Лановецька районна державна адміністрація
47400, м.Ланівці, вул.Незалежності, 19
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

 

  

Увага конкурс!

22.03.2017 | 16:14

О Г О Л О Ш Е Н Н Я

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 19 вересня    2007 року № 1152 "Про проведення щорічного Всеукраїнського конкурсу "Кращий державний службовець" розпорядження голови районної державної адміністрації від 14.03.2017року №104-од "Про проведення першого  туру щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець»" (далі – Конкурс), з метою виявлення та заохочення найбільш професійно підготовлених до кар’єрного зростання державних службовців Організаційний комітет із проведення першого туру Конкурсу серед державних службовців Лановецької районної державної адміністрації (далі – Оргкомітет) оголошує прийом документів для участі у Конкурсі.

more...

Архів гарячих новин

  

Прес-служба повідомляє

Суб'єкти господарювання деревообробної галузі мають працювати прозоро - Володимир Кравчук.

29.03.2017 | 16:26

Про  роботу лісопильних об’єктів і деревообробних підприємств, що знаходяться на території району йшлось на засіданні робочої групи з врегулювання проблемних питань деревообробної та суміжних галузей району, яке провів заступник голови районної державної адміністрації, керівник робочої групи Володимир Кравчук. 

more...

Олександр Батожний: Якісна освіта наших дітей - це надійні підвалини держави в майбутньому.

29.03.2017 | 14:30

«Вишгородоцька загальноосвітня школа І-ІІІст. має всі можливості стати опорною школою, – зазначив перший заступник голови райдержадміністрації Олександр Батожний під час робочої поїздки на територію Вишгородоцької сільської ради. – Місце розташування приміщення (у центрі села та порівняно недалеко від дороги державного значення), розміри будівлі та пришкільної території наштовхують на думку вирішення саме у цьому напрямку питання забезпечення доступності до якісних освітянських послуг для мешканців шкільного віку навколишніх сільських населених пунктів».

more...

Мешканці Лановеччини можуть навчатися в Польщі.

29.03.2017 | 08:25

На Тернопільщині перебуває делегація Ключборського повіту Республіки Польща.  Мета візиту - налагодження співпраці в освітній та медичній сферах.  Делегація зустрілася з керівництвом обласної державної адміністрації та представниками Тернопільського державного медичного університету ім. І.Я. Горбачевського.

more...

Степан Барна: Кожен, хто буде зловживати своїм службовим становищем – відповідатиме перед законом (відео)

28.03.2017 | 16:50

Жодна посада, ранг, політична приналежність тощо не врятують посадовця у Тернопільській області, якщо він – корупціонер. І дуже добре, що Служба безпеки України та правоохоронні органи активно працюють у напрямку виявлення порушників.  На цьому наголосив голова Тернопільської ОДА під час теле-ефіру на каналі ТТБ.

more...

Заплановані лісогосподарські заходи (плани рубок) на 2017 рік по Лановецькому району.

28.03.2017 | 15:29

Тернопільське обласне управління лісового та мисливського господарства доводить до відома орієнтовний план проведення лісогосподарських заходів протягом 2017 року по підприємствах Тернопільського ОУЛМГ, у розрізі районів на території яких здійснюватимуться дані заходи .

more...

Комісія обговорила питання газопостачання в навчальні заклади Лановеччини.

28.03.2017 | 12:24

Про критичну ситуацію з газопостачання в закладах освіти району доповіла на засіданні місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій  при Лановецькій районній державній адміністрації  начальник відділу освіти, молоді та спорту РДА Оксана Ходанович.

more...

Запрошуємо до спільної молитви за справедливий мир в Україні.

28.03.2017 | 11:59

Про проведення спільної молитви за перемогу над агресором і встановлення справедливого миру відповідно до Звернення членів Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій та протокольного доручення голови облдержадміністрації Степана Барни йшлось під час зустрічі першого заступника голови райдержадміністрації Олександра Батожного зі священиками різних конфесій та керівниками релігійних організацій Лановеччини.

Узгоджено організаційні моменти. Встановлено, що молитва буде здійснюватись 2 квітня 2017 року о 14.00 год на майдані у м.Ланівцях біла пам’ятника Володимиру Великому.

more...

Лікування та протезування зубів для учасників АТО буде здешевлено.

28.03.2017 | 11:34

Перший заступник голови райдержадміністрації Олександр Батожний за участю завідувача сектору охорони здоров’я та з питань цивільного захисту населення райдержадміністрації Василя Гудзя провів зустріч зі стоматологами Лановецької комунальної центральної районної лікарні Володимиром Миськом та Андрієм Кішем і приватними лікарями-стоматологами, які працюють у м.Ланівцях: Оксаною М’якуш, Інною Гулик та Вадимом Овчаренком.

more...

Для вчителів та методистів предмета "Захист Вітчизни" проводяться навчально-тренувальні збори.

27.03.2017 | 16:06

140 педагогів  прибули зі всіх районів Тернопільської області для участі у дводенних навчально-тренувальних  зборах, які проводяться на базі відпочинкового дитячого табору "Лісова казка" села  Борщівка Лановецького району. Учасників привітав перший заступник голови райдержадміністрації Олександр Батожний.

more...

У школах Лановеччини проводяться інформаційно-просвітницькі заходи про діяльність УПА.

27.03.2017 | 15:36

«З метою належного відзначення 75-ї річниці утворення Української Повстанської Армії, в закладах освіти передбачено проведення циклу тематичних заходів інформаційно-просвітницького змісту про діяльність УПА на Лановеччині», - повідомила начальник відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Оксана Ходанович на нараді при першому заступнику голови РДА Олександру Батожному. Зокрема заплановано проведення педагогічними колективами та учнівською молоддю пошукових робіт з дослідження невідомих сторінок історії національно-визвольної боротьби в період Другої світової війни, поховань учасників ОУН-УПА.

more...

Архів новин

  

29.12.2016 | 10:48

Завершується 2016 рік. Про те, що зроблено в районі і перспективи Лановеччини у новому 2017 році розповідає голова районної державної адміністрації Юліан Сірант на сторінках районної газети «Голос Лановечини».

more...

Архів привітань