Тернопільська обласна державна адміністрація
46021, м.Тернопіль, вул.М.Грушевського, 8
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/prezident.gif

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/uk.gif

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/vu1.jpg

 

Опитування

 
На головну / Тернопільщина / Житлово-комунальне господарство

Водопостачання та водовідведення


Централізованим питним водопостачанням в області забезпечено 33 населені пункти (міста, селища міського типу). Послуги з централізованого водопостачання надає 33 підприємства, з яких 31 комунальної та 2 приватної форми власності.

Протяжність водопровідних мереж становить 1256,1 км.

Засобами технологічного обліку води оснащено 92,7 % водозабірних споруд. Квартирними засобами обліку оснащено 90 % квартир.

Для централізованого водопостачання  Тернопільській області використовується  105 водозаборів, що становить одиниць, в тому числі один водозабір поверхневий з річки Серет.

Із 35 міст та селищ міського типу області, централізованими системами водовідведення забезпечено 28 населених пунктів, централізоване водовідведення відсутнє у смт Мельниця-Подільська Борщівського району;  смт Золотий Потік Бучацького району, смт Скала-Подільська Борщівського району; смт Гримайлів Гусятинського району; смт Залізці Зборівського району; смт Козлів Козівського району; смт Коропець Монастирського району). Послуги із централізованого водовідведення надає 26 підприємств, з яких 24 комунальної та 2 приватної форми власності (Заліщики, Микулинці).

У містах і селищах області експлуатують 30 каналізаційних насосних станцій фактичною потужністю 21,5 млн  куб. метрів. Загальна протяжність мережі водовідведення становить 599,8 км, у тому числі 159,3 км – головні колектори, 139,2 км – внутрішньоквартальна мережа, 298,3 км – вулична мережа.

Відомчими лабораторіями та лабораторними центрами Держсанепідслужби в області регулярно відбираються проби води для проведення хімічного та бактеріологічного аналізу. Планова профілактична дезінфекція водогонів, резервуарів питної води та водопровідної мережі міста Тернополя здійснюється двічі на рік. Проведиться планова профілактична дезінфекція водогонів, резервуарів питної води та водопровідної мережі міста, що здійснюється, за планом, двічі на рік.

Акредитованими лабораторіями проводиться бактеріологічний аналіз води  1 раз на місяць, хімічний аналіз води – 2 рази  на рік. Виконується промивка мереж з гіперхлоруванням води (у 2015 році:1-22 квітня та 9-10 листопада). Якість питної води на території області в цілому відповідає основним нормативним вимогам санітарно-епідеміологічних норм.

За результатами обстежень технічного стану об’єктів водопровідно- каналізаційного господарства, в ході підготовки до роботи в осінньо-зимовий період 2015/2016 року, проведено профілактично-відновлювальні роботи на 31 комунальній водопровідній та каналізаційній насосних станціях, проведено ремонт або заміну 16,4 км комунальних водопровідних мереж та 4,5 км комунальних каналізаційних мереж.

З метою покращення стану водопровідно-каналізаційного господарства області за рахунок коштів місцевих бюджетів виконано роботи на суму   3,54 млн гривень.

Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 17.07.2015  № 766-р за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку в 2015 році завершено роботи із реконструкції: системи водопостачання, м. Борщів ; очисних споруд з улаштуванням установки біологічної очистки на 100 куб. метрів побутових стічних вод та капітальний ремонт колектора по вул. Корольова, м. Бережани; очисних споруд в центральній частині міста, м. Хоростків Гусятинського району із встановленням системи повного біологічного очищення господарсько-побутових стічних вод типу “BIOTAL” продуктивністю 200 куб м?/на добу; каналізаційних очисних споруд   м. Шумськ на загальну суму 6,292 млн гривень.

Завершено будівництво очисних споруд м. Збараж на загальну суму   15,6 млн гривень.

Протягом 2015 року виконувалися  роботи із реконструкції каналізаційної мережі і каналізаційної насосної станції по вул. Незалежності, м. Ланівці;   водопровідних мереж західно-центральної частини селища цукровиків  м. Бучач; реконструкція водопостачання (центральної частини) смт. Козова на загальну суму 8,167 млн гривень.

За кошти місцевих бюджетів у 2015 році виконано робіт на суму  3,54 млн гривень.

            На модернізацію систем водопостачання та водовідведення Світовий банк та Фонд чистих технологій надають кредит КП „Тернопільводоканал”  у сумі  36 688 998 доларів США з терміном погашення 20 та 18 років відповідно. Основні заходи, на які будуть спрямовані кошти – це будівництво фільтрувальної станції, мереж водопроводу, каналізації, заміну системи знезараження, реконструкцію системи електричного живлення і т.д. Також буде проведена реконструкція каналізаційних очисних споруд, модернізація водозаборів та насосних станцій.http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/hotline_oda.jpg

Інформаційні послуги

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/derjava_.png

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/peresel.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/subs.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/dpoato_2.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/image002.gif

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/09122016_2.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/dopomog.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/zk-002_1.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/dv-001_1.png

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/strateg_b.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/program_b2017.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/invest1.gif

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/fandrayz.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/dfrr.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/ofis_reform.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/ratings_rajony-misto-3.png

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/igo.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/pidrbizn052015.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/17082016.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/zenergo.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/linija5.gif

 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/kupuy_ternopilske.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/kopalyny.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/knyg.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/la_strada_d.jpg