Лановецька районна державна адміністрація
47400, м.Ланівці, вул.Незалежності, 19
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

  

Прес-служба повідомляє

Питання об’єднання територіальних громад стоїть на особливому контролі в районного керівництва

23.02.2017 | 15:56

Під час зустрічі з сільськими головами та працівниками підприємств, установ та організацій району голова райдержадміністрації Юліан Сірант та голова районної ради Руслана Кушнір обговорили питання щодо перспектив добровільного об'єднання територіальної громади Лановеччини.

more...

У 2016 році Лановецьким відділенням поліції зареєстровано 148 кримінальних правопорушень.

23.02.2017 | 13:59

 Про ефективність заходів, які вживаються для забезпечення дієвої боротьби із злочинними проявами та корупцією доповів на засіданні колегії райдержадміністрації начальник  Лановецького відділення поліції Кременецького ВП ГУНПУ в Тернопільській області Василь Бурик.

more...

Підбито підсумки розгляду звернень громадян у 2016 році.

23.02.2017 | 13:51

 Про підсумки розгляду звернень громадян, що надійшли до райдержадміністрації у 2016 році доповіла на засіданні колегії РДА начальник відділу загального діловодства і контролю та роботи із зверненнями громадян апарату районної державної адміністрації Тамара Дацюк.

more...

Колегія РДА проаналізувала стан легалізації зайнятості, заробітної плати та заходи щодо детінізації доходів і відносин у сфері зайнятості населення району

23.02.2017 | 13:42

З доповіддю виступила заступник начальника управління начальник відділу соціальних допомог та субсидій управління соціального захисту населення райдержадміністрації Валентина Кладькова

more...

Мешканці Лановеччини можуть перерахувати кошти мешканцям Авдіївки (реквізити).

22.02.2017 | 16:52

Мешканці Тернопільщини можуть перерахувати кошти для забезпечення заходів, пов’язаних з ліквідацією надзвичайної ситуації, що сталася у м. Авдіївка, та надання необхідної матеріальної допомоги постраждалим мешканцям міста.

more...

Голова Лановецької РДА Юліан Сірант взяв участь в засіданні колегії облдержадміністрації.

22.02.2017 | 16:48

У Тернопільській області станом на кінець 2016 року на диспансерному обліку з приводу злоякісних новоутворень перебуває понад 24271 пацієнт.  Про це повідомив начальник управління охорони здоров`я облдержадміністрації Володимир Богайчук 22 лютого під час засідання колегії обласної державної адміністрації. На засіданні перебував голова Лановецької районної державної адміністрації Юліан Сірант.

more...

Інвестиції населення в енергоефективні заходи активізують роботу українських виробників енергоефективних матеріалів та обладнання

22.02.2017 | 14:44

Урядова програма з енергоефективності, якою за два роки скористалося більше 215 тисяч родин, дозволила залучити близько 2,7 млрд грн в економіку країни та стимулювала розвиток малого та середнього бізнесу в Україні. Про це повідомив Голова Держенергоефективності Сергій Савчук у ході спільної прес-конференції з Головою правління ПриватБанку Олександром Шлапаком, яка відбулася 16 лютого 2017 року у Будинку Уряду.

more...

Питання надання допомоги постраждалим від торгівлі людьми обговорили на семінарі-тренінгу.

21.02.2017 | 15:47

21 лютого    Лановецький районний  центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді провів  семінар-тренінг на тему:  «Створення мультидисциплінарного механізму  взаємодії  у Тернопільській області та в Лановецькому районі,  ідентифікації, перенаправлення  та надання допомоги постраждалим від торгівлі людьми».

more...

Розглянуто питання щодо оформлення трудових відносин та оплати праці.

21.02.2017 | 15:23

Заступник голови районної державної адміністрації Володимир Кравчук провів спільне  засідання координаційної ради з питань детінізації економічних процесів в районі та районної міжвідомчої групи  з питань забезпечення реалізації рішень, спрямованих на підвищення рівня оплати праці та дотримання норм законодавства в частині мінімальної заробітної плати

more...

У діях осіб, які облили фарбою Візовий центр, помітним є слід російських спецслужб та прихильників «русского міра» - Степан Барна

21.02.2017 | 15:20

Голова Тернопільської ОДА Степан Барна різко засуджує вчинок осіб, які облили фарбою Візовий центр країн Австрії, Литви та Польщі у м.Тернопіль. При цьому він підкреслив, що напис «Наш Степан Бандера» швидше можна вважати проявом політичної провокації, аніж істинною патріотичною позицією.

more...

Архів новин

  

29.12.2016 | 10:48

Завершується 2016 рік. Про те, що зроблено в районі і перспективи Лановеччини у новому 2017 році розповідає голова районної державної адміністрації Юліан Сірант на сторінках районної газети «Голос Лановечини».

more...

Архів привітань