Кременецька районна державна адміністрація
47000, м.Кременець, вул.Шевченка, 56
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

 • http://ogp.gov.ua/sites/default/files/president.gif
 • http://ogp.gov.ua/sites/default/files/kmu.gif
 • http://www.vin.gov.ua/web/vinoda.nsf/actbanersnet/Ban11/$FILE/vru.jpg 
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/predstav2.jpg
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/kremenetska/ua/posilbody/cp9wldlwaaan2iu.jpg
 • http://cs614727.vk.me/v614727785/158da/fV7SlKtK6Wc.jpg
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/kremenetska/ua/posilbody/10_big.jpg 
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/kremenetska/ua/posilbody/8030251sm.jpg
 • http://eacs.com.ua/img/m65_0_ru.jpg 
 • http://vodolaga.org/Dizayn/pub-inf.jpg
 • http://www.minjust.gov.ua/static/images/bann/publicinfo-1.jpg
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/berezhanska/ua/posilbody/lustraition_160_102.gif
 • http://comin.kmu.gov.ua/img/Anti_kor_Portal.gif 
 • http://www.itk.ua/files/partners/middle_image_37.png?r=1359587582
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/tepebovlyanska/ua/posilbody/rnbou2.jpg
 • http://www.vinoblzem.gov.ua/wp-content/uploads/2012/12/kn-ap.png
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/tepebovlyanska/ua/posilbody/54_antimonopol.jpg
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/tepebovlyanska/ua/posilbody/spfu.jpg
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/tepebovlyanska/ua/posilbody/nads.gif
 •  http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/tepebovlyanska/ua/posilbody/nadu1.jpg
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/tepebovlyanska/ua/posilbody/cvk.jpg 
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/tepebovlyanska/ua/posilbody/drv_bane.jpeg
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/tepebovlyanska/ua/posilbody/sud.jpg
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/tepebovlyanska/ua/posilbody/konst.jpg
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/333.jpg
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/baner3.jpg  
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/10_1.jpg  
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/tepebovlyanska/ua/posilbody/61_ternop.jpg
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/tepebovlyanska/ua/posilbody/logotyp_gu_dfs_ternopil.jpg
 •  http://comin.kmu.gov.ua/img/ukrinform.gif
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/tepebovlyanska/ua/posilbody/62_baner_gus.jpg
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/14122012.jpg
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/temp1.gif
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/mp29.jpg
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/kremenetska/ua/posilbody/111

             http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/kremenetska/ua/posilbody/222.png

             

На головну / Районна державна адміністрація / Керівництво

ПУБЛІЧНИЙ ЗВІТ голови Кременецької районної державної адміністрації за 2018 рік


 

П У Б Л І Ч Н И Й    З  В  І  Т

голови Кременецької районної державної адміністрації за 2018 рік

Шановні присутні!

            Відповідно до законодавства України, з метою інформування громадськості про підсумки діяльності, забезпечення прозорості районного органу виконавчої влади, пропоную вашій увазі публічний звіт голови  районної державної адміністрації за 2018 рік.

            Головними напрямками в діяльності райдержадміністрації та мене, як посадової особи, яка її очолює, були питання соціально-економічного розвитку та забезпечення відповідного функціонування бюджетних галузей району. З цією метою робота була спрямована не лише на  залучення коштів до бюджетів різних рівнів, а й залучення додаткових надходжень  через іноземні інвестиції, реалізацію проектів та грантів.

             Кременеччина за своїм потенціалом є і продовжує бути тим регіоном, який наполегливими спільними зусиллями і влади, і бізнесу, і кожного його жителля рік за роком зміцнює соціально – економічний стан, оновлюється і розвивається. Так впродовж останіх років у нас запрацювало ряд підприємств, які забезпечили робочі місця, надходження до бюджету, оздоровили економічну ситуацію загалом.       

              Одним із пріоритетних завдань, які визначає для себе районна державна адміністрація, є залучення фінансових ресурсів у район.

На сьогоднішній день в районі внаслідок тривалих перемовин приватним підприємством «Агро – Експрес - Сервіс» реалізується проект щодо будівництва тваринницької ферми на 1200 голів ВРХ в селі Розтоки. Станом на 01 січня 2019 року змонтовано каркаси чотирьох тваринницьких приміщень із запланованих п’яти.

              Польською компанією «Polko Grоup» проводиться реконструкція викуплених приміщень колишнього дослідно - спеціалізованого заводу в селі Малі Бережці під завод по виробництву заморожених ягід, фруктів та овочів. Вже в 2019 році Польською компанією планується створити 50 нових робочих місць, із середньою зарплатою 10 тис. гривень.

              На базі кооперативу «Лосятинське молочне джерело», спільно з підприємством «Екофрутс», в 2018 році створено нове підприємство «Бері трейд», що займається переробкою малини та її експортом до країн Європи. За рахунок іноземних інвестицій введено в експлуатацію лінію по переробці малини на пюре, що дало можливість створити шість нових робочих місць. В сезон щоденно тут переробляється біля 20 тонн малини. Як результат діяльності даного підприємства, члени кооперативу «Лосятинське молочне джерело» мають стабільний ринок збуту ягоди. У 2018 році підприємством Екофрутс розроблено та реалізовано проект по збільшеню насаджень суниці загальною площею 6 га та отримано кошти на відшкодування саджанців відповідно до держаної програми підтримки виноградарства та садівництва в сумі 486 тис. гривень.

             У 2017 році в селі Горинка розпочало свою діяльність товариство з обмеженою відповідальністю “Компанія “БКГ”. У 2018 році підприємством взято в оренду сад та розроблено проект по створенню насаджень яблуні, загальною площею 120 га. Протягом 2018 року підприємством закладено 7 га нових сертифікованих сортів, зорієнтованих на експорт до країн Європи. Підприємство взяло участь у державній програмі підтримки садівництва та виноградарства і отримало відшкодування у розмірі 80% від вартості саджанців в сумі 933 тис. гривень. В 2019 році підприємством планується завершити передбачені проектом роботи у повному обсязі та створити додаткові робочі місця як сезонного так і постійного характеру. Як перспектива на майбутнє - планується будівництво овочесховища та камери дозрівання для овочів та фруктів.

               Також з метою підтримки та розвитку підприємництва, у рамках польського проекту, в структурі райдержадміністрації утворений районний центр підтримки підприємництва. За період своєї діяльності районним центром: організовано проведення п’яти семінарів з актуальних питань для потенційних і діючих суб’єктів підприємництва;  забезпечено проходження шестисуб’єктів господарювання району до обласного бізнес – інкубатора; спільно із суб’єктами господарювання району розміщено шість бізнес - пропозицій в інформаційній мережі, яка має назву Європейська мережа підприємств, що діє в рамках однієї із ключових програм Євросоюзу. Доступ до даних пропозицій мають суб’єкти господарювання із 65 країн світу; розроблено бізнес каталог району, який було розповсюджено потенційним інвесторам в рамках проведення Міжнародного інвестиційного форуму «Тернопільщина Invest-2018», що проходив в травні 2018 року у місті Збараж; сформовано розширену базу земельних ділянок та приміщень для започаткування бізнесу, яку надіслано в Агенцію регіонального розвитку в Тернопільській області, з метою пошуку потенційних інвесторів.

               Незважаючи на певні негативні чинники, які мають вплив на соціально – економічний розвиток, нам вдалося суттєво зміцнити матеріально – технічну базу закладів бюджетної сфери.  

              Протягом 2015 – 2018 років для проведення ремонтів та покращення матеріально технічної бази в сфері освіти району використано 21 млн 738 тис. гривень бюджетних та інших коштів. За три останні роки для забезпечення потреб підвозу учнів і педагогічних працівників придбано 4 шкільні автобуси за кошти державного бюджету та співфінансування з місцевих бюджетів;

-          в 2018 році за рахунок субвенції з державного бюджету на здійснення заходів щодо соціально - економічного розвитку окремих територій: проведено заміну 66 вікон та 14 дверей в навчально - виховному комплексі “Ридомильська ЗОШ I-IIIступеня-ДНЗ” на суму 700 тис. гривень та придбано мультимедійну техніку в Попівецьку ЗОШ I-II ст. і Кременецький ліцей ім. Уласа Самчука на суму 888 тис. гривень;

-           в 2018 році використано 1 млн 131 тис. гривень із залишків освітньої субвенції на придбання комп’ютерної техніки для Кременецького ліцею ім. У.Самчука, Волинського ліцею, Білокриницької ЗОШ І-ІІІ ст., Горинської ЗОШ І-ІІІ с. та її філії. Для шкіл району придбано дидактичних матеріалів на суму 710 тис. гривень та 7 комплектів комп’ютерного обладнання для початкових класів «Нової української школи» на суму 375 тис. гривень.  21 комплект засобів навчання для молодшої ланки загальноосвітніх навчальних закладів на суму 1 млн 42 тис. гривень був отриманий від управління освіти та науки облдержадміністрації;

-          також в вересні 2018 року розпочато роботи по реалізації масштабного, як для нашого району, проекту по реконструкції спортивного ядра у Волинському ліцеї, кошторисною вартістю 16 млн 253 тис. гривень, на реалізацію якого з державного фонду регіонального розвитку спрямовано 13 млн гривень.

                Упродовж 2015 - 2018 років на проведення ремонтних робіт по закладах культури району використано 5 млн 113 тис. гривень.  Проведено капітальні ремонти другого поверху центральної бібліотеки ім. Ю.Словацького, клубів сіл Чугалі, Бонівка, Веселівка, будинку культури с. Білокриниця,  танцювального залу, кінозалу, частково опалювальної системи  Кременецького районного будинку культури, перекрито дах клубу, бібліотеки селаЛішня. Значні ремонтні роботи проведено в клубних закладах сіл Крижі, Катеринівка, Іванківці, Ст.Олексинець, Підлісці, В.Млинівці.  Проведено заміну 186 вікон на склопакети та 34 дверей. На придбання звукопідсилюючої апаратури, сценічних костюмів, одягу сцени, музичних інструментів, культінвентаря, спортінвентаря для закладів культури використано 1 млн 220 тис. гривень. Тільки у 2018 році для бібліотек-філій централізованої бібліотечної системи придбано нової літератури на суму 89 тис. гривень.

         В галузі охорони здоров’я продовжується робота щодо створення Кременецького госпітального округу, зокрема, уже функціонує сучасне кардіологічне відділення на базі Кременецької районної комунальної лікарні, проведені ремонтні роботи у приймально-діагностичному відділенні, закуплено стерилізаційні сухожарові шафи для закладу. Також відкрито кабінет спіральної комп’ютерної томографії Західно – Українським медичним центром «МЕВІЗ».

           Кременецькою районною комунальною лікарнею в рамках грантової програми уряду Японії  отримано медичне обладнання на загальну суму 2 млн 121 тис. гривень, в тому числі: ультразвукову діагностичну систему вартістю 1 млн 575 тис. гривень; гематологічний аналізатор вартістю 248 тис. гривень; вентиляційний прилад в комплексі з сумкою та аксесуарами вартістю 298 тис. гривень. Торік обладнання введене в експлуатацію.

          Кременецьким центром первинної медико - санітарної допомоги в рамках конкурсу малих грантів Посольства Республіки Польща в Україні, отримано 39 холодильників для зберігання вакцин на суму 219 тис. гривень.

           В 2018 році в рамках урядової програми «Доступні ліки» заключено договори з 10 аптеками району на суму 1 млн 748 тис. гривень. 

          Кременеччина, як і вся країна, включилася в процес децентралізації, основна мета якої – забезпечити такі зміни, які б стали основою для ефективного розвитку територій, отримання якісних і доступних послуг, комфортних умов для проживання людей в кожній громаді, незалежно - чи це велике місто, чи маленьке село. Досвід, хоча і не великий, функціонування двох об’єднаних територіальних громад у районі, уже дає певні результати.         

          Загалом протягом 2016 – 2018 років з державного бюджету надійшло 7 млн 912 тис. гривень субвенції на формування інфраструктури Почаївської та Лопушненської об’єднаних територіальних громад. За рахунок зазначених коштів громадам вдалося значно зміцнити соціальну інфраструктуру населених пунктів.

            В районі вироблена стратегія, впровадження якої дасть змогу отримати прибутки, розвинути інфраструктуру, поповнити бюджетну казну. Адже ми продовжуємо роботу в галузях економіки, де створюється додана вартість, це зокрема:

              В галузі промисловості:

 відкриття Польською компанією «Polko Grоup» заводу по виробництву заморожених ягід, фруктів та овочів на базі викуплених приміщень колишнього дослідно - спеціалізованого заводу в селі Малі Бережці;

відкриття датською компанією “Хйорт Кнудсен” на базі викуплених приміщень колишньої фабрики “Іква” в місті Почаїв додаткової лінії по виробництву матраців, із створенням відповідно 30 додаткових робочих місць з середньою зарплатою 9 тис. гривень;

 будівництво сонячної електростанції компанією “Трайдент - Енерджі” (місто Київ) на базі вільної земельної ділянки площею 46 га на території Білокриницької сільської ради. Вироблена електроенергія буде реалізовуватись по зеленому тарифу в об’єднану енергетичну систему України;

             В галузі сільського господарства:

завершення будівництва ферми приватним підприємством “Агро-Експрес-Сервіс” в селі Розтоки на 1200 голів ВРХ;

посадка 120 га саду в селі Кушлин товариством з обмеженою відповідальністю “Компанія “БКГ”;

збільшення площ посадки суниць підприємством «Екофрутс», розширення виробництва заморожених ягід та збільшення обсягів експортних поставок до країн Європи.

Виконання вищеперелічених заходів та проведення роботи щодо залучення потенційних інвесторів для реалізації ними інвестиційних проектів на території 17-ти вільних земельних ділянок та 6-ти приміщень, які пропонуються до продажу, забезпечить додаткове наповнення місцевих бюджетів району.

            В сфері дорожнього господарства:

завершення ремонту міжнародної автомобільної дороги державного значення М-19 (дорога Тернопіль – Кременець – Дубно) в межах Кременецького району;

ремонт автомобільних доріг загального користування місцевого значення району, загальна протяжність яких становить 229 км. На 2019 рік райдержадміністрацією подано пропозиції в управління капітального будівництва облдержадміністрації щодо проведення ремонтних робіт на 55 км доріг місцевого значення району, а саме на дорогах: Вишнівець - Новий Олексинець; Крижі – Іква; Кременець – Дунаїв; Савчинці – Дунаїв – Попівці – Рудка; (Кременець - Козин) – Сапанів.

АНАЛІЗ ДІЯЛЬНОСТІ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ В БЮДЖЕТНІЙ СФЕРІ

        Соціально-економічний розвиток району залежить від наповнення дохідної частини місцевих бюджетів, оскільки тільки за наявності достатнього обсягу фінансових ресурсів місцеві органи влади зможуть задовільнити потреби громади.

            Якщо порівняти власні надходження до місцевих бюджетів району за останні роки, то слід відмітити, що зберігається стійка тенденція до зростання, незважаючи на те що значний фінансовий ресурс було передано на створені Почаївську та Лопушненську територіальні громади, а також місто обласного значення Кременець. Так, якщо у 2014 році зведений бюджет Кременецького району за власними доходами становив 34,3 млн гривень, то вже у 2018 році власні доходи місцевих бюджетів склали 65,7 млн гривень, або зросли за 4 роки майже у 2 рази.

            Надходження до бюджетів усіх рівнів забезпечували протягом останніх років своєчасну виплату заробітної плати та розрахунки за енергоносії, за винятком 2018 року, оскільки ріст дохідної частини районного бюджету в цьому році склав лише 17,6 відсотка.

            Слід відмітити, що всі сільські ради району є самодостатніми та беруть активну участь у покращенні матеріально-технічної бази не лише установ, які розташовані на їх території, а також надається значна підтримка районним комунальним лікарням. Так, протягом останніх 3 років районному бюджету було надано 6,2 млн. гривень.

            Кошти місцевих бюджетів району спрямовувались не лише на видатки споживання, але і на видатки розвитку. Так, за рахунок усіх джерел надходжень на покращення матеріально-технічної бази бюджетних установ, капітальний ремонт, реконструкцію спрямовано в 2016 році  - 8,5 млн гривень, 2017 році – 6,1 млн гривень та в 2018 році – 13,7 млн гривень.  

                           Шановні присутні!

      Хочу наголосити на тому, що райдержадміністрація на період до 2021 року визначила для себе перспективу у розвитку району та реалізації його пріоритетних напрямків, над чим уже почали працювати. Це. зокрема:

            В галузі охорони здоров’я та спорту:

        - проведення реконструкції поліклінічного корпусу Кременецької районної комунальної лікарні, кошторисною вартістю 18 млнгривень. В листопаді 2018 року даний проект подано на конкурсний відбір проектів, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку у 2019 році;

- будівництво спортивних майданчиків для міні-футболу зі штучним покриттям в селах В.Млинівці, Горинка, Білокриниця, Дунаїв та В.Бережці, орієнтовною загальною кошторисною вартістю 7,5 млн гривень (1,5 млн гривень – орієнтовна вартість одного майданчика);

            В галузі освіти:

  - завершення реконструкції спортивного ядра у Волинському ліцеї;

  - будівництво басейну на базі Волинського ліцею;

  - проведення заміни 275 вікон та 27 дверей в районному центрі дитячої творчості, в Новоолексинецькій ЗОШ І-ІІ ст., в НВК ?Гаївської ЗОШ І-ІІ ст.- ДНЗ? та в Горинській ЗОШ І-ІІІ ст., загальною кошторисною вартістю 4 млн гривень;

   - проведення капітального ремонту даху Лідихівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, реконструкція господарської будівлі під паливну із влаштуванням центрального опалення Чугалівської ЗОШ І-ІІ ступенів, технічне переоснащення (модернізація) внутрішньої системи опалення ЗОШ І-ІІ ступенів в с. Шпиколоси, загальною кошторисною вартістю 3 млн 184 тис. гривень;

В галузі культури:

    - проведення ремонтних робіт в центральній бібліотеці ім. Ю. Словацького, кошторисною вартістю 737 тис. гривень;

 - придбання крісел та обладнання в кінозал, ремонт окремих кімнат другого поверху, ремонт системи опалення, обладнання студії звукозапису в Кременецькому районному будинку культури;

- реконструкція фонтану біля Кременецького районного будинку культури;

ОРГАНІЗАЦІЙНА ІНФОРМАЦІЯ

          В районній державній адміністрації згідно штатного розпису є 129 одиниць. В апараті та тринадцяти  структурних підрозділах райдержадміністрації року працює: 96 –  на посадах державної служби, 15 – виконують функції з обслуговування,18 вакантних посад.

         Аналіз кваліфікаційного складу державних службовців свідчить про високий освітній рівень працівників (98% мають повну вищу освіту). В органі влади працює 7 магістрів державної служби, 1 працівник навчається в Тернопільському національному економічному університеті на факультеті державного управління. Ще 30 осіб впродовж минулого року підвищили кваліфікацію. На жаль, через недостатні обсяги фінансування не повністю виконано плани-графіки підвищення кваліфікації державних службовців.

        Працівники райдержадміністрації приймали участь у щорічному Всеукраїнському конкурсі «Кращий державний службовець».

        Відносно осіб, які претендують на зайняття посад, які передбачають зайняття відповідального або особливо відповідального становища, та посад з підвищеним корупційним ризиком, згідно із Законом України «Про запобігання     корупції» проводиться спеціальна перевірка.
       Усі працівники апарату та структурних підрозділів районної державної адміністрації письмово попереджені про обмеження, встановлені антикорупційним законодавством, пов’язані з прийняттям на державну службу та її проходженням; ознайомленні із Загальними правилами поведінки державного службовця, правилами внутрішнього службового розпорядку.

На виконання вимог Закону України «Про запобігання корупції» до 1 квітня 2018 року проведено електронне декларування  майна, доходів, витрат і зобов'язань фінансового характеру державними службовцями районної державної адміністрації.

       Від суб’єктів декларування, які звільняються  або іншим чином припиняють діяльність, пов’язану з виконанням функцій держави, при звільненні отримується декларація про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру за період, не охоплений раніше поданою декларацією.

Ведеться систематична роз’яснювальна робота щодо вжиття заходів та недопущення будь-якої можливості виникнення конфлікту інтересів, а також обов’язковості повідомлення про наявність конфлікту інтересів та пошуку шляхів його врегулювання і усунення. За звітний період надійшло 1 повідомлення про можливий конфлікт інтересів.

          В районній державній адміністрації налагоджено відповідно до нормативних документів ведення обліку військовозобов’язаних і призовників та бронювання військовозобов’язаних. НА постійному контролі – питання дотримання штатної і фінансової дисципліни, вжиття заходів  щодо мотивації персоналу апарату та структурних підрозділів районної державної адміністрації.

           Постійною є робота районної державної адміністрації над проведенням комплексу організаційних заходів, спрямованих на удосконалення стилю і методів роботи органу виконавчої влади, виконкомів місцевих рад, забезпечення конструктивної взаємодії з районною радою, її постійними комісіями та депутатським корпусом щодо здійснення контролю за виконанням органами місцевого самоврядування делегованих повноважень органів виконавчої влади.

            Найбільш ґрунтовною формою роботи райдержадміністрації з вирішення проблем в усіх сферах економіки та суспільного життя району залишається проведення засідань колегії райдержадміністрації із участю керівників органів місцевого самоврядування району.

            Забезпечено підготовку та проведення 12 засідань колегії райдержадміністрації.

У райдержадміністрації  перебувають на контролі 310  контрольних документи, в тому числі: 188 розпоряджень, 44 доручення та 21 документ із грифом « Затвердження» голови облдержадміністрації, 57 ролтоколів нарад при голові облдержадміністрації та його заступників. За звітний період підготовлено та надіслано 712 контрольних інформацій, з них – 20- в обласну державну адміністрацію та 692 – в в структурні підрозділи облдержадміністрації та іншим адресатам.

        Упродовж вище згадуваного періоду головою рай держадміністрації видано 471 розпорядження з основної діяльності, 59 доручень та 48 заїодів голови райдержадміністрації, перебувають на контролі 240 розпоряджень, 48 доручень та 27 заходів.

         За підсумками проведення  засідань Колегії районної державної адміністрації прийнято 38 розпоряджень та 1 протокольне доручення, які також перебувають на постійному контролі у райдержадміністрації.

         Продовжена практика перевірок виконання актів законодавства, розпоряджень та доручень голови райдержадміністрації безпосередньо у структурних підрозділах райдержадміністрації, виконкомах  місцевих  рад в  частині  делегованих  повноважень органів виконавчої влади.

Протягом поточного року головою районної державної адміністрації проведено 33 наради за участю заступника голови  та керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, розглянуто 36 питання та дано 303 доручення з різними термінами виконання.

           Щотижня загальним відділом готується зведена інформація по виконанню завдань, визначених у протоколі проведення нарад .

ІНША ІНФОРМАЦІЯ

           Протягом 2018 року районною державною адміністрацією приділено значну увагу вирішенню завдань, визначених Законом України «Про звернення громадян», Указом Президента України від 07 лютого 2008 року № 109/2008 «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування», прийнятим на їх виконання актами голів обласної та районної державної адміністрацій.

           З метою забезпечення виконання Указу Президента України від 07 лютого 2008 року № 109/2008 «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування» головою районної державної адміністрації прийнято розпорядження від 21 лютого 2008 року № 117 з даного питання.

           У райдержадміністрації затверджено графіки прийому громадян у першому та другому півріччі 2018 року, від 10 січня 2018 року № 02-2/02-29, 03 березня 2018 року   № 01-11/02-29, від 11 липням 2018 року № 01-29/02-29 та від 29 серпня 2018 року № 01-36/02-29. Зазначені графіки відповідають вимогам Указу Президента України від 07 лютого 2008 року № 109/2008.

Протягом 2018 року на особистому прийомі до керівництва районної державної адміністрації надійшло 141 звернення.

           Керівництвом районної державної адміністрації проводяться виїзні прийоми громадян безпосередньо за місцем їх проживання. Відповідні графіки таких прийомів на І півріччя 2018 року затверджені першим заступника голови  райдержадміністрації , від 10 січня 2018 року № 02-3/02-29, та № 02-4/02-29. Що стосується графіків проведення виїзних днів прийому на ІІ півріччя, то вони затверджені головою райдержадміністрації від 11 липня 2018 року за № 01-30/02-29 та № 01-31/02-29.

          За звітний період у 2018 році проведено 18 виїзних днів прийому громадян. На цих прийомах надійшло 75 звернення, із них 35- до голови районної державної адміністрації,  17 - до першого заступника голови районної державної адміністрації та 23 - до заступника.

         У районній державній адміністрації щоквартально проводиться аналіз роботи із зверненнями громадян. Зазначені узагальнені відомості подаються голові районної державної адміністрації, а також ця інформація розміщується на веб-сторінці районної державної адміністрації.

          Дорученням голови районної державної адміністрації від 11.07.2018 року № 32 та 05.01.2018 року №2  затверджено графік проведення перевірок структурних підрозділів райдержадміністрації у 2018 році, зокрема додержання законодавства про звернення громадян, а також згідно з дорученням голови райдержадміністрації від 04 січня 2018 року № 1 проводяться перевірки у виконкомах місцевих рад.

           У 2018 році питання щодо підсумків розгляду звернень громадян, які надійшли до райдержадміністрації у 2017 році та за перше півріччя 2018 року розглянуто на засіданнях колегій районної державної адміністрації. За результатами розгляду були прийняті розпорядження голови райдержадміністрації від 26.01.2018 року № 16-од та від 26.07.2018 року                  № 286-од з визначених питань.

          З метою покращення реалізації громадянами їх права на звернення функціонує постійно діюча «гаряча» телефонна лінія районної державної адміністрації. Протягом 2018 року послугами цієї лінії скористалося 45 громадян.

           Інформація щодо функціонування постійно діючої «гарячої» телефонної лінії районної державної адміністрації висвітлюється на веб-сторінці райдержадміністрації.

           Відповідно до розпорядження голови районної державної адміністрації від 21 лютого 2008 року №117 «Про організацію виконання Указу Президента України від 07 лютого 2008 року № 109/2008 «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування»», при районній державній адміністрації створено постійно діючу комісію з питань розгляду звернень громадян. За звітний період 2018 року було проведено 4 засідання комісії, на яких слухалося 4звернення, в результаті чого головою райдержадміністрації було надано 4 доручення щодо вирішення питань порушених у зверненнях.

Упродовж 2018 року у райдержадміністрацію надійшло 1025 звернення із них 884 письмових, 141 на особистому прийомі. Для порівняння за аналогічний звітний період 2017 року надійшло усього 1281 звернень, з них 1199 письмових. З усієї кількості звернень за 2018 рік:

  6 письмових – повторні (21 - у 2017 році);

1 письмове звернення до Адміністрації Президента України (2 – у 2017році);

 1  звернення до Апарату Верховної Ради України;

 2 письмових до Секретаріату Уповноваженого Верховної Ради України з    прав людини;

 144 звернень на Урядову гарячу лінію (110 - у 2017 році);

 19 звернень до Тернопільської обласної державної адміністрації (25 - у    2017 році).

Питання по яких звертаються громадяни найчастіше:

-          аграрної політики і земельних відносин - 450;

-          питання соціального захисту населення - 328;

-          комунальне господарство 80;

-          сім’ї, молоді, тендерної рівності, фізичної культури та спорту - 57.

           З вищенаведеного переліку звернень, значна кількість стосується земельних питань 450, зокрема, переоформлення земельних ділянок, що потребує прийняття розпоряджень голови районної державної адміністрації:

«Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі на місцевості»;

 «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення відновлення меж земельної ділянки в натурі на місцевості».

           Велику кількість становлять звернення про надання матеріальної допомоги, а саме 179 осіб звернулося у 2018 році, із них 77 є учасниками антитерористичної операції на Сході України, або членами їх сімей. Для порівняння за аналогічний звітний період 2017 року, за наданням одноразової матеріальної допомоги звернулося 183 осіб. Із районного бюджету для виплати одноразової матеріальної допомоги було виділено коштів на суму 528 843 (п’ятсот двадцять вісім тисяч вісімсот сорок три) гривені, з яких – 389 000 (триста вісімдесят дев’ять тисяч) гривень отримали учасники АТО

            Районна державна адміністрація в процесі виконання покладених на неї завдань, постійно дотримується принципів гласності і відкритості. Матеріали про діяльність районної державної адміністрації  постійно доносяться до громадян через функціонуючі інтернет – ресурси, публікуються у місцевому тижневику «Діалог» Кременецького ТОВ Інформаційний центр «Діалог», озвучуються по районному радіомовленні. Протягом 2018 року у всіх засобах масової інформації району висвітлювались найгарячіші теми та події, яскраві особистості району з їх думками та позиціями. Слід сказати, що через певні фінансові проблеми не завжди вдається у районному тижневику опублікувати усі необхідні матеріали. Тому визначаємо головні і першочергові. На веб-сторінці Кременецької районної державної адміністрації, за електронною адресою http://www.oda.te.gov.ua/kremenetska, розміщені матеріали про діяльність, інформаційне наповнення проводиться постійно. Про засідання колегій, проведення нарад, робочих зустрічей керівництва районної державної адміністрації можна знайомитися у розділі «Новини». Функціонують розділи: «Районна державна адміністрація», «Офіційні документи», «Звернення громадян», «Паспорт району», «Доступ до публічної інформації», «Громадська рада», «Архівний відділ», «Відділ агропромислового розвитку» та інші.  Загалом, більше 19 розділів . Також розміщенні на веб-сторінці РДА відомості і про інші бюджетні установи та організації району.

ІНФОРМАЦІЯ

до публічного звіту голови районної державної адміністрації

 

(Кошти загального фонду державного бюджету)

 

 

 

гривень

Назва видатків

2017 рік

2018 рік

різниця

Видатки на утримання районної державної адміністрації - всього

11089076

15699749

+4610673

Оплата праці

8705699

12442312

+3736613

Нарахування на заробітну плату

1897099

2726045

+828946

Предмети, матеріали

32899

41300

+8401

Оплата послуг

52718

53400

+682

Видатки на відрядження

4499

3817

-682

Оплата комунальних послуг та енергоносіїв

394990

426765

+31775

Інші поточні видатки

1172

6110

+4938

 

ПРИМІТКА: Видатки на утримання райдержадміністрації у 2018 році збільшилися порівняно з 2017 роком на 4610673 гривень, у зв'язку з підвищенням посадових окладів державним службовцям відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 18 січня 2017р. №15 " Питання оплати праці працівників державних органів"(зі змінами) та збільшення тарифів на енергоносії.

 

 

 
 

 

 

Актуальна тема

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/kremenetska/ua/actualbody/311424_1.jpg 

Імплементація Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/tepebovlyanska/ua/agolova/images76.jpeg

Інформацію про Європейський Союз можна отримати:

Міністерство закордонних справ України
www.mfa.gov.ua

Представництво Європейської Комісії в Україні
www.delukr.ec.europa.eu

Державний комітет телебачення та радіомовлення України
www.comin.kmu.gov.ua
www.ukraine-nato.gov.ua

 Європейський простір
www.eu.prostir.ua

Місцеве РАДІОМОВЛЕННЯ

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/berezhanska/ua/oprosbody/uk.gif

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/berezhanska/ua/informbody/4564

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/berezhanska/ua/oprosbody/gu2.gif

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/berezhanska/ua/oprosbody/children.gif

Про сплату податку на доходи фізичних осіб відокремленим підрозділом

Запобігання проявам корупції

Детінізація економіки

Почесне звання "Мати-героїня"