Лановецька районна державна адміністрація
47400, м.Ланівці, вул.Незалежності, 19
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

.

Прес-служба повідомляє

Обговорено проблемні питання в медичній галузі району

24.07.2017 | 16:53

Голова районної державної адміністрації Юліан Сірант спільно з головою районної ради Русланою Кушнір  провели нараду з головними лікарями Лановецької комунальної центральної районної лікарні, КЗ "Лановецький районний  центр первинної медико-санітарної допомоги" за участю спеціалістів райдержадміністрації по питаннях складної ситуації з фінансування  медичної галузі району.

more...

Робоча зустріч з головю Борсуківської ОТГ

24.07.2017 | 16:32

Голова райдержадміністрації Юліан Сірант та перший заступник голови райдержадміністрації Олександр Батожний спільно з головою районної ради Русланою Кушнір провели робочу зустріч з головою Борсуківської сільської ради (ОТГ) Іваном Друзем на якій обговорили питання дотримання договору  про передачу коштів із Борсуківського сільського бюджету Лановецькому районному бюджету на часткове фінансування поточних видатків  територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Лановецького району.

more...

Табір чекатиме на своїх відвідувачів в наступному році!

21.07.2017 | 13:52

Сьогодні в Лановецькому районному комунальному підприємстві «Оздоровчий табір «Лісова казка» завершилась друга відпочинкова зміна.

За дві зміни охоплено відпочинком 153 дитини. За кошти районного бюджету відпочинком охоплено 114 дітей, з яких 53 дитини  по повній вартості путівки та 61 дитина з батьківською доплатою, яка становила 700 гривень.

more...

Уряд схвалив фінплан НАК «Нафтогаз України»: ціна на газ підвищуватися не буде

21.07.2017 | 12:30

Кабінет Міністрів України схвалив фінансовий план Національної акціонерної компанії «Нафтогаз України» на 2017 рік, що передбачає збереження фінансової стабільності енергохолдингу та не несе підвищення ціни на газ для споживачів.
Представляючи рішення, Перший віце-прем’єр-міністр України Степан Кубів підкреслив, що всі завдання визначені, а ухвалення фінплану дозволить ефективно управляти процесами в компанії. Разом з тим, за пропозицією Уряду НАК «Нафтогаз України» спільно з Мінекономрозвитку, Мінфіном та Міненерговугілля скоригує доходну частину плану «відповідно до діючих цін».

more...

Роботи по відбудові Храму тривають.

21.07.2017 | 10:13

Голова райдержадміністрації Юліан Сірант та перший заступник голови райдержадміністрації Олександр Батожний  побували  в с.Снігурівка та ознайомилися, як проходять роботи по відбудові церкви Успіння Пресвятої Богородиці, яка згоріла на Великдень12 квітня 2015 р.

more...

Глава Уряду: Ключова мотивація об'єднання громад - отримання ресурсів та повноважень

20.07.2017 | 15:44

Ключова мотивація об’єднання територіальних громад – отримання адміністративних повноважень  та акумуляція ресурсів для вирішення місцевих проблем і реалізації проектів місцевого значення. Про це сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман, спілкуючись із журналістами у Тернополі.
«Найголовніша мотивація - ресурси і повноваження. Громада об’єдналася - у неї є фінанси і повноваження", - наголосив Володимир Гройсман.
При цьому він додав, що об’єднання має відбуватися на добровільній основі. «Дуже важливо, щоб створена громада була самодостатньою - і по території, і по кількісному складу.

more...

Участь у Форумі «Децентралізація – основа формування нової системи управління та місцевого розвитку»

20.07.2017 | 15:33

Голова районної державної адміністрації Юліан Сірант бере участь у Форумі «Децентралізація – основа формування нової системи управління та місцевого розвитку» за участі  Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана.
Захід відбувається в контексті реалізації в Україні реформи місцевого самоврядування та територіальної організації влади, децентралізації владних повноважень.
Форум ініційовано Тернопільською обласною державною адміністрацією за підтримки Мінрегіону України та проектів міжнародної технічної допомоги.

more...

Прем'єр-міністр ініціює розробку законопроекту про передачу землі поза населеними пунктами об'єднаним територіальним громадам

20.07.2017 | 15:20

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман ініціює розробку окремого проекту закону, який дозволить передавати землі поза населеними пунктами в управління об’єднаних територіальних громад і, таким чином, зніме всі існуючі спекуляції в цьому сегменті земельних відносин.
Про це Глава Уряду сказав під час форуму «Децентралізація – основа формування ефективної системи управління та місцевого розвитку» в Тернополі.
«Ми підготуємо дуже коротенький закон про те, щоб надати права управління, володіння землями поза межами населених пунктів об’єднаним територіальним громадам, і поставимо крапку. Буквально декілька статей - і крапка. Нам треба буде все зробити для того, щоб його провести», - заявив Глава Уряду.

more...

Фінансування програми «Доступні ліки» буде збільшено на 200 млн грн

20.07.2017 | 15:10

Зміни до Державного бюджету України на 2017 рік передбачають збільшення фінансування програми «Доступні ліки» на 200 млн грн. Про це у ході селекторної наради повідомив Віце-прем’єр-міністр України Павло Розенко.
«Хочу повідомити, що згідно зі змінами до Держбюджету України програму «Доступні ліки» буде додатково профінансовано на 200 млн грн. Це ще раз підтверджує – всі свої зобов’язання перед аптечними установами ми виконаємо вчасно і в повному обсязі», - сказав він.

more...

Прем'єр-міністр прибув із робочою поїздкою до Тернопільської області

20.07.2017 | 11:22

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман прибув із робочою поїздкою до Тернопільської області. Глава Уряду візьме участь у форумі з питань реформи з децентралізації: "Децентралізація – основа формування ефективної системи управління та місцевого розвитку", ознайомиться з господарською діяльністю місцевих підприємств, закладе капсулу під будівництво центру веслування та водних видів спорту "Водна арена "Тернопіль".

more...

Архів новин

  

29.12.2016 | 10:48

Завершується 2016 рік. Про те, що зроблено в районі і перспективи Лановеччини у новому 2017 році розповідає голова районної державної адміністрації Юліан Сірант на сторінках районної газети «Голос Лановечини».

more...

Архів привітань