Кременецька районна державна адміністрація
47000, м.Кременець, вул.Шевченка, 56
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

 • http://ogp.gov.ua/sites/default/files/president.gif
 • http://ogp.gov.ua/sites/default/files/kmu.gif
 • http://www.vin.gov.ua/web/vinoda.nsf/actbanersnet/Ban11/$FILE/vru.jpg 
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/predstav2.jpg
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/kremenetska/ua/posilbody/cp9wldlwaaan2iu.jpg
 • http://cs614727.vk.me/v614727785/158da/fV7SlKtK6Wc.jpg
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/kremenetska/ua/posilbody/10_big.jpg 
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/kremenetska/ua/posilbody/8030251sm.jpg
 • http://eacs.com.ua/img/m65_0_ru.jpg 
 • http://vodolaga.org/Dizayn/pub-inf.jpg
 • http://www.minjust.gov.ua/static/images/bann/publicinfo-1.jpg
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/berezhanska/ua/posilbody/lustraition_160_102.gif
 • http://comin.kmu.gov.ua/img/Anti_kor_Portal.gif 
 • http://www.itk.ua/files/partners/middle_image_37.png?r=1359587582
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/tepebovlyanska/ua/posilbody/rnbou2.jpg
 • http://www.vinoblzem.gov.ua/wp-content/uploads/2012/12/kn-ap.png
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/tepebovlyanska/ua/posilbody/54_antimonopol.jpg
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/tepebovlyanska/ua/posilbody/spfu.jpg
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/tepebovlyanska/ua/posilbody/nads.gif
 •  http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/tepebovlyanska/ua/posilbody/nadu1.jpg
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/tepebovlyanska/ua/posilbody/cvk.jpg 
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/tepebovlyanska/ua/posilbody/drv_bane.jpeg
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/tepebovlyanska/ua/posilbody/sud.jpg
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/tepebovlyanska/ua/posilbody/konst.jpg
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/333.jpg
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/baner3.jpg  
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/10_1.jpg  
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/tepebovlyanska/ua/posilbody/61_ternop.jpg
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/tepebovlyanska/ua/posilbody/logotyp_gu_dfs_ternopil.jpg
 •  http://comin.kmu.gov.ua/img/ukrinform.gif
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/tepebovlyanska/ua/posilbody/62_baner_gus.jpg
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/14122012.jpg
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/temp1.gif
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/mp29.jpg
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/kremenetska/ua/posilbody/111

             http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/kremenetska/ua/posilbody/222.png

              

На головну

Про підсумки розгляду звернень громадян за перше півріччя 2015 року


 про підсумки розгляду звернень громадян за перше півріччя 2015 року

Протягом перших шести місяців 2015 року районною державною адміністрацією приділено значну увагу вирішенню завдань, визначених Законом України «Про звернення громадян», Указом Президента України від 7 лютого 2008 року № 109/2008 «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування», прийнятими на їх виконання актами голів обласної та районної державних адміністрацій.

З метою забезпечення виконання Указу Президента України від 7 лютого 2008 року № 109/2008 «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування» головою районної державної адміністрації прийнято розпорядження від 21 лютого 2008 року №117 з даного питання.

Звіт про роботу із зверненнями громадян за перші три місяці 2015 року слухався на колегії районної державної адміністрації 29 квітня 2015 року.

Головою районної державної адміністрації,  від 7 травня 2015  року № 01-15 затверджено графік прийому громадян у районній державній адміністрації у першому півріччі 2015 року. Зазначені графіки відповідають вимогам указу Президента України від 7 лютого 2008 року № 109/2008.

За перше півріччя  2015 року на особистому прийомі до керівництва районної державної адміністрації надійшло 33 звернення, із них  23 звернення -  до голови районної державної адміністрації.

А за перше півріччя 2014 року на особистому прийомі до керівництва районної державної адміністрації надійшло 12 звернень, із них 10 звернень – до голови районної державної адміністрації. 

Графіки виїзних днів прийому громадян безпосередньо за місцем їх проживання керівництвом районної державної адміністрації у другому півріччі 2015 року, затверджений головою районної державної адміністрації  6 липня 2015 року № 01-20. До їх проведення задіяні робочі групи за участю представників структурних підрозділів районної державної адміністрації, місцевих органів виконавчої влади, правоохоронних органів, органів місцевого самоврядування, підприємств, установ району.

За звітний період проведено 10 виїзних днів прийому громадян. На цих прийомах надійшло 19 звернень, із них 8 звернення - до голови районної державної адміністрації.

А за звітній період 2014 року під час виїзних днів прийому громадян надійшло 18 звернення, із них 7 звернень – до голови районної державної адміністрації.

У районній державній адміністрації щоквартально проводиться аналіз роботи із зверненнями громадян. Зазначені узагальнені відомості подаються голові районної державної адміністрації, оприлюднюються у районному інформаційному центрі «Діалог», дана інформація розміщується на сайті районної державної адміністрації.

Відповідно до розпорядження голови районної державної адміністрації від 21.02.2008 року №117 при районній державний адміністрації запроваджено постійний моніторинг дотримання законодавства з питань розгляду звернень громадян структурними підрозділами районної державної адміністрації та виконавчими комітетами міських та сільських рад.

Головою районної державної адміністрації затверджено графік проведення перевірок додержання законодавства про звернення громадян у структурних підрозділах районної державної адміністрації, виконкомах місцевих рад на 2015 рік.

За звітний період проведено 5 перевірки з питань додержання законодавства про звернення громадян у структурних підрозділах райдержадміністрації, 6 – у виконавчих комітетах сільських рад.

З метою покращення реалізації громадянами їх права на звернення функціонує «гаряча» телефонна лінія районної державної адміністрації, проводилася щочетверга головою чи заступником голови районної державної адміністрації з 11 до 12 год. За перші шість місяців 2015року проведено 12 «гарячих» телефонних ліній головою та заступниками голови районної державної адміністрації, під час яких надійшло  дзвінка, із них 9 дзвінків – до голови районної державної адміністрації.

 За звітній період 2014 року на «гарячу» телефонну лінію надійшло 6 дзвінків, із них 2 дзвінків – до голови районної державної адміністрації.

Про проведення «гарячої» телефонної лінії районної державної адміністрації заздалегідь повідомляється на сайті районної державної адміністрації.

Відповідно до розпорядження голови районної державної адміністрації від 21 лютого 2008 року №117 «Про організацію виконання Указу Президента України від 7 лютого 2008 року № 109/2008 «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування», при районній державній адміністрації створено постійно діючу комісію з питань розгляду звернень громадян.

Протягом першого півріччя 2015 року не відбулося жодного засідань постійно діючої комісії з питань розгляду звернень громадян.

 Протягом  перших шести місяців 2015 року у райдержадміністрацію надійшло 339 письмових звернень, із них:

13 письмових звернень – повторні;

14 письмових звернень – до Адміністрації Президента України;

19 письмових звернень – до Кабінету Міністрів України;

81 звернень  - на Урядову гарячу лінію;

36 звернення – до обласної державної адміністрації;

176 письмових звернень – до районної державної адміністрації.

З них значна кількість письмових звернень по земельних питаннях 83, а саме переоформлення земельних ділянок, що потребує прийняття розпоряджень голови районної державної адміністрації:

-             «Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення  відновлення меж земельної ділянки в натурі  на місцевості»;

-             «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення  відновлення меж земельної ділянки в натурі  на місцевості».

Велику кількість звернень займають соціальні питання 86 звернень які надійшли до районної державної адміністрації, стосуються здебільшого надання консультацій щодо отримання субсидій, допомоги, пільг на житлово -  комунальні послуги, та інші консультативні питання.

Також значна кількість звернення 94, становлять звернення щодо надання громадянам одноразової матеріальної допомоги що передбачена Положенням голови районної державної адміністрації № 636 від 21 жовтня 2011 року, 93 громадянам на суму 43114,50 коп. в першому півріччі 2015 року,  було виділено розпорядженнями голови районної державної адміністрації,одноразову матеріальну допомогу, значну частину коштів отримати учасники антитерористичної операції та члени їх сімей.

 

Головний спеціаліст

юридичного сектору апарату

районної держаної адміністрації                                                                                             В. В.ЧУМАКОВ
 

 

 

Актуальна тема

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/kremenetska/ua/actualbody/311424_1.jpg 

Імплементація Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/tepebovlyanska/ua/agolova/images76.jpeg

Інформацію про Європейський Союз можна отримати:

Міністерство закордонних справ України
www.mfa.gov.ua

Представництво Європейської Комісії в Україні
www.delukr.ec.europa.eu

Державний комітет телебачення та радіомовлення України
www.comin.kmu.gov.ua
www.ukraine-nato.gov.ua

 Європейський простір
www.eu.prostir.ua

Місцеве РАДІОМОВЛЕННЯ

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/berezhanska/ua/oprosbody/uk.gif

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/berezhanska/ua/informbody/4564

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/berezhanska/ua/oprosbody/gu2.gif

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/berezhanska/ua/oprosbody/children.gif

Про сплату податку на доходи фізичних осіб відокремленим підрозділом

Запобігання проявам корупції

Детінізація економіки

Почесне звання "Мати-героїня"