Лановецька районна державна адміністрація
47400, м.Ланівці, вул.Незалежності, 19
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

 

          http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/lanovetska/ua/topimg/bannereip.jpg     

 

22.01.2018 | 08:16
  more...

Архів гарячих новин

  

Прес-служба повідомляє

Першачки Лановеччини отримали комплекти комп'ютерного оснащення.

18.09.2018 | 13:22

Сьогодні чотири заклади загальної середньої освіти – Вербовецька, Снігурівська, Буглівська ЗОШ І-ІІІ ст. та  Лопушненська загальноосвітня школа  І-ІІ ст. отримали комплекти засобів навчання для початкових класів, які впроваджують у навчальний процес програму  «Нова українська школа». Комплекти комп’ютерного оснащення вручили:  голова Лановецької райдержадміністрації Юліан Сірант, перший заступник голови Олександр Батожний, заступник голови Володимир Кравчук та в.о. начальника відділу освіти, молоді та спорту РДА Роман Зубрицький.

more...

На Тернопільщині запрошують на ювілейне військове паломництво до Зарваниці (відео)

17.09.2018 | 17:14

«Дякую Богу, якому служу!», – саме така тема цьогорічного паломництва військовослужбовців та їхніх родин до Зарваниці. Триватиме десята ювілейна Всеукраїнська проща військових протягом двох днів, 22-23 вересня, у Марійському духовному центрі.

more...

За сприяння організації Together for Ukraine Foundation Лановецька лікарня отримала цифровий рентгендіагностичний апарат

17.09.2018 | 16:55

Перший заступник голови районної державної адміністрації Олександр Батожний , завідувач сектору охорони здоров'я та з питань цивільного захисту населення райдержадміністрації Василь Гудзь взяли участь в церемонії передачі цифрового рентгендіагностичного апарату для Лановецької комунальної центральної лікарні, який доставлено зі США за сприяння організації Together for Ukraine Foundation. Олександр Батожний висловив щиру вдячність за надану допомогу та виразив сподівання на подальшу співпрацю у питаннях покращення якості медичного обслуговування жителів району.

more...

Уряд представив бюджет розбудови країни

17.09.2018 | 14:29

http://opda.te.gov.ua/data/upload/news/main/ua/166891/8Уряд виконав вимоги Бюджетного кодексу, за якими проект бюджету на наступний рік має бути поданий в парламент до 15 вересня. У п’ятницю, 14 вересня, Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман презентував документ на засіданні Кабінету Міністрів, після чого проект головного кошторису країни був переданий до Верховної Ради.

more...

Питання сьогодення на контролі у першого заступника.

17.09.2018 | 12:00

Про реалізацію в районі медичної реформи, підготовку закладів соціальної сфери району до роботи в осінньо-зимовий період, ремонт доріг місцевого значення, вжиття заходів щодо забезпечення здійснення пільгових перевезень в районі, підготовку заходів до Дня захисника України, Дня українського козацтва та річниці створення УПА, стан виконання доручень голови райдержадміністрації та вищестоящих органів виконавчої влади  йшлось на нараді, яку провів перший заступник голови райдержадміністрації Олександр Батожний з заступником голови, керівником та працівниками апарату, начальниками структурних підрозділів райдержадміністрації.

more...

Президент України Петро Порошенко привітав рішення про відкриття магазину IKEA в Україні (відео)

17.09.2018 | 09:06

http://opda.te.gov.ua/data/upload/news/main/ua/166806/ikea.jpegПрезидент Петро Порошенко під час зустрічі з головним виконавчим директором IKEA у Південно-Східній Європі Стефаном Вановербеке привітав рішення про відкриття магазину IKEA в Україні.

Глава держави зауважив, що нарешті завершено 13-річну процедуру входження IKEA на український ринок.

«На жаль, це могло відбутися принаймні 10 років тому. Але інвестиційний клімат не дозволив IKEA прийняти правильне рішення у той час. І лише зараз, після того, як була налагоджена ефективна робота, і тоді, коли IKEA знайшла надійних партнерів за сприяння держави, констатуючи покращення інвестиційного клімату, було прийнято це надзвичайно важливе рішення», - наголосив Президент.

more...

Степан Барна на урочистостях з нагоди створення артбригади: Відновлення військових частин в області дає перспективу розвитку Збройних сил України

17.09.2018 | 08:44

4 роки - це небагато для мирного життя, але багато для війни... Саме з цієї тези розпочали урочисті заходи з нагоди четвертої річниці створення 44-ої окремої артилерійської бригади. За цей період бригада "наростила м'язи", укомплектувалася як особовим складом, так новою потужною технікою і сучасним озброєнням, та успішно виконує бойові завдання на східному фронті.

more...

Пакунки малюка уже в родинах.

14.09.2018 | 15:56

247 пакунків малюка передадуть новонародженим малюкам Тернопільщини. Сьогодні, 14 вересня, голова ОДА Степан Барна вручив їх головам райдержадміністрацій. А вони у свою чергу відвідають кожну родину, у якій народилися дітки. Як уже зазначалось раніше 9 таких пакунків отримав перший заступник голови Лановецької  РДА Олександр Батожний. Усіх їх уже доставили в родини новонароджених.

more...

Модернізація паливних освітньої галузі.

14.09.2018 | 15:05

За спонсорські кошти ПСП а/ф  «Чайчинецька» буде переобладнано паливну місцевої школи на автономний режим роботи. Про це домовилися під час робочої зустрічі перший заступник голови райдержадміністрації Олександр Батожний, керівник агрофірми Борис Батринчук та представник фірми охороних систем "СЕРВІЛАЙФ".

more...

Відбулися спортивні змагання серед школярів району.

14.09.2018 | 13:45

З нагоди 765-ї річниці коронації Першого Короля Русі-України Данила Галицького, у Ланівцях  пройшли ряд спортивних заходів.

Участь в заходах взяли перший заступник голови районної державної адміністрації Олександр Батожний, т.в.о начальника відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Роман Зубрицький, головний спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту РДА Віталій Власюк  та представники  ДЮСШ.

more...

Архів новин

  

Лановеччина у 2017 році.

02.01.2018 | 09:02

Про здобутки Лановеччини у 2017 році розповів на сторінаках газети "Голос Лановеччини" голова Лановецької районної державної адміністрації Юліан Сірант.

more...

ЛАНОВЕЧЧИНА У НЕЗАЛЕЖНІЙ УКРАЇНІ. 2017-й РІК

28.08.2017 | 11:02
24 серпня мешканці Лановеччини разом з усією Україною відзначили 26-у річницю Незалежності. З цієї нагоди, не порушуючи багаторічної традиції, розповідають на сторінках газети "Голос Лановеччини"  про здобутки і плани району керівники структурних підрозділів райдержадміністрації. more...

29.12.2016 | 10:48

Завершується 2016 рік. Про те, що зроблено в районі і перспективи Лановеччини у новому 2017 році розповідає голова районної державної адміністрації Юліан Сірант на сторінках районної газети «Голос Лановечини».

more...

Архів привітань

  

 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/lanovetska/ua/topimg/invest_pasport.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/lanovetska/ua/agolova/2.gif

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/lanovetska/ua/agolova/image002.gif 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/lanovetska/ua/agolova/edeklar.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/lanovetska/ua/agolova/dpoato_2.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/lanovetska/ua/agolova/154.jpg

Інформаційні послуги

 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/lanovetska/ua/informbody/guds.gif

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/lanovetska/ua/informbody/kmu.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/lanovetska/ua/informbody/baner_ak1.gif