Тернопільська обласна державна адміністрація
46021, м.Тернопіль, вул.М.Грушевського, 8
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/prezident.gif

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/uk.gif

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/vu1.jpg

 

Опитування

 
На головну

Анонси

У четвер, 17 серпня, відбудеться селекторна нарада з питань підготовки підприємств паливно-енергетичного комплексу, житлово-комунального господарства, об’єктів соціальної сфери та інфраструктури до осінньо-зимового періоду під головуванням Прем’єр-міністра України

17.08.2017 |

У четвер, 17 серпня, відбудеться селекторна нарада з питань підготовки підприємств паливно-енергетичного комплексу, житлово-комунального господарства, об’єктів соціальної сфери та інфраструктури до осінньо-зимового періоду під головуванням Прем’єр-міністра України.
Початок: 11:00 год
Місце: «Укртелеком», м.Тернопіль17 серпня відбудеться засідання регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій при обласній державній адміністрації.

17.08.2017 |

17 серпня відбудеться засідання регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій при обласній державній адміністрації.

Час: 10.00 год.

Місце: каб. № 329У четвер, 17 серпня, голова ТОДА Степан Барна ініціює зустріч у форматі «круглого столу» щодо проблемних ситуацій, які виникли з перевезенням учасників АТО

17.08.2017 |
У четвер, 17 серпня, голова ТОДА Степан Барна ініціює зустріч у форматі «круглого столу» щодо проблемних ситуацій, які виникли з перевезенням учасників АТО.
Початок: 14:00 год
Місце: ОДА (вул.Грушевського, 8, каб. 825)


У четвер, 17 серпня, відбудеться черговий етап видачі учасникам АТО документів, а також встановлення та закріплення меж ділянок на території поблизу автодороги Львів-Тернопіль

17.08.2017 |

У четвер, 17 серпня, відбудеться черговий етап видачі учасникам АТО документів, а також встановлення та закріплення меж ділянок на території поблизу автодороги Львів-Тернопіль.
Початок: 15:30 год
Місце: вул.Львівська, поблизу траси Тернопіль-Львів
*прохання повідомити в прес-службу ОДА кому потрібен трансферУ п’ятницю, 18 серпня, відбудеться завершальний день військових інструкторсько-методичних навчань по програмі Єдиного стрілецького дня

18.08.2017 |

У п’ятницю, 18 серпня, відбудеться завершальний день військових інструкторсько-методичних навчань по програмі Єдиного стрілецького дня. Участь візьмуть голови РДА та 18-ти загонів територіальної оборони, а також голови 36-ти ОТГ.
Початок: 10:00
Місце: полігон, с.Біла
*є можливість трансферу – прохання зголоситися в прес-службу ОДА
(096-95-98-265).До уваги представників ЗМІ - 18, 19 та 20 серпня Тернопільщина прийматиме учасників акції «Єдина родина України»

20.08.2017 |
До уваги представників ЗМІ - 18, 19 та 20 серпня Тернопільщина прийматиме учасників акції «Єдина родина України» - це близько 300 членів родин військових, які загинули протягом років збройного протистояння Російській Федерації, захищаючи державну цілісність України. В рамках акції «Єдина родина України» родичі українських героїв проведуть три дні на Тернопільщині, зможуть поспілкуватися із психологами, духівниками, зустрінуться з керівниками області, а головне – обговорять наболілі питання та разом шукатимуть шляхи їх вирішення.


20 серпня відбудеться мітинг-реквієм, освячення встановленого хреста і меморіальної дошки полеглим воякам ОУН-УПА, які загинули біля гроту «Глинка» 1945 року

20.08.2017 |

20 серпня відбудеться мітинг-реквієм, освячення встановленого хреста і меморіальної дошки полеглим воякам ОУН-УПА, які загинули біля гроту «Глинка» 1945 року.
Час: 15.00 год.
Місце: урочище «Дубина», що поблизу села Кривче Борщівського району.У неділю, 20 серпня Свято відбудеться на території старовинного замку Калиновського, що у с. Сидорів Гусятинського району

20.08.2017 |

У неділю, 20 серпня Свято відбудеться на території старовинного замку Калиновського, що у с. Сидорів Гусятинського району. Діятимуть різні локації: господарський тік - обмолочення зернових культур автентичним знаряддям, майстер-класи гончарів та з виготовлення ляльок-мотанок. Також буде розміщений козацький курінь, працюватиме сувенірна ятка.
Початок: 16:00 год
Місце: с.Сидорів, Гусятинський район22 серпня об 11.00 год в Державному архіві Тернопільської області відкривається виставка "Живи у віках, Україно!", присвячена Дню Незалежності України.

22.08.2017 |

22 серпня об 11.00 год в Державному архіві Тернопільської області відкривається виставка "Живи у віках, Україно!", присвячена Дню Незалежності України.22 серпня під головуванням Віце-прем’єр-міністра України – Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства, першого заступника голови Комісії Геннадія Зубка в режимі відеоконференції відбудеться позачергове засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

22.08.2017 |

22 серпня під головуванням Віце-прем’єр-міністра України – Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства, першого заступника голови Комісії Геннадія Зубка в режимі відеоконференції відбудеться позачергове засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Тема засідання: запобігання та протидія масовим пожежам у лісових масивах, на торфищах і сільськогосподарських угіддях.22 серпня відбудеться круглий стіл з питань проведення пенсійної реформи за участі представників Міністерства соціальної політики України, Пенсійного фонду України, регіональних органів Пенсійного фонду України та регіональних органів соціального захисту населення

22.08.2017 |

22 серпня відбудеться круглий стіл з питань проведення пенсійної реформи за участі представників Міністерства соціальної політики України, Пенсійного фонду України, регіональних органів Пенсійного фонду України та регіональних органів соціального захисту населення.
Час: 12.00
Місце: м. Тернопіль, вул. Замкова, 14. Готель «Тернопіль» - конференц-зал.22 серпня відбудеться засідання підсумкової колегії управління освіти і науки облдержадміністрації

22.08.2017 |

22 серпня відбудеться засідання підсумкової колегії управління освіти і науки облдержадміністрації

Місце проведення: ДНЗ «Чортківське вище професійне училище», смт. Заводське Чортківського району Тернопільської області, вул. Паркова,1.23 серпня відбудуться урочисті заходи до Дня Державного прапора України

23.08.2017 |

23 серпня відбудуться урочисті заходи до Дня Державного прапора України.
Час: 10.00
Місце: Театральний майдан.
Також відразу після урочистостей відбудеться покладання квітів до пам’ятника Т.Г. Шевченка. Вручення обласних премій в галузі культури.
Початок: 11.00.
Місце: біля пам’ятника Т. Шевченка23 серпня відбудеться презентація нового історичного роману Василя Шкляра про УПА «Троща»

23.08.2017 |

23 серпня відбудеться презентація нового історичного роману Василя Шкляра про УПА «Троща».
Час: 15.00.
Місце: обласна бібліотека для молоді, вул. Д. Нечая, 29
Принагідно нагадуємо, що презентація книги також відбудеться 24 серпня 2017 року о 14.00 в органному залі Збаразького замку, м. Збараж.Обласні заходи з нагоди 26-ої річниці Незалежності України відбудуться у Збаражі у четвер, 24 серпня (програма)

24.08.2017 |
Обласні заходи з нагоди 26-ої річниці Незалежності України відбудуться у Збаражі у четвер, 24 серпня (програма)


Усього: 332
Сторінка:  1  |  2  |  3  |  4  |  5  |  6  |  7  |  8  |  9  |  10  |  11  >>

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/peresel.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/dpoato_2.jpg

  

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/dopomog.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/dv-001_1.png

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/invest1.gif

 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/dfrr.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/ratings_rajony-misto-3.png

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/igo.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/pidrbizn052015.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/17082016.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/zenergo.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/kupuy_ternopilske.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/la_strada_d.jpg

Актуальна тема

Присвоєння почесного звання України "Мати- героїня"