Лановецька районна державна адміністрація
47400, м.Ланівці, вул.Незалежності, 19
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук
На головну / Грантові проекти та програми

Міжнародний проект з охорони культурної спадщини СНОІСЕ в Україні.


З метою охорони та актуальної інтерпретації національної культурної спадщини, Асоціація агенцій місцевої демократії ALDA (Франція) спільно з Центром культурного менеджменту (Україна, Львів) та низкою інших організацій оголошують про набір заявок на міжнародний партнерський проект CHOICE (Cultural Heritage: Opportunity for Improving Civic Engagement” / Культурна спадщина: можливість громадської дії) (далі – Проект).

До участі у даному Проекті запрошуються громадські організації та експертні групи/середовища, які працюють на стику актуалізації культурної спадщини і розвитку громад. Основні напрямки проектів: креативні концепції (тематичні проекти) і проекти з організаційного розвитку. Детальніший перелік учасників, тематичних напрямків та форматів додається.

Тривалість проекту повинна становити 6-14 місяців (з 01.03.2016 р. по 01.05.2017 р.). Сума гранту для тематичного проекту – 5-60 тис. євро, для проекту з організаційного розвитку – 1-3 тис. євро на проект, внесок заявника повинен складати не менше 10% від загальної суми проекту.

Відбір пропозицій відбуватиметься у два етапи:

1. Попередній етап – необхідно до 31 жовтня 2015 року надіслати творчу концепцію та попередній план проекту (форма додається) українською, англійською або російською мовою на електронну адресу: ccm@kultura.org.ua.

2. Основний етап – відібрані й доопрацьовані разом з консультантами і тренерами проектні пропозиції з детальним бюджетом будуть подані на розгляд комісії, яка обере 30-35 переможців (з них 12-14 з України).

Детальнішу інформацію щодо даного Проекту можна отримати у додатках, на веб-сайті Центру культурного менеджменту (http://www.kultura.org.ua/?p=1038), а також у представника Центру Ігоря Савчака (e-mail: isavchak@kultura.org.ua, тел.:
+38
0 093 010-06-32).
 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/lanovetska/ua/agolova/2.gif

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/lanovetska/ua/agolova/image002.gif 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/lanovetska/ua/agolova/edeklar.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/lanovetska/ua/agolova/dpoato_2.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/lanovetska/ua/agolova/154.jpg

Інформаційні послуги

 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/lanovetska/ua/informbody/guds.gif

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/lanovetska/ua/informbody/kmu.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/lanovetska/ua/informbody/baner_ak1.gif