Тернопільська обласна державна адміністрація
46021, м.Тернопіль, вул.М.Грушевського, 8
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/prezident.gif

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/uk.gif

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/vu1.jpg

 

Опитування

 
На головну / Державні закупівлі

Новини державних закупівель


           Стан виконання розпорядження голови обласної державної адміністрації від 11.05.2016 року № 274-од «Про застосування електронної системи закупівель товарів, робіт і послуг» (зі змінами) у січні-вересні 2018 року

--------------------------------------------------------------

Стан виконання розпорядження голови обласної державної адміністрації від 11.05.2016 року № 274-од «Про застосування електронної системи закупівель товарів, робіт і послуг» (зі змінами) у січні-червні 2018 року

        -----------------------------------------------------------

Стан виконання розпорядження голови обласної державної адміністрації від 11.05.2016 року № 274-од «Про застосування електронної системи закупівель товарів, робіт і послуг» (зі змінами)
у січні-березні 2018 року

--------------------------------------------------------------------------

      Навчання членів тендерного комітету

---------------------------------------------------------------------------

До уваги органів державної влади, органів місцевого самоврядування, установ, організацій, підприємств та інших суб’єктів господарювання сфери державних закупівель

       Нагадуємо, що 19.02.2016 року набрав чинності Закон України «Про публічні закупівлі», який  містить низку концептуальних змін щодо  здійснення публічних закупівель замовниками із обов’язковим використанням електронної системи закупівель, що забезпечує проведення процедур закупівель, створення, розміщення, оприлюднення та обмін інформацією і документами в електронному вигляді, до складу якої входять веб-портал Уповноваженого органу, авторизовані електронні майданчики, між якими забезпечено автоматичний обмін інформацією та документами. Закон вводиться в дію поетапно:

       - з 1 квітня 2016 року – для центральних органів виконавчої влади та замовників, що здійснюють діяльність в окремих сферах господарювання;

       - з 1 серпня 2016 року – для всіх замовників.

       Мінекономрозвитку України є головним органом у системі центральних органів виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізацію державної політики у сфері державних закупівель. Міністерство як Уповноважений орган здійснює нормативно-правове забезпечення державного регулювання у сфері закупівель, надає офіційні роз’яснення законодавства з питань державних закупівель, функціонування електронної системи закупівель, а також виконує інші функції, визначені частиною першою статті 8 Закону України «Про публічні закупівлі». На сайті Міністерства у розділі «діяльність/державні закупівлі» Ви можете знайти багато корисної інформації стосовно державних закупівель, зокрема, чинні нормативно-правові акти, роз’яснення щодо застосування законодавства у сфері державних закупівель, листи інформаційного характеру тощо. Контактні тел. департаменту регулювання державних закупівель Мінекономрозвитку України: (044) 286-03-32, 596-67-06.

       ДП «Зовнішторгвидав України» є підвідомчим державним  підприємством Міністерства економічного розвитку і торгівлі України, утвореним з метою організації редакційно-видавничого процесу та випуску інформаційного бюлетеня «Вісник державних закупівель». З метою попередження порушень при здійсненні закупівель навчально-консультаційний відділ ДП «Зовнішторгвидав України» Міністерства економічного розвитку і торгівлі України постійно організовує та проводить навчання (на комерційній основі) з питань державних закупівель із залученням відомих практиків з державних закупівель, фахівців Міністерства економічного розвитку і торгівлі України, Державної фінансової інспекції України, Державної казначейської служби України тощо. Такі навчання проводяться по індивідуальним заявкам, в будь-якому місті України або тільки для співробітників окремо взятої компанії. Контактний тел. ДП «Зовнішторгвидав України»: (044) 281-42-87.

         Державні закупівлі в системі електронних закупівель PROZORROздійснюються в он-лайн  режимі через авторизовані електронні майданчики. Авторизація електронних майданчиків здійснюється Мінекономрозвитку України. З питань щодо особливостей функціонування електронних майданчиків слід звертатися до оператора, з яким у Вас підписаний договір.

В області з метою забезпечення виконання Закону «Про публічні закупівлі» видано розпорядження голови облдержадміністрації від 11.05.2016  № 274-од «Про застосування електронної системи закупівель товарів, робіт і послуг», згідно якого сума, що рекомендується обласною державною адміністрацією для оголошення закупівлі державним замовником, становить             3,0 тис. гривень.

 Департаментом економічного розвитку і торгівлі на постійній основі узагальнюється інформація щодо впровадження системи електронних державних закупівель структурними підрозділами обласної державної адміністрації, районними державними адміністраціям та органами місцевого самоврядування, а також організовуються  безкоштовні навчання для державних підприємств, установ, організацій,  суб’єктів підприємницької діяльності щодо роботи на авторизованих електронних майданчиках, за участю представників таких майданчиків. З питань щодо дати проведення та участі у зазначених навчаннях, а також щодо організації виконання розпорядження голови облдержадміністрації від 11.05.2016 № 274-од «Про застосування електронної системи закупівель товарів, робіт і послуг» просимо звертатись у департамент економічного розвитку і торгівлі облдержадміністрації за тел: 52-33-83 (Казмірчук Олег Вікторович – заступник директора департаменту), 25-16-14 (Біловус Людмила Романівна – начальник управління розвитку реального сектору економіки та підприємництва).

       Також повідомляємо, що відповідно до Закону України «Про публічні закупівлі» контроль у сфері публічних закупівель у межах своїх повноважень, визначених Конституцією та законами України, здійснюють Рахункова палата, Антимонопольний комітет України, центральний орган виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері державного фінансового контролю. Моніторинг закупівель проводить центральний орган виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері державного фінансового контролю, та його органи на місцях».

 

-----------------------------------------------------------------------------------------

 

Інформація щодо застосування санкцій

На виконання окремого доручення Міністра економічного розвитку і торгівлі України від 28.10.2015 №100/259-15 доводимо до відома та використання в роботі лист Мінекономрозвитку України від 16.10.2015 року №3302-05/34390-06 щодо застосування санкцій.

 

-----------------------------------------------------------------------------------------

ІНСТИТУТ ЕКОНОМІЧНИХ ДОСЛІДЖЕНЬ
04070, м.Київ, а/с 76, тел/факс: +38(044) 351-18-71, (067) 507-15-18, (095) 944-89-14
 http://ied.net.ua, e-mail:ied.stady@gmail.com, ied.stady@ukr.net

 

УВАГА! Запрошуємо голову, секретаря та членів комітету з конкурсних торгів Вашої організації пройти навчання та підвищення кваліфікації у сфері здійснення державних закупівель з отриманням СЕРТИФІКАТУ встановленого зразка  за програмами, затвердженими Мінекономрозвитку (лист № 3305-13/41731-07 від 28.11.2014) та направити підпорядковані організації! Додаток

---------------------------------------------------------------------------------------------------

Інформація щодо здійснення навчання за програмами:

  • Навчання на тему: "Практика здійснення державних закупівель з урахуванням Закону України" Про внесення змін до деяких законів України у сфері державних закупівель щодо приведення їх у відповідність із міжнародними стандартами та вжиття заходів з подолання корупції" (арк1, арк2)Анонси подій

Інформаційні послуги

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/peresel.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/subs.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/dpoato_2.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/dopomog.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/dv-001_1.png

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/invest1.gif

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/dfrr.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/ofis_reform.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/ratings_rajony-misto-3.png

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/igo.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/pidrbizn052015.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/17082016.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/zenergo.jpg

 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/linija5.gif

 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/kupuy_ternopilske.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/knyg.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/la_strada_d.jpg

Актуальна тема

Детінізація економіки

Присвоєння почесного звання України "Мати- героїня"