Тернопільська обласна державна адміністрація
46021, м.Тернопіль, вул.М.Грушевського, 8
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/prezident.gif

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/uk.gif

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/vu1.jpg

 

Опитування

 
На головну

Новини

Роздрукувати 09.10.19 | 12:48

Іван Крисак взяв участь у ІІ Форумі регіонів України та Республіки Білорусь

3-4 жовтня 2019 року у м. Житомир відбувся ІІ Форум регіонів України та Республіки Білорусь. У пленарному засіданні взяли участь Президент України Володимир Зеленський та Президент Республіки Білорусь Олександр Лукашенко.

Серед основних заходів Форуму - зустріч голів регіонів України та Республіки Білорусь з керівництвом Житомирської області, в рамках зустрічі було підписано низку міжнародних угод про співробітництво зокрема між Тернопільською міською радою та муніципалітетами міст Пінськ та Гродно (Республіка Білорусь). Загалом, в рамках Форуму підписано 15 документів про співробітництво між регіонами та встановлення партнерства на рівні окремих міст. В зустрічі взяв участь тимчасово виконувач обов’язків голови Тернопільської обласної державної адміністрації Іван Крисак. Під час заходів відбувались презентації потенціалу Тернопільської області, дискусії з керівниками всіх 6 областей Білорусі.

На сьогодні Тернопільська область має співробітництво з Брестською областю Білорусі в рамках Угоди про торговельне-економічне, науково-технічне і культурне співробітництво між Тернопільською обласною державною адміністрацією України та Брестським обласним виконавчим комітетом Республіки Білорусь. У 2019 році відбувався обмін делегаціями, зокрема в рамках участі у Міжнародному Форумі ділових контактів ,,БРЕСТ – 2019” та Міжнародному інвестиційному форумі „Тернопільщина Invest – 2019”.

За результатами форуму досягнуто попередніх домовленостей щодо підписання подібної угоди з Гомельською областю, ще одним перспективним регіоном.

Керівники областей Білорусі запрошені для участі в Міжнародному інвестиційному форумі, який відбудеться в травні 2020 року, отримали інвестиційні та експортні каталоги про потенціал регіону.

В рамках форуму працював ярмарок декоративно-прикладного мистецтва та товарів виробників України та Білорусі. Серед тернопільських виробників свою продукцію виставляли та продавали «Перша старотарнопільська ресторація Леліва», ТМ «Швейків», Асоціація виробників равликів (равликова ферма «Dido Djozeff»), етно-майстерня «Коза -Дереза». Крім того, окремим стендом було представлено туристичний та рекреаційний потенціал Тернопільської області спільно з Туристично інформаційним центром м. Тернополя та туристичним оператором «TOUR U».

Під час пленарної сесії президенти обох країн зазначали про необхідність нарощування експортно імпортних операцій між обома державами, а Президент України Володимир Зеленський визначив пріоритетами торговельно-економічних відносин між Україною і Білоруссю співпрацю в паливно-енергетичній сфері, інфраструктурні і транспортні проєкти та взаємодія в аграрному комплексі. Високий рівень міжрегіональної співпраці Тернопільської області та Брестської області відзначив і Віце-прем’єр-міністр Республіки Білорусь Ігор Ляшенко у своєму зверненні до учасників Форуму в рамках пленарного засідання.

Під час пленарної сесії другого дня Форуму всі учасники мали можливість ознайомитись з економічною привабливістю Тернопільської області під час панелі про презентації регіонів.

3 жовтня в рамках ІІ форуму регіонів України та Білорусі у Житомирському національному агроекологічному університеті пройшов Еко форум, в рамках якого голова Борщівської ОТГ Іван Кобилянський підписав угоду про співпрацю з білоруськими партнерами, якою передбачено
надання технічного супроводу із переробки відходів пластику на полімерні матеріали.

Анонси подій

Інформаційні послуги

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/peresel.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/dpoato_2.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/dopomog.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/dv-001_1.png

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/invest1.gif

 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/dfrr.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/ofis_reform.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/ratings_rajony-misto-3.png

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/igo.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/pidrbizn052015.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/17082016.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/zenergo.jpg

 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/linija5.gif

 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/kupuy_ternopilske.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/knyg.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/la_strada_d.jpg

 

Актуальна тема

Детінізація економіки

Присвоєння почесного звання України "Мати- героїня"