Лановецька районна державна адміністрація
47400, м.Ланівці, вул.Незалежності, 19
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук
На головну / Грантові проекти та програми

Конкурс мікропроектів "Сильна громада"


З метою підтримки ініціатив у сфері розвитку та самоорганізації громад у творенні якісних змін у містах та селах Галичини, Українська Галицька Асамблея (далі – Асамблея) у рамках Програми “Сильна Громада” (далі – Програма) проводить Конкурс мікропроектів (далі – Конкурс) для громадських і благодійних організацій, органів самоорганізації населення та їх коаліцій, мереж, неформальних об’єднань та ініціативних груп мешканців Львівщини, Тернопільщини та Івано-Франківщини.

Асамблеєю надається фінансування на підтримку суспільно значущих ініціатив, які стосуються низки питань місцевого розвитку (перелік додається).

Гранти надаються на суму до 15 тис. гривень на проект, а термін реалізації проекту не повинен перевищувати 3 місяці. Власний внесок громади у матеріальному або нематеріальному вимірі має становити не менше 20% від загального бюджету проекту.

Для участі у Конкурсі необхідно до 15 вересня 2016 року надіслати заповнену заявку (форма додається) на e-mail: Uhalviv@gmail.com.

Детальнішу інформацію щодо даного Конкурсу можна отримати у додатку, на веб-сайті Асамблеї та за e-mail: Uhalviv@gmail.com.

Просимо розглянути вищенаведену інформацію на засіданнях Груп управління проектами, довести її до відома місцевих громадських, благодійних організацій та органів самоорганізації населення, а також розмістити на офіційних веб-сайтах районних державних адміністрацій, Бережанської, Кременецької, Тернопільської і Чортківської міських рад.
 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/lanovetska/ua/agolova/2.gif

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/lanovetska/ua/agolova/image002.gif 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/lanovetska/ua/agolova/edeklar.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/lanovetska/ua/agolova/dpoato_2.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/lanovetska/ua/agolova/154.jpg

Інформаційні послуги

 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/lanovetska/ua/informbody/guds.gif

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/lanovetska/ua/informbody/kmu.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/lanovetska/ua/informbody/baner_ak1.gif