Кременецька районна державна адміністрація
47000, м.Кременець, вул.Шевченка, 56
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

             http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/kremenetska/ua/posilbody/222.png

              

Опитування

ГАРЯЧІ    НОВИНИ

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/kremenetska/ua/topimg/5.jpg

Запрошуємо до співпраці!

18.06.2021 | 09:02

Шановні керівники громадських об’єднань, релігійних, благодійних організацій,творчих спілок, професійних спілок та їх об’єднань, організацій роботодавців та їх об’єднань, засобів масової інформації (далі - інститути громадянського суспільства) Кременецького району, які зареєстровані в установленому порядку і які не менше шести місяців до дати оприлюднення адміністрацією повідомлення про формування складу громадської ради проводять на території Кременецького району заходи, дослідження, надають послуги, реалізують проєкти, пов’язані з визначеною законодавством сферою діяльності місцевої державної адміністрації!

more...

Архів гарячих новин

  

Прес-служба повідомляє

Науково-технічна рада НПП "Кременецькі гори"

25.06.2021 | 12:50
Голова адміністрації Віталій Кудлак взяв участь у заходах Національного природного парку "Кременецькі гори" в рамках відзначення Дня природно-заповідної справи. more...

Відбір директорів шкіл Кременецького району

25.06.2021 | 11:25

Заступник голови районної державної адміністрації Алла Злочевська взяла участь в організації конкурсного відбору директорів закладів загальної середньої освіти.

Проведено розгляд заяв претендентів для участі у конкурсі на посаду директора Кременецької ЗОШ І-ІІІ ст. №1 імені Галини Гордасевич, гімназії №6 та №3 Кременецької міської ради Тернопільської області та поданих ними документів на відповідність установленим законодавством вимогам.

more...

Надання матеріальної допомоги внутрішньо переміщеним особам

25.06.2021 | 11:11

Голова районної комісії з питань відновлення і призначення соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам Алла Злочевська провела чергове засідання.

            Розглянуто звернення, що надійшли в управління соціального захисту населення Кременецької районної державної адміністрації, щодо призначення соціальних виплат переміщеним.

            Враховуючи соціальний статус, стан здоров'я, матеріальне забезпечення заявників, комісією було призначено допомогу, згідно чинного законодавства.

more...

МІЖРЕГІОНАЛЬНА СПІВПРАЦЯ У РОЗВИТКУ ТУРИСТИЧНОЇ ГАЛУЗІ

25.06.2021 | 10:49

24 червня 2021 року у Дубенському замку, що знаходиться на межі Тернопільської і Рівненської областей, проходив Міжрегіональний форум з питань історичної спадщини Великої Волині.

До участі у заході запрошені Лариса Петасюк – заступник міністра культури та інформаційної політики України, Мар’яна Олеськів – керівниця Державного агентства розвитку туризму, заступники голови облдержадміністрації, які курують питання туризму, Рівненської, Волинської, Тернопільської, Житомирської, Хмельницької областей. Модератором форуму є Волинська бізнес-школа при Острозькій Академії.

Тернопільську область на заході представляли Віктор Устенко – заступник голови обласної державної адміністрації, Світлана Байталюк – директор департаменту культури та туризму, Віталій Кудлак – голова Кременецької районної державної адміністрації, Ярослав Матвійчук – голова Тернопільської районної державної адміністрації.

more...

Відбір директорів шкіл

24.06.2021 | 12:29

Заступник голови районної державної адміністрації Алла Злочевська взяла участь в організації конкурсного відбору директорів закладів загальної середньої освіти.

Проведено розгляд заяв претендентів для участі у конкурсі на посаду директора Шумського навчально-виховного комплексу “ЗНЗ І-ІІІ ст. – гімназія”, Андрушівського НВК “ЗНЗ І-ІІІ ст. - ДНЗ”, Суражського НВК "загальноосвітній навчальний заклад І-ІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад" Шумської міської ради Тернопільської області та поданих ними документів на відповідність установленим законодавством вимогам.

more...

День держслужби у Кременецькій РДА

23.06.2021 | 12:32

Слова подяки звучали для державних службовців від голови Кременецької районної державної адміністрації Віталія Кудлака

Розпорядження голови РДА

До привітань долучилися працівники районної ради, міської ради, керівники установ, організацій.

На завершення урочистостей держслужбовці отримали у подарунок міні концерт.

more...

Відбір кандидатів на посади директорів шкіл району

23.06.2021 | 10:46

Заступник голови районної державної адміністрації Алла Злочевська взяла участь в організації конкурсного відбору директорів закладів загальної середньої освіти.

Проведено розгляд заяв претендентів для участі у конкурсі на посаду директора Кременецької ЗОШ І-ІІІ ст. №1 імені Галини Гордасевич, гімназії №6 Кременецької міської ради Тернопільської області та поданих ними документів на відповідність установленим законодавством вимогам.

more...

Всеукраїнський форум “Україна 30. Здорова Україна”, Київ 22-24 червня

23.06.2021 | 09:47

Президент Володимир Зеленський у вівторок долучився до роботи Всеукраїнського форуму “Україна 30. Здорова Україна”, що проходить в Києві з 22 по 24 червня.

Перший день заходу, присвячено темі “Активна Україна”, Глава держави презентував загальнонаціональну програму “Здорова Україна”.

Другий день на тему “Свідома Україна” - презентація нового шкільного меню. Розповідь про кампанію з популяризації культури здорового харчування, що є основою програми “Нова українська школа – простір здоров’я”.

Тема третього дня форуму – “Життєлюбна Україна”. Учасники заходу висловлять своє бачення того, як продовжити тривалість та підвищити якість життя українців, а також обговорять необхідність профілактики захворювань, методи боротьби зі стресом та екологічні чинники, які впливають на здоров’я нації.

more...

Щиро вітаємо всіх захисників інтересів держави із професійним святом – Днем державної служби України!

23.06.2021 | 09:18

Шановні державні службовці, колеги!

Щиро вітаємо всіх захисників інтересів держави із професійним святом – Днем державної служби України!

Довіра до влади починається з державного службовця. З одного боку, Ви наділені широкими повноваженнями, а з іншого – подвійна відповідальність за стан справ у суспільстві. Це нелегка праця: гнучко реагувати на потреби і запити сучасного суспільства, вільно орієнтуватися в законодавчому полі в умовах реформування, працювати над вирішенням багатьох питань життєдіяльності мешканців нашого району різних вікових категорій!

Державні службовці не лише виконують свої обов'язки, а й несуть відповідальність за добробут та майбутнє свого народу, демонструючи бажання служити з чистим серцем та відданістю людям.

Бажаємо Вам міцного здоров’я, життєвої енергії, творчого натхнення! Нехай з Вами буде мудрість, сила духу, впевненість у щасливому майбутньому нашої яскравої рідної держави.

Щастя вам, успіхів і процвітання!

З повагою

Голова адміністрації Віталій Кудлак

more...

Архів новин

  

Щоденна інформація щодо захворюваності на COVID-19 Кременецький район

25.06.2021 | 11:44

 

Щоденна інформація щодо захворюваності на  COVID-19
за день та з наростаючим підсумком з початку захворюваності
Перелік показників 25.06.
Зах. за пот. день Зах. з наростаючим підсумком
Кременецький     район:    
* захворіло: 1 3732
* одужало 1 3344
* померло 0 76
* госпіталізовано 1 622
* лікуються амбулаторно 0 3066
     
Вишнівецька ТГ:    
* захворіло: 1 682
* померло 0 5
     
Лановецький         район:    
* захворіло: 0 1721
* одужало 2 1704
* померло 0 16
* госпіталізовано 0 338
* лікуються амбулаторно 0 1383
     
Шумський           район:    
* захворіло: 0 1838
* одужало 1 1796
* померло 0 36
* госпіталізовано 0 485
* лікуються амбулаторно 0 1354
more...

Архів привітань

  

 

 

Анонси подій

Інформаційні послуги

Актуальна тема