Лановецька районна державна адміністрація
47400, м.Ланівці, вул.Незалежності, 19
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

 

          http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/lanovetska/ua/topimg/bannereip.jpg  

22.01.2018 | 08:16
  more...

Архів гарячих новин

  

Прес-служба повідомляє

Здійснення патронату над дитиною.

17.10.2018 | 09:23

У зв’язку з прийняттям Постанови Кабінету Міністрів України «Деякі питання здійснення патронату над дитиною» від 16 березня 2017 року №148 запроваджено нову форму тимчасового догляду і виховання дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах. Метою патронату над дитиною є забезпечення захисту прав дитини, яка через складні життєві обставини тимчасово не може проживати разом з батьками/законними представниками, надання їй та її сім’ї послуг, спрямованих на повернення у сім’ю відповідно до найкращих інтересів дитини.

more...

Патріарх Варфоломій подякував Президенту за зусилля у об’єднанні православних християн в Україні – зустріч Глави держави з екзархами Вселенського Патріарха

17.10.2018 | 09:01

Екзархи Вселенського Патріарха в Україні відзначили провідну роль Президента Петра Порошенка у процесі об’єднання православних християн та створенні єдиної помісної православної церкви.

Архієпископ Памфільський  Української Православної Церкви в США Даниїл під час  зустрічі з Президентом подякував Главі держави за лідерство та бажання побачити єдність в українському народі. «Я надіюся, що ми вже незабаром разом служитимемо і святкуватимемо це велике об’єднання нашого українського народу», - наголосив Архієпископ.

more...

Види договорів оренди та порядок їх укладання.

16.10.2018 | 15:10
Договір найму (оренди) — цивільно-правовий договір, за яким одна сторона (наймодавець) зобов'язується надати іншій стороні (наймач) майно у тимчасове користування за плату, а наймач зобов'язується вчасно вносити плату і повернути майно після закінчення строку договору. Предметом договору найму може бути річ, яка визначена індивідуальними ознаками і яка зберігає свій первісний вигляд при неодноразовому використанні (неспоживча річ). more...

Відбулася робоча нарада в Іванковецькій сільській раді.

16.10.2018 | 14:00

Голова райдержадміністрації Юліан Сірант спільно з першим заступником голови райдержадміністрації Олександром Батожним провели робочу нараду в Іванковецькій сільській раді на якій обговорили організаційні питання щодо відкриття пам`ятника воїнам УПА на місцевому кладовищі - вихідцям з села Іванківці та жителям Хмельниччини. 

more...

Відбулася "Молитва за Україну" в м.Києві,

16.10.2018 | 10:45

Делегація  з Лановеччини 14 жовтня  взяла участь у  "Молитві за Україну" в м.Києві, яку провів Глава Української православної церкви Київського патріархату Філарет.

more...

Української церкви Московського патріархату не буде, – патріарх Філарет на Тернопільщині.

16.10.2018 | 10:31

Що буде з частиною церкви Московського патріархату, яка не захоче об'єднуватися в єдину українську церкву, – прокоментував Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет під час візиту на Тернопільщину. Одним із місць, яке він відвідав, був Преображенський собор у Кременці. Там Святійший освятив ікону Святого мученика Юрія Переможця. Іконописець Василь Стецько зобразив на ній майданівців, Героїв Небесної сотні, українських військових, волонтерів, капеланів, військових лікарів, патріотів та українську символіку. Ідея ікони «З нами Бог. За нами Україна».

more...

Відбулися урочисті заходи.

16.10.2018 | 08:17

14 жовтня, у Величне свято Покрови Пресвятої Богородиці, українці відзначають День захисника України ,76-ліття від початку формування Української повстанської армії та Дня українського козацтва.

У цей день в храмах району відслужені молебні за Україну та захисників України.
Голова районної державної адміністрації Юліан Сірант, перший заступник голови райдержадміністрації Олександр Батожний, голова районної ради Руслана Кушнір, ветерани АТО, працівники районного військового комісаріату, Лановецький міський голова Роман Казновецький, державні службовці та громадськість району хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих воїнів та поклали квіти до підніжжя пам’ятника Борцям за волю України.

more...

Патріарх Філарет особисто привітав Президента з рішенням Синоду Вселенського Патріархату про автокефалію Української Церкви

12.10.2018 | 17:02

http://opda.te.gov.ua/data/upload/news/main/ua/168662/33333.jpegПредстоятель Української православної церкви (Київський патріархат), патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет особисто привітав Президента Петра Порошенка із рішенням Синоду Вселенського Патріархату. «Я Вас поздоровляю з першою перемогою», - сказав Патріарх Філарет Главі держави під час зустрічі.

more...

Заява Президента України у зв’язку із рішенням Синоду Вселенського Патріархату

12.10.2018 | 16:59

http://opda.te.gov.ua/data/upload/news/main/ua/168658/444.jpegГосподь побачив боротьбу українського народу за свою самостійність. Він почув наші молитви. Він належно оцінив наші труди. Йому стало так угодно, щоб Його Всесвятість Вселенський Патріарх Варфоломій і Синод Константинопольської Церкви-Матері сказали омріяне, довгоочікуване та протягом тривалого часу виборюване  нами  «так!».

Помісній, автокефальній, православній Церкві України – бути!

more...

В районному будинку культури відбувся показ документального фільму « Рейд: сила нескорених»

12.10.2018 | 14:50

Після святкового концерту до Дня захисника України,  76-ї річниці створення Української повстанської армії  та Дня українського козацтва в районному будинку відбувся показ  документального фільму «Рейд: сила нескорених» — стрічка, що розповідає про безпрецедентний рейд українських десантників у тилу ворога під час наступу російської регулярної армії на Донбасі. 

more...

Архів новин

  

Лановеччина у 2017 році.

02.01.2018 | 09:02

Про здобутки Лановеччини у 2017 році розповів на сторінаках газети "Голос Лановеччини" голова Лановецької районної державної адміністрації Юліан Сірант.

more...

ЛАНОВЕЧЧИНА У НЕЗАЛЕЖНІЙ УКРАЇНІ. 2017-й РІК

28.08.2017 | 11:02
24 серпня мешканці Лановеччини разом з усією Україною відзначили 26-у річницю Незалежності. З цієї нагоди, не порушуючи багаторічної традиції, розповідають на сторінках газети "Голос Лановеччини"  про здобутки і плани району керівники структурних підрозділів райдержадміністрації. more...

29.12.2016 | 10:48

Завершується 2016 рік. Про те, що зроблено в районі і перспективи Лановеччини у новому 2017 році розповідає голова районної державної адміністрації Юліан Сірант на сторінках районної газети «Голос Лановечини».

more...

Архів привітань

  

 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/lanovetska/ua/topimg/invest_pasport.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/lanovetska/ua/agolova/2.gif

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/lanovetska/ua/agolova/image002.gif 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/lanovetska/ua/agolova/edeklar.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/lanovetska/ua/agolova/dpoato_2.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/lanovetska/ua/agolova/154.jpg

Інформаційні послуги

 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/lanovetska/ua/informbody/guds.gif

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/lanovetska/ua/informbody/kmu.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/lanovetska/ua/informbody/baner_ak1.gif