Тернопільська обласна державна адміністрація
46021, м.Тернопіль, вул.М.Грушевського, 8
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/prezident.gif

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/uk.gif

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/vu1.jpg

 

Опитування

 
На головну

Новини

Степан Барна: «Наш пріоритет — відновлення інфраструктури для військовослужбовців» (відео)

22.05.2019 | 16:32

Сьогодні політика Тернопільської державної обласної адміністрації разом із органами місцевого самоврядування полягає в тому, щоб створити максимально сприятливі умови для відновлення військових частин на території Тернопільщини. Про це підкреслив голова ТОДА Степан Барна під час урочистостей з нагоди повернення підрозділів 44-ої окремої артилерійської бригади із зони проведення операції об’єднаних сил. 

more...

До Тернополя із зони ОСС повернулися військовослужбовці Тернопільської артилерійської бригади (фото)

22.05.2019 | 16:05

З честю виконавши всі завдання, на місце постійної дислокації у повному складі повернулися підрозділи 44-ої окремої артилерійської бригади. Виконуючи свій обов’язок у зоні проведення операції об’єднаних сил, бійці продемонстрували жертовність і патріотизм. Та найголовніше — прибули до своїх рідних та близьких здоровими й неушкодженими. 
З вітальним словом до військовослужбовців звернувся голова Тернопільської обласної державної адміністрації Степан Барна.
«У червні 2014 року, обговорюючи з Президентом України пріоритети Тернопільської області, одним з моїх прохань було відновлення військових частин.

more...

На Тернопільщині вшанували пам’ять Тараса Шевченка (фото)

22.05.2019 | 15:23

Віддати шану видатному синові України Тарасу Григоровичу Шевченку, помолитися та покласти квіти до його пам’ятника у Тернополі зібралися представники влади, духовенства та громадськості. Саме сьогодні, 22 травня, минає 158 років з дня перепоховання Кобзаря на Чернечій горі у Каневі, як заповідав він.

Постать Тараса Шевченка ототожнюють з Україною. Його внесок у розвиток української літератури та мистецтва – неоціненний.

more...

Ще кілька релігійних громад, які перейшли до ПЦУ, отримали нові статути

21.05.2019 | 18:31

Голова облдержадміністрації Степан Барна підписав розпорядження про статути шістьох релігійних організацій, які приєдналися до православної церкви України. Це села Матвіївці, Онишківці, Підгайці, Сураж, Темногайці, Тетильківці Шумського району та село Мусорівці Збаразького району. Підписання відбулося у вівторок, 21 травня.
 «Для нас сьогодні ці кроки та напрацювання є дуже важливими. Адже продовжує утверджуватись Православна Церква України.

more...

У Тернопільській ОДА відбулося чергове засідання Наглядової ради Агенції регіонального розвитку

21.05.2019 | 17:57

Сьогодні, 21 травня під керівництвом заступника голови обласної державної адміністрації Ігоря Вонса відбулося чергове засідання Наглядової ради установи «Агенція регіонального розвитку в Тернопільській області», на якому заслухано звіт про результати роботи агенції за попередній період та прийнято рішення щодо продовження терміну дії контракту з директором установи – Володимиром Василевським – ще на півроку (до 31 грудня 2019 року). Наступне засідання Наглядової ради попередньо заплановано на кінець червня із включенням до порядку денного питання про затвердження плану роботи установи на ІІ півріччя поточного року.

more...

Голова ТОДА побував на будівництві сільської амбулаторії в Зозулинцях (фото)

21.05.2019 | 15:40

В межах стратегії реалізації проекту сільської медицини в області планується будівництво 19 сільських амбулаторій. Одна з них - в селі Зозулинці Заліщицького району. Як триває будівництво побачив голова ТОДА Степан Барна під час робочої поїздки у Заліщицький район.

"Це амбулаторія, яка розрахована не тільки на лікувальні приміщення, а є також приміщення для проживання сімейного лікаря. Для нас важливо в рамках цієї стратегії підвищити рівень надання медичних послуг первинного рівня.

more...

У гуртожитках для військовослужбовців у Чорткові зможуть розміститися понад 240 осіб (фото)

21.05.2019 | 14:51

Триває будівництво гуртожитків для військовослужбовців у Чорткові. Там будують два нові гуртожитки, проводять реконструкцію двох корпусів старої військової частини та їдальні. Фінансування повністю з державного бюджету. Стан виконання робіт орієнтовно - 40%.

Що уже зроблено, побачив голова ТОДА Степан Барна під час робочої поїздки у Чортківський район.

more...

Степан Барна відвідав завод СЕ Борднетце в Чорткові: Ще три роки тому ніхто не вірив, що тут буде потужний завод, а сьогодні на ньому уже працюють майже 2 тисячі працівників (фото, відео)

21.05.2019 | 14:49

"У 2016 році ніхто не вірив, що тут буде підприємство з німецько-японськими інвестиціями, тому що тут були руїни Чортківського ремзаводу. У 2016 році спільними зусиллями обласної державної адміністрації, Президента України Петра Порошенка ми зробили кроки разом з інвесторами, щоб створити у Чорткові нові робочі місця і вже в грудні 2016-го нам вдалося відкрити завод СЕ Борднетце, на якому сьогодні працюють 1700 осіб", - наголосив голова ТОДА Степан Барна, оглядаючи дане підприємство під час робочої поїздки на Чортківщину.

more...

Відбулися урочистості з нагоди Дня банківських працівників (фото)

20.05.2019 | 16:38

У понеділок, 20 травня відбувся урочистий захід з нагоди Дня банківських працівників України. З професійним святом винуватців привітав голова Тернопільської облдержадміністрації Степан Барна. В першу чергу він подякував усім присутнім працівникам банків за роботу, яку спільно проводили  для створення ділового клімату на Тернопіллі. Також за вагомий особистий внесок ц соціально-економічний розвиток області та з нагоди відзначення Дня банківських працівників України голова ТОДА нагородив присутніх гостей грамотами Тернопільської обласної державної адміністрації.

more...

Степан Барна прокоментував рішення подати у відставку (відео)

20.05.2019 | 15:50

Про те, що голова облдержадміністрації Степан Барна йде у відставку, він зазначив у своєму відеозверненні у суботу, 18 травня. Сьогодні це рішення він пояснив для ЗМІ під час брифінгу.

«У п’ятницю, 17 травня, у мене відбулася зустріч з Президентом Петром Порошенком. Я подав заяву про звільнення із займаної посади. Звільнення має відбутися відповідно до Закону України що стосується завершення терміну повноважень Президента», – зазначив голова ТОДА.

more...
Усього: 18244
Сторінка:  1  |  2  |  3  |  4  |  5  |  6  |  7  |  8  |  9  |  10  |  11  >>

Анонси подій

Інформаційні послуги

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/peresel.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/subs.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/dpoato_2.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/dopomog.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/dv-001_1.png

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/invest1.gif

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/dfrr.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/ofis_reform.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/ratings_rajony-misto-3.png

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/igo.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/pidrbizn052015.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/17082016.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/zenergo.jpg

 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/linija5.gif

 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/kupuy_ternopilske.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/knyg.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/la_strada_d.jpg

Актуальна тема

Детінізація економіки

Присвоєння почесного звання України "Мати- героїня"