Лановецька районна державна адміністрація
47400, м.Ланівці, вул.Незалежності, 19
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

.

Прес-служба повідомляє

Вітаємо!

18.10.2019 | 11:35

Рій «Івана Крука» Вербовецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів на чолі з керівником - вчителем фізичної культури Андрієм Мамчуром, та шкільний духовий оркестр «Золоті сурми» під керівництвом вчителя музичного мистецтва Леоніда Кухарука нагороджено дипломом управління освіти і науки Тернопільської обласної державної адміністрації за активну громадянську і життєву позицію, досягнення у сфері патріотичної роботи, оригінальне та креативне висвітлення національно-патріотичної діяльності.

more...

Нарада з питання зміни руху вантажного транспорту.

18.10.2019 | 11:24

У зв’язку із проведенням ремонтих робіт моста на автомобільній дорозі загального користування місцевого значення С201026 Ланівці-(Ланівці-Теофіполь) збільшився потік вантажного транспорту через центральну частину м. Ланівці по вул. Незалежності, яка є ділянкою автодороги загального користування державного значення Т-20-12 Ланівці-Лисогірка-Теофіполь. В Лановецькій міській раді відбулася нарада за участю керівництва районної державної адміністрації, міської ради, працівників Лановецького відділення поліції Кременецького відділу поліції Головного управління поліції Національного управління поліції в Тернопільській області та засобів масової інформації з питання зміни руху вантажного транспорту по вказаному напрямку.

more...

Робочий візит до Вишгородоцького закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів

16.10.2019 | 15:53

Сьогодні перший заступник голови районної державної адміністрації Олександр Батожний здійснив робочий візит до Вишгородоцького закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів та ознайомився з ходом проведення капітального ремонту приміщень внутрішніх вбиралень.

more...

Будівництво Вишгородоцької АЗПСМ продовжується.

16.10.2019 | 15:48

Перший заступник голови районної державної адміністрації Олександр Батожний ознайомився з ходом будівництва амбулаторії загальної практики сімейної медицини в с. Вишгородок, яке здійснюється в рамках медичної реформи з метою підвищення рівня медичного обслуговування населення. 

more...

Запрошуємо до участі у напрацюванні пропозицій щодо моделі Народної економіки України.

16.10.2019 | 12:44

http://km-rda.gov.ua/uploads/posts/2019-10/thumbs/1571125194_images.jpg20-22 вересня 2019 року в Іспанії, м. Торрев’єха, відбулася Міжнародна конференція «Добродійний солідаризм – соціально- економічна парадигма ХХІ сторіччя». Програмою Конференції було передбачено окрему тему: «Економіка України – шлях до демократизацій: солідарні підходи». Результатом плідної роботи є Звернення учасників Міжнародної конференції «Добродійний солідаризм – соціально-економічна парадигма ХХІ сторіччя» до Народу України, Президента України В.О. Зеленського, Депутатів Верховної Ради України та Членів Кабінету Міністрів України.

more...

Ремонт моста по об’їзній триває

15.10.2019 | 14:26

На об’єкті ремонту моста, що  на об’їзній дорозі м. Ланівці, завершено демонтаж старої мостової споруди. Будівельники здійснюють підготовчі роботи для влаштування залізобетонної подушки під новий міст. На об’єкті побували перший заступник і заступник голови районної державної адміністрації Олександр Батожний та Володимир Кравчук.

more...

Пам'ять про Героїв залишиться у наших серцях

14.10.2019 | 12:07

В День захисника України перший заступник голови райдержадміністрації Олександр Батожний, голова районної ради Руслана Кушнір, військовий комісар Ланівецького районного військового комісаріату, майор Олексій Рєзнік, голова ГО «Воїни АТО Лановеччини» Стефан Брек та побратими віддали честь полеглим героям Лановеччини – поклали квіти на могили учасників бойових дій АТО/ООС Василя Борисевича у Малій Снігурівці, Віталія Собка у Нападівці, Юрія Коваля у Ланівцях.

more...

Молодіжно-патріотичний табір "Булава-2019"

12.10.2019 | 14:01

В с. Молотків проходить молодіжний патріотичний табір "Булава - 2019" в рамках відзначення Покрови Пресвятої Богородиці, Дня захисника України, Дня українського козацтва та 77-ої річниці УПА. Ініціатором заходу виступає козацько десантний екологічний осередок ім. Дмитра (Байди) Вишнивецького на чолі з генералом-хорунжим Володимиром Мосейком за сприяння управління сім'ї та молоді Тернопільської ОДА, Лановецької РДА та Теофіпольської РДА.

more...

Захисникам України - святковий концерт.

11.10.2019 | 16:50

Святковим концертом привітали сьогодні із Днем захисника України, 77 річницею створення УПА, Днем українського козацтва та святом Покрови Божої Матері учасників АТО/ООС, рідних і близьких вояків УПА, мешканців Лановеччини артисти районного будинку культури та сільських культурно-просвітницьких закладів. Трьом учасникам бойових дій урочисто вручено орден "Хрест Слави", двом волонтерам - "Хрест волонтера". Місцева майстриня Оксана Шмир подарувала нашим воїнам торт "Захиснику України", який потім покуштували усі АТОвці, присутні на заході.

more...

До Дня захисника України, створення УПА, українського козацтва та Покрови Божої Матері ланівчани поклали квіти біля пам'ятника Борцям за волю України.

11.10.2019 | 16:45

На Лановеччині продовжується цикл заходів з нагоди Дня захисника України, 77-річчя створення Української Повстанської Армії, Дня українського козацтва та свята Покрови Божої Матері.

Сьогодні мешканці райцентру, учасники бойових дій АТО/ООС, волонтери, представники органів виконавчої влади та місцевого самоврядування поклали квіти до підніжжя пам'ятника Борцям за волю України. Священики різних конфесій відправили панахиду за полеглими в боях, померлими від ран та хвороб захисників.

more...

Архів новин

  

Ми працюємо для людей

11.06.2019 | 15:19

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/greeting/lanovetska/ua/1139/515a.jpegУже з початку каденції голови районної державної адміністрації Юліана Сіранта у 2015 році за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку при співфінансуванні з місцевих бюджетів вдалось здійснити те, чого добивались протягом десятиріч - реконструйовано дах районної комунальної установи «Меморіальний комплекс – музей «Молотківська трагедія» загальною вартістю 296,507 тис. гривень, в тому числі 266,807 тис. гривень – кошти державного фонду регіонального розвитку, 29,7 тис. гривень – кошти місцевого бюджету. - Про це та інші досягення районної державної адміністрації у співпраці з підприємствами, установами та організаціями, громадськістю району йдеться у статті, опублікованій в 22 номері районної газети "Голос Лановеччини" 31 травня 2019 року.

more...

Лановеччина у 2017 році.

02.01.2018 | 09:02

Про здобутки Лановеччини у 2017 році розповів на сторінаках газети "Голос Лановеччини" голова Лановецької районної державної адміністрації Юліан Сірант.

more...

ЛАНОВЕЧЧИНА У НЕЗАЛЕЖНІЙ УКРАЇНІ. 2017-й РІК

28.08.2017 | 11:02
24 серпня мешканці Лановеччини разом з усією Україною відзначили 26-у річницю Незалежності. З цієї нагоди, не порушуючи багаторічної традиції, розповідають на сторінках газети "Голос Лановеччини"  про здобутки і плани району керівники структурних підрозділів райдержадміністрації. more...

29.12.2016 | 10:48

Завершується 2016 рік. Про те, що зроблено в районі і перспективи Лановеччини у новому 2017 році розповідає голова районної державної адміністрації Юліан Сірант на сторінках районної газети «Голос Лановечини».

more...

Архів привітань

  

 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/lanovetska/ua/agolova/2.gif

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/lanovetska/ua/agolova/image002.gif 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/lanovetska/ua/agolova/edeklar.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/lanovetska/ua/agolova/dpoato_2.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/lanovetska/ua/agolova/154.jpg

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/lanovetska/ua/informbody/guds.gif

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/lanovetska/ua/informbody/kmu.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/lanovetska/ua/informbody/baner_ak1.gif