Лановецька районна державна адміністрація
47400, м.Ланівці, вул.Незалежності, 19
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

.

Прес-служба повідомляє

Лановеччина отримала чотири нові автомобілі Renault Daster.

26.03.2019 | 15:50

Завдяки реалізації програми Президента України Петра Порошенка «Доступна медицина» Лановеччина отримала чотири нові автомобілі Renault Daster для Вишгородоцької, Борсуківської, Якимівської та Юськовецької амбулаторій загальної практики сімейної медицини.

more...

Відбулося засідання районної комісії у справах альтернативної (невійськової) служби.

26.03.2019 | 15:47

Перший заступник голови райдержадміністрації Олександр Батожний провів засідання районної комісії у справах альтернативної (невійськової) служби. На якому розглядалось питання про направлення на проходження альтернативної (невійськової) служби громадян з числа віруючих, якому за своїми релігійними переконаннями не дозволяється брати в руки зброю.

more...

Лановеччина на гала-концерті фестивалю«Вставай, Сонце» у Тернополі.

26.03.2019 | 08:14

Президент України Петро Порошенко привітав учасників мистецько-патріотичного фестивалю "Вставай Сонце".

Нагадаємо, що пісенно-танцювальний фестиваль відбувся у кожному районі області за ініціативи відомого співака та композитора, лідера гурту" Нічлава", нашого земляка Андрія Підлужного за підтримки Тернопільської облдержадміністрації. Організували конкурс на підтримку державних ініціатив. Його мета - пошук нових талантів серед учасників різних вікових категорій від 6 до 55 років. Учасники демонстрували свої вміння у танцях та співах.

more...

Відбулась першість Лановецького району з настільного тенісу серед жінок та чоловіків.

25.03.2019 | 12:06

З метою популяризації настільного тенісу в районі, вдосконалення спортивної майстерності, впровадження фізичної культури та спорту, як важливого засобу гармонійного розвитку та зміцнення здоров`я, відбору кращих спортсменів для участі в обласних змаганнях, 23 березня 2019 року в приміщенні Лановецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2 відбулась першість Лановецького району з настільного тенісу серед жінок та чоловіків. 

more...

Голова РДА Юліан Сірант провв зустріч із мешканцями Снігурівки.

22.03.2019 | 16:50

Мешканцям села Снігурівка розповіли про порядок готівкових виплат державної субсидії за житлово-комунальні послуги та індексацію пенсій. Відбулось це під час зустрічі, з головою районної державної адміністрації Юліаном Сірантом, першим заступником голови Олександром Батожним, заступником начальника відділу соціальних допомог та субсидій управління соціального захисту населення райдержадміністрації Світланою Довгалюк та начальником Лановецького об’єднаного управління Пенсійного фонду України в Тернопільській області Володимиром Івашком.

more...

У Снігурівці із попелу постав новий Храм.

22.03.2019 | 16:41

Голова районної державної аміністрації ЮліанСірант здійснив робочу поїздку на територію Снігурівської сільської ради та ознайомився з ходом оздоблювальних робіт, що здійснюються у новозбудованому Храмі Успіння Пресвятої Богородиці. У 2015 році страшна пожежа знищила Храм дотла. Завдяки старанням отця Івана (Бориса), вірян і благодійників, просто добрих людей дуже швидко заклали новий фундамент, звели стіни і перекрили дах. Ось тепер - уже стоїть всередині Іконостас. Дасть Бог невдовзі новий Храм прийме своїх вірян на молитву. "З Божою Волею і спільними зусиллями ми можемо дуже багато", - підкреслив голова РДА Юліан Сірант спілкуючись з настоятелем.

more...

У Вишгородку надавали соціально-психологічну допомогу постраждалим від насильства особам.

22.03.2019 | 16:36

Нет описания фото.У селі Вишгородок перебувала Мобільна бригада соціально-психологічної допомоги особам, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі. Обстежено дві сім'ї в яких вчинено насильство стосовно однієї дитини та однієї особи. Директор та начальник відділу Лановецького районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Світлана Юзюк та Наталія Галачинська, які ввійшли до складу бригади, надали жертвам насильства соціально-психологічну допомогу та роз’яснили їх права щодо можливості отримання безоплатної правової допомоги.

more...

Ольга Хома спілкувалась сьогодні з освітянами Лановеччини.

22.03.2019 | 16:22

Про проект Закону України "Про загальну середню освіту" та запровадження сертифікації вчителів області сьогодні говорилось на нараді з керівниками закладів загальної середньої освіти ановецького району та об`єднаних територіальних громад під головуванням начальника управління освіти і науки облдержадміністрації Ольги Хоми. Участь у нараді взяв голова райдержадміністрації Юліан Сірант, перший заступник голови райдержадміністрації Олександр Батожний, начальник відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Роман Зубрицький та освітяни Лановеччини.

more...

Працівники РДА долучились до акції "За чисте довкілля".

21.03.2019 | 14:07

Працівники Лановецької райдержадміністрації на чолі з головою Юліаном Сірантом, та заступником голови Володимиром Кравчуком взяли участь в акції "За чисте довкілля" і дружно вийшли прибрати зону відпочинку для автотуристів, що в районі повороту на село Ванжулів. Разом з ланівчанами на Дні довкілля працювали працівники Управління житлово-комунального господарства та енергозбереження Тернопільської обласної державної адміністрації.

more...

Відтепер планові перевірки здійснюватимуться без попередження – Олександр Міняйло.

20.03.2019 | 12:46

Відбувся семінар для підприємців району з питань порядку здійснення заходів державного нагляду (контролю) за дотриманням вимог законодавства про харчові продукти, корми, здоров’я та благополуччя тварин, які здійснюються Державною службою України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів який провів начальник Лановецького районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Тернопільській області Олександр Міняйло. Участь у семінарі взяв голова районної державної адміністрації Юліан Сірант, заступник голови райдержадміністрації Володимир Кравчук та підприємці Лановецького району.

more...

Архів новин

  

Лановеччина у 2017 році.

02.01.2018 | 09:02

Про здобутки Лановеччини у 2017 році розповів на сторінаках газети "Голос Лановеччини" голова Лановецької районної державної адміністрації Юліан Сірант.

more...

ЛАНОВЕЧЧИНА У НЕЗАЛЕЖНІЙ УКРАЇНІ. 2017-й РІК

28.08.2017 | 11:02
24 серпня мешканці Лановеччини разом з усією Україною відзначили 26-у річницю Незалежності. З цієї нагоди, не порушуючи багаторічної традиції, розповідають на сторінках газети "Голос Лановеччини"  про здобутки і плани району керівники структурних підрозділів райдержадміністрації. more...

29.12.2016 | 10:48

Завершується 2016 рік. Про те, що зроблено в районі і перспективи Лановеччини у новому 2017 році розповідає голова районної державної адміністрації Юліан Сірант на сторінках районної газети «Голос Лановечини».

more...

Архів привітань

  

 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/lanovetska/ua/topimg/invest_pasport.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/lanovetska/ua/agolova/2.gif

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/lanovetska/ua/agolova/image002.gif 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/lanovetska/ua/agolova/edeklar.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/lanovetska/ua/agolova/dpoato_2.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/lanovetska/ua/agolova/154.jpg

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/lanovetska/ua/informbody/guds.gif

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/lanovetska/ua/informbody/kmu.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/lanovetska/ua/informbody/baner_ak1.gif