Тернопільська обласна державна адміністрація
46021, м.Тернопіль, вул.М.Грушевського, 8
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/prezident.gif

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/uk.gif

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/vu1.jpg

 

Опитування

 
На головну

Новини

Тернопільщина – в трійці лідерів за кількістю домогосподарств, які встановили сонячні електростанції (відео)

07.11.2017 | 09:57

За даними Держенергоефективності, у Тернопільській області вже понад 180 родин споживають «чисту» електроенергію та ще й заробляють на цьому додаткові кошти.

Наразі лідер за кількістю домогосподарств, які встановили сонячні електростанції, – Київська область. Там споживають електроенергію з енергії сонця понад 400 приватних домогосподарств. Друге місце в рейтингу займає Дніпропетровщина, де 236 сімей встановили сонячні панелі. До трійки областей-лідерів входить також Тернопільщина. У нашому регіоні 183 домогосподарства перейшли на «чисту» електроенергію.

more...

Герої Небесної Сотні: Олександр Капінос із Дунаєва отримав смертельне поранення біля Будинку профспілок

06.11.2017 | 16:17

21 листопада – День Гідності та Свободи. У цей день також Україна офіційно вшановує пам’ять загиблих Героїв Майдану – Героїв Небесної Сотні, серед яких є шестеро наших земляків. Шестеро хлопців, які віддали найдорожче – своє життя, за те, що хотіли жити у вільній країні. З нагоди відзначення 4-ої річниці не забудьте пом’янути наших Героїв Олександра Капіноса, Устима Голоднюка, Назарія Войтовича, Василя Мойсея, Ігоря Костенка і Тараса Слободяна.

Сьогодні згадуємо нашого земляка із села Дунаїв Кременецького району Олександра Капіноса, українського фермера, громадського активіста і справжнього патріота своєї Батьківщини. 

more...

Делегація з Тернопільщини взяла участь у круглому столі з питань розвитку громадянського суспільства

06.11.2017 | 14:47

1 листопада в Чернівцях відбувся Регіональний круглий стіл у партнерстві з Адміністрацією Президента України та Міністерством молоді та спорту України щодо реалізації в Україні проекту «Допомога Уряду України з реалізації національної стратегії розвитку громадянського суспільства». Участь у круглому столі взяла також делегація з Тернопільщини.

Зокрема, як повідомляють в управлінні з питань внутрішньої політики, релігій та національностей Тернопільської ОДА, під час засідання обговорили законопроект «Про Національний фонд розвитку громадянського суспільства».

more...

По програмі «Доступні ліки» на Тернопільщині виписали вже понад 350 тисяч рецептів

06.11.2017 | 14:42

На Тернопільщині згідно з Урядовою програмою «Доступні ліки» укладено 270 угод з 262 аптечними закладами. Лікарі виписали 369 тис. 120 рецептів. Про це інформують в управлінні охорони здоров’я Тернопільської ОДА.

Згідно з останньою інформацією, відшкодування вартості лікарських засобів, задіяних у програмі, здійснено за 271 тис. 731 рецептами. Понад 203 тисячі хворих отримали необхідні медикаменти.

more...

Вадим Боярський: Допомогу від держави можна отримати вже наступного дня після пологів (відео)

06.11.2017 | 12:04

Кабінет Міністрів України встановив нові терміни призначення допомоги при народженні дитини. Передбачено можливості виплати коштів одноразової частини допомоги при народженні дитини не пізніше наступного операційного дня. Детальніше про це роз’яснив директор департаменту соціального захисту населення Тернопільської ОДА Вадим Боярський.

За його словами, постанова Кабміну передбачає, що в разі подання заяви для призначення допомоги при народженні дитини в електронній формі з використанням цифрового підпису, органи соціального захисту населення мають призначити таку допомогу не пізніше, ніж наступного робочого дня після отримання заяви.

more...

Право на застосування податкової соціальної пільги батьками, які утримують двох дітей віком до 18 років

06.11.2017 | 11:15

Відповідно до п. 167.1 ст. 167 Податкового кодексу України cтавка податку на доходи фізичних осіб становить 18 відсотків бази оподаткування щодо доходів, нарахованих (виплачених, наданих) (крім випадків, визначених ст. 167 Кодексу) у тому числі, але не виключно у формі: заробітної плати, інших заохочувальних та компенсаційних виплат або інших виплат і винагород, які нараховуються (виплачуються, надаються) платнику у зв’язку з трудовими відносинами та за цивільно-правовими договорами.
Разом з тим відповідно до п. 16 підрозділу 10 розділу ХХ Кодексу оподаткування доходів військовим збором продовжено до набрання чинності рішенням Верховної Ради України про завершення реформи Збройних cил України.

more...

Підсумки роботи Тернопільської ОДА за тиждень у цифрах та фактах (інфографіка)

06.11.2017 | 11:07

Розпочинаємо нову рубрику «Підсумки тижня», де інформуватимемо жителів області про основні здобутки та досягнення Тернопільської обласної державної адміністрації у цифрах та фактах.

Щотижнева інфографіка про основні події та досягнення Тернопільщини буде традиційною. Вона включає в себе різні сфери та галузі діяльності облдержадміністрації, які спрямовані на покращення умов ведення бізнесу, розвитку сільського господарства, освіти, медицини, спорту, культури та загалом життя наших громадян.

more...

Уряд ухвалив концепцію держпрограми розвитку фермерства

06.11.2017 | 10:59

Кабінет Міністрів України схвалив представлену Міністерством аграрної політики та продовольства України концепцію державної програми розвитку фермерства в Україні. Це ключова ініціатива профільного Міністерства та Уряду, спрямована на розвиток малого й середнього бізнесу на селі, на створення нових робочих місць та загальний розвиток сільських територій.

Представляючи основні орієнтири програми, заступник Міністра аграрної політики та продовольства Максим Мартинюк відзначив, що потенціал фермерського руху в Україні – надзвичайний. За умов підвищення ефективності фермерських господарств, держава додатково може отримувати до 1,5 млн тонн врожаю.

more...

На Тернопільщині відбувся семінар «Україна-НАТО: формула безпеки» (фото)

03.11.2017 | 18:09

Під час регіонального семінару «Україна-НАТО: формула безпеки» у Тернополі обговорили найважливіші питання вступу України до Півнiчноатлантичного альянсу та переваги й можливості, які він передбачає. Це вже третій за рахунком семінар. До того такі заходи відбулися у Вінниці та Дніпрі. Захід організований та проводиться партією «Блок Петра Порошенка «Солідарність», яка стоїть на засадах руху України до НАТО. Його мета – провести інформаційно-роз`яснювальну роботу, спрямовану на підвищення рівня обізнаності громадян України з питань євроатлантичної інтеграції України.

more...

Степан Барна взяв участь в урочистостях з нагоди Дня ракетних військ та артилерії (фото)

03.11.2017 | 17:19

День ракетних військ та артилерії військовослужбовці 44-ої окремої артилерійської бригади, яка дислокується на Тернопільщині, відзначили з головою ОДА Степаном Барною. Привітали воїнів зі святом також народні депутати України Олег Барна та Ірина Фріз, голова Тернопільської обласної ради Віктор Овчарук, голова Тернопільської райдержадміністрації Олександр Похилий та керівництво частини. Кращих військовослужбовців відзначили грамотами та грошовою винагородою.

more...
Усього: 15699
Сторінка:  <<   1  |  2  |  3  |  4  |  5  |  6  |  7  |  8  |  9  |  10  |  11  >>

Інформаційні послуги

 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/derjava_.png

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/peresel.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/subs.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/dpoato_2.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/image002.gif

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/dopomog.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/zk-002_1.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/dv-001_1.png

 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/invest1.gif

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/dfrr.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/ofis_reform.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/ratings_rajony-misto-3.png

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/igo.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/pidrbizn052015.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/17082016.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/zenergo.jpg

 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/linija5.gif

 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/kupuy_ternopilske.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/knyg.jpg

 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/la_strada_d.jpg