Лановецька районна державна адміністрація
47400, м.Ланівці, вул.Незалежності, 19
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук
На головну

Новини

Роздрукувати 04.12.19 | 14:43

В Лановецькій районній філії Тернопільського обласного центру зайнятості відбувся семінар для осіб, які мають інвалідність та зареєстровані як безробітні

3 грудня ми щороку відзначаємо Міжнародний день осіб з інвалідністю. В Україні, як і у світі, велика увага приділяється турботі про осіб з обмеженими фізичними можливостями та забезпеченню їх права на працю.

Цього ж дня в районній філії  відбувся семінар для осіб, які мають інвалідність та зареєстровані як безробітні. Заступник директора-начальник відділу організації працевлаштування населення Ольга Солтис поінформувала учасників семінару про послуги, які особи з інвалідністю можуть отримати в службі зайнятості. Таким особам сприяють у підборі підходящої роботи відповідно до їх професійних навичок і знань, рекомендацій медико-соціальної експертної комісії та індивідуальної програми реабілітації, побажань людини; організовують професійну підготовку, перепідготовку та підвищення кваліфікації; залучають до посильної тимчасової зайнятості, навчають техніці пошуку роботи та самопрезентації, сприяють у започаткуванні власної справи. Зазначила, що з початку року за послугами в районну службу зайнятості звернулося 29 осіб з інвалідністю. 10 безробітних осіб цієї категорії було забезпечено роботою.

У заході також взяли  участь: Світлана Бердар – начальник відділу обслуговування інвалідів, ветеранів війни, праці та перевірки правильності призначення та виплати пенсій Управління соціального захисту населення у Лановецькому  районі, яка надала інформацію про забезпечення осіб з інвалідністю санаторно-курортними путівками, технічними засобами реабілітації інвалідів.

Головний державний інспектор Управління Держпраці у Тернопільській області Любов Пугач надала інформацію щодо дотримання законодавства з питань праці осіб з інвалідністю.  Любов Євгенівна надала вичерпні відповіді на питання які цікавили присутніх.

 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/lanovetska/ua/agolova/2.gif

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/lanovetska/ua/agolova/image002.gif 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/lanovetska/ua/agolova/edeklar.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/lanovetska/ua/agolova/dpoato_2.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/lanovetska/ua/agolova/154.jpg

Інформаційні послуги

 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/lanovetska/ua/informbody/guds.gif

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/lanovetska/ua/informbody/kmu.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/lanovetska/ua/informbody/baner_ak1.gif