Лановецька районна державна адміністрація
47400, м.Ланівці, вул.Незалежності, 19
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук
На головну / Регуляторна політика / Оприлюднення проектів райдержадміністрації

Повідомлення про оприлюднення проекту розпорядження голови РДА щодо затвердження Переліку послуг, які надаються через ЦНАП


 

Повідомлення про оприлюднення проекту розпорядження голови районної державної адміністрації

«Про затвердження Переліку послуг, що надаються через Центр надання адміністративних послуг Лановецької районної державної адміністрації»

 

 

          Лановецька районна державна адміністрація відповідно до статті 9 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань, оприлюднює проект розпорядження голови Лановецької районної державної адміністрації ”Про затвердження Переліку адміністративних послуг, що надаються через Центр надання адміністративних послуг Лановецької районної державної адміністрації».

         Проект розпорядження розроблено з метою забезпечення надання адміністративних послуг через Центр надання адміністративних послуг Лановецької районної державної адміністрації представництвами виконавчих органів влади територіальних міністерств та відомств, які функціонують в районі, та структурними підрозділами райдержадміністрації, що є суб’єктами надання адміністративних послуг.

         Проект розпорядження розроблено відповідно до статтей 6, 41Закону України «Про місцеві державні адміністрації», Закону України "Про адміністративні послуги", розпорядження Кабінету Міністрів України «Деякі питання надання адміністративних послуг органів виконавчої влади через центри надання адміністративних послуг» від 16.05.2014 №523-р.

         Проект розпорядження разом з аналізом регуляторного впливу оприлюднено на офіційному веб-сайті Лановецької районної державної адміністрації в мережі Інтернет за адресою http://www.oda.te.gov.ua/lanovetska в розділі “Регуляторна політика”.

Зауваження та пропозиції щодо проекту регуляторного акта необхідно надсилати у письмовому вигляді на адресу Державної служби України з питань регуляторної політики та розвитку підприємництва: 01011, м. Київ, вул. Арсенальна 9/11, електронна адреса inform@dkrp.gov.ua; та на адресу  Лановецької районної державної адміністрації: 47400, Тернопільська область, м. Ланівці, вул.. Незалежності, 19, електронна адреса: lan.cnap@ukr.net

Термін, протягом якого розробник проекту регуляторного акта (Лановецька районна державна адміністрація) приймає зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань складає один місяць починаючи з дня оприлюднення проекту регуляторного акта та аналізу регуляторного впливу.

 

13.11.2014р.
 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/lanovetska/ua/topimg/invest_pasport.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/lanovetska/ua/agolova/2.gif

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/lanovetska/ua/agolova/image002.gif 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/lanovetska/ua/agolova/edeklar.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/lanovetska/ua/agolova/dpoato_2.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/lanovetska/ua/agolova/154.jpg

Інформаційні послуги

 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/lanovetska/ua/informbody/guds.gif

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/lanovetska/ua/informbody/kmu.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/lanovetska/ua/informbody/baner_ak1.gif