Лановецька районна державна адміністрація
47400, м.Ланівці, вул.Незалежності, 19
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук
На головну

Новини

Роздрукувати 07.11.18 | 16:35

Юліан Сірант: Щиро вдячний керівникам сільськогосподарських підприємств Лановеччини за співфінансування у ремонті доріг.

У 2018 році в районі докладено чимало зусиль для ремонту дорожнього покриття. За державні кошти відремонтовано автодорогу Ланівці-Теофіполь-Молотків протяжністю 5,2 км. На завершенні ремонт першої черги дороги Ланівці-Нападівка (до Волиці)  протяжністю 900 м. Зроблено вирівнювання дорожнього полотна автогрейдером, вкладено щебеневу основу і встелено асфальт. Залишилось виконати роботи по підсипанню асфальтного покриття щебенем на обочинах. Вкладається асфальт на автодорозі Ланівці-Білозірка через Оришківці. Якщо дозволить погода, буде прокладено асфальт на автодорозі Ланівці-Юськівці  до села Грибови  (протяжність 1,2 км).

В Лановецький район з державного бюджету на сьогодні надійшло 11млн. 880тис. 500 грн. Також були кошти місцевих аграріїв. Голова райдержадміністрації Юліан Сірант щиро вдячний керівникам сільськогосподарських підприємств Лановеччини  Осипу Гасюку, Миколі Богатюку, Борису Батринчуку та Юрію Мельничуку. Завдяки їх участі на умовах співфінансування «держава-бізнес» вдалось здійснити ремонти доріг до сіл Чайчинці, Буглів, Синівці. Завершується ремонт дороги до села Верещаки.

Замовником ремонтних робіт на місцевих дорогах Лановечини є управління капітального будівництва обласної державної адміністрації. Згідно з пропозиціями Лановецької РДА, спрямованими в Управління, у 2019 році в Лановецькому районі планується відремонтувати 7 місцевих доріг. Крім цього передбачається ремонт двох аварійних мостових споруд, що знаходяться на дорогах Ланівці-Юськівці та об’їзній міста Ланівці.

Дорога до с.Буглів.

Дорога до с.Буглів.

Дорога до с.Волиця.

Дорога до с.Верещаки.

Дорога до с.Синівці.

 

 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/lanovetska/ua/agolova/2.gif

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/lanovetska/ua/agolova/image002.gif 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/lanovetska/ua/agolova/edeklar.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/lanovetska/ua/agolova/dpoato_2.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/lanovetska/ua/agolova/154.jpg

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/lanovetska/ua/informbody/guds.gif

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/lanovetska/ua/informbody/kmu.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/lanovetska/ua/informbody/baner_ak1.gif