Тернопільська обласна державна адміністрація
46021, м.Тернопіль, вул.М.Грушевського, 8
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/prezident.gif

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/uk.gif

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/vu1.jpg

 

Опитування

 
На головну / Економіка регіону / Зовнішньоекономічна діяльність

Форуми, виставки, ярмарки


        Інформуємо, що на офіційному сайті Мінекономрозвитку у рубриці „Розвиток експорту” опубліковано „Перелік заходів виставково-ярмаркової діяльності в Україні у 2019 році” та „Перелік виставок і ярмарків за кордоном у 2019 році”:

- http://www.me.gov.ua/Documents/Detail?lang=uk-UA&id=488fec2c-13f8-4920-88dfacdc90117c75&title=PerelikZakhodivVistavkovoiarmarkovoiDiialnostiVUkrainiU2019-Rotsi


- http://www.me.gov.ua/Documents/Detail?lang=uk-UA&id=ebf55048-d8c6-4564-8720-3bc54e8326e2&title=PerelikVistavokIYarmarkivZaKordonomU2019-Rotsi
-------------------------------------------------------------

           З метою розширення двостороннього торговельно-економічного співробітництва з країнами ЄС, популяризації України та вітчизняних виробників за кордоном, а також залучення інвестицій в український бізнес, Громадська Спілка ,,Міжнародний центр сприяння підприємництву”, спільно з Посольством України в Словацькій Республіці та компанією ,,Нова Інтернаціональна Корпорація” організовує 20-21 лютого 2020 року у м. Сенец (Словаччина) Українсько-Словацький бізнес-форум.

Ключовими напрямками форуму стануть: будівництво, виробництво будівельних матеріалів, впровадження нових енергозберігаючих технологій у будівництві та функціонуванні житлових будинків .

Учасникам заходу з України пропонується представити інформаційні буклети на англійській мові щодо компаній, які вони представлятимуть, новітніх технологій, можливо, презентації у вигляді слайд-шоу, зразки будівельних матеріалів тощо. Робоча мова заходу – українська/англійська, для індивідуальних переговорів, у разі потреби, будуть забезпечені перекладачі.

Контактна особа з питань участі у Форумі – заступник Голови Центру з міжнародних питань Вадим Внуков (097) 983-21-52.

Зацікавлених щодо участі у заході суб´єктів господарювання області прохання інформувати управління міжнародного співробітництва та фандрайзингу облдержадміністрації за тел: 52 08 65.

-------------------------------------------------------------

             20-23 лютого 2020 року в м. Белград (Республіка Сербія) відбудеться 42-ий Міжнародний ярмарок туризму, а також Міжнародний ярмарок вина та Міжнародний ярмарок готельно-ресторанного обладнання.

В рамках Міжнародного ярмарку туризму планується організувати стенд для презентації туристичного потенціалу України, це чудова можливість презентувати себе як успішну компанію на міжнародному рівні.

З приводу додаткових питань просимо звертатися до управління міжнародного співробітництва та фандрайзингу Тернопільської обласної державної адміністрації за телефоном: (0352) 52 08 65.

--------------------------------------------------------------

      Відповідно до Експортної стратегії України на 2017-2021 роки та Стратегії розвитку експорту продукції сільського господарства, харчової та переробної промисловості України до 2026 року, Японія входить до переліку пріоритетних зовнішніх ринків для розширення збуту української продукції агропромислового сектору.
       Пропонуємо компаніям агропромислового сектору взяти участь у колективному стенді на міжнародній виставці “FOODEX Japan 2020”, що відбудеться у м. Токіо з 10 по 13 березня 2020 року.
       Перший колективний павільйон національних виробників був представлений на міжнародній виставці продуктів харчування та напоїв “FOODEX Japan 2019” (м. Токіо, 05-08.03.2019) та консолідував зусилля багатьох державних і громадських інституцій розвивати та просувати продукцію експортоорієнтованих вітчизняних підприємств. До павільйону було залучено 13 українських компаній, які презентували найбільш перспективні продуктові категорії.
      Усі деталі стосовно умов та перспектив участі, можна дізнатися у контактної особи організаторів колективного стенду на FOODEX Japan 2020: пана Юрія Луценко, тел. +38067-443-0042, ел. пошта info@consultingintegrated.com.
Анонси подій

Інформаційні послуги

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/peresel.jpg

 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/dpoato_2.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/dopomog.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/dv-001_1.png

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/invest1.gif

 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/dfrr.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/ofis_reform.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/ratings_rajony-misto-3.png

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/igo.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/pidrbizn052015.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/17082016.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/zenergo.jpg

 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/linija5.gif

 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/kupuy_ternopilske.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/knyg.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/la_strada_d.jpg

 

Актуальна тема

Детінізація економіки

Присвоєння почесного звання України "Мати- героїня"