Лановецька районна державна адміністрація
47400, м.Ланівці, вул.Незалежності, 19
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук
На головну

Новини

Роздрукувати 09.11.18 | 11:44

Відбулись урочисті заходи з нагоди відзначення Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва.

Сьогодні у районному будинку культури відбулися урочистості до Всеукраїнського Дня працівників культури та майстрів народного мистецтва. 
 Щорічно це свято відзначається в нашій державі разом із Днем української писемності та мови, що є символічно, адже кожна освічена людина повинна досконало знати свою історію, витоки писемності свого народу та його культуру. 

Участь у заході взяли голова районної державної адміністрації Юліан Сірант, перший заступник голови райдержадміністрації Олександр Батожний, голова районної ради Руслана Кушнір, Лановецький міський голова Роман Казновецький

В своєму вітальному слові  голова районної державної адміністрації Юліан Сірант зазначив: «Споконвіку пісня й танок, музика й слово, витвори майстрів народної творчості були виразниками національної ідеї, оберегами історичної пам’яті, які живили і зміцнювали надію народу на краще майбутнє. На Лановеччині і не тільки збереглися, а й продовжують розвиватись аматорські, етнографічні колективи, даруючи величезну насолоду своїм мистецтвом не тільки мешканцям нашого району, а й за його межами. Без вашої підтримки і розуміння, ініціативності і творчої думки неможливі переміни на краще. Своєю наполегливою творчою працею, високим професіоналізмом ви звеличуєте рідний регіон, примножуєте його успіхи і досягнення.

Кращих працівників культури та майстрів народного мистецтва району за сумлінну працю, високий професіоналізм у роботі нагороджено грамотами та подяками.

 

 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/lanovetska/ua/agolova/2.gif

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/lanovetska/ua/agolova/image002.gif 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/lanovetska/ua/agolova/edeklar.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/lanovetska/ua/agolova/dpoato_2.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/lanovetska/ua/agolova/154.jpg

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/lanovetska/ua/informbody/guds.gif

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/lanovetska/ua/informbody/kmu.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/lanovetska/ua/informbody/baner_ak1.gif