Тернопільська обласна державна адміністрація
46021, м.Тернопіль, вул.М.Грушевського, 8
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/prezident.gif

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/uk.gif

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/vu1.jpg

 

Опитування

 
На головну

Новини

Урядова перевірка безпеки громадських закладів: 15 тисяч порушень, 37 об’єктів треба закрити

11.04.2018 | 15:12

Ініційована Прем’єр-міністром України Володимиром Гройсманом перевірка громадських закладів, шкіл, торгових центрів на предмет дотримання норм пожежної безпеки виявила понад 15 тис. порушень. ДСНС буде наполягати на закритті 37 об’єктів через позови до суду. Прем’єр-міністр вимагає наведення ладу в закладах, що нехтують безпекою громадян.

Під час засідання Кабінету Міністрів України Володимир Гройсман зазначив, що ключове завдання перевірок – не штрафи, а реальна безпека людей. «Ми маємо справу з безвідповідальністю. І нехтування правилами безпеки призводить до жертв. А з бардаком миритися не збираємось», – заявив Глава Уряду.

more...

Глава держави: Україна та Німеччина проведуть бізнес-форум для розширення економічної співпраці

11.04.2018 | 14:00

Україна та Німеччина домовилися про проведення спільного бізнес-форуму, який сприятиме розширенню економічної співпраці. Про це повідомили Президент Петро Порошенко та Канцлер Німеччини Ангела Меркель під час спілкування з журналістами у Берліні по завершенню двосторонньої зустрічі.

«Ми дійсно досягли і з Канцлером, і Міністром закордонних справ, під час моєї зустрічі, домовленості щодо потужної урядової делегації Німеччини, яка має відвідати Україну найближчим часом. Проведення потужного бізнес-форуму, який сприятиме розширенню інвестицій», - повідомив Глава Української держави.

more...

В обласному краєзнавчому музеї відбудеться виставка до Дня пам’яток культурної спадщини

11.04.2018 | 13:33

До Дня пам’яток культурної спадщини та з нагоди Європейського року культурної спадщини у Тернопільському обласному краєзнавчому музеї 18 квітня відбудеться відкриття виставки за підсумками роботи у сфері охорони культурної спадщини області у 2017 році.

На виставці будуть представлені результати наукових та ексгумаційних робіт, цікаві експонати археологічних розкопок, проекти реставрації визначних пам’яток архітектури Тернопілля.

more...

Молодь Тернопільщини запрошують на Всеукраїнський молодіжний форум «Саміт проактивних «Б.У.М»

11.04.2018 | 13:07

Всеукраїнський молодіжний форум «Саміт проактивних «Б.У.М» - Бажай. Удосконалюй. Мотивуй», організаторами якого є Міністерство молоді та спорту України і Українська Академія Лідерства, відбудеться впродовж 2-4 травня 2018 року в Пущі-Водиці, на базі міжнародного дитячого центру «Артек».

Участь у форумі братимуть близько 800 молодих людей віком 15-18 років з усіх куточків України.

more...

Безпека руху на українських дорогах має бути відчутна кожному водію, – Володимир Гройсман

11.04.2018 | 12:07

Уряд України цього року виділяє безпрецедентні кошти на будівництво та ремонт доріг, фінансує роботи з підвищення безпеки магістралей, в тому числі за програмою «500-500-1000», і ставить жорстку вимогу не просто освоїти кошти, а реально зміцнити безпековий сегмент на українських автошляхах. Про це сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман під час першого засідання Координаційної ради з питань безпеки руху, утвореної в лютому поточного року.

more...

Співчуття Гончарику Ігорю Євгеновичу з приводу втрати батька

11.04.2018 | 11:41

Колектив управління з питань внутрішньої політики Тернопільської обласної державної адміністрації висловлює глибоке співчуття головному спеціалісту управління Гончарику Ігорю Євгеновичу з приводу важкої і передчасної втрати – смерті батька.

more...

Як обрати сімейного лікаря: покрокова інструкція

11.04.2018 | 10:46

Уже у квітні розпочинається національна кампанія з вибору лікаря: українці зможуть обрати терапевтів, педіатрів чи сімейних лікарів, заклади яких підключились до електронної системи охорони здоров’я. Алгоритм вибору лікаря та підписання декларацій прописаний в документі «Порядок вибору лікаря, який надає первинну медичну допомогу». Цей Порядок набере чинності найближчим часом, коли його погодять центральні органи виконавчої влади.

more...

Віктор Мацикур розповів про реформування на Тернопільщині системи дитячо-юнацького спорту (відео)

11.04.2018 | 10:35

Про розвиток спорту на Тернопільщині, його фінансування задля належних умов тренування майбутніх переможців, а також про стратегію реформування системи дитячо-юнацького спорту, для чого це потрібно та які кроки будуть здійсненні у процесі реформування розповів начальник управління фізичної культури та спорту облдержадміністрації Віктор Мацикур.

more...

Степан Барна: Об’єднані територіальні громади – це не тільки питання додаткових можливостей, а й додаткової відповідальності (відео)

10.04.2018 | 18:10

Держава за три роки вклала понад 400 млн. грн. лише на розвиток інфраструктури об’єднанних територіальних громад Тернопільщини. Й водночас вона має зберегти за собою інструментарій  контролю за виконанням делегованих їм повноважень. Саме такої позиції дотримується голова Тернопільської ОДА Степан Барна.

У розпорядженні громад – значні фінансові ресурси: це і 100% відрахування від сплати податку на землю, 60% ПДФО, 100% від сплати акцизу тощо. Це ті джерела, котрі сьогодні забезпечують фінансування й утримання територіальних громад, бо залишаються вони у місцевих бюджетах.

more...

В системі e-health на Тернопільщині уже зареєстровано 2/3 амбулаторій, – Степан Барна під час селектору з питань впровадження медреформи

10.04.2018 | 17:51

Роботу в областях в напрямі реформування системи охорони здоров'я, якісно-новий підхід до надання медичних послуг, підписання декларацій із сімейними лікарями, а також координацію роботи медзакладів через Національну службу охорони здоров'я обговорили під час Всеукраїнської скайп-наради під головуванням Віце-прем'єр-міністра України Павла Розенка. Про те, яку роботу проведено в даному напрямі у Тернопільській області, доповів очільник краю Степан Барна.

more...
Усього: 16564
Сторінка:  1  |  2  |  3  |  4  |  5  |  6  |  7  |  8  |  9  |  10  |  11  >>

Інформаційні послуги

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/peresel.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/subs.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/dpoato_2.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/dopomog.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/dv-001_1.png

 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/invest1.gif

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/dfrr.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/ofis_reform.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/ratings_rajony-misto-3.png

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/igo.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/pidrbizn052015.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/17082016.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/zenergo.jpg

 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/linija5.gif

 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/kupuy_ternopilske.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/knyg.jpg

 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/la_strada_d.jpg

Актуальна тема

Детінізація економіки

Присвоєння почесного звання України "Мати- героїня"