Тернопільська обласна державна адміністрація
46021, м.Тернопіль, вул.М.Грушевського, 8
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/prezident.gif

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/uk.gif

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/vu1.jpg

 

Опитування

 
На головну / Економіка регіону / Соціально-економічний розвиток

Зв'язок


           Електрозв'язок 

В галузі електрозв'язку області упродовж І півріччі 2013 року проводилась робота, спрямована на забезпечення подальшого послідовного розвитку телекомунікацій області, впровадження сучасних технологій, технічного переозброєння, зростання обсягів та підвищення якості надання послуг електрозв'язку.
Тернопільською філією ПАТ "Укртелеком":
-  надано господарському сектору та населенню послуг на суму  12271,5  тис. грн., що складає 104,9 % росту до відповідного періоду минулого року;
- встановлено 2389 стаціонарних телефонів, що становить 119,5%;
- введено в дію нові майданчики в м. Тернопіль та Тернопільській області, с. Озеряни Борщівсього району, с. Постолівка Гусятинського району, с. Бриків, с. Рохманів Шумського району , с. Качанівка Підволочиського району.   
За звітний період філією план тарифних доходів за послуги зв’язку виконано на 101,6 %, план встановлення основних телефонних апаратів місцевої телефонної мережі виконано на  105,1 %.
Розпочато роботи з будівництва нових майданчиків ШСД в с. Сапанів Кременецького району.
Продовжуються роботи з організації послуги для постійного доступу до мережі інтернет для бізнес-абонента ПАТ «Приватбанк».
 Споживання послуг на одного жителя становить 54,05 гривень.

 

Проводове радіомовлення
       Станом на 01.07.2013 року в Тернопільській області нараховується  50788 основних радіоточок. З початку року кількість радіоточок зменшилась на 4546. Послугами проводового мовлення (ПМ) в області користуються мешканці 345 населених пунктів, а в 708 населених пунктах послуги проводового мовлення не надаються.
Відповідно до плану експлуатації проводового мовлення по Тернопільській філії ПАТ “Укртелеком” в І півріччі 2013 року капітальним ремонтом відремонтовано 7,81 кілометрів лінії радіофікації при плані 7,7 км, з них 6,02 км ліній спільної підвіски на ПЛ-0,4 кВ при плані 6 км. Поточним ремонтом охоплено 407,57 км при плані 324,8 км. На капітальний та поточний ремонти і відновлення довготривало-непрацюючих радіоточок в витрачено коштів на суму 18,6 тис. грн.
В 2013 році проведені роботи по відновленню мережі проводового мовлення зруйнованої внаслідок реконструкції  ліній електропередач, які використовуються для підвіски проводів радіофікації в  с. Петрики, в смт. Підволочиськ. В результаті відновлено роботу 10 основних радіоточок. Крім того цехами електрозв’язку в І півріччі 2013 року встановлено 47 нових радіоточок.

 

Мобільний зв'язок

Проходить збільшення абонентів стаціонарного бездротового зв’язку CDMA  ТОВ "Інтертелеком" та абонентів мобільного зв’язку. На даний час в області  знаходиться  797 базові станції  стільникового  зв’язку.  Всі вищезгадані базові станції працюють у відповідності з чинним санітарним законодавством.
Впродовж 2013 року за результатами розгляду заявочних документів  5операторів мобільного зв’язку отримали (переоформили) 33 дозволи на експлуатацію базових станцій стандартів GSM - 900 та DCS – 1800 з них 23 в районах області.
Відповідно до договорів та розпорядження Державного підприємства „Український державний центр радіочастот” регіональна філія здійснює щомісячний технічний радіоконтроль параметрів випромінювання 100% базових станцій в процесі експлуатації (після включення на передачу в тому числі в тестовому режимі).

 

Поштовий зв’язок
          Станом на 01.07.2013 р. мережа об’єктів поштового зв’язку Тернопільська дирекція Українського державного підприємства поштового зв’язку "Укрпошта" нараховує 467 одиниці, в тому числі 383 сільських, 66 міських та 18 пересувних.
За результатами роботи І півріччя  2013 року Тернопільською дирекцією отримано 40 421,0 тис. гривень доходів.
За  І півріччя 2013 р. доходи від надання послуг склали по:
- письмовій кореспонденції – 4 274,7 тис. гривень, що у порівнянні з відповідним періодом минулого року  становить 94,4%;
- посилках – 1 401,0 тис. гривень., що у порівнянні з відповідним періодом минулого року  становить 112,0%;
- виплаті та доставці пенсії, грошової допомоги – 21 329,6 тис. гривень, темп росту становить 109,6%;
- розповсюдженню періодичних друкованих видань – 3 195,7 тис. гривень, у порівнянні з минулим роком ріст становить 112,5%.
Основним напрямком покращення якості є наближення послуг поштового зв’язку до споживачів, задоволення їх потреб. Стратегія розвитку ТД УДППЗ «Укрпошта» націлена на забезпечення  потреб клієнтів у сучасних послугах високої якості, застосування ринкових механізмів ведення бізнесу, раціональне використання  висококваліфікованого кадрового потенціалу. Характерною рисою розвитку підприємства є впровадження автоматизованих систем для технологічних процесів поштового зв’язку, управлінського та бухгалтерського обліку, управління фінансовими потоками та інше.
З метою забезпечення державної політики в галузі поштового зв’язку, розширення спектру послуг поштового зв’язку населенню та організаціям ТД УДППЗ "Укрпошта" в 2013 році  надаються нові види послуг:  оформлення страхових договорів ( полісів ), оформлення  кредитних  та депозитних договорів.
З метою підвищення якості та розширення спектру надання послуг поштового зв’язку постійно проводиться виробниче навчання з працівниками, які надають послуги. Також проводиться навчання по підвищенню кваліфікації працівників інших професій галузі.
Анонси подій

Інформаційні послуги

 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/peresel.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/dpoato_2.jpg

  

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/dopomog.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/dv-001_1.png

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/invest1.gif

 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/dfrr.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/ratings_rajony-misto-3.png

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/igo.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/pidrbizn052015.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/17082016.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/zenergo.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/kupuy_ternopilske.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/la_strada_d.jpg

Актуальна тема

Присвоєння почесного звання України "Мати- героїня"