Лановецька районна державна адміністрація
47400, м.Ланівці, вул.Незалежності, 19
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук
На головну / Спостережна комісія

Аналіз діяльності спостережної комісії при районній державній адміністрації у I півріччі 2018 року.


1. Протягом І півріччя 2018 року було проведено 6 засідань спостережної комісії при районній державній адміністрації на якому  розглядалися питання:

?              Про ведення обліку осіб, умовно-достроково звільнених від відбування покарання.

?              Про розгляд поведінки осіб, умовно-достроково звільнених від відбування покарання.

?              Про роботу управління соціального захисту населення районної державної адміністрації у сфері соціальної адаптації осіб, умовно-достроково звільненим з місць позбавлення волі, (у разі їх звернення).

?              Про стан соціальної адаптації, трудового та побутового влаштування осіб, умовно-достроково звільнених від відбування покарання.

?              Про стан організації виховної роботи з питань працевлаштування, навчання, поведінки в побуті з умовно-достроково звільненими особами. 

?              Порядок здійснення патронажу (громадського контролю) за особами, які перебувають на обліку в кримінально-виконавчих інспекціях.

?              Про забезпечення надання особам, звільненим з місць позбавлення волі – хворим на туберкульоз, лікувально-профілактичної та санітарної допомоги.

?              Працевлаштування умовно-достроково звільнених від відбування покарання, виконання ними трудових обов’язків.

?              Про стан соціального супроводу неповнолітніх та молоді, що відбувають покарання не пов’язане з позбавленням волі.

?              Про затвердження плану роботи спостережної комісії при райдержадміністрації на друге півріччя 2018 року.

?              Про розгляд заяв та звернень.

Прийняті рішення: 

1) Секретарю спостережної комісії при райдержадміністрації продовжувати співпрацю з Лановецьким ВП Кременецького ВП ГУНП в Тернопільській області стосовно збірки облікової роботи осіб, умовно-достроково звільнених від відбування покарання.

2) Затвердити план роботи спостережної комісії при райдержадміністрації на ІІ півріччя 2018 року.

3) Всю подану інформацію взяти до відома.

 

2. Організація та здійснення громадського контролю за дотриманням прав, основних свобод і законних інтересів засуджених осіб та осіб, звільнених від відбування покарання:

У І півріччі 2018 року до спостережної комісії при районній державній адміністрації звернень від громадян чи повідомлень із закладів пенітенціарної служби не надходило.

Станом на 1 липня 2018 року в спостережній комісії при райдержадміністрації особи умовно-достроково звільнені від відбування покарання на обліку стоять 1 особа.

 

3. Сприяння органам і установам виконання покарань у виправленні і ресоціалізації засуджених осіб та створенні належних умов для їх тримання, залучення до цієї діяльності громадських організацій, органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, підприємств, установ і організацій незалежно від форми власності та громадян:

При надходженні повідомлення з установ виконання покарань щодо умовно-достроково звільнених від відбування покарання осіб – проводиться вивчення умов проживання членів родини засуджених з метою покращення соціальної адаптації в суспільстві.

 

4. Надання допомоги у соціальній адаптації особам, звільненим від відбування покарання:

У Лановецькому районному центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді протягом першого півріччя 2018 року спеціалістами установи здійснювався супровід 1 умовно-ув’язненого та забезпечено оцінку потреб дитини в 2 сім’ях, члени яких відбувають покарання, не пов’язані з позбавленням волі.

Для працевлаштування таких осіб підприємствам, установам та організаціям з чисельністю штатних працівників понад 20 осіб встановлюється квота в розмірі 5% середньооблікової чисельності штатних працівників за попередній календарний рік. Роботодавці самостійно розраховують квоту та забезпечують працевлаштування громадян, які належать до конкурентоспроможних на ринку праці. У січні-липні 2018 року  умовно-достроково звільнені особи за послугами у районний центр зайнятості не звертались.

У Лановецькій комунальній центральній районній лікарні знаходиться на обліку 1 хворий, який звільнився з місць позбавлення волі. Хворий на даний час специфічного лікування не потребує і від оздоровлення в умовах санаторію відмовляється та від подальшого флюорографічного обстеження.

 

Перший заступник голови

районної державної адміністрації                            О.М.БАТОЖНИЙ

 

 

Головний спеціаліст з питань

запобігання та виявлення

корупції апарату районної

державної адміністрації                                                         Т.Р. ДЕРІЙ
 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/lanovetska/ua/topimg/invest_pasport.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/lanovetska/ua/agolova/2.gif

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/lanovetska/ua/agolova/image002.gif 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/lanovetska/ua/agolova/edeklar.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/lanovetska/ua/agolova/dpoato_2.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/lanovetska/ua/agolova/154.jpg

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/lanovetska/ua/informbody/guds.gif

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/lanovetska/ua/informbody/kmu.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/lanovetska/ua/informbody/baner_ak1.gif