Лановецька районна державна адміністрація
47400, м.Ланівці, вул.Незалежності, 19
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

.

21.05.2020 | 09:07

more...

Архів гарячих новин

  

Прес-служба повідомляє

Участь в постійній комісії Лановецької районної ради

28.05.2020 | 17:16

На засіданні постійної комісії районної ради з питань освіти, культури, духовного відродження, молодіжної політики та спорту погодили калькуляції вартості одного ліжко-дня в сумі 295,00 грн., що за 14 днів становитиме 4130,00 та затвердили батьківську доплату на оздоровчий період 2020 року в Лановецькому районному комунальному підприємстві «Оздоровчий табір «Лісова казка» в сумі 1000,00(одна тисяча гривень).

more...

В області проведуть марафон «З турботою про дитину»

28.05.2020 | 17:12

Із 1 червня по 31 серпня 2020 року  на Тернопільщині  триватиме марафон «З турботою про дитину». Відповідне розпорядження підписав голова обласної державної адміністрації Володимир Труш.
Організатори  заходу - Служба у справах дітей обласної державної адміністрації спільно з Тернопільським обласним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

more...

Сьогодні стажер, завтра – кваліфікований працівник

28.05.2020 | 15:02

Для задоволення потреб роботодавців у висококваліфікованих кадрах, швидкої адаптації безробітних до умов конкретного виробництва державна служба зайнятості організовує на замовлення роботодавців стажування зареєстрованих безробітних безпосередньо на майбутніх робочих місцях. Це різновид підвищення кваліфікації з метою удосконалення практичних знань, умінь, навичок, професійного рівня і ділових якостей у межах наявної професійної освіти.

more...

Засідання комісії з питань надання соціальних послуг

28.05.2020 | 12:50

Під керівництвом заступника голови райдержадміністрації Тетяни Важельської проведено засідання комісії з питань надання соціальних послуг особам, які перебувають у складних життєвих обставинах при райдержадміністрації на якій  розглянуто продовження  перебування у відділенні стаціонарного догляду територіального центру одного громадянина району. Рішення комісії прийнято позитивне і одноголосно.

more...

Завдяки виплатам з часткового безробіття буде збережено робочі місця

28.05.2020 | 11:40

 Роботодавцям служба зайнятості виплачує допомогу по частковому безробіттю. ЇЇ можуть отримати представники малого та середнього бізнесу, які зупинили чи скоротили діяльність через карантин, сплачували єдиний внесок за найманих працівників упродовж 6 місяців, які передують даті зупинення діяльності і не припинили трудових відносин з ними на момент звернення до служби зайнятості.

more...

Президент підписав закон щодо компенсації працівникам медзакладів ПДФО, утриманого з їхніх доплат до заробітної платні

28.05.2020 | 10:45

Президент України Володимир Зеленський підписав Закон «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо додаткової підтримки платників податків на період здійснення заходів, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19)» № 591-ІХ, який Верховна Рада ухвалила 13 травня 2020 року.

more...

Затверджено перспективні плани 24 областей України

28.05.2020 | 09:50

27 травня Кабінет Міністрів України затвердив з доопрацюванням перспективні плани формування територій громад Запорізької, Львівської та Одеської областей. Таким чином, затверджено перспективні плани формування територій громад 24 областей України.

more...

Тернопільщина – в десятці кращих областей

27.05.2020 | 17:31

Міністерство розвитку громад та територій України провело аналіз соціально-економічного розвитку регіонів за 2019 рік.  Згідно з ним, Тернопільська область посіла 9 місце.
Про це повідомила директор департаменту економічного розвитку та торгівлі облдержадміністрації Галина Воляник під час засідання колегії ОДА.

more...

Покращення добробуту мешканців- спільна справа!

27.05.2020 | 13:46

Стан соціально-економічного та культурного розвитку Верещаківської територіальної громади проаналізовано на засіданні робочої групи, яке провів голова районної державної адміністрації Василь Бадищук за участю Верещаківського сільського голови Галини Кучер та представників сільської ради.

more...

Проведено комісію по одноразових допомогах

27.05.2020 | 12:56

Відбулося засідання комісії по призначенню одноразових грошових допомог громадянам при районній державній адміністрації під головуванням заступника голови райдержадміністрації Тетяни Важельської.

more...

Архів новин

  

 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/lanovetska/ua/agolova/2.gif

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/lanovetska/ua/agolova/image002.gif 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/lanovetska/ua/agolova/edeklar.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/lanovetska/ua/agolova/dpoato_2.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/lanovetska/ua/agolova/154.jpg

Інформаційні послуги

 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/lanovetska/ua/informbody/guds.gif

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/lanovetska/ua/informbody/kmu.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/lanovetska/ua/informbody/baner_ak1.gif