Кременецька районна державна адміністрація
47000, м.Кременець, вул.Шевченка, 56
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

 • http://ogp.gov.ua/sites/default/files/president.gif
 • http://ogp.gov.ua/sites/default/files/kmu.gif
 • http://www.vin.gov.ua/web/vinoda.nsf/actbanersnet/Ban11/$FILE/vru.jpg 
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/predstav2.jpg
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/kremenetska/ua/posilbody/cp9wldlwaaan2iu.jpg
 • http://cs614727.vk.me/v614727785/158da/fV7SlKtK6Wc.jpg
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/kremenetska/ua/posilbody/10_big.jpg 
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/kremenetska/ua/posilbody/8030251sm.jpg
 • http://eacs.com.ua/img/m65_0_ru.jpg 
 • http://vodolaga.org/Dizayn/pub-inf.jpg
 • http://www.minjust.gov.ua/static/images/bann/publicinfo-1.jpg
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/berezhanska/ua/posilbody/lustraition_160_102.gif
 • http://comin.kmu.gov.ua/img/Anti_kor_Portal.gif 
 • http://www.itk.ua/files/partners/middle_image_37.png?r=1359587582
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/tepebovlyanska/ua/posilbody/rnbou2.jpg
 • http://www.vinoblzem.gov.ua/wp-content/uploads/2012/12/kn-ap.png
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/tepebovlyanska/ua/posilbody/54_antimonopol.jpg
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/tepebovlyanska/ua/posilbody/spfu.jpg
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/tepebovlyanska/ua/posilbody/nads.gif
 •  http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/tepebovlyanska/ua/posilbody/nadu1.jpg
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/tepebovlyanska/ua/posilbody/cvk.jpg 
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/tepebovlyanska/ua/posilbody/drv_bane.jpeg
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/tepebovlyanska/ua/posilbody/sud.jpg
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/tepebovlyanska/ua/posilbody/konst.jpg
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/333.jpg
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/baner3.jpg  
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/10_1.jpg  
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/tepebovlyanska/ua/posilbody/61_ternop.jpg
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/tepebovlyanska/ua/posilbody/logotyp_gu_dfs_ternopil.jpg
 •  http://comin.kmu.gov.ua/img/ukrinform.gif
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/tepebovlyanska/ua/posilbody/62_baner_gus.jpg
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/14122012.jpg
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/temp1.gif
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/mp29.jpg
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/kremenetska/ua/posilbody/111

             http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/kremenetska/ua/posilbody/222.png

              

На головну / Районна державна адміністрація / Керівництво

Публічний звіт голови Кременецької районної державної адміністрації за 2019 рік


    П У Б Л І Ч Н И Й    З  В  І  Т

першого заступника голови Кременецької районної державної адміністрації за 2019 рік

 

Шановні присутні!

    Відповідно до законодавства України, з метою інформування громадськості про підсумки діяльності, забезпечення прозорості районного органу виконавчої влади, пропоную вашій увазі публічний звіт першого заступника голови  районної державної адміністрації за 2019 рік.

   Головними напрямками в діяльності райдержадміністрації та мене, як посадової особи, яка її очолює, були питання соціально-економічного розвитку та забезпечення відповідного функціонування бюджетних галузей району. З цією метою робота була спрямована не лише на  залучення коштів до бюджетів різних рівнів, а й залучення додаткових надходжень  через іноземні інвестиції, реалізацію проектів та грантів.

Обсяг капітальних інвестицій за рахунок усіх джерел фінансування забезпечено протягом 2019 року в сумі 67 млн. гривень.

  З метою сприяння розвиткові зовнішньої торгівлі району сформовано комерційні пропозиції експорту товарів ТОВ «Кременецьке молоко», ДП «Кременецький лісгосп», ПП Бабій В.М., які надіслані в управління міжнародного співробітництва та фандрайзингу обласної державної адміністрації для розповсюдження серед потенційних іноземних партнерів.

Районним центром підтримки підприємництва, створеним на базі райдержадміністрації спільно з регіональним центром проводиться ряд заходів, які сприяють налагодженню співробітництва з міжнародними інституціями. Зокрема, у травні 2019 року в приміщенні Кременецької райдержадміністрації проведено тренінг на тему: «Створення інвестиційних пропозицій та обслуговування інвесторів: візит експерта Польської Агенції Інвестицій і Торгівлі в Україну».

Постійно проводиться моніторинг актуальних грантових програм, які спільно із суб’єктами господарювання можна реалізувати на території району. Подано 4 заявки на Всеукраїнський конкурс «Неймовірні села України 2019»; заявку на проходження бізнес - стажування в США керівником кооперативу “Лосятинське молочне джерело” в рамках програми ділових стажувань САБІТ;  заявку на участь у конкурсі “Село: кроки до розвитку”, який проводився Агрохолдингом “Миронівський хлібопродукт”. За результатами даного конкурсу вказана заявка визнана переможцем та громадянин з села Млинівці Побережний Іван Григорович отримав 50 тис. гривень на створення бізнесу на території села Млинівці по технічному обслуговуванню транспортних засобів.

Крім того, районним центром підтримки підприємництва сформовано базу вільних земельних ділянок та приміщень для започаткування бізнесу. 

З метою впровадження механізмів підтримки розвитку сімейних ферм, що спеціалізуються на виробництві м'ясо – молочної продукції,  при активних організаційних заходах відділу агропромислового розвитку райдержадміністрації на протязі року на сільських територіях району проведено ряд  навчальних семінарів щодо створення сімейних молочних ферм за участю потенційного інвестора компанії «Укрмілкінвест».

              Розвиток сільського господарства у 2019 році при  безпосередній участі відділу агропромислового розвитку райдержадміністрації забезпечувався шляхом реалізації заходів, спрямованих на створення сприятливих умов для комплексного розв`язання соціальних проблем села та розвитку сільських територій, зростання доходів сільського населення, створення високоефективного конкурентоспроможного аграрного сектору у рамках виконання заходів Комплексної програми розвитку агропромислового комплексу Кременецького району  на 2016-2020 роки.

Оскільки Кременеччина вважається сільськогосподарським краєм, від ефективності роботи цієї галузі залежить соціально - економічна ситуація в районі, робота переробних підприємств та інших галузей, рівень і якість життя населення. Основу галузі складають господарства населення та 25 сільськогосподарських підприємства різних організаційно-правових форм господарювання, в тому числі 4 приватних підприємства, та 10 фермерських господарств.

Враховуючи можливості кредитування та минулорічну державну підтримку агросектору, сільськогосподарськими підприємствами району закуплено 5 одиниць сільськогосподарської техніки та обладнання вітчизняного виробництва на загальну суму 4614 тис. гривень.

На рівні держави актуальними стали питання створення економічної основи для розвитку малих та середніх аграрних формувань, а також стимулювання сільських родин до товарного сільськогосподарського виробництва та підвищення рівня життя селян.

Фермерами району подано 2 заявки на отримання субсидії  відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 07.02.218 № 106 „Про затвердження Порядку використання коштів, передбаченому у державному бюджеті для надання фінансової підтримки розвитку фермерських господарств” через регіональне відділення Українського державного фонду підтримки фермерських господарств на суму 52000 грн.

Отримало часткову компенсацію за придбану сільськогосподарську техніку та обладнання вітчизняного виробництва 5 господарств. З них - 4 фермерських - на загальну суму 756110,34 тис. грн..

Програмою часткового відшкодування сільськогосподарським товаровиробникам вартості будівництва та реконструкції підприємств із зберігання та переробки зерна  скористалося 1 підприємство на загальну суму 352.9 тис. грн.

Бюджетною програмою «Державна підтримка розвитку хмелярства, закладення молодих садів, виноградників та ягідників і нагляд за ними» для компенсації витрат на придбання садивного матеріалу плодово-ягідних культур та винограду скористалося 2 підприємства на загальну суму 2140,8 тис. грн..

Дотацій фізичними особам на утримання молодняка ВРХ отримано на суму 4 692 тис. грн..

Станом на 1 січня  2020 року сільськогосподарськими підприємствами району виплачено орендної плати за земельні частки (паї) на суму 118 млн. грн., що  на 4 млн більше, ніж  за відповідний період  2018 року.

На сьогоднішній день в районі діє 13 сільськогосподарських кооперативів, чотири з яких новостворені: зокрема, СОК «Овочева Царина», діяльність якого спрямована на вирощування овочів, СОК «Вулик» - напрямок бджільництво, СОК «Куликів» - вирощування зернових з метою розвитку хлібопекарської справи, СОК Біо –Баланс- що спеціалізується на виготовлені кормів для тварин, що утримуються на фермах, для домашніх тварин,  а також розведені равликів.

В рамках комплексної програми розвитку агропромислового комплексу Тернопільської області на 2016-2020 роки  у 2019 році з обласного бюджету на розвиток кооперативів виділено наступні кошти:

- СОК «Інкубатор» - 59520 грн. на закупівлю подрібнювача гілок АМ-120В;

- СОК «Куликів» – 132000 грн. придбано трактор ДТЗ-5244НРХ;

- СОК «Ягоди Волині» - 104000 грн. придбано агрегат ґрунтообробний дисковий АГП-2,4-20;

- СОК «Вулик» - 13000 грн. вальці гравіровані ручні, 13725 грн. – кремовалка, 18315 грн. – медогонка радіальна нержавіюча, 56980 грн. – причіп ПГМФ 8904-02. 

Загальний обсяг інвестицій в аграрний сектор економіки склав 7 483, 26 тис. гривень.

            Впродовж минулого року відбулися певні позитивні зміни і в розвитку об’єднаних територіальних громад.

 Зокрема, Лопушненською ОТГ за рахунок коштів субвенції з державного бюджету в сумі 887,4 тис. гривень та коштів місцевого бюджету громади реалізовано проект по заміні покрівлі Великогорянської ЗОШ, кошторисною вартістю 1080,7 тис. гривень. Крім того, даною ОТГ протягом 2019 року закуплено обладнання та меблі для дошкільної групи на суму 103 тис. гривень. Для потреб громади придбано трактор вартістю 545 тис. гривень. Для ремонту доріг громади закуплено щебіню дорожнього на суму 269 тис. гривень. У селі Волиця проведено реконструкція вуличного освітлення.  

Почаївською ОТГ  за рахунок коштів субвенції з державного бюджету в сумі 705 тис. гривень та коштів місцевого бюджету громади реалізовано проект по капітальному ремонту вулиці Колгоспної в селі Старий Тараж, кошторисною вартістю 1593 тис. гривень. Крім того, вказаною ОТГ завершено капітальний ремонт центральної частини парку ім. Шевченка в місті Почаїв, загальною вартістю 1380,2 тис. гривень. В опорному закладі Почаївська загальноосвітня школа I-III ст. замінено частину вікон на енергозберігаючі на суму 593,6 тис. гривень та здійснено капітальний ремонт санвузлів на суму 105 тис. гривень. Також по даній школі реалізовано проект по капітальному ремонту покриття вартістю 1479 тис. гривень. Виготовлено розділ стратегічної екологічної оцінки генеральних планів міста Почаїв та села Затишшя. Придбано медичне обладнання (електрокардіограф) для амбулаторії міста Почаїв та комп’ютерне обладнання для ФАПів сіл Старий Тараж та Комарин на суму 55 тис. гривень. 

Проведена також значна робота по залученню і в нинішньому році  коштів державного бюджету у розвиток району. Проект “Реконструкція поліклінічного корпусу Кременецької районної комунальної лікарні у місті Кременець по вулиці Горбача, 1”, кошторисною вартістю18009,972 тис. гривень, подано на конкурсний відбір для реалізації за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку. Вказаною документацією передбачено облаштування шатрового даху, реконструкцію системи опалення, заміну вікон та дверей на енергозберігаючі, утеплення фасаду поліклінічного корпусу. Відповідні проекти розроблені і подані  для відбору об’єднаними територіальними громадами. 

      Серед позитивних результатів  минулого року хочу назвати і те, що Ридомильською сільською радою проведено реконструкцію вуличного освітлення на частині сільських вулиць на загальну суму 97 тис. гривень.

Кременецьким РЕМ ВАТ “Тернопільобленерго” виконано робіт з капітального ремонту повітряних ліній електропередач на суму 832,7 тис. гривень. А для реконструкції електромережі у с. Кімната кошти спрямовані із відповідної інвестиційної програми.

Промисловими підприємствами району, які включені в статистичну звітність по району, за 2019 рік реалізовано продукції на суму 403,6 млн. гривень, що складає 108,5% до показника минулого року.

 Незважаючи на певні утиски з боку правоохоронних органів і через це не стабільну ситуацію в організації виробництва, застабілізувалася позитивна динаміка виробництва продукції у харчовій промисловості за рахунок підприємства ТОВ “Кременецьке молоко”. Зросло виробництво молока обробленого рідкого, сира жирного, продуктів кисломолочних, масла, казеїну. На підприємстві працює 171  працівник, із середньою зарплатою 11300 гривень. Підприємством налагоджено експорт казеїну технічного до країн Європейського Союзу, триває постійна робота над модернізацією виробничої бази. Одним із заходів стало облаштування станції попереднього очищення стоків вартістю 12 млн. гривень.

          На базі викуплених приміщень колишньої фабрики “Іква” в місті Почаїв, площею 3476 кв. м. Датською компанією “Хйорт Кнудсен”, тут налагоджено виробництво чохлів для меблів. На підприємстві працює 155 найманих працівників, із середньою зарплатою 9 тис. гривень. Впроваджено нову лінію по пошиттю матраців. Створено 11 нових робочих місць.

          Ще одним діючим підприємством непродовольчого сектору є ТОВ “Пластик–М”. Керівництво товариства веде роботу з пошуку постачальників якісної сировини. Також розпочато співпрацю із шести новими компаніями-замовниками. Відкрито сайт для проведення інформаційної кампанії з просування товарів власного виробництва та підготовлено інвестиційну пропозицію по створенню спільного підприємства на виробничих площах ТОВ «Пластик-М».

Польською компанією «Polko Grоup» завершується реконструкція частини викуплених приміщень колишнього дослідно - спеціалізованого заводу на території Великобережецької сільської ради під завод по виробництву замороженої продукції.

 Актуальною для району була і залишається проблема утримання і ремонту автомобільних доріг.

На території району розташовано 230 км автомобільних доріг місцевого значення та 103 км доріг державного значення.

          Автомобільні дороги державного значення області перебувають на балансі Служби автомобільних доріг у Тернопільській області. Підрядною організацією ТОВ “Техно - Буд - Центр” на договірних умовах із зазначеною Службою проведено в 2019 році поточний середній ремонт 11 км автомобільної дороги державного значення М-19 (дорога Тернопіль – Кременець – Дубно).

          З 01 січня 2018 року змінами до Закону України “Про автомобільні дороги” передано на баланс обласній державній адміністрації автомобільні дороги загального користування місцевого значення області, а саме безпосередньо розпорядженням голови обласної державної адміністрації від 29 листопада 2017 року №772-од визначено управління капітального будівництва облдержадміністрації як балонсоутримувача зазначених доріг.

         За пропозиціями районної державної адміністрації, підрядною організацією ТОВ “Авакс Проф” на договірних умовах з управлінням капітального будівництва обласної державної адміністрації проведено роботи по ліквідації ямковості на автомобільних дорогах місцевого значення: Крижі – Іква, протяжністю 18,5 км; Горинка – Підгайці, протяжністю 6,9 км; Держдорога М-19 – Андруга, протяжністю 1,3 км.

          Проте існують проблеми, які, на жаль, не вдається вирішити через ігнорування пропозицій районного органу влади вищестоящими організаціями. Так, районною державною адміністрацією ще наприкінці 2018 року надавалися відповідні письмові пропозиції у вказане управління облдержадміністрації щодо проведення поточного середнього ремонту в 2019 році автомобільної дороги місцевого значення Вишнівець - Новий Олексинець, в межах виділених коштів субвенції з державного бюджету на Кременецький район. Проте наведеним управлінням частково проігноровано наведені пропозиції та провівши тільки поточний середній ремонт трьох кілометрів дороги Вишнівець - Новий Олексинець, при загальній протяжності даної дороги в межах району майже 16 км. Також проводився поточний середній ремонт комунальної вулиці Відродження, що в селі Іква, для якого пропозицій від нас не надходило.

          Крім того, управлінням капітального будівництва облдержадміністрації проігноровано неодноразові звернення райдержадміністрації щодо ліквідації ямковості на під’їзній дорозі до села Сапанів, протяжністю 6,2 км.

АНАЛІЗ ДІЯЛЬНОСТІ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ В БЮДЖЕТНІЙ СФЕРІ

ОХОРОНА ЗДОРОВЯ

У 2019 року діяльність відділу охорони  здоров’я райдержадміністрації та лікувально –профілактичних закладів району була спрямована на збереження та зміцнення здоров’я, підвищення рівня забезпеченості населення доступною та якісною медичною допомогою, модернізацію матеріально – технічної бази медицини. Сформовано перспективний план розвитку мережі закладів, котрі надають первинну медичну допомогу. В районі розмежоване надання медичної допомоги населенню на рівнях первинної та вторинної допомоги.

Первинна медична допомога здійснюється лікарями ЗПСМ, лікарями педіатрами дільничними в амбулаторних умовах за зверненням пацієнтів або за місцем проживання. Проводяться профілактичні заходи, консультації, діагностика та лікування найбільш поширених хвороб, травм, отруєнь, паталогічних фізіологічних (під час вагітності) станів, забезпечення надання невідкладної допомоги в разі гострого розладу фізичного чи психічного здоров’я  пацієнтів, які не потребують екстреної, вторинної чи третинної медичної допомоги. Заклад укомплектований лікарями на 58% та на 106% - середнім медичним персоналом. За рахунок державного бюджету закладу передано 15 нових автомобілів, у січні 2020 року 13 сільських амбулаторій укомплектовані телемедичним обладнанням на загальну суму 1418124,5 гривень.

Всі АЗПСМ забезпечені комп’ютерною технікою та підключені до мережі інтернет, всі лікарі закладу зареєстровані у системі Хелсі. Для покращення матеріально-технічної бази підприємства придбано УЗД – апарати, термінали для самостійного запису в кабінет долікарського огляду, ЕКГ, вакцинацію, та іншого медичного устаткування на суму 433,9 тис. грн. На будівельні матеріали, автозапчастини та послуги використано 422,3 тис. грн.

Рішенням Кременецької районної ради від 22 серпня 2019 року №512 та   №513 затверджено статути новоутворених комунальних некомерційних підприємств «Кременецька районна комунальна лікарня» та «Почаївська районна комунальна лікарня» Кременецької районної ради. До складу КНП «Кременецька районна комунальна лікарня» увійшло стоматологічне відділення. Для зміцнення матеріально – технічної бази КНП  «Кременецька районна комунальна лікарня» за кошти Чугалівської сільської ради придбано трьох канальну систему ЕКГ Холтера для відділення кардіології на суму 133610 гривень та обладнання для обстеження серцево – судинної системи «АВРМ – 04» на суму 55490 гривень. За кошти Білокриницької сільської ради придбано монітор пацієнта для кардіологічного відділення на суму 49000 гривень.

Районна комунальний заклад визначений одним із шести окружних медичних закладів області.

ОСВІТА

У 14 закладах освіти району відкрито 26 класів з інклюзивним навчанням, в яких інтегровано 34 учні з особливими освітніми потребами; введено 26 ставок асистента вчителя.

          Задля організації належного соціально - психологічного супроводу дітей учасників АТО та вимушених переселенців, що постраждали внаслідок військових дій у закладах освіти району працюють 34 практичні психологи та 26 соціальних педагогів.

          У районі діє два опорних  навчальних заклади  з питань національно-патріотичного виховання – Білокриницька  ЗОШ І-ІІІ ступенів та Дунаївська  ЗОШ І-ІІІ ступенів ім. Героя України Олександра Капіноса.  Для отримання досвіду систематично звертаються виховники навчальних закладів району.

Упродовж року, у закладах загальної середньої освіти Кременецького району організовувалися та проводилися  заходи з упровадження Української Хартії вільної людини. Педагоги та лідери учнівського самоврядування використовували різноманітні форми і методи, це і тренінги, керовані дискусії, диспути, інтеракції, відкритий мікрофон, прес-кліпінги,  флеш-моби, заняття батьківського університету, тощо. Всього за 2018-2019 навчальний  рік у закладах загальної середньої освіти району проведено 1628 заходів.

Щороку учні та педагоги району проводять дослідницьку роботу в рамках Всеукраїнського руху учнівської молоді «Моя земля - земля моїх батьків» та «Моя Батьківщина - Україна» і стають дипломантами його обласного етапу.

Одним із головних аспектів сучасного навчального закладу є розвиток волонтерського руху, який активно реалізує проект «Рух опіки».

Члени районного учнівського парламенту щороку реалізують проект «Квіти матерям захисників України».

З метою  підвищення престижу військової служби у районі проводяться «Козацькі забави», «Нащадки козацької слави», районний етап Всеукраїнської  дитячо - юнацької військово - патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)  та інші. Оформляються стенди щодо профорієнтації учнів на військові професії, служби в Збройних Силах України за контрактом. Проводяться зустрічі з військовослужбовцями строкової служби під час їх відпустки, курсантами вищих військових закладів, воїнами ООС.

         За рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку проведено  роботи  по будівництву спортивного ядра Волинського ліцею, виконано робіт в 2019 році  на суму  3248,5 тис. гривень, всього робіт по об’єкту виконано на суму 15315,2 тис. гривень. Проведено капітальний ремонт внутрішніх вбиралень (з облаштуванням кабінки для дітей з обмеженими можливостями) в опорному закладі Горинська ЗОШ І-ІІІ ст. на суму 204,1 тис. гривень.  Також в даному закладі проведено заміну 12 вікон в спортивному залі на суму 113 тис. гривень за кошти благодійного фонду  «Світ дітей». Проведено ремонт шкільної їдальні в ліцеї ім.Уласа Самчука, виконано робіт на суму 90,0 тис. гривень. Виконано частково роботи (влаштування теплотраси) з реконструкції господарського приміщення  під паливну в Чугалівській ЗОШ І-ІІ ст., виконано робіт на суму 133,4 тис. гривень. Виготовлена проектно - кошторисна документація на капітальний ремонт частини приміщень будівлі (початкова школа)  Комарівської ЗОШ І-ІІ ст., кошторисна вартість становить 802,8 тис. гривень. Виготовлена проектно - кошторисна документація на капітальний ремонт по заміні вікон і дверей в НВК «Сапанівська ЗОШ І-ІІІ ст..-ДНЗ», кошторисна вартість становить 922,9 тис. гривень.

    СОЦІАЛЬНИЙ ЗАХИСТ

     На обліку в управлінні соціального захисту населення райдержадміністрації перебуває 1379 домогосподарств, які одержують житлові субсидії в неопалювальному сезоні 2019 року та 4630 осіб, які одержують державні допомоги малозабезпеченим верствам населення. Торік проведено понад 844 обстежень матеріально - побутових умов проживання жителів району, 3549 перевірок достовірності інформації про доходи та майновий стан отримувачів державної соціальної допомоги та житлової субсидії. В результаті перевірок виявлено 65 порушень на суму 745,99 тис. гривень. Станом на 01.01.2020 року з них повернено до державного бюджету 355.328 тис. грн., решта коштів  повертаються частинами, відповідно до поданих заяв.   

     У 2019 році укладено 3 договори на санаторно - курортне лікування осіб з інвалідністю на загальну суму 21,8 тис. гривень та 1 договір на санаторно - курортне лікування особи з інвалідністю із травмами хребта на суму 22,1 тис. гривень. У санаторіях підвідомчих Мінсоцполітики оздоровлено 8 осіб з інвалідністю внаслідок загального захворювання та 4 ветерани війни.

КУЛЬТУРА

     Минулий рік був позначений різноманіттям у тих напрямках, які належать до повноважень відділу культури, туризму, національностей та релігії райдержадміністрації.

 Упродовж звітного періоду проведено культурно - мистецькі заходи:  фольклорно - мистецьке свято «Кременецькі передзвони», за участю фольклорних колективів та церковних хорів; ХІV-й міжнародний фестиваль хорових колективів «Кременецькі хорові вечори «Ave Maria»; третій районний фестиваль фольклору «Кременеччина обрядова»; ІV обласний фестиваль танцю «Bona Dance», присвячений пам’яті Заслуженого працівника культури України Ореста Пекного; районне свято молоді.         Народні та зразкові аматорські колективи брали участь у міжнародних, всеукраїнських та обласних фестивалях, конкурсах, святах.  

        За звітний період на проведення ремонтних робіт та придбання будівельних матеріалів по закладах культури району використано 518,4 тис. гривень, в тому числі 506,6 тис. гривень було використано для закладів культури сільської мережі. Проведено заміну 33 вікон та 2 дверей на суму 133,5 тис. гривень. За кошти сільської ради проведено поточний ремонт будинку культури села Білокриниця на суму 25 тис. гривень та проведено заміну електропроводки в клубі села Веселівка на суму 40 тис. гривень. Перекрито дах клубу та бібліотеки села Плоске площею 470 кв. м. на суму 1400 тис. гривень. Проведено капітальний ремонт бібліотеки села В. Млинівці на суму 340 тис. гривень.

         Питаннями туризму в районі займаються Національний природний парк «Кременецькі гори», Кременецький ботанічний сад, Кременецько-Почаївський державний історико-архітектурний заповідник, музеї у тісній співпраці із відділом культури, туризму, національностей та релігій райдержадміністрації. Пріоритетними видами туризму в регіоні є релігійно-паломницький культурно-пізнавальний, пригодницький, тематичний. Функціонують розроблені туристичні маршрути, екологічні навчально-пізнавальні стежки.  Урочисто  відкрито еколого-туристичний маршрут «До скель Словацького», по якому проведено картування, встановлено інформаційні стенди. Продовжує роботу офіційний пародром на горі Сокілля в селі Куликів. Для активного використання туристами веломаршрутів «Навколо Кременецьких гір», «Гора Замкова», «До живоносного джерела на Божій горі», «Шляхами південного краю Волині» протяжністю від 20 до 90 км Національним природним парком «Кременецькі гори» придбано 10 велосипедів, на яких працівниками парку апробовано веломаршрут «Навколо Кременецьких гір». З нагоди Всесвітньго Дня туризму та Дня туризму в Україні було проведено на території дендропарку Кременецького лісотехнічного коледжу (палац Вороніних)  еколого – туристичний квест «Ми люди поки є природа!», в якому взяли участь 12 команд загальноосвітніх шкіл міста та району.

В районному будинку культури, в рамках проведення Всесвітньої акції «Очистимо планету від сміття», в день відзначення Всесвітнього Дня туризму та Дня туризму в Україні  відбулась фестивальна шоу-програма «Кременеччина – край туризму» за участю команд навчальних закладів І-ІІ рівня акредитації. Фестивальна програма складалась з трьох завдань, одним із завдань якої було презентація відеоролику краєзнавчо-туристичного змісту «Кременеччина дивує».

Відбувся третій західноукраїнський форум творців і шанувальників краєзнавчої та туристичної книги «Книжний гостинець».

Відділ культури, туризму, національностей та релігій райдержадміністрації презентував туристичний потенціал Кременеччини на відкритті туристичного сезону у м. Збараж, на міжнародних, всеукраїнських, обласних фестивалях, святах, конкурсах – це фестивалі «Дзвони Лемківщини», «Братина», свята «Тернопільські обереги», «Нова радість стала», «Цвіт вишиванки». Кременецько-Почаївський державний історико-архітектурний заповідник та Національний природний парк «Кременецькі гори» представляли Кременеччину на Тернопільському туристичному форумі-2019 в Українському домі «Перемога» у м.Тернопіль. На  Замковій горі проведено свято Замку. В с. В.Бережці відбувся мотопікнік «Бона-тур-2019». Продовжуються роботи з відновлення рекреаційної зони в урочищі «Заброддя», де вже два роки поспіль проводиться свято Молоді. Національним природним парком «Кременецькі гори» розпочато роботи  по створенню еколого-туристичного та освітнього осередку в приміщенні Угорського природоохоронного науково-дослідного відділення парку в с. Лішня. Також розпочато облаштування спортивно-оздоровчого, туристичного табору під горою «Вовча». Відділом культури, туризму, національностей та релігій райдержадміністрації проводиться моніторинг наявної туристичної інфраструктури Кременеччини (закладів розміщення, харчування, дозвілля, садиби сільського (зеленого) туризму). 5.              ФІЗИЧНА КУЛЬТУРА І СПОРТ

Аналіз розвитку фізичної культури та спорту свідчить, що в Кременецькому районі вдалось зберегти діяльність основних складових фізкультурного руху та не допустити зниження спортивного потенціалу району. Фізичною культурою і спортом в районі займаються близько 4 тис. осіб. Для здійснення фізкультурно-оздоровчої та спортивної роботи функціонують 89 спортивних споруд, серед них 47 - площинні спортивні споруди (із них: 1 стадіон, 6 футбольних полів, 40 інших спортивних майданчиків), 20 - спортивні зали, 18 – інші спортивні споруди для фізкультурно-оздоровчих занять. Збудовано два майданчики для гри у пляжний волейбол (на території Білокриницької та Дунаївської сільських рад). В рамках державної програми „Будівництво футбольних полів зі штучним покриттям в регіонах України» будується спортивний майданчик для міні-футболу з штучним покриттям у селі Великі Млинівці. Протягом 2019 року проведено 3 навчально-тренувальні збори підготовки до участі у обласних та всеукраїнських змаганнях. Забезпечено участь спортсменів та команд від Кременецького району у 3 обласних змаганнях. Проведено 15 районних різних спортивних змагань та заходів, 2 міжобласних змагання, 1 міжнародне змагання,  5 районних змагань серед учнівської молоді. Відділом у справах сім`ї, молоді, фізичної культури та спорту районної  державної  адміністрації  передано на баланс навчальних закладів району 34 комплекти футбольної форми та 23 м’ячі.

ПОВНОВАЖЕННЯ ОРГАНУ ОПІКИ І ПІКЛУВАННЯ

Вирішення питань  захисту  прав і законних інтересів дітей району, зокрема  дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, тих, що проживають в сім’ях, що опинились в складних життєвих обставинах визначено пріоритетним напрямом у роботі районної державної адміністрації.        Протягом року   реалізовувались  практичні заходи щодо соціально-правого захисту 76 дітей-сиріт та позбавлених батьківського піклування та 28 дітей  , які опинились у складних життєвих обставинах. Щодо усіх дітей вжито заходів захисту їх законних прав та інтересів, а саме забезпечено право на виховання в сім’ї, здобуття освіти, отримання  передбачених чинним законодавством України усіх видів соціальних виплат, проведення належного медичного огляду, забезпечено безкоштовне оздоровлення.

У звітному періоді надано правовий статус дітей, позбавлених батьківського піклування  12 дітям.

 В районі функціонує 9 прийомних сімей, в яких  виховується та проживає 15 дітей та 5 повнолітніх осіб.

  У грудні  місяці 2019 року на базі родини Пономарьових, жителів с. Жолоби  створено дитячий будинок сімейного типу до якого влаштовано 8 дітей, позбавлених батьківського піклування трьох родинних груп.

  З метою забезпечення житлових прав дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування та осіб з їх числа, а саме  реалізації права дітей на позачергове забезпечення упорядкованим житлом на правах приватної власності за кошти субвенції державного бюджету місцевим бюджетам  двом дітям  надано компенсацію на придбання житла в сумі 799704 гривень.

 З метою збереження життя та здоров’я дітей проведено процедуру відібрання   14  дітей від батьків, із умов  небезпечних для життя та здоров’я та вирішено питання у судовому процесі.

На виконання заходів Національної стратегії реформування системи  інституційного догляду та виховання дітей на 2017-2026 роки в районі   здійснено  моніторинг умов проживання 65 дітей, які перебувають у закладах інституційного догляду на цілодобовому перебуванні для визначення потреби в освітніх, медичних, соціальних, реабілітаційних послугах, формах альтернативного їх догляду  та активізації органів місцевого самоврядування, місцевого органу виконавчої влади щодо повноцінного розвитку та виховання кожної дитини у сім’ї.  Стан справ з даного питання розглянуто на засіданнях комісії з питань захисту прав дитини та на засіданні моніторингової групи при обласній державній адміністрації. Даними заходами виведено з інтернатних закладів 24 дитини.

 З метою захисту законних прав та інтересів дітей працівниками служби взято участь у 70 судових засіданнях.

 Комісією з питань захисту прав дитини  районної державної адміністрації впродовж поточного року на 19 її засіданнях розглянуто 90 питань що стосуються  захисту житлових та майнових прав дітей,   позбавлення   батьків  батьківських прав, встановлення опіки та піклування, визначення способів участі батьків у вихованні дітей та інші, надання дозволів чи відмов на навчання дітей у інтернатному відділені Волинського ліцею імені Н. Літописця.

Задля попередження дитячої бездоглядності та безпритульності, вчинення дітьми протиправних дій  працівниками служби спільно із суб’єктами профілактичної роботи  проведено 82  профілактичних рейди – перевірки у   населених пунктах району . В ході проведення рейдів виявлено 44 дитини. Вилучено із вулиці та сімей -14 дітей. Виявлено 3 порушення торгівлі спиртними напоями та тютюновими виробами. Вжито заходів адміністративного впливу стосовно 33 батьків  та 3 посадових осіб. З усіма виявленими дітьми проведено профілактичні заходи. 

 

НАДАННЯ АДМІНІСТРАТИВНИХ ТА РЕЄСТРАЦІЙНИХ ПОСЛУГ

Протягом 2019 року відділом державної реєстрації було розглянуто 2308 заяв у сфері реєстрації права власності на нерухоме майно, а у 2018 році таких заяв було 1985.

Більше як у 2 рази від 2018 року торік розглянуто заяв    у сфері реєстрації юридичних та фізичних осіб – підприємців. Надійшло 339 таких заяв. З них: припинено  7 юридичних осіб  та зареєстровано 7 юридичних осіб, також  знято з реєстрації 92 фізичні особи підприємці, зареєстровано 108 особи підприємців.

            Відділом надання адміністративних послуг райдержадміністрації за період роботи у 2019 році було надано 8739 адміністративних послуг,          

            7962 консультації з різних питань, віднесених до компетенції відділу. У 2019 році було підключено 41 нову послугу та узгоджено співпрацю з 2 новими суб’єктами надання адміністративних послуг - відділом у справах сім’ї, молоді та спорту та управління соціального захисту населення. Згідно заяв було підготовлено 9 проектів щодо видачі дозволу на викиди забруднюючих речовин стаціонарними джерелами в атмосферне повітря на управління екології та природних ресурсів Тернопільської обласної державної адміністрації.

Загалом через  наш відділ надається 167    видів  послуг.

БЮДЖЕТ, ФІНАНСИ

Цілий комплекс вжитих організаційно –управлінських заходів та докладених зусиль забезпечили у 2019 році виконання районного бюджету   за власними надходженнями на 106,6 відсотка, або понад уточнений план отримано 2,6 млн гривень. Всього за минулий рік до районного бюджету надійшло додаткових коштів на загальну суму 3,8 млн гривень. В порівнянні з 2018 роком доходи загального фонду районного бюджету зросли на 13,0 відсотка, або на 4,9 млн гривень.

Основним бюджетоутворюючим  джерелом районного бюджету є податок та збір на доходи фізичних осіб, який складає 97,4 % в загальному об’ємі власних надходжень. Цього податку надійшло 41,7 млн гривень, або 106,2 відсотка до плану, обсяг надходжень зріс на 4,5 млн гривень.

Районною  державною адміністрацією проводилась відповідна робота щодо залучення до сплати податку та збору на доходи фізичних осіб сільськогосподарських підприємств, що працюють на території району та збільшення відсоткової ставки по виплаті орендної плати за земельні паї. Як наслідок надходження ПДФО  з паїв зросли в порівнянні з 2018 роком на  0,9  млн. гривень, або на  8.5 відсотка.

Протягом 2019 року за рахунок перевиконання дохідної частини на видатки спрямовано 1,1 млн гривень та кошти направлялись в першу чергу на захищені статті видатків, а саме: на оплату комунальних послуг та енергоносіїв  - 0,7 млн. гривень, інші видатки – 0,4 млн гривень. Крім того, бюджет розвитку районного бюджету в 2019 році склав 7,6 млн гривень.

Слід відмітити, що протягом бюджетного рокугостро стояло питання виплати заробітної плати з нарахуваннями працівникам медичної та освітньої галузей району та оплати за спожиті бюджетними установами комунальні послуги та еноргоносіїі. Так, в 2019 році була задекларована потреба в таких коштах в сумі 15,9 млн гривень, в тому числі:

-         заробітна плата з нарахуваннями медичних працівників – 8,3 млн гривень;

-         заробітна плата з нарахуваннями працівників освіти (крім педперсоналу) – 4,9 млн гривень;

-         оплата комунальних послуг та енергоносіїв – 2,7 млн гривень.

Протягом року вказану проблему вирішено частково за рахунок коштів державного бюджету в загальній сумі 9,4 млн гривень, в тому числі стабілізаційної дотації надійшло 0,8 млн гривень, додаткової дотації на здійснення переданих з державного бюджету видатків з утримання закладів освіти та охорони здоров’я – 1,4 млн гривень та медичної субвенції – 7,2 млн гривень.

На жаль, за рахунок власних надходжень районного бюджету було придбано тверде паливо для загальноосвітніх шкіл району в сумі 750,0 тис гривень передбачено кошти на придбання медикаментів для інсулінозалежних хворих району в сумі 80,0 тис гривень. Перевиконання дохідної частини районного бюджету понад 105 відсотків було зафіксовано лише станом на 01.08.2019 року в сумі 1,2 млн гривень.

І вже в 2020 році вільний залишок коштів районного бюджету було направлено на погашення заборгованості з оплати праці в загальній сумі 2,7   млн. гривень, в тому числі по установах освіти – 1,7 млн гривень, по медичних закладах – 1,0 млн гривень.

Найбільш бюджетоформуючими галузями для району є промисловість, сільське та лісове господарство, а також торгівля, транспорт та послуги. Суб’єкти малого підприємництва освоюють все більше нових напрямків діяльності та надають населенню послуги, що потребують великої освітньої підготовки, більш інтелектуального підходу до ведення бізнесу, такі як послуги з бухгалтерського обліку, аудиторські, юридичні послуги, тощо.

ОРГАНІЗАЦІЙНА ІНФОРМАЦІЯ

Відповідно до Закону України «Про державну службу» протягом 2019 року апаратом та структурними підрозділами районної державної адміністрації здійснювалися заходи із забезпечення дотримання вимог чинного законодавства. Робота відділу управління персоналом апарату райдержадміністрації спрямована на удосконалення, виховання та формування управлінської культури державних службовців, посилення суспільної довіри та відповідальності за неналежне виконання службових обов'язків, постійне вивчення та узагальнення системи показників моніторингу кадрової роботи в апараті та структурних підрозділах райдержадміністрації.

В районній державній адміністрації згідно штатного розпису на сьогоднішній день - 129 одиниць. В апараті та структурних підрозділах райдержадміністрації станом на 01.12.2020 фактично працює: 104 –  на посадах державної служби, 9 – виконують функції з обслуговування, 3 – робітники, 11 вакантних посад.

Проте з 15.02.2020  чисельність працівників районної державної адміністрації суттєво зменшиться і становитиме  80 осіб, зокрема – 14 апарат, 66 - структурні підрозділи.

Аналіз кваліфікаційного складу державних службовців свідчить про високий освітній рівень працівників (98% мають повну вищу освіту). В районній державній адміністрації працює 7 магістрів державної служби, 3 здобувають відповідну освіту.

На виконання Закону України «Про державну службу» в райдержадміністрації проводилася відповідна робота по добору, підготовці та підвищенню кваліфікації кадрів, дотримання вимог законодавства при проходженні державної служби.

Протягом звітного періоду підвищували кваліфікацію 23 осіб, 21 присвоєно чергові ранги.

В 2019 році проведено 2 спеціальні перевірки щодо осіб, які претендували на зайняття посад державних службовців, 4 - проходили перевірку, передбачену Законом України «Про очищення влади».

Усі працівники апарату та структурних підрозділів районної державної адміністрації письмово попереджені про обмеження, встановлені антикорупційним законодавством, пов’язані з прийняттям на державну службу та її проходженням; ознайомленні із правилами етичної поведінки державного службовця, правилами внутрішнього службового розпорядку.

В райдержадміністрації вживалися заходи щодо запобігання порушення законодавства, добору, розстановки і підготовки кадрів, додержання вимог законодавства при просуванні по службі, посилення виконавчої і трудової дисципліни. Робота спрямовувалася на підвищення особистої відповідальності кожного за суворе додержання законів,  фінансово-бюджетної дисципліни, збереження державного майна, недопущення використання державними службовцями своїх повноважень у корисних цілях, попередження корупційних правопорушень, інших порушень законодавства.

Протягом звітного періоду здійснювались заходи з підготовки необхідних матеріалів щодо нагородження кращих працівників та громадських діячів району районними та обласними відзнаками, державними нагородами.

Проводилася систематична роз’яснювальна робота щодо вжиття заходів та недопущення будь-якої можливості виникнення конфлікту інтересів, а також обов’язковості повідомлення про наявність конфлікту інтересів та пошуку шляхів його врегулювання і усунення.

 Проведено оцінювання результатів службової діяльності державних службовців, які займають посади державної служби категорії «Б» і «В». Метою оцінювання є визначення якості виконання державним службовцем поставлених завдань, а також прийняття рішення щодо його преміювання, планування службової кар’єри, визначення потреби у професійному навчанні.

Постійно здійснювалась робота по обліку військовозобов’язаних і призовників та бронювання військовозобов’язаних в районній державній адміністрації.

Торік районною державною адміністрацією проведено комплекс організаційних заходів, спрямованих на удосконалення стилю і методів роботи органу виконавчої влади, виконкомів місцевих рад, забезпечення конструктивної взаємодії з районною радою, її постійними комісіями та депутатським корпусом щодо здійснення контролю за виконанням органами місцевого самоврядування делегованих повноважень органів виконавчої влади.

              Найбільш ґрунтовною формою роботи райдержадміністрації з вирішення проблем в усіх сферах економіки та суспільного життя району залишається проведення засідань колегії райдержадміністрації із участю керівників органів місцевого самоврядування району.

            Забезпечено підготовку та проведення 12 засідань колегії райдержадміністрації, на яких розглянуто 33 запланованих для обговорення питань. За підсумками розгляду прийнято 33 розпорядження голови районної державної адміністрації, що перебувають на постійному контролі.

            Упродовж 2019 року в районну державну адміністрацію надійшло та опрацьовано 2889 документів, що на 398 більше, ніж у 2018 році, а також підготовлено та відправлено 2080 документів, що на 65 документів більше, ніж протягом 2018 року.

У райдержадміністрації  перебувають на контролі 313 контрольних документів, в тому числі: 188 розпоряджень, 49 доручень та 20 документів із грифом затвердження голови облдержадміністрації, 56 протоколів нарад при голові облдержадміністрації та його заступниках. За звітний період підготовлено та надіслано 724 контрольних інформації, з них 18 - в обласну державну адміністрацію та 706 – в структурні підрозділи облдержадміністрації та іншим адресатам.    

Упродовж вище згадуваного періоду головою райдержадміністрації видано 374 розпорядження з основної діяльності, 57 доручень та 33 заходи  голови райдержадміністрації, перебувають на контролі 350 розпоряджень, 57 доручень та 33 заходи із грифом «Затверджено».

В ході реалізації завдань, було отримано та проаналізовано понад 680 звітних інформації від структурних підрозділів райдержадміністрації, районних організацій та установ про стан виконання розпоряджень та доручень голови райдержадміністрації. Як наслідок, відповідно до розпоряджень голови райдержадміністрації знято з контролю 113 розпоряджень,  24 доручення та 18 документів з грифом «Затверджую». 

ІНША ІНФОРМАЦІЯ

Протягом 2019 року на особистому прийомі до керівництва районної державної адміністрації надійшло 33 звернення.

Керівництвом районної державної адміністрації проводяться виїзні прийоми громадян безпосередньо за місцем їх проживання відповідно до затверджених графіків.

У 2019 році проведено 18 виїзних днів прийому громадян. На цих прийомах надійшло 68 звернень

Щоквартально проводився аналіз роботи із зверненнями громадян. Зазначені узагальнені відомості подавалися голові районної державної адміністрації, а також ця інформація розміщувалася на веб-сторінці районної державної адміністрації, розглядалася на засіданнях колегії райдержадміністрації.

Дорученням голови районної державної адміністрації від 11.02.2019 року № 13 затверджено графік проведення перевірок структурних підрозділів райдержадміністрації у 2019 році, зокрема і щодо додержання законодавства про звернення громадян.

З метою покращення реалізації громадянами їх права на звернення функціонує постійно діюча «гаряча» телефонна лінія районної державної адміністрації. Протягом 2019 року послугами цієї лінії скористалося 15 громадян.

Інформація щодо функціонування постійно діючої «гарячої» телефонної лінії районної державної адміністрації висвітлюється на веб-сторінці райдержадміністрації.

При районній державній адміністрації створено постійно діючу комісію з питань розгляду звернень громадян. У 2019 року було проведено 7 засідань комісії, на яких слухалося 7 звернень, в результаті чого головою райдержадміністрації було надано 7 доручень щодо вирішення питань, порушених у зверненнях.

Упродовж 2019 року у райдержадміністрацію надійшло 425 звернення із них  323 письмових, більше сто - на особистому прийомі.. З усієї кількості звернень за 2019 рік:

-           7 письмових – повторні (6 - у 2018 році);

-            1 письмове звернення до Адміністрації Президента України (1 – у 2018 році);

-         1 письмове до Секретаріату Уповноваженого Верховної Ради України з    прав людини;

-          156 звернень на Урядову гарячу лінію (144 - у 2018 році);

-          12 звернень до Тернопільської обласної державної адміністрації (19 - у    2018 році).

Питання, із якими звертаються громадяни найчастіше:

-                     питання соціального захисту населення - 201;

-                     комунальне господарство - 91;

-                     аграрної політики і земельних відносин  27.

Велику кількість становлять звернення про надання матеріальної допомоги, а саме 84 особи звернулося у 2019 році, із них 19 є учасниками антитерористичної операції на Сході України, або членами їх сімей. Для порівняння: за аналогічний період 2018 року за наданням одноразової матеріальної допомоги звернулося 179 осіб. Із районного бюджету для виплати одноразової матеріальної допомоги було виділено коштів на суму 302 485 (триста дві тисячі чотириста вісімдесят п’ять) гривень, з яких – 240 000 (двісті сорок тисяч) гривень отримали учасники АТО.

Районна державна адміністрація в процесі виконання покладених на неї завдань постійно дотримується принципів гласності і відкритості. Матеріали про діяльність районної державної адміністрації  постійно доносяться до громадян через функціонуючі інтернет – ресурси, районне радіо. На веб-сторінці Кременецької районної державної адміністрації, за електронною адресою http://www.oda.te.gov.ua/kremenetska, розміщені матеріали про діяльність, інформаційне наповнення проводиться постійно. Про засідання колегій, проведення нарад, робочих зустрічей керівництва районної державної адміністрації можна знайомитися у розділі «Новини». Функціонують розділи: «Районна державна адміністрація», «Офіційні документи», «Звернення громадян», «Паспорт району», «Доступ до публічної інформації», «Громадська рада», «Архівний відділ», «Відділ агропромислового розвитку» та інші.  Загалом, більше 19 розділів . Також розміщенні на веб-сторінці РДА відомості і про інші бюджетні установи та організації району.

ІНФОРМАЦІЯ

про використання коштів на утримання районної державної адміністрації 

 

 

 

гривень

Назва видатків

2018 рік

2019 рік

різниця

Видатки на утримання районної державної адміністрації - всього

 

 

15699749

 

 

15898255

 

 

+198506

Оплата праці

12442312

12583751

+141439

Нарахування на заробітну плату

2726045

2735614

+9569

Предмети, матеріали

41300

31790

-9510

Оплата послуг

53400

59512

+6112

Видатки на відрядження

3817

3200

-617

Оплата комунальних послуг та енергоносіїв

 

426765

 

440664

 

+13899

Інші поточні видатки

6110

3724

-2386

Придбання обладнання і предметів довгострокового користування

-

40000

+40000

ПРИМІТКА: Видатки на утримання райдержадміністрації у 2019 році збільшилися порівняно з 2018 роком на 198506 гривень у зв'язку з підвищенням посадових окладів працівникам органів виконавчої влади відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 18 січня 2017р. №15 " Питання оплати праці працівників державних органів" (зі змінами) та збільшення тарифів на енергоносії.

 Шановні присутні!  У своєму звіті я намагався окреслити головні напрямки роботи мене,  як посадової особи, що виконує повноваження  керівника районної державної адміністрації і те, що вдалося зробити . Безперечно, у районі існує цілий ряд проблем, які не вирішені, проте які є актуальними і злободенними. Тому  є    відповідна стратегія розвитку району. Реалізація її напрямків і є головним завданням діяльності райдержадміністрації і робота над ними уже розпочалася.
 

 

 

Актуальна тема

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/kremenetska/ua/actualbody/311424_1.jpg 

Імплементація Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/tepebovlyanska/ua/agolova/images76.jpeg

Інформацію про Європейський Союз можна отримати:

Міністерство закордонних справ України
www.mfa.gov.ua

Представництво Європейської Комісії в Україні
www.delukr.ec.europa.eu

Державний комітет телебачення та радіомовлення України
www.comin.kmu.gov.ua
www.ukraine-nato.gov.ua

 Європейський простір
www.eu.prostir.ua

Місцеве РАДІОМОВЛЕННЯ

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/berezhanska/ua/oprosbody/uk.gif

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/berezhanska/ua/informbody/4564

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/berezhanska/ua/oprosbody/gu2.gif

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/berezhanska/ua/oprosbody/children.gif

Про сплату податку на доходи фізичних осіб відокремленим підрозділом

Запобігання проявам корупції

Детінізація економіки

Почесне звання "Мати-героїня"