зупинятися на досягнутому й постійно вдосконалюватися.

more...
Усього: 17355
Сторінка:  1  |  2  |  3  |  4  |  5  |  6  |  7  |  8  |  9  |  10  |  11  >>

Анонси подій

Інформаційні послуги

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/peresel.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/subs.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/dpoato_2.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/dopomog.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/dv-001_1.png

 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/invest1.gif

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/dfrr.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/ofis_reform.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/ratings_rajony-misto-3.png

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/igo.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/pidrbizn052015.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/17082016.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/zenergo.jpg

 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/linija5.gif

 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/kupuy_ternopilske.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/knyg.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/la_strada_d.jpg

Актуальна тема

Детінізація економіки

Присвоєння почесного звання України "Мати- героїня"