Лановецька районна державна адміністрація
47400, м.Ланівці, вул.Незалежності, 19
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

 

               

.

22.01.2018 | 08:16
  more...

Архів гарячих новин

  

Прес-служба повідомляє

Голова РДА Юліан Сірант відвідав сільськогосподарський кооператив “Надія-В”

15.08.2018 | 16:48

Голова районної державної адміністрації Юліан Сірант здійснив робочу поїздку в село Юськівці та відвідав сільськогосподарський обслуговуючий кооператив «Надія-В».

more...

Юськовецька школа готова до нового навчального року.

15.08.2018 | 14:20

З метою перевірки готовності навчальних закладів Лановеччини до нового навчального року та контролю за реалізацією концепції «Нова українська школа» голова  районної державної адміністрації Юліан Сірант відвідав Юськовецьку ЗОШ І-ІІІ ступенів.

more...

Нарада з директорами шкіл району відбулася в райдержадміністрації.

15.08.2018 | 13:10

Відповідно до плану роботи відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації сьогодні, 15 серпня, відбулась нарада за участю директорів загальноосвітніх навчальних закладів. Участь у нараді взяли голова РДА Юліан Сірант, перший заступник голови Олександр Батожний, голова районної ради Руслана Кушнір, т.в.о. начальника відділу освіти, молоді та спорту РДА Роман Зубрицький.

more...

Монетизація субсидій: Заяви на повернення коштів прийматимуть ще до 31 серпня

15.08.2018 | 12:21

http://opda.te.gov.ua/data/upload/news/main/ua/164802/358620_1.jpgДепартамент соціального захисту населення обласної державної адміністрації нагадує: всім одержувачам субсидій, які мали зекономлену субсидію на опалення природнім газом або електроенергією станом на 01.05.2018, та ще не написали відповідної заяви на повернення коштів, варто поквапитися. Адже термін прийому заяв завершується наприкінці серпня. 

more...

«Опорні школи дозволять покращити якість освіти у сільській місцевості» - Юліан Сірант

14.08.2018 | 15:00

Сьогодні, на базі Вербовецької ЗОШ І-ІІІ ступенів, за участю  першого заступника голови райдержадміністрації Олександра Батожного, т.в.о начальника відділу освіти, молоді та спорту РДА Романа Зубрицького відбулась зустріч з керівниками та педагогічними колективами Вербовецької ЗОШ І-ІІІ ступенів, Карначівської ЗОШ І-ІІ ступенів, Влащинецької ЗОШ І ступеня та Пахинської ЗОШ І ступеня, батьківським активом та громадськістю сіл Шили, Карначівка з питання створення опорного навчального закладу.

more...

Відбулася відео-нарада з питань забезпечення реалізації рішень, спрямованих на підвищення рівня оплати праці та дотримання норм законодавства в частині мінімальної заробітної плати.

14.08.2018 | 13:15

 Заступник голови райдержадміністрації Володимир Кравчук взяв участь у відео-нараді під керівництвом заступника голови обласної державної адміністрації Ігоря Вонса. Темою розмови стало питання забезпечення реалізації рішень, спрямованих на підвищення рівня оплати праці та дотримання норм законодавства в частині мінімальної заробітньої плати. Після завершення відео-наради дане питання обговорено на районному рівні.

more...

На Лановеччині здійснюється ремонт місцевих доріг. Під'їзну до Буглова уже завершено.

14.08.2018 | 10:12

При тісній співпраці між Лановецькою районною державною адміністрацією та ПСГП «ім. Шевченка» завершено ремонт автомобільної дороги загального користування місцевого значення С201018 Держдорога Р-43-Буглів. Виконано частково поточний середній ремонт автодороги та ямковий ремонт. Роботи здійснювалися за кошти державного бюджету та 50% співфінансування ПСГП «ім. Шевченка» на загальну суму 400 тис. грн. Ремонт даної дороги здійснювало ТОВ «ТехноБудЦентр», яке виграло тендер на обслуговування місцевих доріг в Лановецькому районі.

more...

Уряд восени планує запустити на "Укрзалізниці" перші локомотиви по кооперації з General Electric.

14.08.2018 | 09:53

Восени Україна розраховує ввести в експлуатацію перші локомотиви, які будуть вироблені і укомплектовані для ПАТ "Укрзалізниця" по коопераційному договору з американським гігантом General Electric. Про це повідомив Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман, повідомляє Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату Кабінету Міністрів України.

"Восени починаємо отримувати новий рухомий склад - по планах спільного виробництва General Electric», - повідомив Володимир Гройсман. - Ми багато втратили (рухомого складу) на окупованій території. Але компанія задіяна, справи йдуть".

more...

Ми немаємо права забути тих, хто загинув за Україну - Юрій Юрик.

13.08.2018 | 16:50

Сьогодні на Лановеччині з робочим візитом перебував заступник голови облдержадміністрації Юрій Юрик. Посадовець спільно  з головою райдержадміністрації Юліаном Сірантом,  заступником голови РДА Володимиром Кравчуком та головою громадської ради при райдержадміністрації Марією Романчук відвідав могили воїнів УПА, похованих на території Іванковецької сільської ради. Обговорено питання встановлення пам’ятників повстанцям – вихідцям із села Іванківці та Хмельниччини.

more...

Президент підписав Закон щодо стимулювання діяльності сімейних фермерських господарств.

13.08.2018 | 14:07

Президент Петро Порошенко підписав Закон України «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законів України щодо стимулювання cтворення та діяльності сімейних фермерських господарств».

Закон спрямований на отримання офіційного статусу сільським населенням, яке працює на своїй землі, що дозволить легально продавати свою продукцію і отримати соціальний захист та право на пенсію.

more...

Архів новин

  

Лановеччина у 2017 році.

02.01.2018 | 09:02

Про здобутки Лановеччини у 2017 році розповів на сторінаках газети "Голос Лановеччини" голова Лановецької районної державної адміністрації Юліан Сірант.

more...

ЛАНОВЕЧЧИНА У НЕЗАЛЕЖНІЙ УКРАЇНІ. 2017-й РІК

28.08.2017 | 11:02
24 серпня мешканці Лановеччини разом з усією Україною відзначили 26-у річницю Незалежності. З цієї нагоди, не порушуючи багаторічної традиції, розповідають на сторінках газети "Голос Лановеччини"  про здобутки і плани району керівники структурних підрозділів райдержадміністрації. more...

29.12.2016 | 10:48

Завершується 2016 рік. Про те, що зроблено в районі і перспективи Лановеччини у новому 2017 році розповідає голова районної державної адміністрації Юліан Сірант на сторінках районної газети «Голос Лановечини».

more...

Архів привітань

  

 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/lanovetska/ua/topimg/invest_pasport.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/lanovetska/ua/agolova/2.gif

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/lanovetska/ua/agolova/image002.gif 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/lanovetska/ua/agolova/edeklar.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/lanovetska/ua/agolova/dpoato_2.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/lanovetska/ua/agolova/154.jpg

Інформаційні послуги

 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/lanovetska/ua/informbody/guds.gif

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/lanovetska/ua/informbody/kmu.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/lanovetska/ua/informbody/baner_ak1.gif